Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) perge666 válasza Sirandrish (#67096) üzenetére


perge666
veterán

Falloutot haver játszotta régen,elnézegettem de a játék szerintem nem menne.

(#67102) Synthwave válasza perge666 (#67101) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi az, hogy nem menne?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67103) perge666 válasza Synthwave (#67102) üzenetére


perge666
veterán

Angol nyelvtudás hiánya......

Más : New N Tasty-nál már el is akadtam.
20 társamat már megmentettem,a 2. Szintnél nem tudom hogy kell kinyitni az ajtót hogy bemenjek.

(#67104) Nepper95


Nepper95
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet a konzolt csatlakoztatni a wi-fi-hez?Mármint kábel nélkül?Valaki kérem írja le a folyamatot.És ha csatlakoztattuk akkor hogy lehet játékkal felmenni szerverekre?

Választ előre is köszönöm

(#67105) Tegla80 válasza perge666 (#67103) üzenetére


Tegla80
addikt

En is jatszogatok vele es szinten az elejen vok,de nemtom,h mire gondolsz.
Az off topicba dobj egy kepet,h hol vagy....ha latom,hol jarsz lehet tok segiteni.....

Nepper95
igy,de az összefoglaloban benne van minden.....olvasd at legyszi. :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#67106) Synthwave válasza perge666 (#67103) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ember, ezek arra a legjobbak, hogy azt fejleszd..

Amellett, hogy a valaha készült legjobb (western) RPG-k.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67107) dilipok válasza Nepper95 (#67104) üzenetére


dilipok
veterán

manual? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#67108) Nepper95 válasza Tegla80 (#67105) üzenetére


Nepper95
csendes tag

Rendben.Köszönöm szépen 😊

(#67109) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Jelentem gyógyul ez a gerinc! :C

Dance Star Party-ban az első workout csomagot (igaz hogy még Beginner fokozaton) azaz három számot egymás után minimálisan elérendő kalóriaszint elégetésével megcsináltam. :)) :D

Előtte GT5-öt toltam szobabicajon ülve másfél órán át - friss szezonális futamokat amik most jöttek a driftversenyek kivételével és a nemzeti A liga éjszakai futamait - így most patakban zubog a víz rólam, de jól esett így is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67110) Elims


Elims
veterán

Fausto: Köszi az akciòs listàt!

Írj egy pàr szòt légyszives a 3D-s tv-den valò jàtékròl.
Régebben itt azt írtàk+azt hallottam,hogy vmi feleződik -talàn a felbontàs- 3D-s jàték alatt.
Igaz ez?Nagyon gàzos?
Hàny cm-esről vàltottàl mekkoràra? (Ezt csak a viszonyítàs miatt kérdezem.)

(#67111) ldave válasza Bogyi007 (#67109) üzenetére


ldave
félisten

Hajrá, jövő héttől én is elkezdek egy gerinctornát, lesz rá melóhelyen lehetőség.

A Slime draws near! Command?

(#67112) erahurka válasza Synthwave (#67106) üzenetére


erahurka
félisten

Ennyire jó a Fallout? Melyiket érdemes megvenni, a 3.-at vagy a New Vegast?

(#67113) ldave válasza erahurka (#67112) üzenetére


ldave
félisten

Tapasztalatok alapján PS3-ra egyik se (pont nemrég volt róla szó), PC-re vagy X360-ra bármelyiket :) Sajna a PS3 hardverén nem működik túl jól a Bethesda által használt játékmotor, egyedül a Skyrim-ot tudták valamilyen szinten helyrepofozni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#67114) Nepper95


Nepper95
csendes tag

Sziasztok

Hol lehet lehet regisztrállni a Sony Entertainment Network-re?

Ha benne van a leírásban előre bocs de nem tudom elolvasni a táblagép nem nyitja meg az oldalt :(

Kösz ☺

(#67115) Synthwave válasza erahurka (#67112) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Best RPGs ever. Legalább 1000 órám van a trilógiában. Plusz ugye Fallout Tactics, de az inkább ilyen Commandos-jellegű dolog, némi RPG szájízzel - azzal még LAN-oztunk is.

Az 1-et és a 2-őt. Azok a legjobbak.

A 3 sajnos már nem Black Isle / Inteplay-féle színvonal, hanem Bethesda, de ehhez képest tulajdonképpen nem hozott szégyent a franchise-ra. Bár nem annyira jó, mint az elődök, azért ott a helye a pantheonban.
Fontos, hogy kell az FWE és CotW mod mindenképpen (tessék végigolvasni, hogy mit tartalmaznak meg mit-hogy célszerű, hogy minden klappoljon). És csak Hard difficulty.

