Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) Sirandrish válasza LordVenom (#66550) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is most gyűjtöttem meg nem rég, de sajna időm nem volt még nekikezdeni.
De azt tudom hogy az 1-2t már PS2n végigjátszottam, de nem emlékszem hogy ennyire felbaszott volna, szóval alig várom hogy nekieshessek PS3on is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66552) Bogyi007 válasza pulyka jocó (#66548) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak az uccsó részt nem játszottam még végig, az összes rész befejezhető és végigtolható. :C

Nem olyan nehéz az! :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66553) perge666 válasza Bogyi007 (#66552) üzenetére


perge666
veterán

Ezért vannak a nehézségi szintek,ha nem megy egyel könnyebbre kell állítani.....
Énis kivégeztem az összes részt.

(#66554) james001


james001
veterán

Nocsak kit találtam meg :C Kerestem már egy ideje hol van,aztán kiderült hogy beesett az egyik szekrény mögé (hogy,azt nem tudom) :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66555) Sirandrish válasza james001 (#66554) üzenetére


Sirandrish
legenda

Király :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66556) Bogyi007 válasza james001 (#66554) üzenetére


Bogyi007
veterán

Zsákfiú esett be oda vagy a Vita? :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66557) james001 válasza Bogyi007 (#66556) üzenetére


james001
veterán

A Drake-nek álcázott Zsákfiú természetesen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66558) pulyka jocó válasza LordVenom (#66550) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

HA jót akarsz magadnak szerintem könnyűn indítsd, normálon iszonyatosan kemény. Mostanra odáig jutottam hogy 30 percnél többet nem tudok vele játszani mert szétb@sz az ideg :D

(#66559) pulyka jocó válasza erahurka (#66549) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Játszottam vele, collection 1-em van! :P :P

(#66560) t256


t256
őstag

Lehet öregszem, de a SH Homecoming a Hoteltől kezdve elég nehéz. Túl vagyok az első Boss Fighton. A Rendőr Őrsön vagyok, ahol rám támad kettő "Schism". Nagyon kemény ellenfél, ráadásul Health Drinkem egy darab nincs már.

Aki már végigvitte szintén ilyen nehéznek találta, vagy én bénázom ennyire?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#66561) satz18 válasza t256 (#66560) üzenetére


satz18
őstag

Az a rész horror. Én nem bírtam velük. Meleenél kaptam a one shotot, lőszerem meg nem volt elég. 10 kísérlet után feladtam és néztem videót róla, ahol elfutottak. Én is így tettem és sikerült elsőre. Utána má könnyebb lesz, de nyugi nem te vagy a béna. Ez magasan a legnehezebb SH rész.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66562) t256 válasza satz18 (#66561) üzenetére


t256
őstag

Akkor megnyugodtam. :)

Én is most néztem meg Youtube-on, hogy mit kéne csinálni. Hogy ez mennyire könnyű. :DD
Valóban a menekülés a legjobb módszer. A videón a Rendőrség kijáratánál van még egy szörny, amit elkezd késsel lezúzni. Gondolom nem az első végigjátszása.

Tényleg ez a legnehezebb játék a sorozatban? Való igaz a PS2-es időkből nem emlékszem arra, hogy a 2 és a 3 ennyire izzasztott volna.

Horrorjátékként viszont oda vissza alázza a Resident Evil sorozatot. Most csak az első 4 részről beszélek, az 5-től kezdve már akció TPS lett a RE-ből.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#66563) KaitouP válasza t256 (#66562) üzenetére


KaitouP
veterán

Késsel csapkodd őket, csapkodás + kihajlás az ütés elől kombóval. Gyerekjáték az összes enemy igazából, csak rá kell jönni a hogyanjára. Azok a penge lábú dögök is késsel a legkönnyebben ölhetők.

Ha nem volt nehéz az SH 1-2-3, akkor indítsd akkor el hard módon őket. :) Homecoming gyerekjáték hozzájuk képest. Hardon a régiekben extra kevés lőszer, extra kevés gyógyító, extra sok ellenség, plusz nagyban nehezített rejtvények. :) Szűk folyosón rádmásznak 4 -en, lőszer nincs, csak steel pipe.. És vége. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#66564) t256 válasza KaitouP (#66563) üzenetére


t256
őstag

A Hard módot egyik játékban sem nekem találták ki. :)

Most viszont más jellegű problémába ütköztem. Túl vagyok a Csatornán. Dr. Fitch (Otherworld) vége felé lehettem, amikor a PS3 kifagyott. Mondanom sem kell, hogy a csatornában mentettem utoljára. Olvasás közben hangoskodik a gép (PS3 slim) valamelyik nap szétszedem, kitisztítom.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#66565) LordVenom válasza pulyka jocó (#66558) üzenetére


LordVenom
tag

Meglátjuk. Még van időm gondolkodni, mert hiányzik pár rész. :)
Van pár cím, amit össze akarok szedni elejétől a végéig, ezek közé tartozik a GoW is.
Ma végre volt időm pár órát játszani, ki is használtam, és nyomtam a Diablo 3-al. Most kezdtem benne az Act 3-at.
Viszont van egy kérdésem: nem tudom, hogy a barbárhoz köthető, vagy nem, de van egy "stinky" nevű ikon, ami időközönként felbukkan az energiát jelző csík felett, és akkor nagy por lepi el a képernyőt. (azért annyira nem nagy :) ) Ezmiez? Nem sikerült rájönnöm... :)
Még egy kérdés: nem tudok folyékonyan angolul, így viszont nehezen értem meg a karakterek választható tulajdonságait is. nincs valahol ezekre egy magyar leírás? Köszi! :)

(#66566) Elims válasza KaitouP (#66545) üzenetére


Elims
veterán

Kívàncsi leszek..

