Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) daara


daara
aktív tag

Köszi srácok de akkor most hard resetet csináljak vagy rakjam újra itunesal? ?Meg nincs sok minden rajta egyikse jelent problémát.

(#9302) Wajk válasza daara (#9301) üzenetére


Wajk
addikt

ha vissza lett állítva alapállapotba (gyári visszaállítás) amikor megkaptad, szerintem felesleges újra elölről kezdened az egészet. Tartsd lenyomva a Power és a Home gombot ameddig nem látod az Apple logót és engedd el, aztán használd a telót vagy kb. egy hétig. Ha addig nem rendeződik az akksid, akkor érdemes szerintem Gyári visszaállításon gondolkozni...

FYI:
1. Power Home gomb amíg kikapcsol a kijelző = hardveres kikapcs
2. Power Home gomb amíg meglátod az Apple logót = hardveres restart

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9303) daara válasza Wajk (#9302) üzenetére


daara
aktív tag

Köszi megcsináltam, kiváncsi vagyok jobb lesz e.

(#9304) daara


daara
aktív tag

+1 van hátul üvegfolia és vettem rá egy átmeneti tokot de hangerő gombok felőli oldalon kisebb ,+ vastagság miatt vagy gagyi? Esetleg egy tok se lesz rá jó így?

(#9305) Wajk válasza daara (#9304) üzenetére


Wajk
addikt

simán elképzelhető mind a két variáció...

ha raksz rá tokot-> használj fóliát
ha jó hátra az üveg, akkor meg élvezd a telót a maga formájában, tok nélkül

(...mint én :D)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9306) half333 válasza daara (#9304) üzenetére


half333
őstag

Hogy áll az üvegfolia hátul? Nincs rés a fémrész és a folia közt? Ja,és mennyibe került? Amugy ha van elöl-hátul folia,veszel rá egy bumpert (műanyag,szilikon,fém) ès full védve van a telo,első esésig 😊

[ Szerkesztve ]

(#9307) csokito100


csokito100
aktív tag

Sziasztok!

Hihetetlen ez a kis teló :). Készenléti idő 29 óra 40 perc, kijelző idő 4 óra 28 perc és még 44 %-on van az aksi. Annyira kellemes meglepetés, pedig az akkumulátor időtöl féltem egyedül, amikor visszatértem a droidról. Üdv

(#9308) scream válasza csokito100 (#9307) üzenetére


scream
veterán

Azért az a "Usage" a Battery szekcióban nem egészen a SoT, így csalóka tud lenni.

De tény, hogy a méretéhez képest jól bírja az akku.

(#9309) daara válasza half333 (#9306) üzenetére


daara
aktív tag

Nincsen rés,nem tudom mennyibe került így vettem a telefont!

Egyébként itunesal hogyan tudom újra rakni?Csak a visszaálitással?

[ Szerkesztve ]

(#9310) half333 válasza daara (#9309) üzenetére


half333
őstag

értem,köszi! igazából nem tudom,én mindig a legfrissebbet teszem fel. de próbáld meg a vissza állítással,v várjuk meg egy szakértő válaszát.

(#9311) Bib válasza daara (#9309) üzenetére


Bib
őstag

Az iTunes visszaállítás iCloud mentésből hasznos lehet. Én most csináltam , kissé gyorsabb is valamint kb 5 gb hely felszabadult .

(#9312) bilon73


bilon73
aktív tag

Helló,

egy kérdés:
kocsoban bt-n csatlakozva a hanghívás tök jó, kimegy a kocsi hangrendszerére.
ugyanez miért nem történik meg facetime, skype esetén? ha hívank facetime-on (tök mindegy, hogy audio, vagy video) a teló hangszóróján szól...

beállítás? ötlet?

köszi

üdv

(#9314) daara


daara
aktív tag

Ez jónak számít üzemidőleg?

https://app.box.com/s/27fnknojo0eg9jos97udfzbjzwho08fm

https://app.box.com/s/c9yzvyx7zs9t3lyk6elda2imll6x1ak1

https://app.box.com/s/n3ib4y69o8ulk8an5jh25nsa1ft0gogy

(#9315) sityupityu válasza csokito100 (#9307) üzenetére


sityupityu
veterán

Pedig ez még nem is kiemelkedően jó üzemidő.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9316) daara


daara
aktív tag

[kép1]
[kép2]
[kép3]

Elöző posztomhoz hogy ne kelljen nyitogatni.
Nem jeleniti meg a képet...

