Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) james001


james001
veterán

Na ahhoz képest Borderlands-ben egész gyorsan haladok az 50-es szint felé :)
Árpi! Neked amúgy platina a játék? Lehet hétvégén kéne a segítséged majd coop-ban ha ráérsz :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67252) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megvan a harmadik ok a Final Fantasy XV és a Fallout 4 után, amiért kell majd egy PS4; DOOM - még ha percenként 60x is fog felbaszni a kontroller. )

Az a láncfűrész.. yumm-yumm. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67253) erahurka válasza Synthwave (#67252) üzenetére


erahurka
félisten

Wolfensteinben elég jó a kontrolleres irányítás, csak azokat a repkedő drónokat nehéz lelőni mert folyton mozognak.

(#67254) james001 válasza Synthwave (#67252) üzenetére


james001
veterán

Én elsírtam magam a Bethesda konferenciáján,főleg a Doom-on. :D Egy dolog nem tetszik benne,hogy miután kinyírtad az ellent szétdobál egy csomó életet... Így lehet igazából túl "könnyű" lesz...

Szerk.: Árpi: Ok majd még írok privátba azért :R

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67255) A`rpi válasza james001 (#67251) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, Vasárnap érek rá.

(#67256) crue válasza james001 (#67254) üzenetére


crue
őstag

Szerintem raknak bele olyan nehézségi szintet is, amitől majd vért hugyozik az ember, mire végigjátssza.

(#67257) SenorDave válasza Synthwave (#67252) üzenetére


SenorDave
tag

Nekem még csak 2 ok [link]
:C

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#67258) Synthwave válasza james001 (#67254) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Remélem, Nightmare-fokozaton azért ez eltűnik. Mert DOOM-ot csak úgy. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67259) Synthwave válasza erahurka (#67253) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

20 év Quake után BÁRMILYEN FPS jó egér (+RAW mouse input)+jó pad+normális billentyűzet kombó hiányában megahulladék és hajhullató hatású. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67260) erahurka válasza Synthwave (#67259) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom te nem normál meg könnyű fokozaton játszol :DDD

(#67261) Elims válasza Tegla80 (#67238) üzenetére


Elims
veterán

"...vhs- keszulekuk.."

:-DDDD

Hidd el,nagyon sokan veszik azt a vhs gépet "kazettàkkal",cakk-pakk.

"Hat nemtom,de nekem megy....."

Kizàrt. :-) Esetleg ùgy,hogy az osztràk minimàlbért kapod itthon.Vagy..jaaa,megvan!! :-DDD
Neked persze,hogy megy,azt írtad benzinkutas vagy,így O.K. Minimàlbér a fizetés+majdnem ugyanannyi jattot kapsz! :-))))

"...nevrevenni ,osszekoltozni es droidot csinalni nekik,nah azt nem szabad."

Ezt most így én vhogy nem teljesen hiszem el neked. :-) És ebben majdnem annyira vagyok biztos mint a winchester-ben. :-))
Ha lenne olyan nő,100%,hogy ilyen sorrendben csinàlnàd a dolgokat. 1000%. ;-))

Own fate: "Vagy azt a fajtát, amit a Blikkben lehet olvasni."

:-DDDDDDDDD

Wlac: Nanà,én sem tekerném olyanra a gépem..

Hvégén ha lesz időm megbontom és pasztàzom a gépet.Kívàncsi leszek,hogy meddig tart. :-/

(#67262) Wlac


Wlac
Ármester

Khm.. na végre:D

Amugy csak nekem nem tetszik a Doom 4? Olyan... semmilyen. Se a régi hangulat nincs meg, se a Doom 3 darkos feelingje. Mondjuk nekem ott van indoknak az Uncharted 4 (gondolom mindenkinek megvolt az új trailer), a Dishonored 2, Deus Ex: MD, Fallout 4... elleszek látva címekkel.

“The wha-"

(#67263) Elims válasza Wlac (#67262) üzenetére


Elims
veterán

Milyen jàték???Sajnos nem làtom rendesen,telefonròl vagyok.
Talàn a last of us??? :-o

Gratulàlok a platinàhoz!!! :-))))

(#67264) erahurka válasza Elims (#67263) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem The Last of Us-nak tűnik. :))

(#67262) Wlac: Nekem is fura volt a Doom 4. Inkább tűnik Quake-nek ezzel a sok ugrabugrával.

(#67265) james001 válasza Wlac (#67262) üzenetére


james001
veterán

Menj a tudod hova ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67266) perge666 válasza Synthwave (#67252) üzenetére


perge666
veterán

Nekem nagyon tetszik!!

Más : Nekem"asszonyállat" nélkül unalmas,szürke hétköznapjaim lennének.
Én nem vagyok az a kocka,aki éjjel-nappal csak játszana,szükségem van másra is......

