Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67701) A`rpi válasza Aakisan (#67700) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PC-s program lehet megbolondította, hátulján rest gombot próbáltad?

(#67702) Aakisan válasza A`rpi (#67701) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Probáltam,sajnos nem ez a hiba :(

(#67703) Elims válasza Bogyi007 (#67681) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
A rain-ről James jòt írt.Kívàncsian vàrom.

Perge: "Nem vagyunk egyformák..."

Így van. :-) Hàl'istennek.(nem kifejezetten ràd értem. :-) )

Karak: Ha jàr vmihez vmi akkor legyen meg hozzà,ha nem akkor nem szàmít,hogy mondjuk egy unchartedhez nincs térkép. :-)

Nem szàmít a fagyàs.Engem nem bisszant az ilyesmi ha jò a jàték.
Eddig tetszik.Rengeteg gyűjthető dolog van benne.20perc jàték utàn alig tudott a karakterem menni,mert tùl volt terhelve. :-)
Tény,hogy grafikailag nem egy last of us és irànyíthatòsàgra nem egy gta5 -bàr a megjelenésekor biztos nagyon jònak szàmított- ezek ellenére jò jàtéknak gondolom (így az elején.Aztàn később lehet,hogy keresek belőle egy premium edition-t)
Kiértem a térképre,tetszik amit làtok. :-)

Fejràngatàsròl én is azt gondolom amit Dilipok.Semmi baja nem pesz tőle akàrhogy mozgatja a fejet.

Orichalcos: "3 perc 34 másodperc a rekord!!!!44546"

:-DDDDDD

(#67704) crue válasza oriic (#67694) üzenetére


crue
őstag

A howlongtobeat.com szerint a completionist végigjátszás 18 és fél órát tesz ki. Úgyhogy valóban el lehet lenni vele.

[ Szerkesztve ]

(#67705) oriic válasza crue (#67704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, nekem nem kell bemutatni, csak sok-sok fórumban (PH-n is) azt lehet csak olvasni hogy ezért a demóért (nem demó, de mindegy) nem éri meg fizetni. (pedig volt már 990 Ft is) Meg hogy milyen köcsög a Konami. (ez mondjuk tény, de nem a Ground Zeroes miatt :D )

szerk:

Sirandrish:

Hja ezekről nem is beszélve. Egy MGS játékot alapból érdemes letolni lopakodva, úgy meg azért jópár óra a végigjátszás. ÉN harcolva kb 2-3 óra alatt toltam ki. Bőven megérte a 3k-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67706) Sirandrish válasza oriic (#67694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, és az meg mennyi idő ha csak guggolva viszed végig, majd úgy hogy végig hasalsz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67707) perge666 válasza ldave (#67695) üzenetére


perge666
veterán

Igen,a főküldetés,de utána bead még néhány küldetést a menübe.

Azért megnézném elsőre ki viszi végig ilyen rövid idő alatt úgy hogy nem nézett videót róla......
Meg annak mi értelme ha végigszaladok a pályán,ezt sosem értettem. :F :U
Nem ez a játék lényege!!

[ Szerkesztve ]

(#67708) A`rpi válasza perge666 (#67707) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

SpeedRun-nak is megvan a maga szépsége és az értelme, pláne itt, ahol van leaderboard, az időről.

(#67709) oriic válasza A`rpi (#67708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ez tény, de egy játékot nem érdemes azért leszólni (sem az árazását) mert speedrunban végigtolható 10-ed annyi idő alatt. Itt vagyok én példának. Kedvenc sorozatom akármelyik részének speedrun rekordja másfél óra max. ÉN meg simán elvagyok 8-20 órákat vele nehézségi szinttől függően...

Live-Die-Respawn

(#67710) erahurka válasza Aakisan (#67697) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem volt már ilyen problémám, nem akart se laptopról, se PS-ről tölteni. Csak tévéről megy, azóta is onnan töltöm. Elég WTF, de ez van.

