Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) #58000384 válasza ldave (#65899) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát igen, az nem jön be mindenkinek, én sem szeretem mindet. A Skyrim miatt anno megvettem X360-ra az Oblivion-t, és a rosszullét kerülget tőle azóta is :D Nem tudom, a színek, az NPC arcába zoomolás beszédnél, meg úgy minden miatt, pedig sokak szerint a Morrowind után az a legjobb. Ettől függetlenül azért végigvittem.

Wlac: Én már eltöltöttem vele pár órát, elég régen megvettem PC-re, szóval most a PS-en kifejezetten arra mentem, hogy minél gyorsabban meglegyen az összes trófea. Kellett hozzá pár exploit és bug, egy részét a Bethesda már foltozta sajnos. A töltési idő nagyon zavaró volt, ameddig rá nem jöttem, hogy a mentés okozza. Utána már nem kellett gondosan tervezni az útvonalat, hogy ne kelljen túl sokszor bemenni valahova. Ezt leszámítva teljesen jó a játék. Ha trófeáznál, akkor olvasd el az útmutatókat, mert a telkek vásárlásánál is lehet gond (azt például akadályozza a Dark Brotherhood főszál), a Daedric feladatoknál meg cselesnek kell lenni, mert az egyik artifact nem számít bele a 15-be az 1.9-es verziótól, és nem 1 óra mindet megszerezni.

A TLoU-t Grounded fokozaton végigvinném szívesen, de nincs meg sajnos a DLC. A Survivor fokozat nem volt annyira nehéz :)

[ Szerkesztve ]

(#65902) ldave válasza #58000384 (#65901) üzenetére


ldave
félisten

Közelharcos karakterrel próbáltam, lehet az volt a bajom vele. Egy távolsági harcossal (íjász vagy varázsló) meg kéne néznem, talán úgy jobban bejönne. Fallout-ban is lövöldöztem.

A Slime draws near! Command?

(#65903) erahurka válasza Wlac (#65900) üzenetére


erahurka
félisten

Taxival van fast travel csak pénzbe kerül. Szerintem nagyon egyhangú az egész játék. Nem tudom hol jársz, lehet spoiler lesz, az erőd ostromáig nagyon tetszett, utána viszont beleuntam. Aztán a vége és a lezárás megint jó volt. Spoiler vége.
Minden küldetés ugyanaz volt, menj oda, lődd le őket, gyere vissza. Ha kicsit is sötét volt semmit nem lehetett látni, az erdőben ez nagyon zavaró volt.

A legjobban az tetszett, ha csak lovagoltam a sivatagban.

Ha lesz folytatás remélem a McCarthy könyvek hangulatát fogja inkább hozni. Sötét, brutális barbár vadnyugat.

Beyond Good and Evil-t nagyon szerettem PC-n, elgondolkoztam rajta PS-re is, de inkább kihagytam. Ott van a polcon, ha kell játszom vele gépen. Mostani laptopom már jóval erősebb mint amilyen konfigon régen használtam.

[ Szerkesztve ]

(#65904) kevepapa válasza erahurka (#65903) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Nem csak taxival! Le kell táborozni (településen, vagy ahhoz túl közel nem lehet) és utána felajanlja h hova tudsz utazni (települések mellett feladja a térképen bejelölt waypointot is, a la gta). Ja és teljesen ingyen van.

(#65905) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az érzés amikor rájössz hogy a korábban a Tomb Raider Trilogy által már végigjátszott Underworld játék mentése nem kompatibilis (dacára annak hogy mindkettő Pal régiós) a játék különálló lemezével az egyszerűen FANTASZTIKUS!!! :-((

Szeretem a játékot az okés, de hogy megint a nulláról indulhatok az bosszantó kicsit, de itt most rámegyek a platinára.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65906) Wlac


Wlac
Ármester

Köszönöm a tippeket, még kóstolgatom a RDR-t. Nem fogom abbahagyni, mert szerintem minden végigjátszható egyszer, és ez egyáltalán nem rossz játék, csak nem kapott még el az a western feeling, ami például végig rajtam volt a Call of Juarez alatt.

A Tomb Raideres témához hozzászólva, életemben két Croftos játékkal játszottam hosszabban: az új Tomb Raider, illetve az Angel of Darkness. Szomorú, hogy ez utóbbi annyira bugos volt, hogy körülbelül két-három óra után abba kellett hagynom, mert teljesen tönkrement a játék. Egyszer csak Lara megmakacsolta magát, és többé nem volt hajlandó a sétálásnál magasabb tempóra kapcsolni, így nem tudtam továbbhaladni egy részen, ahol nekifutásból kellett volna ugranom egy nagyot. Pedig bejött nagyon ez a menekülős-sötét világ.