[ Szerkesztve ]

(#9317) csokito100 válasza daara (#9314) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Szerintem nem annyira. Én a legutóbb 40 óra készenlét és 6 óra használattal zártam 10 %-os aksival. Ebben kb 1-1,5 óra skype duma volt. Meg minden egyéb, amire a teló kell. Normál beszélgetés nem is nagyon volt, pedig az ráadásul nem is annyira meriti az aksit, mint a netezés.Nekem még IOS10.3.1 van. Üdv

(#9318) csokito100 válasza daara (#9316) üzenetére


csokito100
aktív tag

Összeszámoltam a kijelző idődet. Nem jól adta meg összesitésben! 220 perc effektiv kijelző időd volt. Az 1 órával több, mint amit neked megadott a végén. Úgy már jobban hangzik. Most megnéztem az enyémet. Nekem sokkal kevesebb a kijelző időm, azért birta ilyen jól. Úgyhogy fel a fejjel, jó lesz az! :)

[ Szerkesztve ]

(#9319) Tibee86 válasza csokito100 (#9318) üzenetére


Tibee86
veterán

"Összeszámoltam a kijelző idődet. Nem jól adta meg összesitésben! "
Mert a 'használat' soha nem jelentette a kijelzőidőt. Amúgy hiába számolod össze a kijelzőidőt, mert nem a feltöltés óta eltelt időt mutatja, hanem ahogy írja is az 'utolsó 24 óra'-t.

"pedig az ráadásul nem is annyira meriti az aksit, mint a netezés."
Ez is egy téves megállapítás, mert ha valami akkor a telefonálás meríti nagyon az iPhone-okat.

[ Szerkesztve ]

(#9320) daara


daara
aktív tag

Tehát próbáljam meg ujrarakni itunesal?

(#9321) half333


half333
őstag

Ma vettem üvegfóliát a hátlapra. Vélemények? Az eladó szerint gyorsan lepotyog. Igaz lehet? Ha levegő maradt alatta az ki fog menni mikor kiszárad?

(#9322) sityupityu válasza Tibee86 (#9319) üzenetére


sityupityu
veterán

"Ez is egy téves megállapítás, mert ha valami akkor a telefonálás meríti nagyon az iPhone-okat."

Így van, a telefonálás és a fényképezés.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9323) Tibee86 válasza half333 (#9321) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem teljesen sík felület a hátlap, úgyhogy az mindig levegős lesz.

(#9324) half333 válasza Tibee86 (#9323) üzenetére


half333
őstag

értem,de a felső ill.also rész megtartja hosszabb távon?

[ Szerkesztve ]

(#9325) szupermacs válasza half333 (#9324) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem előlapon fél év után lett levegős a home gomb alatt. Annyi ideig ha kibírja, bőven elég. Néha azért érdemes új fóliát felrakni. Szerintem félévente ez nem összeg.

(#9326) betyar1974


betyar1974
senior tag

"Akksi idő"? :F
Nálam változatlan, minden 4. nap este rakom töltőre, mióta megvettem. Kb. (#8991) betyar1974 hsz. alapján használom mindig, Én nagyon elégedett vagyok! Egy hibát követtem el, hogy már évekkel ezelőtt nem lettem Apple-s! :K

(#9327) half333 válasza betyar1974 (#9326) üzenetére


half333
őstag

Nem csinálsz semmit a telon h eddig birja? 😁

(#9328) betyar1974 válasza half333 (#9327) üzenetére


betyar1974
senior tag

Mint a képeken is láthatod(hsz. számot írtam), úgy 4.5-5óra jön össze a 4napba. Játékra itt vannak a cuccaim(gépem), így Nekem telefonon soha nincs játék. Face-t nem használok, Nekem itt a fórum(ph), legalább ez értelmes dolog! :K
Amire kell a tel.: spontán fényképek, email értesítés, hívásokra, bárhol vagyok szükség esetén net., többit nem sorolom, mert arra már képes a hagyományos 20éves telefon is(szám tárolás, ébresztés ...stb.)
Kellemesen csalódtam, mert legjobban az akksitól féltem vételkor! :DD Ugyan így használtam a Sony z2-t(3200maH), az sem ment el tovább, ez(se) szuper kis teló!