(#67711) Aakisan válasza erahurka (#67710) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Na ezt kipróbálom.
Szerk.: Így sem jó :), elkönyveltem halottnak

[ Szerkesztve ]

(#67712) TazLeacher válasza Sirandrish (#67706) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mintha kis cinizmust éreznék a hozzászólásodba... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67713) A`rpi válasza oriic (#67709) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Teljes mértékben egyetértek. :R

[ Szerkesztve ]

(#67714) Sirandrish válasza TazLeacher (#67712) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól érzed :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67715) TazLeacher válasza Sirandrish (#67714) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor viszont reagálnék rá...szerinted "időhúzás" a lopakodás, szerintem meg ez a játék stílusa. Végig lehet vinni máshogy is, de ez kb. olyan, mint egy RPG-ben elnyomni az összes szöveget, rohanni előre. Persze így is végig lehet vinni, de akkor már egyszerűbb egy Speedrun. Kb. ugyan annyi értelme van (elmondhatom, hogy ezt is végigjátszottam), de az legalább gyorsabb. Szerintem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67716) #58000384 válasza dilipok (#67690) üzenetére


#58000384
törölt tag

Persze, én is kétszer. Úgy értettem (bár nem így fogalmaztam), hogy a fejrángatás zavaró dolog, nem pedig káros. Nemcsak sokáig tölt, de baromi zajos is. Néha alig hallottam mellette a szöveget.

"I see things at night... terrifying things. I tell myself it's o..." búúúúúúúú tiktiktitktittktktik "...eath anymore."
Aztán nyúltam a távirányító után :D

Elims: Majd akkor térjünk vissza a fagyásos gondokra, ha átverekedted magad egy barlangon, kinyírtad a főgonoszt, majd a fejedhez kapsz, hogy nem mentettél még, és megáll a kép :D
Na jó, nem sokszor lesz ilyen (talán).
Nagyon sok gyűjtögetni való van, meg még több dolog lesz, ha elérsz egy jó magas szintet. Ha túl sok cuccod van, akkor ugye nincs fast travel, lopj előtte lovat ;) Az elvisz bármennyit, ráadásul ha rajta ülsz, akkor tudsz gyorsan utazni. De majd rájössz mindenre.

orichalcos: Többségében az embereknek az a véleménye a játékról, hogy túl rövid. Lehet benne bóklászni órákig, de erre nem mindenki vevő, így jogos a kritika.

(#67717) oriic válasza #58000384 (#67716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Többségében az embereknek az a véleménye a játékról, hogy túl rövid. Lehet benne bóklászni órákig, de erre nem mindenki vevő, így jogos a kritika."

A mellékküldetések, meg az összegyűjthető extrák nem sima bóklászások szerintem (főleg hogy némelyikük még építi is az MGS univerzumát)...

Live-Die-Respawn

(#67718) Sirandrish válasza oriic (#67717) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az össze gyűjthető extrákat ne nevezzük már tényleges tartalomnak mert ennyi erővel lehetne benne 1000 darab kis dokumentum. ..de attól azért nem lesz több a játék. Max a rajongóknak ad némi pluszt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67719) Sirandrish válasza TazLeacher (#67715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal bárminemű futás nélkül sem tart tovább 1-1,5 óránál, ami még egy indie címnek is kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67720) oriic válasza Sirandrish (#67718) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rajongókon kívül szerinted hány ember veszi meg egy széria sokadik részét. :DDD A Ground Zeroes, meg a The Phantom Pain is az MGS világában jártas embereknek készül inkább. Akik nem ismerik a korábbiakat azok úgyis csak néznek majd mint hal a vízben, mert ígérem, hogy nagyon sok mindent nem fognak érteni. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67721) Sirandrish válasza oriic (#67720) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én majd elolvasom vagy megnezem a videót a storyrol mert engem úgy is csak az érdekel. Persze kb hetente megnezhetnem és akkor sem értenék mindent :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67722) #58000384 válasza oriic (#67717) üzenetére


#58000384
törölt tag

A mellékküldetésekkel együtt a 3 órára kihúzott játékidő még mindig nagyon vékony (olyannál, akinek ez az első MGS).

(#67723) oriic válasza Sirandrish (#67721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a blogomban a fő részek magyar szövegkönyve, hajrá. :D

(#67722) karak_22

De nem is teljes értékű játékról van szó... A gond itt igazából sokak szerint az árazással van. (ez tény sajnos, teljes árat nem éri meg, de 2-3 ezer ft nem sok érte szerintem)

Szerintem meg igazából nem is kellett volna a prológust kiszedni az MGS5: The Phantom Painből, hanem mint az MGS2-3 esetében ezzel indulhatott volna a végső kiadás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#67724) Sirandrish válasza oriic (#67723) üzenetére


Sirandrish
legenda

El van mentve :K amúgy az ow fele videókon is túl vagyok már kétszer :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67725) james001


james001
veterán

Nálatok megy a PSN? Nem tudok bejelentkezni egy profillal se,WiFi 100% :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67726) perge666 válasza oriic (#67723) üzenetére


perge666
veterán

Én mai napig játszok az MGS3-al,és vagy 2 hónapja a szövegkönyved segített 1-2 résznél felfedni a homályt.

