Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) Synthwave válasza perge666 (#67400) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt lenne az ideje, hogy a PS4 ára is 80-ra vándoroljon. Mármint fóliásan.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67402) james001 válasza Synthwave (#67401) üzenetére


james001
veterán

Arra szerintem még várni kell hogy újonnan 80-ért kapj PS4-et. Egyelőre használtan már van hogy látsz 80-ért de az is ritka még. Ha kiadják az új 1 terás gépet akkor az 500-as talán lezuhan kicsit.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67403) Wlac válasza erahurka (#67392) üzenetére


Wlac
Ármester

Én ennyire nem durván, de szintén előre félek a horrorjátékoktól (a filmek nem izgatnak, azok nem elég interaktívak). Ettől függetlenül szeretük velük játszani, mert... nem is tudom, hogy miért. Gondolom az emberi természet része az egészséges félelem utáni vágy. A Dead Space volt anno a második horrorjáték, amit végigvittem (az első a Resident Evil 4). Nehéz is volt, sokszor elképesztően félelmetes, de érdekelt a sztori annyira, hogy mindig visszaüljek elé. Magam sem értem, hogy miért, de PS4-re már be van tervezve az Alien: Isolation.

A Dead Space amúgy az a széria, ahol a játékmenetből ugyan visszavettek, de meglépték azt, ami nagyon szükséges volt az első rész után: hangot és személyiséget kapott Clark. Semmit nem rühellek jobban, mint amikor szituációtól függetlenül a főhős csak áll, mint egy majom, mert "ettől jobban bele tudjuk élni magunkat a bőrébe". Aha, így is lehet elemezni a fejlesztői lustaságot. Kedvenceim: Dead Space, Crysis 2, Far Cry 2, Half-Life 2.

t256: nem igazán hívnám bedilizésnek, bár néha vannak víziói, de inkább a kormány akarja elhallgattatni őt, és hát könnyebb egy őrültre azt mondani, hogy hülyeséget beszél. A játékmenet amúgy teljesen más, mint az első rész. Igazából egy cső-shooter, de a jobbik fajtából. Én baromira élveztem, a harmadik résszel egyetemben, de para faktorról már nem nagyon beszélhetünk.

[oWn]f4te: van egy német borítós, de francia nyelvű Doom 3-am, ha érdekel (bárkit is). A gyűjtők álma. ;]

pergo666: persze, az baromi olcsó, de még egy HDD-t érdemes hozzácsapni az árhoz, mert a 12 GB a GTA V-nek például már nem elég. De amúgy igen, ha valaki nincs eleresztve annyira pénzzel, de szeretne játszani, annak tökéletes annyi pénzért. Azért azt ne feledjük, hogy mégiscsak 9 éves a konzol, szóval oké, PC-seknek egy normálisabb VGA nem jön ki ennyiért (de középkategóriás igen), de aki többet költ a kártyára, az nem is ilyen grafikával szeretne már játszani.

“The wha-"

(#67404) Synthwave válasza Wlac (#67403) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az 5 leggusztustalanabb nyelvből kapásból kettőt lefed. ;]

Na, akkor tessék a következőket tenni;

1.) Alien versus Predator (1999) telepít.
2.) Este leül gép elé, kinyit ablak.
3.) Dolby-rendszer élesít, nagy monitor bekapcsol.
4.) Játék indít.
5.) Marine-kampány start, nehézség: Director's Cut
+1: Némi tudatmódosító jóság.

hf

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67405) Wlac válasza Synthwave (#67404) üzenetére


Wlac
Ármester

Hát na, ha már lúd... :D

AVP-ről már sokat hallottam, de sose volt hozzá szerencsém. Majd ha egyszer lesz egy PC-m (a New Vegas miatt összerakok egyet, ha már a PS3 alkalmatlan a futtatásra), akkor teszek egy próbát. Max nem lesz több fórumbejegyzés.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#67406) Synthwave válasza Wlac (#67405) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

AvP-ből csak a legelső ér valamit, amit még '99-ben adtak ki. Na az ZSÍR, de még multiban is. Egy combosabb PII-ön is remekül elvan - szóval körülbelül egy 2000 Ft-os PC kell hozzá (bill, egér és egérpad nélkül). Ha 5 ezerért veszel, már úr vagy.