(#9329) marcitp válasza betyar1974 (#9328) üzenetére


marcitp
őstag

Csak csendben olvasgatok, de négy nap?? :D
Mobilnet megy folyamatosan, vagy alkalmanként bekapcsolod? :) Nekem merül elég rendesen, 10.3.1.
Friss még a dolog nagyon, 4s-ről váltottam, elég rendes a különbség minden másban, nagyon pozitív. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9330) betyar1974 válasza marcitp (#9329) üzenetére


betyar1974
senior tag

(#8991) betyar1974 Nézd vissza, másképp hogy igazoljam? :F Egy nap reggel leveszem 100%, 3x24h+4. nap este 8-13%-nál rádugom. Mobiladat folyamatos, wifi ritkán, youtube-ot nem használok, erre ott a 24-es monitor. Net.-en böngészek(időj., fórum, hasonlók), email, kb. ennyi. Többi a képeken.
Most nézem:készenlét 52h, Használat:2h3m, Így:63%
Mint írtam, 4.5-5h használat, 4.nap-azaz 3nap16h kb. 10-15% körül töltöm.

Ja még annyi, hab a tortán, napközben 5-7órát olyan helyen vagyok, ahol erőlködik a térerő! :K
Hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#9331) marcitp válasza betyar1974 (#9330) üzenetére


marcitp
őstag

Visszanéztem, meglepően jò!
Mondjuk sokat nyomkodom - új még a telò -, de nem hiszem, hogy tudná az enyém az általad leírtakat. Mivel nem új telòként állítottam be, hanem a 4s-ről visszaállítás, már arra is gondoltam nem-e az kavar be. Na majd kiderül! :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9332) betyar1974 válasza marcitp (#9331) üzenetére


betyar1974
senior tag

Mindenképp ez a méret Nekem a legjobb, akku szuper, legmegfelelőbb az igényeimnek.
Ha szükségem van rá, használom, a telefon meg HIBÁTLANUL teszi a dolgát, csak pozitív! :))
Egyenlőre 10.3.3-al használom, 11-el még várok, nem frissítgetek hetente.

(#9333) sityupityu válasza betyar1974 (#9328) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem jelenleg csak kb 3, max 3,5 napig bírja (11.03 van rajta). Viszont nekem kb 6 órás üzemidők vannak benne általában, és nálam működik a face, messenger stb is. Wifi, mobilinternet, helyzetmeghatározás mindig be van kapcsolva. Face nélkül szerintem nekem is meglenne a a 4 nap.

Amikor egy éve megvettem ios 9-el, és még nem használtam rendesen a telefont csak kísérleteztem vele, hogy meddig bírja, akkor ilyen időket is ki tudtam hozni mint alul a képen. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy közben töltőre volt dugva stb annak mondom, hogy akkor azt alul ki is írná a telefon.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9334) marcitp válasza sityupityu (#9333) üzenetére


marcitp
őstag

nem semmi! :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9335) betyar1974 válasza sityupityu (#9333) üzenetére


betyar1974
senior tag

Köszi az alátámasztást! :C :R

(#9336) Friczy válasza marcitp (#9329) üzenetére


Friczy
senior tag

Szolid használattal lehet, én tegnap reggel vettem le töltőről, most 60%-on áll. Mobilnet folyamatos, wifi szintén, nem szoktam ezeket ki-be kapcsolgatni. Általában azért kétnaponta ráteszem a töltőre, mert sose lehet előre tudni, hogy mikor lesz rá esetleg szükség, hogy sokat használjam, de az én használatommal a három napot gond nélkül el lehetne érni. Annyi különbség, hogy nálam Facebook is megy, néha ránézek. Korábban a Sonynál szerencsés esetben volt két napos töltő nélküli időm.

(#9337) wolphov


wolphov
kezdő

iOS 11.0.3
ikonok meg mindig eltunnek neha... ma meg az idojaras app hattere tunt el, es a hatterkepem jelent meg helyette. ujratettem, uj iphone-kent. hiba ugyan ugy van. jo ez az iOS 11. nem is emlekszem, volt e ilyen sz*r iOS valaha is.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE

(#9338) daara válasza wolphov (#9337) üzenetére


daara
aktív tag

Huh nálam amikor írnak messengeren és feltolom hogy ne legyen ott, ott maradt félig aztán eltünt tegnap legalább is ma már nemtudom,egyszer pedig a zárképernyőmről tünt el az óra a widgetkehez..fura :DDD

Hogy tetted újra új telefonként?

+1 régen volt imusic hogy betöltötte a zenét és lehetett hallgatni offline? Most nem igazán találok ilyet..