Nekem mind1 ki mit mond a Ground Zeroesrol,én el vagyok vele,szeretem éppúgy mint a többi részt.
Na jó a 3 a szivem csücske,de ez se rossz. :)

(#67727) VooĐoo válasza james001 (#67725) üzenetére


VooĐoo
tag

Nálam tökéletes, na jó ez azért túlzás, mert 3 órája töltöm MGS4-et 500-as nettel... de megy. :D

PSN: Neon--Skyline

(#67728) james001 válasza VooĐoo (#67727) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom mi lehet de valami nem stimmel,mert se az US,se az EU se a magyar acc-al nem lép be. Tesztnél is azt írta hogy a WiFi megy csak a PSN-re nem tud felcsatlakozni,pedig annak is mennie kéne...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67729) kevepapa válasza perge666 (#67726) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Hát, én néhány hónapja beszereztem a Legacy Collection-t, és el is kezdtem a MGS2-t. Az átvezető animációk piszok jók, a zene odaszab, a hangulat is adja, de mégis maga a játékmenet (és valszeg a grafika miatt is) azért már ósdinak hat, főleg a splinter cell széria után... Plusz ez az állandó rádiózás... Szóval kb a játék felénél kiszálltam, egyelőre jegelem a szériát, de lehet h hagynom kéne a második részt és a 3-ra ugrani...

[ Szerkesztve ]

(#67730) james001 válasza james001 (#67728) üzenetére


james001
veterán

Közben utánanéztem a hibakódnak és ez valami szerverhiba vagy mi,tehát nem az én oldalamon van a baj (legalábbis szerintem). De sokan írták hogy nekik is volt ilyen,van akinek random 3-4 nap után megjavult,meg mások írnak még olyan hülye megoldásokat hogy reseteljem a TV beállításokat WTF :F
Persze ilyenkor baszakszik amikor végre lenne időm GT6-al tolni,hogy rohadjanak meg :W

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67731) KaitouP válasza kevepapa (#67729) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyomd végig mert tök epic, főleg a vége felé, de valóban rengeteg a rádiós beszélgetés. Ettől függetlenül én szeretem mindegyiket, de talán az eddigi részek közül ez lett a legkevésbé eltalálva, a 3 viszont tetszeni fog, kevesebb rádiózás, több, és szabadabb gameplay. :)

james001: Semmi gond a PSN -el. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67732) perge666 válasza kevepapa (#67729) üzenetére


perge666
veterán

Tőlem a 2.rész áll legtávolabb
A 3-ba is van sok "rádiózás"

Na játszok kicsit a Ground Zeroessal. :)

(#67733) fausto válasza kevepapa (#67729) üzenetére


fausto
addikt

A kettő nekem sem a szívem csücske. Érdekes, hogy az első rész talán még egyszerűbb gameplay szempontjából, mégis sokkal jobban élvezem még most is. De ha már legacy collection: a digital graphic novell videók nagyon jók rajta :)

(#67734) Wlac válasza KaitouP (#67731) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenki a harmadik részre esküszik (beleértve az offline baráti körömet is), de szerintem az borzasztó lett. Az állandó staminázás teljesen megöli az amúgy remek sztorit. Nekem továbbra is a második rész a szívem csücske.

“The wha-"

(#67735) james001 válasza KaitouP (#67731) üzenetére


james001
veterán

Mindenkinek jó csak nekem nem :D Na mindegy majd remélem egy idő után megjavul,este még majd ránézek,ha nem megy megyek Sony-hoz bézbóz ütővel :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67736) KaitouP válasza Wlac (#67734) üzenetére


KaitouP
veterán

Én különben nem esküszök a háromra sem, mert bár különben baromira tetszett, nálam a Solid Snake vonal a bejövős, nekem ő "A" Snake, viszont a kettőben kevés szerepet kap, ráadásul javarészt nem is őt irányítjuk, Raiden viszont unszimpatikus a 2-ben, 4-ben már jó karakter. + a spinoffban.

james001: hátha a support tud segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67737) #58000384 válasza oriic (#67723) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ebben egyetértek. Ha nem adják ki külön a prológust 40, majd 30 dollárért, hanem 5-10-ért, akkor ezen senki sem akadt volna fent, mert maga a játék nagyon jó. De majd jön a Phantom Pain, ami Kojima állítása szerint 200x akkora lesz mint a GZ, és kb. 60 dollárba fog kerülni.