A többi csak megcsúfolja a frencsájzt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67407) perge666 válasza Synthwave (#67401) üzenetére


perge666
veterán

Az tényleg jó lenne,akkor 40-50-ért simán lehetne venni használtan!
Most azonnal vennék is annyiért.

2-3 hete találtam itt hardveraprón 5-6 hirdetést is 80-ért,de most hogy nézem 90 megint a legalja,nem értem. :U

Wlac : 25-ért a 2 slimbe 320-as meg 160-as HDD van.........

(#67408) erahurka válasza perge666 (#67400) üzenetére


erahurka
félisten

Azért tegyük hozzá hogy azokkal a PC-kkel nem így futnak a játékok mint itt, és azok másra is használhatóak. :U

(#67409) Synthwave válasza erahurka (#67408) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hát egy 28ezres VGA-val valóban nem. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67410) Wlac válasza Synthwave (#67406) üzenetére


Wlac
Ármester

Maces vagyok. Lehet, hogy éppen lehet ezen is AvP-zni, de semmi kedvem sincs egeret is venni. Majd egyszer...

perge666: persze, így is baromi jó áron van. Pont gondolkodom egynek a vételét, mert tesóm is szeret játszani, de csak hétvégente tud felugrani hozzám, ellenben milliónyi digitális játékom van (meg lemezes is). Van egy 500 gigás 2.5"-os HDD-je, szóval egy olcsó Slimmel, vagy Super Slimmel meg lenne oldva a gaming probléma.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#67411) t256 válasza Synthwave (#67404) üzenetére


t256
őstag

Két haverom állandóan a PC Guru cd mellékletén lévő AVP Demo-t telepítette akkoriban. Bizony csak a demo-t és igen napi szinten. Akkoriban versenyt űztek a WIN98 napi szintű újratelepítéséből.
Később beszerezték a teljes játékot. Kíváncsi lennék mennyire nehéz, mert Ők állandóan az elején voltak, nem haladtak benne.
Én akkor kaptam az első számítógépemet (Celeron 333 Mhz, TNT2 Vanta, 32 MB SDRAM) és vidáman játszottam a Rollercoaster Tycoont.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#67412) perge666 válasza erahurka (#67408) üzenetére


perge666
veterán

Már olcsóbban is kapni mondjuk 7850-7870-et,de ebbe inkább itt ne menjünk bele.........
Azért szereztem megint konzolt,hogy ilyenek miatt ne fájjon a fejem.
PS-be csak berakom a lemezt és mindent visz amit kiadtak rá./remélem ebbe a mondatomba senki nem köt bele/
Sokan szidják példának okáért a GTA4-et,de nekem tökéletesen megfelel PS3-on!!!

(#67413) Elims válasza Synthwave (#67404) üzenetére


Elims
veterán

Ha te ezt a 6(!) pontot megcsinàltad valaha is nem hiszem,hogy most itt írnàl. :-))

(#67414) Bogyi007 válasza Synthwave (#67398) üzenetére


Bogyi007
veterán

30-35e forintot ér maga gép én egy 3 hónapos One-t kaptam azaz 2017-ig garis kaptam hozzá egy Forza5-t is (576 nyolcezer forintra tartotta volna) - tehát akkor mi is adta meg az árkülönbséget?

Mivel én pénzt nem adtam....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#67415) perge666


perge666
veterán

New N Tastyba hogy a ..csába kell kongatni a harangokat??
Az első véletlenszerűen meglett,ott csak 3 hangot kellett lejátszani,de de most többet kellene és ahogy nyomom az L2-R2 kombót a golyó ugrál össze-vissza. :U

(#67416) #58000384 válasza Bogyi007 (#67414) üzenetére


#58000384
törölt tag

A mellé adott játékok?