Ja, és csak PC-n, a modok miatt, amik GYÖKERESEN megváltoztatják a játékélményt, maximálisan a pozitív irányba. Ég és föld.
Az első két résznél meg nincs is más lehetőség, de egy P133-on már lehengerlő az élmény.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67116) Tegla80 válasza Nepper95 (#67114) üzenetére


Tegla80
addikt

ps-ről így
Hasznalj masik bongeszot a tablan,ha nem megy azzal amivel nezed....
De leirom szoban is.....ps ,fomenu,sign in menupont....kell egy emilcim es szemelyes adatok....a magyar regiot valaszd mikor kerdezi....(ha majd belejossz,johet tobb account is mas regiokbol,de alapnak eleg neked a HU.)

perge666
ok-ok,de nekem ez igy gep nelkul nem mond semmit. :B
(Ha latom,lehet beugrik amirol beszelsz,de igy passz. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#67117) perge666 válasza Tegla80 (#67105) üzenetére


perge666
veterán

Ahol a 2.szám/fejezet kezdődik.
Mire készítek képet meg feltöltöm,addigra youtubeon ránézek,azért köszi. :)

(#67118) Nepper95 válasza erahurka (#67112) üzenetére


Nepper95
csendes tag

Szerintem mind a kettő játék remek szórakozás.Ajánlom mind a kettőt , habár igaz a ps3-ra nem a legjobb.Nekem annyi bajom van vele, hogy lefagy néha.De szerintem ha van rá elég időd és kedved kezdj bele.Ha megveszed valamelyiket akkor a game of the year editiont (fallout 3) vagy a ultimate editiont (new vegas)-t ajánlom mert azek tartalmazzák az összes dlc-t ☺ Legjobb rpg amit valaha láttam!

[ Szerkesztve ]

(#67119) Wlac válasza erahurka (#67112) üzenetére


Wlac
Ármester

PS3-ra egyiket sem. Botrányos portok.

“The wha-"

(#67120) james001 válasza Wlac (#67119) üzenetére


james001
veterán

A 3 jól fut PS3-on. Bár ez csak személyes meglátás,nekem a GTA 4 is jól futott még anno,pedig mindenki fikázza. Biztos rossz a szemem vagy mi :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67121) perge666 válasza james001 (#67120) üzenetére


perge666
veterán

A GTA4 az én szememet se bántotta,sőt még most is játszok vele,és az 5 után sem vészes!
Oké nagy ritkán van 1-2 lagg,de fel se veszem.

(#67122) ldave


ldave
félisten

LA Noire jó cucc? 5 font most akcióban.

A Slime draws near! Command?

(#67123) fausto válasza ldave (#67122) üzenetére


fausto
addikt

Nagyon jó cucc! Nem sandbox, hanem beszélgetős, nyomozós game, egy kevés akcióval. Ha bejön a korszak és a lassabb játékmenet, ajánlom! A sztori is nagyon jó, talán az átlagnál kicsit erősebb angol kell hozzá.
De akkor inkább már a complete kiadást, nem sokkal több.

(#67124) KaitouP válasza fausto (#67123) üzenetére


KaitouP
veterán

Hány óra game time van benne kb.?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#67125) juhasz22 válasza Elims (#67110) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Én probáltam a Killzone 3 Demoját 3D ben 100% hogy kisebb a felbontás jo a 3D bár engem zavar bántja a szemem saccra 800x600 elég pixeles volt minden

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#67126) Robi86 válasza Elims (#67110) üzenetére


Robi86
senior tag

Én a GT6-ot és a Crysis 3-mat próbáltam. A GT6 borzalmasan pixeles volt 3Dben, Crysis 3-nál már kevésbé, viszont a 3D "életérzés" sem volt annyira észrevehető. Ha jól emlékszem, az UC3-ban is van 3D opció, de ott még nem vitt rá a lélek, hogy kipróbáljam, nem szeretnék kiábrándulni :)

(#67127) perge666


perge666
veterán

Minden héten vannak most akciók?
Érdemes még várni,vagy csapjak le a Batman Arkham Cityre 1500-ért??

(#67128) crue válasza perge666 (#67127) üzenetére


crue
őstag

Mindig minden héten van valami kisebb-nagyobb akció.
Ha Arkham City-zni szeretnél, akkor hajrá. Ennél olcsóbb nem hiszem hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#67129) Robi86 válasza perge666 (#67127) üzenetére


Robi86
senior tag

Én februárban vettem meg, akkor 3000 -re volt leárazva, szóval ez elég jó ár érte, ennél olcsóbb akkor lenne, ha ingyen adnák :)

(#67130) erahurka válasza ldave (#67122) üzenetére


erahurka
félisten

5 fontot lazán megér, zseniális!

