Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) #58000384 válasza juhasz22 (#66798) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát az a videokártya a legrosszabb esetben is csak kétszer erősebb, mint ami a PS3-ban van :D

Nekem is megfelel a gép tudása, bár az is igaz, hogy PC-s játék után azért nagyon feltűnő, ha a PS-en 30-ra van korlátozva a framerate... darabosnak tűnik, és kevésbé pontos az irányítás. Ezért inkább csak olyan játékot keresek már, ami fix 60FPS-t tud. Ha az ember egyszer hozzászokik, akkor kellemetlen a felét nézni. Persze van kivétel, pl. a Last of Us. Az még úgy is perfekt :K

(#66802) Hakuhun


Hakuhun
tag

A gépem egyidős a Fat PS3-al. Tehát a first-party PS3-as gammák picit jobban kéne futnia. :D

A lehető legjobbkor van server down. :/

[ Szerkesztve ]

(#66803) crue válasza #58000384 (#66801) üzenetére


crue
őstag

COD Ghosts (lehet, hogy a többi is, PS3-on csak ez van meg) és Wolfenstein The New Order pont ilyenek.

(#66804) #58000384 válasza crue (#66803) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, a Ghost-tal játszottam is, mikor ingyenes volt. Teljesen jó volt. De mondjuk egy Crysis 3-nál már zavaró tud lenni, mert a 30-ról könnyen leesik, bár az elmosódás azért sokat segít (ugye filmeknél is ez az oka, hogy nem zavaró a 24 FPS). A MoH: Warfighter meg most nézem, hogy 30-ra van korlátozva, multiban nem tűnt fel :D
Talán a legrosszabbul a Sonic Unleashed megy, ez pedig elég vicces :) Werehog módban a szőr miatt elég durván be tud szaggatni. (A GTA IV-et ne is említsük)

[ Szerkesztve ]

(#66805) ekko98 válasza Hakuhun (#66791) üzenetére


ekko98
tag

Azt ajánlom ne az Uncharted 3-mal kezdj hanem inkább a 2-vel :K

karak_22:ha már sonic akkora 06-ot ne is említsük ;]

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#66806) Sirandrish válasza ekko98 (#66805) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább az elsővel. Akármennyire is gyenge, jó látni hogy hova fejlődött. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66807) ekko98 válasza Sirandrish (#66806) üzenetére


ekko98
tag

Igaz de attól hogy gyengébb el is lökheti a franchisetól ezért inkább a 2

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#66808) A`rpi válasza ekko98 (#66807) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Meddő téma, nekem mindhárom epizód nagyon tetszett...

(#66809) #58000384 válasza ekko98 (#66805) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ne is, mert az a játék maga egy bug :D Az Unleashed legalább jó, csak kár, hogy pont a platformer részeknél szaggat be.

(#66810) james001 válasza ekko98 (#66807) üzenetére


james001
veterán

Nekem is tetszett mindhárom,nem tudom mi baja van az elsővel mindenkinek. Nehéz de akkor játszd easy-n ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66811) A`rpi válasza james001 (#66810) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én még csak nehéznek sem mondanám.

Nekem harmadik rész maradt meg nagyon, Hard-on story vége fele...

(#66812) Sirandrish válasza ekko98 (#66807) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd elolvassa hogy mit írtam az egyről, aztán hogy mit a kettőről és kész :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66813) Elims válasza fausto (#66786) üzenetére


Elims
veterán

Minden csak ido kerdese.Biztos van/lesz olcsobban.

Koszi!

Crue: Ramegyek a temara,igy most mar nem foghatok melle.

Hakuhun: Gratulalok a gephez! :-)
Egyet nem ertek,mi kesztetett arra,hogy az uncharted szeriat pont a 3-mal kezd???

Bizony,sokan a nehezsege szidjak. ;-))) Pedig a 3-tol nem kicsit jobb!!