(#67267) Wlac


Wlac
Ármester

Ja, The Last of Us. Sajnos a játék nem 100%-os így sem, de az alapgame-re megadta a platinát. A 100% azért esik ki, mert elég kemény feltételekkel kell teljesíteni a DLC-s multis pályákat, de játékot sem nagyon találni. Van, hogy 4-5 perc keresés után bedob egy már folyó küzdelembe, de amúgy halott a játék online DLC része.

“The wha-"

(#67268) Synthwave válasza erahurka (#67260) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem jellemző.
Easy-t már csak elvből sem indítottam soha (még a '90-es években sem, pedig akkor még nagyon mást jelentett, mint manapság). Konzolon általában Normal-lal kezdek, a rend kedvéért (meg a szájbarakott kontroller <3 miatt), de mindig hamar rájövök, hogy hülyeség volt. : D

PC-n meg csak hard vagy felette - 2000 utáni FPS-ben úgy sem igazán szokott kihívás lenni. Quake III Arena bár '99-es, de attól még egyenesen börleszkfilmbe illő a Nightmare bot, mint olyan : D - bár ott nincs is szó szerinti kampány. Build Engine-es játékok tudnak szivatósak lenni hard / hard+ -on.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67269) fausto


fausto
addikt

Most, hogy egy páran megvettük a múlt hét pénteki akcióban: mit gondoltok a Watch Dogs-ról? Egy pár órát játszottam vele, de egyelőre nem vagyok lenyűgözve. A grafika nem olyan csúnya, mint amire számítottam, bár vezetés közben elég lassan rajzolódnak ki a textúrák. Viszont a vezetés nagyon gáz, csúsznak, pattognak a kocsik, mintha dodgem-ekkel mennék. Ráadásul szerintem a hitbox (ha így hívják) is el lett méretezve, mert 1-2 szituban kb. ráolvadok a másik kocsira, érzem, hogy fent kellett volna akadnom rajta, de mégsem.
A sztori eddig nem nagyon köt le, nem is nagyon haladtam a kampánnyal, inkább csak a mellékküldetéseket csinálgattam.
A gameplay egyébként nem rossz, elvagyok ezzel a hack-elgetéssel. Kicsit kaotikus a játéktér a sok infóval :)
Az már nem kérdés, hogy megtartom-e (mert tuti, hogy nem :D), inkább arra leszek kíváncsi, hogy vajon végig fogom-e vinni.

[ Szerkesztve ]

(#67270) Synthwave válasza fausto (#67269) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én csak egy fél órát szembesültem vele, ismerős X360-án, de még véletlenül sem fogott el az érzés, hogy többet szeretnék szánni rá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67271) erahurka válasza fausto (#67269) üzenetére


erahurka
félisten

Még nem kezdtem bele, előre vettem a Wolfenstein-t. Remélem nekem azért tetszeni fog, ha már megvettem. Bár egy sapkám így is van, a nyakvédő cucc pedig jól jön majd télen :DDD

(#67272) crue válasza fausto (#67269) üzenetére


crue
őstag

Én a mellékküldetésekkel nem sokat foglalkoztam, a kampány viszont belendül szépen, izgalmas és elég hosszú is. A vezetést is meg lehet szokni szerintem, nekem pár óra után elég jól kézre állt. Adj egy kis időt a kampánynak és lehet, hogy beszippant.

(#67273) fausto válasza crue (#67272) üzenetére


fausto
addikt

Okés, én is arra gondoltam, hogy most hanyagolom egy ideig a side quest-eket.

(#67274) Bogyi007 válasza Synthwave (#67252) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezekhez miért kell Ps4? Mennek boxon is. :-P

Mégha az Uc4-re, Shenmue 3-ra vagy Last Guardianra céloztál volna az jogos érv lenne. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67275) VooĐoo válasza Bogyi007 (#67274) üzenetére


VooĐoo
tag

Shenmue 3 jön PC-re is.

PSN: Neon--Skyline

(#67276) Synthwave válasza Bogyi007 (#67274) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Box kell a bánatnak. Ha kapnék egyet ingyen, azonnal adnám is el, fóliástul.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67277) dilipok válasza Synthwave (#67276) üzenetére


dilipok
veterán

pfff :U :((( ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#67278) erahurka válasza Synthwave (#67276) üzenetére


erahurka
félisten

Miért?

[ Szerkesztve ]

(#67279) Synthwave válasza erahurka (#67278) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy egy PS4-et vegyek.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67280) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A tavaly májusi villámcsapás után amikor gallyra ment a Slim 320-as gépem is, lehet hogy vennem kellett volna egy Ps4-et... :W

Akkor már megvolt az Uncharted trilógia, a Heavy Rain, a Beyond az összes Gow és a Last of Us is csak javukat nem kezdtem még el kijátszani és nem akartam hogy füstbe menjenek. (A biztosító mindent állt és a Slim gép gyári árát adta oda így csak a Ps3 árára adtak 80e -et.