[ Szerkesztve ]

(#9339) MurdR válasza wolphov (#9337) üzenetére


MurdR
veterán

De jó, hogy nem frissítettem még :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#9340) szupermacs válasza MurdR (#9339) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha 1 hónap és 3 patch után is így viselkedik, akkor ráérünk egy darabig. :C

(#9341) half333


half333
őstag

Sziasztok! Egy anomália jelentkezett,ami eddig még sőt semmi nem volt. Ugy érzékeli mintha fejhallgato be lenne dugva,hiába volt hardveres reset,fejhallgato ki-be,nem reagál rá! Viszont bedugva van hang. Tippek?

(#9342) half333 válasza half333 (#9341) üzenetére


half333
őstag

Sikerült helyrehozni!

(#9343) Bib válasza szupermacs (#9340) üzenetére


Bib
őstag

Nincs semmi baj ezzel, csak újra kell húzni itunes-szal.

(#9344) wolphov válasza szupermacs (#9340) üzenetére


wolphov
kezdő

mar gondolkodom, hogy eladom a francba. xiaomi redmi note 4 volt nekem, csaladba maradt is. havi szinten jonnek bugfixek, de ilyen anomaliak nincsenek. gobdolkodom is egy A1-en.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE

(#9345) betyar1974 válasza wolphov (#9344) üzenetére


betyar1974
senior tag

Ha "Nekem" csak ennyire jönne be az SE, meg sem vettem volna! :( Miért nem jó a 10.3.x? :F Miért ne tudnám, ezzel a renszerrel használni, akár 1év múlva is?
NÁLAM SEMMI HIBA!!! Nem hiszem, hogy csak az enyémet csinálta meg az Apple jól. :(

(#9346) lugosi válasza sityupityu (#9333) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak egy kérdés merül fel bennem, miért 3-4 naponta töltitek a telefont, amikor éjjel vélhetően otthon vagytok és alvás közben simán rá tudnátok tenni töltőre, és így minden egyes napot kényelmesen 100%-kal lehetne kezdeni.

(#9347) tybsen válasza lugosi (#9346) üzenetére


tybsen
addikt

Számomra már ez is hihetetlen, hogy ki bír egy ilyen telefon 3-4 napot. Persze felhasználástól függ de nekem még sosem sikerült ilyesmit összehozni még az előző 5100-es akkus telefonommal sem. Az is legfeljebb 2 napot -bírt, persze sosem merítettem le teljesen de a második nap éjszakáján Mert mindig felraktam töltőre hogy a harmadik napon 100% kal Kezdjen.

Persze én nagyon sokat használom, diktálom neki az üzeneteket, megy a Google helymeghatározás a háttérben, wifi, LTE, bt egesz nap, apple music autoban vagy bt fulhallgatoval, meg ugye a szokásos dolgok, néhány fotó, térkép, navigacio, alpok, telefonálás.

Ezzel a felhasználással nekem egy napot sem bír ki, nem hogy hármat vagy négyet, bár nálam eleve korán indul egy nap.

Hétvégén kibír egy napot bőven akkor nem nyomogatom annyit. Illetve multkor megfigyeltem hogy az energiatakarékos mód nagyon jól működik, annak ellenére hogy rengeteget fényképeztem nagyon sokat bírt az akku így.

lugosi: ennek ellenére én sem teszem mindig éjszaka töltőre csak ha nagyon le van merülve. De ma is például reggel 30 százalékkal kezdem a napot és amíg iszom a kávét meg indul a reggel addig felrakom töltőre és bőven bele tölt annyit egy óra alatt amennyi utána Elég egy fél napra vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#9348) marcitp válasza tybsen (#9347) üzenetére


marcitp
őstag

Jôl van, akkor megnyugodtam, nálam sztem max 1 nap, de sok a telefonálás is.
Egyébként meg full korrekt kis cucc, akadás, hiba, semmi sem volt eddig. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9349) betyar1974 válasza lugosi (#9346) üzenetére


betyar1974
senior tag

Sok lenne a villanypénz! ;]
Na komolyra...: Akár 30%-ról is idulhat a nap, mert pl. Nálam kiszámítható a használat. Ha nem így lenne pl. hosszabb útra mennék, folyamatos gps használattal, akkor akár a 8x%-ra is rátöltenék.
Egyébként ezzel a használattal(nem rátöltés 8x%-nál) volt egy Z2-m, 1év után is ugyan annyit bírt az akksi, úgyhogy 3-4naponta sem ártalmas az akksinak.

(#9350) betyar1974 válasza tybsen (#9347) üzenetére


betyar1974
senior tag

EZ kevés használattal, 0-24h: 30-35nap! Tapasztalatból! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.