Többiek: Falloutot nem vennék PS3-ra, konzolra csak olyan címet veszek amit nem bír el a gépem :DDD Hard mód nálam esélytelen, játszani akarok nem mélytorkozni.

Egyébként 576-nál nagyon jó áron vannak most a Watch Dogs gyűjtői kiadásai. Már csak a sapkásból van készleten, 25000 helyett 4000 forintért szerintem instant get. Az alapjátékot se adják sehol ennyiért :))

(#67127) perge666: Vidd el 1500-ért. Én is elgondolkodtam rajta, pedig Steam-en már meg van.

[ Szerkesztve ]

(#67131) Prime110 válasza erahurka (#67130) üzenetére


Prime110
aktív tag

Már csak volt, elfogyott minden. :)
Az egyik Dedsec Edition éppen itt pihen a lábam mellett :)

[ Szerkesztve ]

(#67132) erahurka válasza Prime110 (#67131) üzenetére


erahurka
félisten

Én a kisebbet vettem végül, de nagyon nehezen döntöttem. A DeadSec-ben tetszett a fémtok, de szerettem volna sapkát is. Az viszont csak a kisebben volt. Végül az ár döntött, mert végül is a játék a lényeg. Ha lett volna 2-3000-ért csak a játék, akkor azt vettem volna.

(#67133) Synthwave válasza erahurka (#67130) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

FWE nélkül még a hard mode is nevetséges F3-ban; kis ésszel már MÁSODIK szinten SZUPERMUTÁNSOKAT mészárolsz.

Tehát akkor a sorrend; F1 -> F2 -> F3 + FWE + CotW.

;)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67134) Prime110 válasza erahurka (#67132) üzenetére


Prime110
aktív tag

Az országban mától sok Aiden Pearce sapkás egyén fog - látszólag - lámpákat, bankautomatákat, stb hekkelni! :)

(#67135) istvansebok


istvansebok
tag

Ha valakit érdekel a The Sly Trilogy nagyon jó áron van a Store-on.
https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/the-sly-trilogy/cid=EP9000-NPEA00341_00-SLYTRILOGY000001

Én tuti megveszem a kislányom imádja :))

[ Szerkesztve ]

(#67136) fausto


fausto
addikt

Elims: bocsi, csak most láttam, hogy kérdeztél, de ahogy látom, a többiek már válaszoltak :) Egyébként igen, kicsit romlik a felbontás sajnos, de szerintem ettől még élvezhető.
Perge666: A Batman: AC jó áron van, de akkor már nem lenne jobb a Collection? Az is nagyon megéri, ha a többi rész is érdekel!

Basszus, 5k-ért nagyon jó áron volt a DeadSec, ilyenről lecsúszni :( Egy Vigliante Edition-t sikerült félrerakatni, de azért a szobros csak jobb lett volna :)

(#67137) perge666


perge666
veterán

Nem úgy értettem hogy lesz e még olcsóbb.......
Anno PSPlussal megvolt és tetszett nagyon,de most valami másra bágyom.
De lehet azért bezsákolom,jó lesz a télen.

(#67138) Wlac


Wlac
Ármester

A Fallout 3-at még nem próbáltam PS3-on, szóval hiszek neked, a New Vegas viszont felejtős.

Amúgy csináltam egy "90s cheatet", azaz átugrott haverom és megcsinálta a pengés falat a GoW-ban. A játék így kipipálva, az Árész elleni harc tényleg nem volt nagy szám.

“The wha-"

(#67139) Elims


Elims
veterán

Juhasz,Robi,Fausto: Köszi!! Akkor még várok vele "pár" évet.

Prime: Az a dedsec edition csak arra lesz jó,a lábad mellé és néha ránézel "Igen,még egy gyűjtői darab.".Maga a játék nem egy nagy szám. :-(

Wlac: Akár hogy is,de gratulálok!Csak meglett! :-)

[ Szerkesztve ]

(#67140) Prime110 válasza Elims (#67139) üzenetére


Prime110
aktív tag

Tudom, de ennyiért nem volt rossz vétel - másrészt ez az első gyűjtői kiadásom, szóval én még nem tudom, hogy milyen érzés a "még egy" :)
Amúgy most nyomtam vele, annyira nem vészes. Az ötlet jó, a megvalósítás vállalható, bár a fizika kvázi hiánya miatt szokni kell az autók irányítását, még ismerkedünk, majd elválik.