(#66814) Bogyi007 válasza Elims (#66813) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gyors kérdés - annyi ember van már a barátlistámon, te most fel vagy véve nálam? Nem tudom kapásból megmondani, hogy neked mi a Psn ID-d.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66815) Peti06


Peti06
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám a PS3 Slim gépemmel, a tünete a következő: a bekapcsolást követően (hideg állapotban) kb. 5-6 percig nem olvas be egyetlen lemezt sem. Majd eltelik ez az 5-6 perc és ezt követően akár hányszor berakom a lemezeket mindig beolvassa elsőre őket. Ezt minden "hideg" indításnál eljátsza. Fogalmam sincs mitől lehet, tippek esetleg?

(#66816) Elims válasza Bogyi007 (#66814) üzenetére


Elims
veterán

"...annyi ember van már a barátlistámon..."

Na ezzel én pont ugyanígy vagyok. :-) Több mint 70 ember van a listàmon pedig màr ritkítottam is többször -tuskòn fogalmaztam,de így van.Gta-ban akàr egy küldetés utàn vettek fel emberek+egy-két ember akivel kevésbé lett "baràti" a kapcsolat.Hanyagolàs-. Így maradt meg a mostani lista és ezt màr inkàbb csökkenteném mint növelném. Folyamatosan csak azt làtom,hogy xy online,xy offline.Ezt kikapcsolni meg szeretném,mert több emberrel együtt jàtszunk elég gyakran és ha nem làtom,hogy fellép,nem küldök meghívòt akkor az a gàz. :-(

Peti: Mindenképpen pasztàz/tat/nàm.

(#66817) Peti06 válasza Elims (#66816) üzenetére


Peti06
csendes tag

De mit pasztáztatnál rajta? Maga a gép rendben működik semmi baja, nem fagy le, nem melegszik túl. Itt az olvasással van valami probléma, de ott is csak az első 5-6 percig.

(#66818) Elims válasza Peti06 (#66817) üzenetére


Elims
veterán

Jaaa,ha te ezt tudod akkor elnézést.

"Itt az olvasással van.."

Akkor ezt is megbeszéltük.

(#66819) fausto


fausto
addikt

A Sony, meg a k****va stabilitást javító frissítései :W
Update óta akad a hang minden játéknál (letöltött és lemezes is), sőt, már bekapcsolásnál az indító hang is szaggat... :(((
Más tapasztalt ilyet? Optikai kimeneten használom
HDMI keresztül nem akad a hang, de azon csak sztereót tudok

[ Szerkesztve ]

(#66820) Elims válasza fausto (#66819) üzenetére


Elims
veterán

Nàlam nincs gond.Igaz,nem hdmi-n megy a hang.
Holnap kipròbàlom optikain.
Nem stabilizàst növelők ezek,ez csak szöveg,feltörés elleni dolgok...

(#66821) fausto válasza Elims (#66820) üzenetére


fausto
addikt

Csak optikain akad... :(

(#66822) Bogyi007 válasza fausto (#66821) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam okés azon keresztül. Igaz én egy (Sharkoon X-Tatic 5.1 Dolby Headsetből való) - Sound Control Unit egységen vezetem át a Ps3-ból a hangot egy Logitech z506-os szettbe.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66823) SenorDave


SenorDave
tag

Üdv Urak! Kérdésem, tényleg van értelme végig csinálni vagy totál felesleges?[link]

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#66824) Robi86


Robi86
senior tag

Ha már Uncharted: nekem a második rész a kedvenc, szerintem még a 3-nál is jobban sikerült. Férfiasan bevallom, easyn játszottam végig először, mert olvastam itt (is), hogy húdenehéz, de úgy tényleg túl "ízi" volt:)
Most újrakezdtem hardon... hát elég sokat kell használni a fedezékeket, easyn szinte végig lehetett rambózni az egészet, de így már nem gyerekjáték :DDD

(#66825) dilipok válasza SenorDave (#66823) üzenetére


dilipok
veterán

ha amugy sincs gondod, felesleges. Ha problemad van, valoszinuleg megoldja (ha ilyen jellegu a problema forrasa)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#66826) kevepapa válasza james001 (#66810) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Nem is a nehézsége a baj, a teljesíthető kihívás önmagában még jó dolog, viszont számomra az első rész túlságosan monoton volt. Végig dzsungel, ugyanolyan ellenfelek, semmi váratlan fordulat, szinte semmi fejtörés. Talán a humor az egyetlen ami már az elsőben is király.
1. 10/5
2. 10/9
3. 10/10

Mindez összességében. Ettől függetlenül a széria csúcspontja a vonatos rész (annak kezdetével és a "végével" együtt!) a másodikban.

