Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) kmarci25


kmarci25
veterán

Valaki játszott a Dishonored DLC-kkel? Nagyon örültem, hogy benne volt/van a Plus-ban, pc-n még anno végigjátszottam, szerettem is nagyon, most ps-n játszom vele. Elgondolkodtam rajta, hogy megvenném a két DLC-t hozzá... Megéri a darabonkénti 3100 Ft-ot? :F (Ez nem volt meg pc-n, nem tudom milyen.)

Ráadásul azt sem tudom, hogy ez hogyan lesz, ha lejár a Plus előfizetésem? A DLC-k külön fognak működni?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#66202) ldave válasza kmarci25 (#66201) üzenetére


ldave
félisten

Bár a DLC-kel még nem játszottam, de mindkettőnek jó a híre.

Az viszont biztos, hogy a DLC-hez kell a teljes játék is, szóval ha lejár a plusszod, akkor a megvett DLC-kel se tudsz játszani az alapjáték nélkül.

A Slime draws near! Command?

(#66203) ldave


ldave
félisten

576-nál Star Wars akció van, szóval becsákoltam a Force Unleashed első részét lemezen, digitálisan pedig a második részt. Egynek jó lesz.
#happystarwarsday #maythe4thbewithyou

A Slime draws near! Command?

(#66204) Wlac


Wlac
Ármester

Szerintem elég jók a DLC-k, bár 3100 forintot külön nem érnének meg számomra, csak egyben.

“The wha-"

(#66205) satz18


satz18
őstag

Storeban akarok játékot venni, és amikor fizetnék akkor mindig azt írja hogy időtúllépés. Most mit csináljak? Holnap lejár az akció

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66206) satz18 válasza satz18 (#66205) üzenetére


satz18
őstag

A PS3-ról engedte.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66207) A`rpi válasza satz18 (#66205) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Próbáld másik böngészőben, esetleg próbálkozz új inkognitó, vagy privát ablakot nyitni.

Idő közben látom megoldódott, jó játékot! :)

[ Szerkesztve ]

(#66208) istvansebok válasza perge666 (#66161) üzenetére


istvansebok
tag

Én Nyíregyen is át tudtam venni a boltjukban személyesen, ha telefonon egyeztettem.

(#66209) istvansebok


istvansebok
tag

A fiam külön utat választott :O
Új accountot hozott létre, és ha valaki GTA 5-özne, vagy Uncharted 2-3 onlinezna vele vegye fel nyugodtan.
ID: sebokmateHUN

(#66210) erahurka válasza istvansebok (#66209) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos rontottad a statisztikáit ;]

(#66211) istvansebok válasza erahurka (#66210) üzenetére


istvansebok
tag

Mondjuk most már én is bánom, hogy az én accountomban nincs benne a HUN, mert minden náció bombáz a játékokban és ha felveszem akkor kérdez rá, hogy én melyik városban élek amerikában.

[ Szerkesztve ]

(#66212) perge666 válasza istvansebok (#66208) üzenetére


perge666
veterán

Közben tegnap este egyeztettem egy debreceni taggal,és 10db PS2-es játékot veszek tőle 7000ft-ért.
Személyesen veszem át,2db-nak nincs boritója,van amelyiknek kiskönyve nincs,van amelyík hajszálkarcos......
Szerdán megnézem és ami ramaty azt nem hozom el.

(#66213) Wlac válasza istvansebok (#66211) üzenetére


Wlac
Ármester

De ebben legalább van ráció. Engem UK accounttal folyamatosan a spanyolok vesznek fel. Komolyan elgondolkodtam már azon, hogy valaki brahiból felfirkálta az account nevem egy budi falára... :D

“The wha-"

(#66214) Bogyi007 válasza Wlac (#66213) üzenetére


Bogyi007
veterán

Francba! Lebuktam. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66215) Elims válasza perge666 (#66212) üzenetére


Elims
veterán

Jò üzlet!!! :-) Csak ne vmi gagyi legyen mind.
Làtom te érted ezt a részét a dolognak... :-)

Wlac: Őszintén szòlva nekem is spanyolosan "hangzik".

