Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) Audison válasza csokito100 (#9200) üzenetére


Audison
senior tag

Csatlakozom, szerintem is a legjobb a spigen. Nekem ez a kedvencem: [link]

(#9202) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Mejelent az IOS 11.0.3. Felrakta már valaki? Van érezhető változás?

(#9203) -secret- válasza Vitaqo (#9202) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

semmi

(#9204) -Faceless- válasza csokito100 (#9200) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ismerem a spiegen tokokat csak valami esztétikusabbat szerettem volna. Tudom hogy minőségben toppon vannak, de azért eléggé semmilyenek.

(#9205) tomcsi23 válasza Vitaqo (#9202) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerintem simább lett a rendszer, és végre kiszedhető az üzenetek aljáról a plusz sáv.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9206) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Van itt esetleg olyan aki mar csereltetett akksit a telefonjaban? Hol lenne erdemes erre rakerdezni ill. van elozetes "spekulacio" vagy esetleg valos arajanlat?

(Igen valoban cseres mert parhuzamosan van hasznalva egy masik SE-vel. A kulonbseg csak annyi, h az egyik melos telefon, ejjel nappal bekapcsolva, sok beszelgetessel es navival. Neha napi 2x toltve)

Elore is koszonom!

(#9207) stifi82


stifi82
aktív tag

hogy találtok ilyen jó cuccokat a telohoz keresek de sosem jönnek ki ilyen jó tokok. esetleg tudv valaki jo tokos akkut hozzá?
meg még 1 kerdes viber nem jelzi az üzeneteket csak ha bele megyek mi rá az orvosság elvileg be van kapcs a jelzések mind a négy vagy öt zöld ötlet?

(#9208) sityupityu válasza tomcsi23 (#9205) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor mást is változtattak rajta mint ami a telefonon a leírásban szerepel? Mert olvasva én úgy voltam vele, hogy ezt már fel sem teszem. A 11.02-ben is csak azt lehetett olvasni, hogy mindenféle 8-ashoz való javítás volt csak benne, ebbe meg a 7-es szériát és a 6S-t emlegetik. Ezek szerint más javítást is tartalmaz mint amit leírnak?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9209) tomcsi23 válasza sityupityu (#9208) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bizonyára, a leírásban nem szokták az összes (hiba)javítást felsorolni.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9210) sityupityu válasza tomcsi23 (#9209) üzenetére


sityupityu
veterán

Na majd este akkor megejtem. De most komolyan, már hetente frissítjük ezt a telefont nem? :DDD :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9211) tomcsi23 válasza sityupityu (#9210) üzenetére


tomcsi23
veterán

Úgy tűnik, most szükség volt rá. ;]
Nem baj, ha aktívan dolgoznak a háttérben, főleg, ha a kapott eredmény jó irányba viszi a rendszert.
Amúgy nem muszáj frissíteni persze, nálam most ez tűnik az eddigi legjobbnak működési szempontból. :)

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9212) csokito100 válasza sityupityu (#9208) üzenetére


csokito100
aktív tag

A 3D touch-ot kivéve, ami érinti a 6s-t, az érinti az SE-t is, mivel ugyanaz a belseje. Valószinű, hogy valami jobb lett ezek szerint :)

(#9213) csokito100 válasza -Faceless- (#9204) üzenetére


csokito100
aktív tag

Sokkal jobb a tok kézben fogva, mint a képeken. Nincsenek olyan élei, nagyon jól néz ki. Nem beszélve arról, hogy nekem nem a karcolódás ellen kell, hogy védje a telót, hanem a törés ellen. Hiába a szép 2 mm-es tok, ha betont fog, szinte garantált a törés valamilyen szinten. A Spiegen biztonságát meg tudod nézni videókon. Nekem mindegy, csak gondoltam valakinek hátha segitek az ötlettel. Üdv

(#9214) szmatyi93


szmatyi93
tag

Nem akarok Offense lenni de én eddig nem találkoztam olyan tokkal ami nem lett volna jó a telóhoz, a legdrágább tokom amit eddig rendeltem kb 3 dollár volt aliexpressről ( fa tok amiről korábban raktam be itt képet) a többi pedig kb az 1$ os kategória, plasztik ilyen olyan mintákkal, általában macskás mert imádom a dögöket, és üvegfőlián felüli keretük van így teljes védelmet biztosítva a telefonnak és néha alig bírom leszedni őket és már jó pár ütést esést kibírtak sérülés nélkül pedig csak rendelések mennyisége és hsz-ek alapján rendeltem mindet. Nem vagyok az official tokok ellen de amikor ilyen jók ezek a tokok akkor elgondolkodok hogy megéri e ennyit kifizetni egy ilyenért. Ez csak személyes tapasztalatom és észrevétel.