(#67417) perge666 válasza Bogyi007 (#67414) üzenetére


perge666
veterán

Ő a játékgyűjteményedre gondolt szerintem,és mond valamit.

(#67418) james001


james001
veterán

Örök hála Árpinak,neki köszönhetően meglett a 31-es platinám,a Borderlands :R :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67419) perge666 válasza perge666 (#67415) üzenetére


perge666
veterán

Közbe rájöttem.......
Már 4 harangon vagyok túl. :)

(#67420) Synthwave válasza Elims (#67413) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak 5-öt, mert Dolby nem volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67421) Synthwave válasza Bogyi007 (#67414) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem érted.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67422) Elims válasza james001 (#67418) üzenetére


Elims
veterán

Őszintén Gratulálok!!!!!! :-))) Gyémánt kemény vagy! :-))

Own fate: :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ha vmi komolyabb papír alapú lett volna még mindig "ott" lennél.Írni/gépelni kizárt! :-)))))

(#67423) Synthwave válasza Elims (#67422) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azé 6-7 év alatt csak vége a tripnek, nem?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67424) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

A KZ3 co-op-hoz kell valami kód vagy valami más?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#67425) Elims válasza Synthwave (#67423) üzenetére


Elims
veterán

Van akinek nem.

Super slim-re lehet kapni egy főkapcsolòt hàtra a 220-as kàbel elé.Hasznàl vki ilyet? (A dx.com-on egy-két $.Régòta szemezek vele,de még nem döntöttem el,hogy jò lenne vagy inkàbb maradjon így?
Ha hosszabb ideig nem lenne bekapcsolva a gép akkor bizony érdemes lenne lekapcsolni.
?

(#67426) jookomak válasza Elims (#67425) üzenetére


jookomak
őstag

Szerintem ebben sem fog a szakma konszenzusra jutni. Energiatakarékosságból ugye jobb a kapcsoló, viszont állítólag nem tesz jót hosszútávon a tápegységnek a sok ki-be kapcsolás.
Amúgy minek dx-es cucc, egy billenős elosztó is megfelel a célnak.

(#67427) james001 válasza Petreszku (#67424) üzenetére


james001
veterán

KZ3 alatt gondolom a Killzone 3-ra gondolsz,ahhoz nem kell semmilyen online pass.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67429) Elims válasza jookomak (#67426) üzenetére


Elims
veterán

"...nem tesz jót hosszútávon a tápegységnek..."

Pont ezért kérdeztem.
Kényelmesebb lenne ez,csak a ps-hez nem hùznék még egy elosztòt.

(#67430) Petreszku válasza james001 (#67427) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm, igen a Killzone 3-ra gondoltam. Kicsit jobban utána néztem és a online co-op-ot nem támogatja.

(#67431) HuMarc


HuMarc
addikt

Valami jó játékot nem tudtok? Beyond: Two Souls-on gondolkodom. Meg a Wolfensteinen.

[ Szerkesztve ]

(#67432) james001


james001
veterán

PS3-as Resi Revelations 2 ugyanaz mint a PS4-es ugye? Tehát nem lett kivágva semmi se belőle.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67433) erahurka válasza HuMarc (#67431) üzenetére


erahurka
félisten

Pénteken fejeztem be a Wolfensteint (ha a New Orderről van szó), az nagyon jól sikerült. Neked kell tudnod mit akarsz: egy sztori központú QT eventekre épülő kalandjátékot vagy egy FPS-t.

(#67434) HuMarc válasza erahurka (#67433) üzenetére


HuMarc
addikt

Én sem tudom, hogy mit akarok, igazából 100+ óra tartalmas gameplay-t szeretnék olcsón :D De ilyen nem nagyon van (ha valaki tud, ne hallgassa el!), szóval igazából jó játékokkal szeretnék játszani. + a Beyond már régóta érdekel, lehet, hogy először akkor az lesz.