(#67141) james001


james001
veterán

Kijátszottam a 2009-es AVP játékot,gondoltam írok róla pár szót.
A katonai missziók eleinte jók voltak,inkább olyan király Aliens filmes hangulata volt,de egy idő után egyre rosszabb lett. Meg idegesítőbb. A legnagyobb baj az volt hogy az életed baromi kicsi,és normal-on is három-négy lövéstől/ütéstől kipurcansz. A gyógyító cuccot meg olyan lassan nyomja magába,hogy addigra háromszor megölnek :D A boss-ok legalább jók voltak,bár a Predator-t elég gyorsan ki lehetett nyírni...
Az Alien missziók voltak a kedvenceim,viszont észrevehetően rövidebb volt mint a katonai. Imádtam a kivégzéseket meg a falon futkorászást :D A boss-ok itt is királyak voltak.
A Predator-os missziók túl a lopakodásra lettek hegyezve,és ráadásul a fő képessége (álcázás) itt szart se ért kb. mivel észrevettek így is több méterről állandóan. És persze a leghatásosabb fegyvert a végén adta oda... De azért a kivégzések meg a többi itt is király volt. A végső boss volt a legjobb,de sajnos nem adott akkora kihívást.
Mindenképp a Predator és az Alien ezerszer jobb volt mint a katonai kampány,és azon gondolkoztam hogy egy jó fejlesztővel egy baromi stílusos Alien vagy Predator játékot lehetne csinálni ahol valamelyiket irányítod fejlődésrendszerrel,változatos pályákkal stb. Mert egyébként mind2 kampány legnagyobb hibája hogy rövidek,és ugyanazok a pályák vannak benne mint a katonaiban is (!) :N
Platina meg lehetetlen a multi miatt,meg a nightmare mód miatt... Abban a módban biztos nem játszom végig a katonai részt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67142) A`rpi válasza james001 (#67141) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem lehetetlen az, csak lusta vagy hozzá. :P

(#67143) james001 válasza A`rpi (#67142) üzenetére


james001
veterán

Inkább csak nem akarok agyvérzést kapni a nightmare mód-tól :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67144) danzig27


danzig27
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szolgáltatót váltottam (Invitelről Telekomra/Optinet). Próbáltam volna a PS3-at átállítani az új felhasználói névre és jelszóra (WIFI-n), de nem akar csatlakozni. Valamiért nem kap IP címet. Valakinek esetleg ötlet? Előre is köszi

(#67145) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

:>>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67146) perge666 válasza Synthwave (#67145) üzenetére


perge666
veterán

Király. ;]

(#67147) istvansebok válasza Synthwave (#67145) üzenetére


istvansebok
tag

Ezt tényleg bitang jó lett :C

(#67148) erahurka


erahurka
félisten

Elkezdtem a Wolfensteint, nagyon szépen fut. Néha utólag élesednek a textúrák, ezen már a RAGE esetében is jókat nevettem. Nem érzem zavarónak, van mire figyelni azért mikor két fegyverrel berohanok a németek közé. Jól működik a lopakodás is, néha butának érzem az ellenfeleket, de amilyen béna vagyok jobb is így. Egy furcsaságot vettem észre, néha átvezetőkben mintha nem lenne szinkronban a szájmozgás és a szöveg.

A hangulat és a narratíva elképesztő! Nem gondoltam hogy ennyire jó lesz, kb. két és fél órám van benne eddig, tátott szájjal nyomtam végig.

Az irányítás is meglepően jó, azt hittem szenvedni fogok vele, mindig féltem FPS-t játszani konzolon de ezt jobban élvezem mint bármelyik másikat PC-n bill+egér kombóval. Lehet beszerzem majd a Killzone-okat, remélem azoknál is jól sikerült az irányítás. Erről valaki dobhatna tapasztalatot, nem szeretnék majd felsülni vele.

(#67145) [oWn]f4te: Pár napja láttam ezt a videót, nagyon kemény. A GTA VI már lehet így fog kinézni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67149) A`rpi válasza erahurka (#67148) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Wolf-i nekem is listán van. Ha olcsón be tudom szerezni biztos végigjátszom, szimpatikus kiegészítő is. (The Old Blood)

Killzone-al nem játszottam még, de szerintem nagy különbségek nincsenek irányításban már ami nagyobb címeket illeti.

Enemy Front nagyon pocsék, de többi FPS játék amivel játszottam rendben volt.

Cod Classic
Cod Black Ops
Crysis 1, 2, 3
Bioshock
Bioshock 2
Borderlands
Battlefield Bad company
Battlefield Bad company 2
Battlefield 3
Battlefield 4
Medal of Honor
Medal of Honor Warfighter
Medal of Honor: Frontline (ez a legösszecsapottabb, nem véletlen adták ingyen első PS3-as növényes játékhoz) Linkeltem, aki nem ismerné a történetet. :C

(#67150) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Megvettem PS3 ra én is a 'gétéát' :D ha gondoljátok beszállhatok a buliba! Vegyetek fel! Id: speed3456789

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.