Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75810) A`rpi válasza DVlad (#75809) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Urak!
Volt ma egy kissé felesleges és bosszantó autózgatásom a konzolok szervizébe.
Pár hete megnéztem a honlapjukat, és láttam az árakat, amelyek ezek voltak:
- adatmentés/áttöltés 2000.- (hozott hdd-re)
- amennyiben náluk vásárolok hdd-t, akkor az 6000.- és ingyen átmentik az adatokat
Fel is hívtam a szervizt, hogy mi is a menete ennek, elmondtam a helyzetet pontosan. Elmondta a szaki a telefonban, hogy viszem a rossz ps3-at (ami fél évet bírt az ő javításuk után, és megint sárga ledes lett), illetve az új ss gépet, és akár meg is várhatom, semmi gond. Rákérdeztem, hogy mire, mekkorára cserélik, erre azt mondta, hogy gyári ps4 500GB vinyót tesznek bele.
Ma elmentem, elmondtam mindezt, be is vették a gépeket. Beültem a kocsiba, jött is az e-mail, hogy az összeg 13.500.- + 3000.-, ha elfogadom jelezzem. Visszasétáltam, megkérdeztem, hogy ez valami vicc-e, de a következőt mondták.
- Az félreértés lehetett (fogalmuk sincsen, melyik kolléga lehetett), mert sosem került annyiba, esetleg egy kisebb 360GB-os kerülhetett annyiba, de nem emlékeznek pontosan(!), de most már csak 500-as van nekik, ezért ennyi. És a honlap is változott mostanában.
- Az is félreértés lehett, hogy ezt így megcsinálják, mert a sárga ledes gépet előszőr javítani kell(!), utána lehet kinyerni az adatokat, az + 10.000.- volna. :D
Szóval a 35.000.- forintos gépre rálocsolhattam volna még 27.500.- forintot. :D Nem tettem. Most veszek egy olcsó hdd-t, és kicserélem én, a mentéseknek pedig kaqkk.
Remélem, az itt található leírás elég lesz nekem a művelethez. Viszont a hdd mindegy milyen csak 2.5 sata legyen? Például EZ jó lehet?
Előre is köszönöm a válaszokat!"

Bármilyen 2,5" SATA HDD jó ami nem vastagabb mint 9mm. Amit linkeltél tökéletes.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.