(#66567) james001


james001
veterán

Én végeztem a Batman-nel most már tényleg,egy ilyen fos unalmas játékot még nem láttam komolyan. Ráadásul repetitív,semmi újat nem nyújt végig. Egyedül a Poison Ivy boss volt kicsit "felüdülés". Csodálkozom is hogy a végső Joker bossig elvittem,ez is marha nagy változatosság,csak verd le a sok gyökeret aztán üss bele 2-3-at a Joker-be... De így is inkább nem akarok agyvérzést kapni mert az idegesítő harcrendszertől már kivagyok teljesen és mindig levernek a 2. menetben. Még jó hogy erre nem adtam ki pénzt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66568) Bogyi007 válasza james001 (#66567) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hogy lesz akkor ebből platina? :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66569) james001 válasza Bogyi007 (#66568) üzenetére


james001
veterán

Sehogy :D Ha tehetném ki is törölném az egész listát. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66570) LordVenom válasza james001 (#66567) üzenetére


LordVenom
tag

Szomorúan hallom...pedig ebből is megvettem az első két részt, de addig nem akartam elkezdeni, ameddig nincs meg mindhárom... :)

(#66571) raziel01 válasza LordVenom (#66570) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem jó az első rész. 3-szor vegigvittem.
2. gagyibb volt.

(#66572) Wlac válasza LordVenom (#66570) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem nyugodtan ess neki, nekem anno nagyon bejött.

james: na, én így vagyok valahogy a God of Warral. Mindenki élteti, de nekem csak a szenvedés jut eszembe róla, főleg a platform részek miatt.

“The wha-"

(#66573) james001 válasza LordVenom (#66570) üzenetére


james001
veterán

ízlések és pofonok,de pl. ebben a harcrendszerben nem tudom mit lehet szeretni. Azt hittem hogy meg lehet nyitni később valami jobb kombókat vagy valamit ami jó több ellenfél ellen,de semmi. Igazából csak egy gombot nyomogatsz folyamatosan néha meg counter-t,ez borzasztó unalmas a 10-ik bunyónál már.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66574) dilipok válasza james001 (#66573) üzenetére


dilipok
veterán

nekem pont a harcrendszer tetszett nagyon, gadgetek, kombok, takedownok. De hat kinek a pap... ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#66575) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2016-ban jön a Resident Evil Zero HD Remastered.

Célplatformok: PC, Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4.

Live-Die-Respawn

(#66576) Sirandrish válasza james001 (#66567) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah legalább nem vagyok egyedül.
Annyira sztárolják azokat a játékokat, én meg csak pislogok mert nem bírok játszani velük 30percnél többet :B

orichalcos Hjaaaj ez a GC-s? Nah az fincsi lesz...jöhet :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66577) oriic válasza Sirandrish (#66576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja eredetileg GameCube-ra jelent meg. :)

Live-Die-Respawn

(#66578) Sirandrish válasza oriic (#66577) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom...azon végig is toltam. Nagyon szuper játék. És anno gyönyörűnek is számított :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66579) Bogyi007 válasza oriic (#66575) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lesz itt ebből akkor szerintem 2.-3. rész is ergo egyszer kollekcióban megveszem egybe. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66580) Sirandrish válasza Bogyi007 (#66579) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 2-3al túl sok munka lenne. Mint ahogy az FF7el is..
Szerintem. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66581) james001 válasza oriic (#66575) üzenetére


james001
veterán

Haverom már megjósolta,igaza volt :D Nekem mondjuk nem tetszett ez a rész,sok baromság volt benne,viszont az a Leech szörny durva volt:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66582) manu75 válasza james001 (#66554) üzenetére


manu75
aktív tag

Hozzá lehet jutni még valahol ilyen figurához?

(#66583) fausto válasza manu75 (#66582) üzenetére


fausto
addikt

Itt még van Drake figura.

(#66584) james001 válasza manu75 (#66582) üzenetére


james001
veterán

Konzolstudióban még van szerintem,én is ott vettem még régen,és csak egy ezres volt.

Szerk.: Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66585) Bogyi007 válasza Sirandrish (#66580) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gondolom azokhoz is a Gc verza lenne az alap, egyébként egy-két hete mintha olvastam volna hogy Capcom-ék elégedettek a Remake eredményeikkel s továbbiakban is tervezik vinni a vonalat.