(#67435) A`rpi válasza HuMarc (#67434) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

RPG, illetve RPG "jellegű" játékokat tudom javasolni.

Borderlands sorozat pl.

GTA5 gondolom megvolt, igaz ennek nem sok köze van az RPG-hez.

Diablo ?

(#67436) Synthwave válasza HuMarc (#67431) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy 5 tucatot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67437) Synthwave válasza A`rpi (#67435) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Diablonak se.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67438) HuMarc válasza A`rpi (#67435) üzenetére


HuMarc
addikt

GTA 5, Diablo megvolt. A Diablo nem is olyan régen. Kivittem a story-t, de igazából semmi sem motivált a folytatásra.

A jRPG-vonal annyira nem mozgat meg, tudom, ott a 100+ óra simán összejön :D

Amin még gondolkodtam, a Telltale-féle GoT, kérdés, hogy egy epizód mennyi gameplay-t jelent?

[ Szerkesztve ]

(#67439) satz18 válasza HuMarc (#67438) üzenetére


satz18
őstag

Ami nekem hosszúra nyúlt, az a már említett Borderlands, diablo 3, GTA V, amik említve lettek. Heroes 6 ami PS-en nem játszik. Witcher, ami szintén nem. A Mass effect trilogy-t azt masszívan ajánlom. Abba több 100 órát bele lehet ölni. Meg még ott van a Skyrim, ami hosszra elég brutál bár nekem annyira nem jött be.

A korábbi hozzászólásodra utalva a Beyond two souls az baromi jó, de az nem vetekszik az RPG játékok hosszával. Meg ha teheted akkor digitálisan szerezd be, mert a DVD nagyon eszi a fejet.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#67440) Sirandrish válasza Synthwave (#67437) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cserébe kurvajo :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67441) erahurka válasza HuMarc (#67438) üzenetére


erahurka
félisten

Telltale játékok olyan 8 óra alatt kipörgethetőek évadonként.

Nekem egyébként a leghosszabb játék mostanában a The Last of Us volt, kb. 24 órám ment bele normál fokozaton. Mondjuk én nagyon lassú vagyok a lopakodós játékokban, igyekszem biztosra menni és sokat várakozok fedezékben.

[ Szerkesztve ]

(#67442) Synthwave válasza Sirandrish (#67440) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Játszottam vele. Elmarad az 1 vagy 2-höz képest. Mondjuk már azok sem voltak kb. köszönőviszonyban sem az RPG-vel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67443) james001 válasza james001 (#67432) üzenetére


james001
veterán

Na inkább beszereztem,ha szegényes ha nem :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67444) Sirandrish válasza Synthwave (#67442) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden téren köröket ver az 1re és a 2re is :K
És szerencsére nem hasonlít az RPG-kre

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67445) Synthwave válasza Sirandrish (#67444) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1) lol

2) lol

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#67446) VooĐoo válasza Synthwave (#67445) üzenetére


VooĐoo
tag

Mi más lenne Diablo ha nem RPG...

PSN: Neon--Skyline

(#67447) Sirandrish válasza Synthwave (#67445) üzenetére


Sirandrish
legenda

franc..."lul"-ra számítottam.
Természetesen ettől az állításom még igaz marad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67448) jookomak válasza VooĐoo (#67446) üzenetére


jookomak
őstag

Soha nem volt rpg egyik rész sem, általában hack n slash-ként hivatkoznak rá, némi rpg beütéssel a fejlődési rendszer miatt, bár a 3-ban ez már smafu.
Ennyit kis túlzással a God of war-ban is lehet fejlődni, annál hns-ebb játék meg kevés van. :)

(#67449) VooĐoo válasza jookomak (#67448) üzenetére


VooĐoo
tag

Azt a linket nem véletlen szúrtam oda... :)

PSN: Neon--Skyline

(#67450) perge666 válasza james001 (#67443) üzenetére


perge666
veterán

Énis akarom. :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.