Szerk.:

Bogyi: :-D

[ Szerkesztve ]

(#66216) erahurka válasza istvansebok (#66211) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem multizok annyit hogy bárki is felvegyen szóval nincs ilyen problémám :DDD

(#66217) cannibal válasza erahurka (#66216) üzenetére


cannibal
senior tag

Felírjunk egy budi falára, hogy legyen? ;]

(#66218) Rezuhu válasza Wlac (#66213) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ezek a spanyolok ilyenek!
Egyetlen Uncharted 2 multi meccsre mentem fel a platina miatt, 2 spanyol gyerek egyből az amigóm akart lenni! :D
Unatkoznak a kölkök spanyolban! :)

(#66219) Wlac válasza Elims (#66215) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk az "El" valóban a spanyol miatt van benne, de... oké... így már értem. Nem szóltam... :D

“The wha-"

(#66220) perge666 válasza Elims (#66215) üzenetére


perge666
veterán

A srácnak van vagy 100db játéka,abból választottam ki 10 kedvencet,úgy mondott rá árat,majd szerdán beszámolok.

(#66221) Bogyi007 válasza cannibal (#66217) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megyek Intézkedem! ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66222) Elims válasza Wlac (#66219) üzenetére


Elims
veterán

Ilyen helyzetekre több ismerősöm azt szokta,hogy az "about me" részbe beírja,hogy I'm Hungary! vagy Magyar vagyok!! ;-)
Ajánlom. :-)

Perge: "...szerdán beszámolok."

Várom!!!! :-)
Akár ide,akár az off topikba.
Kíváncsi vagyok..

(#66223) james001


james001
veterán

Na kijátszottam a Resi 3-at,jó volt egy kicsit nosztalgiázni vele. Majd lehet nekiugrok a Hard mode-nak is,meg a Mercenaries módot is kipróbálom,azzal még nem is játszottam régebben se. Amúgy azért kicsit sajnálom hogy ilyen rövid volt,de a végén ahogy a Nemesis-t kinyírjuk még mindig durva,bár a legszebb hogy még utána se hal meg teljesen... Remélem egyszer csinálnak belőle egy remake-t,de ennek az esélye elég kicsi.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66224) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

Tudom már egyszer kérdeztem, de ha veszek valamit akkor 10x körberágok mindent, mielőtt megveszem... :D

Az összefoglalóban olvastam a következőt:

Rendszeresen felmerülő kérdés, hogy melyik Store-ra regisztráljunk? Logikus válasz a magyar Store regisztráció lenne, azonban a magyar Store egyértelmű hátránya, hogy az online vásárolt tartalmak ára néhol drágább a többi ország kínálatához képest, ráadásul nem ritkák a kompatibilitási gondok (tehát a dobozosan megvásárolt játékhoz a Store-on keresztül vett tartalmak nem használhatóak).

Írta valamelyikőtök, hogy szinte már olcsóbb a magyar mint a többit, viszont olvastam kompatibilitási gondokat. Most akkor ez hogy is van? :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#66225) A`rpi válasza PeLa87 (#66224) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Néhány dobozos játékot érint amiben van DLC, nem mindig működik magyar Store-ban, ilyenkor kell külön regisztrálni egy angol accountot, és arra beírni a kódot.

(#66226) ldave válasza PeLa87 (#66224) üzenetére


ldave
félisten

Talán a nagyon régi, még magyar Store előtti játékokkal lehet valamilyen gond, ha magyar a fiók, de pontosan nem tudom. De semmiből nem árt ilyen célra fenntartani mondjuk egy angol/német fiókot és mondjuk azzal megoldani, amit szeretne az ember.

A Slime draws near! Command?

(#66227) KaitouP válasza Elims (#66222) üzenetére


KaitouP
veterán

Talán azt hogy "I'm from Hungary", vagy "I'm hungarian" :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#66228) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Értem. Csak gondoltam, ha már csinálok egy profilt, és mondjuk azon vásárolok dolgokat, akkor ne kelljen mellette még másikat is fenntartani. :D

Ahh nemtom mit csináljak... :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#66229) ldave válasza PeLa87 (#66228) üzenetére


ldave
félisten

Itt nincs rossz választás, csinálsz egy magyar és egy másikat, aztán mielőtt elkezdenél játszani vagy venni valamit, megnézed a Store-t, hogy minden megvan-e amit keresel és kész. De semmi hátrányod nincs egy magyar fiókkal, ha majd valamibe mégis belefutsz, akkor itt szólsz, aztán megoldjuk :)

A Slime draws near! Command?