(#67738) Elims válasza #58000384 (#67716) üzenetére


Elims
veterán

Már most rászaladtam erre.. :-/ Tegnapelőtt kijöttem abból az égő kis faluból -ahol a sárkány rendezkedett- ma innen folytattam.Nem olyan távol találkoztam egy pár katonával ahol volt egy fogoly,kiszabadítottam.Kár volt. :-/ Hiába harcoltam,megöltek. (kár,hogy nincs benne olyan gyors gomb a potion-ra mint mondjuk a diablo-ban,L1)
Ekkor sajnos a leégett falu mellé rakott vissza és mehetne végig mindent. :-/ Pedig be volt kapcsolva az automatikus mentés,legalábbis tegnapelőtt úgy hagytam.
Amíg nem lesz nagyon zavaró ez az auto-mentés addig hagyom 15percenként.
Szereznék én lovat,de még sehol nem találtam. :-/
Köszi!!! :-)

Ja,szerzés.. Ma majdnem vettem egy ps4-et.Bontatlanban,Nagggyon olcsón. :-)

Ez a rövid játékidő feljött már több játéknál.Például last of us.Nekem mégis kb.30óráig tartott.Vagy a life is strange.1 részre 2-3órát írtak. :-D Kinek annyi??Én kb. 10óránál járok és még nem értem az első végére.
Szóval én simán -vakon- elhiszem,hogy annyira talán nem gáz ez az új metal gear solid játékidő szempontjából.

(#67739) Wlac válasza Elims (#67738) üzenetére


Wlac
Ármester

A TES és Fallout játékokban az automatikus mentés három dologra vonatkozik: mentés alvás/pihenés előtt, mentés épületbe/barlangba/stb. belépés előtt (szóval amikor úgy mész be valahova, hogy töltenie kell), valamint időnként (talán 15 perc?) van mentés. Ha a szabadban csatangolsz, olyankor érdemes manuálisan mentened, mivel ha bármi miatt megszakad a játék (fagyás/halál), akkor a szerencsés esetben pár perccel, rosszabb esetben negyed órával korábbi mentést fogja betölteni, mint a legfrissebbet. Ezért a nagyobb harcok, sárkányok stb. után érdemes mindenképpen csinálni egy manuális mentést. Városon belül ez nem lényeg, mivel a kapukon való kilépéskor csinálja magától.

“The wha-"

(#67740) #58000384 válasza Elims (#67738) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nincs gyorsgomb, de szerencsére megállíthatod a játékot és megihatsz bármit harc közben, ez sokat segít. Az elején még a katonákat és őröket ne bántsd, még a legkönnyebb fokozaton sem.
Az automatikus mentést még hagyd nyugodtan a játék elején, de majd mikor 10MB körülire hízik a fájl, akkor ha bemész valahova, nem lesz ritka a 40-50 másodperces töltés sem... ezt a mentés okozza (mindig leírom, hogy nem értem, a PS-en miért ennyire lassú folyamat), anélkül 10-15s a töltés még a DLC-s küldetések után is. Ez főleg akkor nem mindegy, ha folyton új helységbe kell menned.
Ezért én inkább úgy játszottam, hogy csak akkor mentsen, ha belépek a karaktermenübe (így is minimum 5 percenként). Így a gyors mentéshez csak kört nyomtam, és ennyi, plusz a töltés is fürgébb volt.

Lovat nagyon hamar találsz majd, ha meg lebuksz lopás közben, akkor 25 káposzta eladásából megkapod a büntetés árát ;) Káposztát is könnyen lophatsz, azért bünti sem jár. Vagy börtönbe mész, és megszöksz, visszalopva a holmid.