Más: Nemtom valaki használ e még béta profilt, most jött ki a 11.1 béta 2, felrakva szépen muzsikál, akkuidő stabil hozza szintet, a maradék lagg csökkent, folyékonyan megy minden. Szokásos napi használatommal, airpods on napi 8 órában és céges dolgok mennek szépen rajta, mail, marketing és egyebek 2 nap sima ügy kérdés nélkül, most perill 67% on van 3 óra használattal(kicsit lazább nap volt nem kocsikázás egész nap hanem szüret) és 20 óra készenléttel és még egész tisztességes mennyiségű zenét is hallgattam.

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9215) niof válasza half333 (#9194) üzenetére


niof
addikt

2, esetleg 3 hét (egyszer volt rá csak példa), mire megjön, eddig posta hozta, vissza nem vitték soha.

#9196 Faceless
Ezt sajnos nem ismerem. Eddig Fusion-ök voltak, ez az első Air, illetve ismerősnek is Fusion jött anno (asszem HTC-re...). Ezekről tudok nyilatkozni, ezekkel semmi gond nem volt. Anno a Nexus 4-hez az első szériából való tokom volt, ott a gombok belső oldalán volt egy kis pukli, ami feszítette őket, de úgy tudom, ezt később javították is. Ezen kívül hibátlanok, szerintem. A Fusion-ről annyit kell tudni, hogy a hátlap egy keményebb, plexi szerű anyag, de annyira karcálló, hogy a zsebben tartott dolgok nem igazán vannak rá hatással, pedig műanyag. Egy nagyobb karcot sikerült anno a belsejébe belehúznom, de az meg sima b@lf@szság volt részemről... :B

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#9216) func93


func93
senior tag

ahoy!

szerintetek jó ár egy se-ért 84 990 ft? van itt egy helyi(debrecen) Apple bolt, és a 16gb astro ilyen áron lesz holnap. bontatlanok és ajándék tok is járna hozzá.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#9217) #86564352 válasza func93 (#9216) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem. Pár ezressel többért már 32 GB-osat lehet kapni.
Lehet most neked elég a 16-os is, nem ismerem a használati szokásaid, de képek, zenék, videók, appok még játék nélkül is kompromisszumos. És ha később eladnád, előny a nagyobb tárhely.

(#9218) csokito100 válasza func93 (#9216) üzenetére


csokito100
aktív tag

Abszolut nem! Legalábbis én biztos nem vennék 16GB tárhellyel, bárhogy használod, akkor is kevés lesz. Nézd vissza a fórumot. Valakinek van egy 32-es egy hónapos és kevesebb zs-ért :). Üdv

(#9219) Etikusz válasza func93 (#9216) üzenetére


Etikusz
tag

92.900 a 32GB Astro új gyári garanciával!

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#9220) MaxFecky


MaxFecky
csendes tag

Na még a tokokról. Nagyon sok féle tokot próbáltam. Jelenlegi: [link]
Igen, drága, de szerintem jól néz ki, megvédi a telefont, illeszkedése 5*. Ha azt veszem, hogy a 3. telefonra teszem rá (volt előtte 2db 5S), akkor már nem is tűnik olyan soknak. Nézzetek youtube videókat, jól védi a telefont. Egy kijelzőcsere többe kerül.