(#66230) PeLa87 válasza ldave (#66229) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Jól van, köszönöm! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#66231) Elims válasza KaitouP (#66227) üzenetére


Elims
veterán

A lényeg,hogy értik. ;-) Ilyenért biztos nem írok rà...

PeLa: Szia!

Szerintem ne hezitàlj ezen és magyarra regisztràlj.
Én pont emiatt lettem fix magyar psn-es.
Először az angolra regisztràltam,majd megvettem itthon,boltbòl,bontatlanul a gt5 academy edition-t és a benne lévő kòdot nem tudtam felhasznàlni.
Utàna néztem a problémànak és több fòrumon azt írtàk,hogy a régiò a gond.
Akkor regisztràltam magyar account-ot és arra rögtön felment a dlc.Azòta is elfogad mindent minden jàtékhoz.Vettem màr/aktívàltam màr pàrat így fixre tudom írni.
Nyugodtan regisztràlj magyart.

James: "...Na kijátszottam a Resi 3-at..."

Meddig is tartott az injustice mellett,talàn két nap??Vagy fél? :-))
Na ezt is tùltàrgyaltuk.

(#66232) james001 válasza Elims (#66231) üzenetére


james001
veterán

1 hét volt legalább,nem sokat játszottam vele egy nap.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66233) KaitouP


KaitouP
veterán

Csak piszkálódtam, na. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#66234) Wlac


Wlac
Ármester

PeLa: tényleg tökmindegy, hogy hova regelsz, főleg, ha digitális játékokat akarsz venni. Nagy árkülönbség nincs, ráadásul a UK store is megeszi a magyar kártyát (vagy legalábbis az én OTP-met elfogadta). De ha valamilyen oknál fogva szükséged lenne egy másik store-ra (mert őrült nagy akció van ott például), ingyenesen regisztrálhatsz, és ugyanúgy beléphetsz a konzolra a másik mellett (ilyenkor csak egyszerűen rákérdez a gép bekapcsolásakor, hogy melyik profilt akarod használni).

Elims: akkor már inkább "Yo Soy Húngaro", ha már spanyolok. Amúgy nem mintha probléma lenne, általánosságba véve bírom őket (ha már az akcentusuk miatt érthetetlen az angoljuk, az én spanyolom meg maximum italrendeléshez elég).

“The wha-"

(#66235) Tegla80 válasza istvansebok (#66211) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem spec igy nez ki: Tegla80_HUN sztem latszik,h ez mar egy atgondolt(nem elso) acc keszites eredmenye. :D
Te meg nagyon az elejen vagy a dolognak es ha mar most felmerult benned,h lehetne talalobb neved is,akkor meg most csinalj masik accot. ;)
(a mentesek es a trophy-k nem vihetok at az uj acc-ra,igy kevesebb dolgod bukod el. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#66236) ldave válasza Tegla80 (#66235) üzenetére


ldave
félisten

Amikor én csináltam még nem volt magyar store, szóval lett egy ldaveuk és egy ldaveus fiókom :) Magyart azóta se csináltam, az amcsi is csak párszor kellett, valami demo miatt, ami nem volt EU-ban.

A Slime draws near! Command?

(#66237) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Elims és Wlac!

Rendben, köszönöm nektek is a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#66238) Tegla80 válasza ldave (#66236) üzenetére


Tegla80
addikt

En anno az uk-t,us-t csak letoltesre hasznaltam (szinten demok miatt kellett a store) viszont hu accon jatszottam....aztan par ev utan a plus vasarlasakor dontottem a valtas mellett es krealtam a jelenleg is hasznalt uk,de lathatoan "magyar" accom. Ami marad is,mert ezt hasznalja az idokozben kialakult playstation géppark a bezsakolt plus os tartalmak miatt.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#66239) satz18