Ha akkor tudtam volna hogy ilyen HD hullám jön ezen címekről akkor eladtam volna a játékokat és irány a Ps4.

De most sem rossz azért így, mert van egy nagyon szép FULLOS Kollekcióm. Konzollal, joyokkal, kormánnyal, Move pakkal.

Csak azért elgondolkozok azon hogy másképp is lehetett volna..... :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67281) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

OFF topik, de so cool.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67282) Elims válasza erahurka (#67264) üzenetére


Elims
veterán

Azért ez nem kicsit komoly!!! :-)))
James pàr hònapja nagyvonalakban ecsetelte,hogy kb. milyen szintű a last of us-t platinàzni... Le a kalappal!!

Nagyon szép volt Wlac!!! :-)

Fausto: Pont ma gondoltam rà,hogy ràd kérdezek a whatch dogs-ot illetően. :-))) (komolyan)
Írtuk màr,hogy "milyen". Én nem szenvedtem vele tovàbb.

"...arra leszek kíváncsi, hogy vajon végig fogom-e vinni."

Erre én is nagyon kívàncsi leszek. :-)) Végig viszed-e?? :-))

Own fate: "Hogy egy PS4-et vegyek."

:-DDDD

Ha màr szòba került a Shenmue,miért a 3-mal kezdik???Van annyi remastered+àtdolgozàs+stb. egy Shenmue 1-2-t miért nem hoztak össze ps3-ra? :-((

(#67283) erahurka válasza Synthwave (#67279) üzenetére


erahurka
félisten

De ha úgyis multiplatform címek érdekelnek?

(#67284) Zigur válasza erahurka (#67283) üzenetére


Zigur
senior tag

Multis játékokhoz is érdemes PS4-et venni inkább, mivel arra írják meg most, aztán addig farigcsálják amig jól megy Xone-on is, vagy nem nyúlnak hozzá és akkor meg vacakabbul megy rajta.

(#67285) james001


james001
veterán

Két cukipofa :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67286) A`rpi válasza erahurka (#67283) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nadekérem! :D PS topicban boxot ajánlani szentségtörés. :DDD

(#67287) Synthwave válasza erahurka (#67283) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Zömében exkluzív japán anyagok. Amik majd jönnek. ;)

Box exkluzívok kicsit sem mozgattak soha.

Meg különben is SONY. Már a hetedgen sem volt kérdés, a kezdetektől fogva. 5453452-tal több játék, ami érdekel is, BD >>>> DVD, megbízhatóság, bővíthetőség, XMB >>>> Dashboard + ott még ingyen online multi. Szépen követem majd a vonalat. ALL HAIL JAPAN. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67288) Synthwave válasza james001 (#67285) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerelmetes darabok.

A baloldali legyen Tádé, a jobboldali meg Kázmér.

A pinky demonok megmaradnak a "Mazsola" elnevezésnél.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67289) Synthwave válasza Synthwave (#67288) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MAZSI, LÁBHOZ!

>:' D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67290) james001 válasza Synthwave (#67288) üzenetére


james001
veterán

Az újban mutattak Pinky Demon-t egyáltalán már nem is emlékszem :D Meg képeken láttam Cacodemon-t de a videóban nem volt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67291) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni HDD csere ügyében.
Van egy FAT, 80 Gb-os gépem, tudom régi, nem érdemes vele foglalkozni, de én még is ezt teszem. A szívemhez nőt az elmúlt jó pár évben. :)
Ebbe a gépbe szeretnék HDD-t cserélni, van aki kicseréli, de nekem kéne beszerezni.
Ehhez viszont teljesen sügér vagyok, itt jöttök ti a képbe. :D
Milyet vegyek és hol érdemes venni (Budapesten)?
Ha lehet pontos márka nevet, típust kérek amivel a boltba csak bemegyek és kérem.
Valami pluszban még kell vagy csak a HDD?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!

(#67292) A`rpi válasza Petreszku (#67291) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

HDD-csere előtt minden fontos játékmentést helyezz biztonságba!

Téma összegfoglaló-t bemásolom neked:

A gép belsejében egy teljesen szabványos 2,5”-os SATA merevlemez kapott helyet, melynek cseréjét akár magunk is elvégezhetjük. Gyárilag 5400 fordulatszámú merevlemezzel szerelik a játékkonzolokat, bővítés során ha szempont a sebesség, érdemes lehet 7200rpm HDD-t, SSHD-t, vagy esetleg SSD meghajtót választani. A csere lépéseiről DM-Fan fórumtárs készített egy leírást, melyet itt olvashattok.