IPhone 13 Mini 128 GB Starlight / IPad Pro 11 2021 128 GB Astrogrey / Apple Watch S3 42mm Astrogray

(#9221) #86564352 válasza MaxFecky (#9220) üzenetére


#86564352
törölt tag

Van más is aki soha egy telefonjára se rakott tokot, fóliát? :)

(#9222) aujjobba válasza #86564352 (#9221) üzenetére


aujjobba
addikt

Szerintem olyan nincs, aki soha.
Első okostelefonjaimra mindig megvettem a rávaló Nillkin tokot, de aztán a Sony Z-re már semmit, az 5S-re sem, és most az SE-n sincs semmi.
Alapvetően ezek szép masinák, nem akarom eltakarni mindenféle csomagolással, vigyázni meg tudok rájuk.
Egyik telefonom se esett még akkorát, hogy baja lett volna tőle, pedig gyerekeim is vannak akik szeretik lenyúlni, de megtanulták hogy ha elkérem ideadják, és nem dobálják ők se.

(#9223) Masterboy84


Masterboy84
tag

Sziasztok! Az normális, hogy egyre gyakrabban, már naponta eljátsza a telefonom hogy nem hajlandó használni se a WiFi-t se a mobilnetet. Ez azt jelenti, hogy wifin csatlakozva van, de nem tölt be semmit, átváltva mobilnetre, akkor se. Ha repülő módba váltok és rögtön vissza, akkor újra megy a net.

(#9224) half333 válasza Masterboy84 (#9223) üzenetére


half333
őstag

Próbáld a power gombot és a home gombot hosszan nyomva tartani,mig ujra nem indul. Hátha ez megoldja.

(#9225) VMatteo válasza #86564352 (#9221) üzenetére


VMatteo
őstag

Van a hátlapon egy fólia, elől egy üveg és kész. Ez a telefon szép, nem hordom tokban, hogy a következő tulajnak szép legyen. :U

Tisztelet a Gépésznek!

(#9226) sityupityu válasza VMatteo (#9225) üzenetére


sityupityu
veterán

Amúgy tényleg igazad van. :K
Vagy az van ahogy írod, hogy a következő tulajnak tartogatod a telefont, vagy hogy karcmentesen félredobd otthon, mert vagy vettél egy újat, vagy a telefon belseje adta meg magát a karcmentes készülékben. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9227) half333


half333
őstag

Én a telot addig használom mig lehet javitatni,aztán meg ujat venni,és kész :D

[ Szerkesztve ]

(#9228) #86564352 válasza VMatteo (#9225) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én még egy telefonomra se raktam tokot, fóliát. Ericson, Siemens, Nokia időkben se, és nagy kijelzős okostelefon korszakban sem. Gondolom személyfüggő, nekem is van lyukaskezű ismerősöm, szerencsére nekem nem kell tokokkal elcsúfítani. Ha meg ügyetlen lennék: biztosítás > tok. Szeretem úgy használni ahogy kitalálták.

(#9229) tybsen válasza sityupityu (#9226) üzenetére


tybsen
addikt

És akkor még van az a verzió is, amikor a tok és a telefon közé szorult por karcolja meg a telefont..

(#9230) Koczó93 válasza tybsen (#9229) üzenetére


Koczó93
őstag

Elég sok ilyet láttam pl 5s-t is. Én a Passportom óta hagytam el a fóliát és a tokot, csak becsúsztatós tokban tartom és vigyázok rá.

(#9231) Audison


Audison
senior tag

Itt Londonban is az emberek 90%-a tokban hordja az iphone-t.... Nem értem, mert sokan szín alapján választanak telefont, meg minden a design és látom, hogy sz@r 500ft os tokban hordják, gusztustalan. :)

[ Szerkesztve ]

(#9232) Silentfrog válasza Audison (#9231) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nekem is van egy pár egy fontos tokom! :)

(#9233) csokito100


csokito100
aktív tag

Ez a tok téma egy olyan eget rengető kimerithetetlen téma, hogy két napja másról sincs szó. Valaki vigyáz rá és tokban használja, valaki pedig leszarja, hogy karcolódik és törik. De egyik tulajnak sincs semmi köze hozzá, hogy miért azzal, vagy az nélkül használja a másik. Én is tokkal használom, mert kamionozok és ki van téve a műszerfalra, vagy más lyukakba a teló és tok nélkül tiszta karc lenne, hiába vigyázok rá. Mindegy, mert tényleg le...m, hogy ki mit gondol róla, csak már unalmas! Bocs, ha valaki lelki világába gázoltam. Üdv

(#9234) daara


daara
aktív tag

Tudnátok imei ellenörzős oldalt küldeni ami valós adatokat ír ki?