satz18
őstag

Végeztem a God of warral. Nekem ez óriási csalódás volt. A sztori az nem volt rossz, a harc az monoton, viszont a játékmenet az végletekig frusztráló. Az az igazság, hogy egy olyan szakasza sem volt a játéknak, amit élveztem volna. Olyan volt, mintha 8 órán keresztül mennék fel a folyón egy jet ski-vel, ha értitek hogy mire gondolok. Szokták volt mondani, hogy milyen jó volt régen, meg hogy a régi játékok mennyivel nehezebbek voltak.... Sztem ez hülyeség. Ez a játék nem nehéz, hanem szimplán szar. Most abban mi a nehéz, hogy lekalapálom a bosst 1 perc alatt és utána negyed óráig próbálom az O-t püfölni mire beadja a QTE-et amit elcseszek és jövet elölről az O püfölése. Meg mindenki jön azzal a hülye forgó toronnyal. Most az sem nehéz volt, csak 100 szor kellett próbálni mire sikerült. Ez nem ügyességen múlik, hanem idegrendszeren és hogy digitálisan legyen meg. Emiatt ugye nem lehet a lemezt kettétörni. Egyébként nem csak az oszlop volt, volt másik 10 időzített idegesítő ügyességi rész, ami semmivel sem volt jobb az oszlopnál.
Mindez nem kéne hogy zavarjon, mivel én voltam a hülye hogy játszottam vele. De ahogy hypepolták... Ez a játék a kritikusok szerint a legjobb PS2 jaték. Mondják ezt úgy, hogy fél évvel előtte jelent meg a Prince of Persia Warrior Within. Ha ez számít jó játéknak, akkor én innentől kezdve csak szar játékokkal akarok játszani.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66240) fausto válasza satz18 (#66239) üzenetére


fausto
addikt

Ilyen véleményt is ritkán olvasni :) Amúgy osztom, hogy nem a GoW a legjobb PS2 játék... mert a GoW 2 jobb :D

(#66241) ldave válasza ldave (#66203) üzenetére


ldave
félisten

Force Unleashed prológus és első pálya eddig egész jó, csak az irányítás kicsit fura a Tomb Raider és a Last of Us után, de nem vészes.
Egy kérdés: a történet során minden képességre lesz megvenni elég pont?

A Slime draws near! Command?

(#66242) fausto válasza ldave (#66241) üzenetére


fausto
addikt

Nem és nem tudom, hogy egyáltalán egy végigjátszás alatt ki lehet-e maxolni mindent. Én PSP-n toltam, de maradt bőven fejlesztendő cucc.
Az 576-ból az Ultimate Sith Edition-t vetted? Milyen a csomag, az ilyen gyűjtői cucc?

(#66243) ldave válasza fausto (#66242) üzenetére


ldave
félisten

Nem, sima Essentials/Platinum kiadás, annyi az extra, hogy a lemezen rajta van a PSN-en kapható 3 DLC pálya is. Ha végigvittem, tovább is adom, nem tervezem megtartani.

A Slime draws near! Command?

(#66244) Wlac válasza satz18 (#66239) üzenetére


Wlac
Ármester

Azóta se indítottam el. Egyszerűen a forgópengés részt azóta sem sikerült összehozni. Vicces, hogy a PSP-s változatot (Ghost of Sparta) sokkal jobban élveztem, mivel ott a harcokon volt a hangsúly, nem a röhejes puzzle-kön (mondom ezt úgy, hogy a PoP széria all-time-favorit).

“The wha-"

(#66245) james001 válasza satz18 (#66239) üzenetére


james001
veterán

A 2 már jobb hidd el :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66246) dilipok válasza satz18 (#66239) üzenetére


dilipok
veterán

azt mondom adj a tobbi resznek egy eselyt. Ugy a sztori is szepen kikerekedik es szepen megy felfele a szinvonal is :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#66247) satz18


satz18
őstag

A 2-nek mindenképp adok egy esélyt. Ha úgy megy fel a színvonal, mint az uncharted esetén, akkor még jó is kisülhet belőle. De az eggyel soha többet.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#66248) Sirandrish válasza fausto (#66240) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Okami a legjobb PS2 játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#66249) fausto válasza Sirandrish (#66248) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem az MGS3, de nem fogunk összeveszni ezen :)

(#66250) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Apropó Star Wars, nekem mindkét FU rész megvan de Dlc-k nélkül, meddig van az akció a Storeban a SW (és Resident Evil) cuccokra?

Profilnevek: Azért egy ilyen egyszerű névvel mint az enyém (Bogyi007) sem egyszerű... Angol accounttal kezdtem ami legális cím! (unokatestvérem egykori Manchesteri címe) hát volt amikor Boginak akarták értelmezni....:-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.