[ Szerkesztve ]

(#66827) fausto


fausto
addikt

Egy fagyás és újraindulás után helyre állt a hang...

(#66828) A`rpi válasza fausto (#66827) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennyit az új stabilitásos frissítésről? :D LOL

Amúgy előfordul.

(#66823) SenorDave

Szolgáltatód DNS IP-jét írd be, a többit hagyd a fenébe. (Én ahogy beírtam utána letöltés gyorsabb lett.)

[ Szerkesztve ]

(#66829) ekko98 válasza james001 (#66810) üzenetére


ekko98
tag

Félreértés elkerülése végett én nem azt mondtam hogy rossz volt és nehéznek sem mondanám talán crushingon izzaszt meg, nekem a kiforratlansága nem tetszett oké jó volt meg akkor azt a k@rva Indiana Jones film ihlette kalandjáték (ezt többször is kijelentette a ND) csak most így visszanézve már nem olyan mint régen (ez betudható a 2-nek és 3-nak) mert azért az 1 után az a fejlődés ami végbe ment a ND-nél....ilyenkor van az hogy ****** meg hogy elcsúsztatták a 4-et :O

Sirandrish: oké majd elolvasom :D

A`rpi: ki mondta hogy nekem nem tetszett mind a három? Zseniális franchise kár hogy ennek is vége lesz de talán valamit megint meg álmodnak a Naughty Dogos srácok

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#66830) Elims válasza fausto (#66821) üzenetére


Elims
veterán

Javítom,mert nagyon elírtam.. :-/

"Igaz,nem hdmi-n megy a hang."

Igaz,nekem hdmi-n megy a hang.

De a lényeg,hogy jò lett. :-)

(#66831) SenorDave válasza A`rpi (#66828) üzenetére


SenorDave
tag

Mivel a parisat dns ét nem találtam (utána olvastam a google dns 30% javulást is dobhat) érdemes a ps hez is azt használni akkor? :)

Szerk:nem zavar ,hogy publikus lesz a böngészi életem ,mert függetlenül a jelszavak stb védve lesznek ugyan úgy :))

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#66832) A`rpi válasza SenorDave (#66831) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha van lehetőséged a modemed direktbe számítógépre kötni, meg tudod nézni mi a szolgáltatód DNS IP címei.

Amúgy a Google DNS szerverei is jobbak a semminén. :)

(#66833) juhasz22 válasza #58000384 (#66801) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Akkor PC s játékok a rosszak Pl. GTA IV 1024x768 low 25 fps max. inkább 20 fps. Egyedül a Codemasters Dirt F1 ilyenket vitte szépen HD ban >>> PS3 akkor is jobb

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#66834) #58000384 válasza juhasz22 (#66833) üzenetére


#58000384
törölt tag

A PS3-ra egészen máshogy kell programozni, adott hardverre hardverszinten lehet (ún. low level api-k segítségével), PC-n meg vannak köztes dolgok (pl. DirectX), amikkel "univerzális" módon történik a programozás, hogy minél több eszközzel menjen a program. Ettől kevésbé van jól kihasználva a hardver.
Egyébként állítólag PS3-ra sokkal nehezebb fejleszteni, mint X360-ra, mert sokkal bonyolultabb.
A GTA IV semmilyen gépen nem megy jól, sem konzolon, sem PC-n. Azt a játékot el is lehet felejteni.

Ha gyenge a PC, akkor persze, hogy jobb egy konzol, ezért (is) van :K Meg az egyéb élményekért, pl. kanapéra huppanni haverokkal, majd játszani valamit. Vagy a minőségi játékokért.