Istenem egy Dino Crisis 1-2 milyen jó is volna!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66586) Sirandrish válasza Bogyi007 (#66585) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát kíváncsi leszek mihez nyúlnak. Egy Code Veronica is jöhetne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66587) ldave válasza Sirandrish (#66586) üzenetére


ldave
félisten

Pörög még a PS3 vagy offline tolod? Rég láttalak PSN-en :)

A Slime draws near! Command?

(#66588) Sirandrish válasza ldave (#66587) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most kicsit PC-ztem. Előkaptam a D3at, de felgeareltem megint 2 karit szóval lassan annak vége. Meg haverral megvettük a Killing Floor 2-t aztán azzal játszadoztunk picit, viszont ahhoz meg a tartalmat kell várni mivel még csak korai elérés van ugyebár. Szóval lassan újra beizzítom a PS3at :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66589) Bogyi007 válasza Sirandrish (#66586) üzenetére


Bogyi007
veterán

Haho szerinted mit vettem pár hete? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66590) Sirandrish válasza Bogyi007 (#66589) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami resident szupergiga packot?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66591) Bogyi007 válasza Sirandrish (#66590) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem egészen, de Code Veronica X-et például igen...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66592) Sirandrish válasza Bogyi007 (#66591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de az gondolom nem HD Remaster, csak szimplán játszható PS3on, vagy tévedek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66593) fausto válasza Sirandrish (#66592) üzenetére


fausto
addikt

"HD Remastered", de szerintem nem a legjobb minőség. Szebb ugyan, mintha HD tévén játszanál PS2 játékkal, de szerintem minőségben nem éri el mondjuk a GoW HD kiadásokat vagy a Team ICO Collection játékokat. Kicsit "koszos", szemcsés a kép. Resi 4 ugyan ez. Trófeák is vannak.

(#66594) KaitouP válasza Elims (#66566) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem fogsz csalódni, fantasztikus játék a harmadik rész is, Heather pedig nagyszerű karakter. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#66595) Bogyi007 válasza fausto (#66593) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez még Ps3 generáció eleji Remastered volt míg emezek a Resi 0 és 1 Remasteredek Ps3 gen végiesek...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66596) fausto válasza Bogyi007 (#66595) üzenetére


fausto
addikt

Nem is a 0-ról meg az 1-ről beszéltem, hanem a Code Vera és Resi 4 HD kiadásokról :) Azok szerintem nem sikerültek jóra.

(#66597) Elims válasza james001 (#66567) üzenetére


Elims
veterán

Akkor elmondhatjuk ez kevésbé a kedvenc jàtékod. :-)

Bogyi: :-DDDD

A dino crisis Hatalmas lenne!! :-)

Wlac: God of war.Milyen nehézségen jàtszod?
Vedd le teljesen.Szerintem nem olyan rossz jàték az. :-)
Jaaaa,àlljunk meg!! Te vagy az aki a last of us-t legjeményebben jàtszod. Ba akkor most fejezzük be.. :-))) Ahhoz képest sokkal jàtszhatòbb a god of war.

SirAndrish: Bem kicsit szàmított Gyönyörűnek!! :-)

GhostPetya: Köszi!! :-)

(#66598) Bogyi007 válasza fausto (#66596) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezért írtam hogy azok még a generáció elején jöttek ki. "Rendes" játékoknál is volt különbség a korai és későbbi megjelenések között.

Uncharted 1 és Last of Us elég jó példa szerintem erre.

Resi 4 meg a Code Veronica is tudtommal 2010 körül vagy talán hamarabb jelentek meg Ps3-ra felhúzva, a Resi 1 Remake meg 2014 végén, persze hogy szebben néz ki.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66599) Wlac válasza Elims (#66597) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem az ellenségekkel van problémám, hanem azzal a ku... kázandó pengés fallal a játék végén. Olyan sokszor visszazuhantam rajta, hogy már az egész játéktól elvette a kedvem. A nehéz ellenségek csak egy dolog; azokat ki lehet ismerni bármilyen játékban, és a megfelelő taktikával lenyomni őket (nyilván vannak extrém kivételek/szituációk). Egy idegesítő platformer résszel azonban az ember nem sokat tud kezdeni. A God of Warral is az a bajom, hogy a fasza harcokat rendszeresen megtörik az ilyen részek. Tudom, hogy a későbbi részekben már sokkal kevesebb ilyen van, de addig nem akarok tovább lépni, amíg ez az egy nincs meg. Ezzel viszont már utálok foglalkozni, így...
A The Last of Us pedig messze nem olyan nehéz, mint tűnik. Türelmesnek kell lenni, és lopakodni... na jó, néha imádkozni sem árt.

“The wha-"

(#66600) fausto válasza Bogyi007 (#66598) üzenetére


fausto
addikt

A Resi CV és Resi 4 már 2011-es játékok, azért akkor már jócskán a generáció közepénél jártunk. Már amikor megjelentek, akkor is voltak náluk szebb HD kollekciók, nem is a Resi 1 remake-hez hasonlítottam, hanem pl. a GoW Collection-höz (2010), meg a Team ICO-hoz (vagy MGS HD-hoz), amik 2011-es címek. Mind a 3 szebb átirat, mint a CV/4 HD kiadás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.