Válassz ki egy Notebook (2,5") SATA HDD-t, lehetőleg minél több garanciával mert ennyi a lényeg, (3 év jónak számít).

Kell egy Pendrive, ezt formázni kell fat32-re.

Hivatalos oldalról letöltöd az aktuális firmware-t.

Létrehozol két mappát az alábbiak szerint:

Lépésről lépésre cserét itt tudod megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#67293) Elims válasza Petreszku (#67291) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Hallgass ràm és wd black-et vegyél,500-750gb-os màr bőven jò.
Ez az egyik legjobb winchester a ps3-ba. ;-)

Szerk.: Nézhetsz a vateràn is.Ha adnak egy ùj gépre minimum 6hònap garanciàt màr jò vagy.

Árpi: Nagyon korrekt íràs!!!!
Nem hiàba vagy te a topikgazda. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#67294) Rezuhu válasza Elims (#67293) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én 7200-as vinyót egy régi 80Gb-os modellbe nem ajánlanék a melegedés miatt.
Ebben az esetben nem minden a sebességről szól, hanem az üzembiztonságról (meg ne süljön a gép).
Pár fok különbség is számíthat.

(#67295) Elims válasza Rezuhu (#67294) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen igazad van.

Petreszku: Így viszont én azt ajànlanàm,hogy tedd fel ugyanezt a kérdést a winchester-es topikban.
"Melyik a legjobb 5400-as winchester ps3-ba?"

(#67296) erahurka válasza A`rpi (#67286) üzenetére


erahurka
félisten

Nem ajánlgatom én senkinek :DDD Nem tetszik ez a konzolgeneráció, de ha már valamit vennék akkor PS4-et. Viszont ha megdobnának egy Xbox-szal, nem adnám el egyből. Bár jobban belegondolva lehet mégis. :DDD

Eddig egyik konzol se mutatott olyan nagy exkluzív címet ami miatt elfogott a must have érzés. UC4 persze tetszik, de valahogy nem fogott meg eddig. Meg a nextgen grafika se tetszik, megint az van hogy attól szép meg next gen, hogy csillog mintha olajjal kenték volna be. Az arcok meg olyan ráncosak mintha mindenki 70 éves lenne, szegény Drake feje is milyen már :( Emberibbek voltak az arcok a régebbi játékokban szerintem.

Winchester témához: én abszolút Western Digital párti vagyok, van vagy 8 éves a külső merevlemezem, bár nem hajtottam szét, de még tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#67297) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat és a segítséget!
Azért még lenne kérdésem! :DD
SATA vagy II. vagy III. érdemes venni?
Ha jól értelmezem akár 500 Gb-et is vehetek nem lesz semmi gond?
Seagate, Toshiba, Hitachi márkákat nézegetem, de dönteni.......

(#67298) A`rpi válasza erahurka (#67296) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Next-genen-en én tudnék válogatni, de drágák a játékárak. Így kicsit inkább visszafogom magam, plussz által felhalmozódott címekből még mindig bőséggel van, annak ellenére, hogy már lassan egy éve számomra érdekes játékot nem nagyon :( kaptam "ingyen" PS3-ra.

Ha ezeknek a végére érek, utána remélhetőleg emberibb áron lehet majd játékot is kapni, új sony gépre.

Ami nekem még hátra van ezen a generáción:

BioShock Infinite
Borderlands 2
Diablo III
Enemy Front
Ico
Oddworld: New 'n' Tasty!
Okami HD
Ratchet & Clank: 1.-2.-3.
Remember Me
Shadow of the Colossus
Sly Cooper: Thieves in Time
The Last of Us

(#67297) Petreszku

Sata 2, 3 egyaránt jó (visszafele kompatibilis) sebességet nem befolyásolja (HDD-k esetén ez sokkal inkább marketing, mintsem befolyásoló tényező).

Ahogy mondottam bármely legalább 3 évvel rendelkező 2,5" SATA HDD megfelel, melegedés szempont lehet, erről mondjuk megoszlanak a vélemények itt. Ha tutira akarsz menni, akkor átfáradsz: Milyen merevlemezt vegyek? topic-ba, és megkérdezed mely 2,5" SATA HDD leghűvösebb, amire lehetőleg "sok" garancia van.

[ Szerkesztve ]

(#67299) VooĐoo válasza Petreszku (#67297) üzenetére


VooĐoo
tag

Én ezt vettem úgy 1 hónapja, eddig tökéletesen működik, igaz nekem super slim van.

PSN: Neon--Skyline

(#67300) Zigur válasza Petreszku (#67297) üzenetére


Zigur
senior tag

Majdnem mindegy mit veszel, csak legyen megbízható. A PS3-ban SATA I van, szóval bármit is veszel, az tuti jó lesz :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.