10 óra a Life is strange első részébe? Na annyi tartalom tényleg nincs benne, mit csinálsz, bámészkodsz? :D

(#67741) t256 válasza kevepapa (#67729) üzenetére


t256
őstag

Nekem valahogy tetszett az MGS2. A 3 pedig kevésbé. A 2 vége nagyon epic. Sok benne a codec beszélgetés és Raiden nagyon sokat nyavajog. Ettől függetlenül nagyon jól sikerült rész.
Nálam a kedvenc az MGS1.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67742) kevepapa válasza t256 (#67741) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Igen, sok helyen olvastam h óriási a vége... Igazándiból az a baj hogy ezzel akkor kellett volna játszanom amikor anno megjelent. Szvsz ha a megjelenéskor játszottál bármelyik klasszikussal és "beleszerettél" a játékba akkor akár sok sok évvel később is szívesen fogsz vele játszani, már csak a nosztalgia faktor miatt is. Ellenben ha anno kimaradt a cucc (mint nekem a mgs széria) akkor utólag baromi nehéz túllépni a grafikai és játékmenetbeni elavultságon... De persze lehet h ezzel csak én vagyok így.

(#67743) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv srácok!

Van köztünk olyan, aki SuperSlimre váltott egy régebbi típusról? Minap gondolkodtam, hogy nem ártana visszatérni kicsit a platformhoz, elfekvőben is van egy 500-as merevlemez. Csak vacillálok slim és superslim között, mert árban van ám differencia. Jelenleg olyan nevetséges szempontokkal is meg kell birkóznom, mint "hely" meg "súly" (sosem hittem volna amúgy) :D

Igazság szerint szívesen vennék (megint) egy Vita-t -és emiatt a PSTV-től sem zárkózom el-, de még vacillálok, nem tudom melyik platform idomulna legjobban a jelenlegi életvitelemhez.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#67744) Brian_GT válasza Elims (#67703) üzenetére


Brian_GT
őstag

Aki várja a Rain-t nem fog csalódni. Nekem nagyon tetszett. Még anno egy leárazás alatt szereztem be forintokért. Nem egy óriási hosszúságú játék, mivel kickstarter kezdeményezés alatt épült meg ez is...deee aranyos, hangulatos, gondolkodni is azért kell benne...nyilván nem hatalmas fejtörőkre kell gondolni, dee jó. Mindenképp adjatok neki 1 esélyt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#67745) Sirandrish válasza Mister_X (#67743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs elég game ONE-ra, vagy csak kis nosztalgia?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67746) A`rpi válasza Mister_X (#67743) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PSTV eléggé jó áron van, viszont nem minden játékot támogat. 1GB belső memória is kevés, szóval, memóriakártya, és joy is kell hozzá, ha mindent meg kell venni akkor drágábbra jön ki mint egy ps3 12GB, de ps mellé nem pénz VITA TV szerintem.

Én a legfrissebb SS modelleket javasolom, bár lehet kifogni megkímélt állapotú slimeket is, FAT gépet semmim kép.

(#67747) Petreszku válasza A`rpi (#67746) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Szegény FAT széria. :O
Nekem 2009 vagy 2010 óta van FAT gépem, változó intenzitással használom.
Most lett cserélve benne HDD, egy kis segítséggel.
Nekem semmi bajom vele első tulaja vagyok (le is kopogom).:DD .
Ja és szerintem az egyik legszebb konzol, legalább is a legszebb PS konzol.

(#67748) Wlac válasza kevepapa (#67742) üzenetére


Wlac
Ármester

Én két éve vittem végig, és rendesen elkapott a feeling. Szerencsére a játék egész jól öregedett, így aki megszokja az izometrikus nézetet, az szerintem könnyen végig tudja vinni.

“The wha-"

(#67749) t256 válasza kevepapa (#67742) üzenetére


t256
őstag

Mit értesz elavult játékmeneten? Az MGS4 játékmenete is szinte ugyanaz Sokat nem változott. A grafikán túl kell lépni. Nem mai játékok.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67750) manu75


manu75
aktív tag

PS TV-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem? Az úgy működőképes lehet, ha teszek bele egy vita memória kártyát, kap internetet akkor be tudok lépni rajta a ps3-as meg a vitás accal és akkor tudok a storeból letölteni már megvásárolt vita játékokat rá? Ha van benne memória kártya akkor azt használja vagy külön át kell állítani, hogy oda töltsön le, ha működik ez a fajta megoldás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.