(#9235) gpeeter


gpeeter
csendes tag

Én is tokban hordom, mert két bal kezes vagyok és szinte naponta le ejtem (a zsebemben együtt hordott kulcsokról nem is beszélve), de a Spigen Neohybrid + üveg fólia eddig jól vizsgázott.

“Bezzeg régen” mennyivel egyszerűbb volt mikor a Nokia 3210-en lehetett elő- és hátlapot cserélni. :D

(#9236) half333 válasza gpeeter (#9235) üzenetére


half333
őstag

Ezen is lehet cserélni csak picit drágább. :D

(#9237) daara válasza half333 (#9236) üzenetére


daara
aktív tag

Sziasztok beléptem a se használok közé :)
Nagyon tetszik !!
Be lehet állítani hogy gomb nyomás nélkül feloldja az ujjlenyomat? Hogy csak hozzányomom de nem kattanásig.

(#9238) half333 válasza daara (#9237) üzenetére


half333
őstag

Nem valoszinü.

(#9239) csokito100 válasza daara (#9237) üzenetére


csokito100
aktív tag

Be lehet igen. Ahol az ujjlenyomatot adod hozzá, azt hiszem ott kell.Láttam youtubon. Pont erről volt szó.Én is úgy akarom majd beállitani, a lebegő virtuális gombot pedig home gomb helyett. Igy biztos nem megy tönkre a fizikai home gomb. Üdv

Ui: Akkor majdnem jól mondtam :)Ez tök jó, akkor ugyanúgy lehet használni, mint a droidon :)Amit droidon használtál, szerintem itt is megtalálod :)

[ Szerkesztve ]

(#9240) daara válasza half333 (#9238) üzenetére


daara
aktív tag

De belehet megtaláltam egy videóban hol lehet! :)

Nem ott kell:
Kisegítő lehetőségek -főgomb és ott van az utolsó

Más: tudtnádok nekem hasznos alkalmazásokat mondani? :)

[ Szerkesztve ]

(#9241) csokito100


csokito100
aktív tag

Sziasztok!

Van lehetőség ujjlenyomattal alkalmazást külön lezárni. Pl, ha valaki használja a telót, de nem akarom, hogy bele nyúljon skype,stb alkalmazásba.Köszi

(#9242) univerzita válasza daara (#9240) üzenetére


univerzita
addikt

Bizonyos dolgok másolására gépről kábelen ajánlom a 3uTools -t vagy Syncios -t ( képeket,videókat,dokumentumokat, és meg lehet nézni hogy mennyi ciklus van a aksiban és a kapacitását). Ha wifin akarsz csatlakozni a számítógéphez akkor valami file kezelő kell ( iFiles de van több) Filmekre esetleg a VLC -t.

(#9243) daara válasza univerzita (#9242) üzenetére


daara
aktív tag

Köszi!! Esetleg olyan h kétszer rakkoppintok a homegombra és vmi történik ?

(#9244) sityupityu válasza daara (#9240) üzenetére


sityupityu
veterán

De ez csak akkor működik ha be van állítva az emelés az ébresztéshez funkció.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9245) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok csatlakozom. Jövő héten jön meg a telefon, feleségem fogja használni ha tetszik neki. Kérdésem hogy vezetéknélküli töltöt használtok-e, illetve van-e értelme ennél a telefonnál egyáltalán használni?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#9246) nord_ válasza vilmose33 (#9245) üzenetére


nord_
veterán

Nem tudja a vezetéknélküii töltést.

(#9247) vilmose33 válasza nord_ (#9246) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi a gyors választ :R Tudom ,hogy gyárilag nem tudja csak a 8-tól, de láttam hogy 5s-nél is meglehet oldani. Azért szeretném kideriteni, hogy nagyon macerás-e, illetve érdemes-e foglalkozni a dologgal, kimélni a töltő részt?

A jövő most van

(#9248) daara


daara
aktív tag

Elég gyorsan merülők ios 11.0.3 alatt ti nem?

(#9249) lugosi válasza daara (#9248) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem (se 6s Plus, se SE).

(#9250) daara


daara
aktív tag

Néhe olyat csinál h megnyomom a home gombot és bekapcsol a szín invertálás? Mitől?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.