[ Szerkesztve ]

(#66835) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Bővült téma tudnivalók, PlayStation online szolgáltatások státuszát megtaláljátok tudnivalók rovatban jobbra fent. "PSN állapota"

Segítségével lehet ellenőrizni PSN online szolgáltatások működését, tehát ha valakinek bejelentkezési problémái vannak, első kőrben fentebbi linken célszerű szétnézni.

Továbbá frissítettem aktuális plusz kínálatának listáját.

Bárkinek bármi észrevétele van téma összefoglaló-val kapcsolatban szívesen fogadom!

[ Szerkesztve ]

(#66836) oriic válasza A`rpi (#66835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a Múnius gondolom Június akart lenni. :D

Live-Die-Respawn

(#66837) A`rpi válasza oriic (#66836) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:DDD pont, azért tettem be, köszönöm :D

Korrigáltam is az elírást.

[ Szerkesztve ]

(#66838) SenorDave válasza A`rpi (#66837) üzenetére


SenorDave
tag

Kezdem feladni a parisat dns e jobban titkosított mint a nasa é ,wikibe upc google minden megvan parisat sehol pedig jó lenne mert router + kabel vagy wifi akkoris valamiért csak 3/4 sebességet mutat a ps. :O

Ahogy te is írtad A'rpi én is a letöltést akarom gyorsítani mert a fel az perfect sőtt több is ...

Sajnos nincs pc-m ,hogy megtudjam nézni ...

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#66839) A`rpi válasza SenorDave (#66838) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem háromnegyede vállalható, ahogy mondottam, ha van lehetőséged direktbe kötni a modemet a PC-ddel ki deríthető egyszerűen. De akár már az is megoldás lehet ha belépsz a router-ed webes felületébe és ott csekkolod Wan fülön IP címeket.

Engem a router webes felületébe beenged androidos tablettel is.

Sőt megnéztem, PS3 böngészőjébe beírva is, be tudtam jelentkezni router webes felületébe.

[ Szerkesztve ]

(#66840) fausto


fausto
addikt

TellTale akciók!

The Walking Dead, Back to the Future, Sam&Max, The Wolf Among Us ajánlott darabok ;)

(nekem azt hiszem egy TWDS02 fog a korásba ugrani)

(#66841) fausto


fausto
addikt

Frissült a Store, én meg elfelejtettem a kosárba rakni a múlt havi PS Plus játékokat. Mondjuk micsoda veszteség :D
A Guacamelee mondjuk jó cucc, de most vittem végig másodjára Vita-n

(#66842) perge666 válasza fausto (#66840) üzenetére


perge666
veterán

Vissza a jövőbe jó lenne ennyiért,de nincs kártyám sajnos.
6000-ből bevásárolnék,levinném asszonyhoz a gépet és szépen letőltögetném ami kell!

(#66843) james001


james001
veterán

Borderlands kijátszva,a vége elég fos volt,mármint a főboss nagyon könnyű volt :D
Meg megnéztem ezt az Underdome dlc-t is de csak simán ilyen aréna túlélős cucc,semmi extra nincs benne.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66844) Sirandrish válasza james001 (#66843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ideje meglátogatnod Crawmeraxot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66845) A`rpi válasza Sirandrish (#66844) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hát igen, szuper fegyverekkel alig bírtam megölni úgy, hogy szikla mögül glitch-eltem.

[ Szerkesztve ]

(#66846) Sirandrish válasza A`rpi (#66845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerős :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66847) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Borderlands 2-ről nem is beszélve, állítólag az még elme borultabb bossok tekintetében.

(#66848) james001 válasza Sirandrish (#66844) üzenetére


james001
veterán

Egészségedre :D Nem tudom kiről beszélsz de biztos találkozok majd vele. Már ha az Underdome-ban van,azzal nem nagyon fogok játszani.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66849) satz18 válasza james001 (#66848) üzenetére


satz18
őstag

Ha taliztok azt biztosan megjegyzed egy életre. ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66850) Sirandrish válasza james001 (#66848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már sajna nem tudom hol van de azt tudom hogy lesz egy tábla ami mutatja az utat és olyasmi lesz rá írva hogy "hidden boss" vagy valami hasonló Borderes baromság :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.