“The wha-"

(#65907) james001


james001
veterán

Ezeket pletykálják a májusi plus-ba PS3-ra: Rayman Legends,NFS Rivals és Shovel Knight (cross buy Vitára is és PS4-re is.) Holnap vagy szerdán már biztos kiderül hivatalosan.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65908) Bogyi007 válasza james001 (#65907) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ps4-re meg érkezhet még a Knack. :DD

Ha így lesz - a forrás a németországi Ps Blog volt ahonnan gyorsan leszedték aztán a szivárgást - akkor nagyon jó hónapunk lesz. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65909) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Aki még nem szerezte volna be 2 799 forintért megvásárolja igaz a weboldal nem működik, de ha az üzletbe ellátogattok, be tudjátok rendelni:

Killzone-2

Resistance fall of man (Multi nem megy de érdekes lehet ettől még.)

Resistance 2 (Multi szintém nem megy de érdekes lehet ettől még.)

Heavenly Sword

Uncharted 2: Among Thieves

(#65910) Elims válasza james001 (#65907) üzenetére


Elims
veterán

Hosszú hónapok óta legalább nekem is tetszene egy.Nfs.

Most áprilisban nem volt semmi a plus-ban vita-ra?
Elfelejtettem a hónap elején "megvásárolni" a játékokat.Most raknám be a kosárba,de csak 4-et tudok.
1db ps4 (Never alone)
1db ps3 (Dishonored)
2db ps3/ps4 (Tower of guns és Aaru's awakening)

Vagy a vita-ról lemaradtam volna vmiért? :-/

(#65911) HaJózsi válasza james001 (#65907) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Azt a rohadt, még a végen előfizetek. Ez nagyon jó! :D

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#65912) Elims válasza Elims (#65910) üzenetére


Elims
veterán

Nem szóltam..megvan.

(#65913) satz18


satz18
őstag

Aki nagy buzgón beszerezte a pisztolyt a múltkori kihagyhatatlan akció keretei között, de nem tudta mivel kipróbálni annak most itt a lehetőség. A house of the dead 3,4,overkill pakk akciós a storeban.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#65914) Synthwave válasza Elims (#65910) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem 2000 óta tetszene egy NFS - mert a Porsche Unleashed volt az utolsó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65915) fausto válasza satz18 (#65913) üzenetére


fausto
addikt

Az Overkill nagyon jó játék, imádom :)

(#65916) Robi86 válasza james001 (#65907) üzenetére


Robi86
senior tag

De jó hogy a Rayman Legendset múlt hónapban valami akción belül megvettem 3000ért a Storeból mert a jóasszony rágta a fülem hogy az LBP-n kívül kéne még valami játék, ami őt is érdekli...
Nem baj, ha tényleg ez lesz a kínálat, legalább kiprobálom ps4-en is, bár ahogy olvastam, a töltési időn kívül nincs sok különbség a két változat közt.

(#65917) Elims válasza Synthwave (#65914) üzenetére


Elims
veterán

Remélem az meglesz. :-)

Neked egyébként sem lett volna rà időd annyi anime mellett. :-))

Robi: Ne bànd!Így most teljesen a tiéd nem csak bérled. ;-)

Satz: Mennyire hasznàlhatò?Nem késik a lövés sokat?
Nagyon paràs?

[ Szerkesztve ]

(#65918) james001 válasza Elims (#65910) üzenetére


james001
veterán

Pont egy Burnout klón? :D

Amúgy ez csak pletyka még,de több mint valószínű hogy ezek lesznek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65919) erahurka válasza Elims (#65917) üzenetére


erahurka
félisten

Teljesen jó fagyival, pontos a célzás meg minden. Én imádtam, ilyen B filmes hangulata van, még a képet is megcsinálták olyanra mintha valami 10000x nézett film lenne. :DDD

(#65920) Synthwave válasza Elims (#65917) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Meg a feltörekvő QL-karrier mellett. :D

Azért kár, hogy 2000-ben R.I.P. NFS.
Egy GT 6 gfx-re felhúzott High Stakes-et (meg Porsche Unleashed-et) megnéznék, ha minden más változatlan marad. Persze az eredeti is überkirály még mindig - kár, hogy nem szeresse a Win7-et, de még az XP-t sem nagyon.
Ha ki lesz festve a szoba, szerintem összerakom rendesen a Voodoo Box-ot. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65921) Synthwave válasza erahurka (#65919) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez a fagyizás..

Elképzelem, ahogy artikulálatlan hörgések közepütt a képcsőbe tunkoljátok a sztracsatellát. : D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65922) Sirandrish válasza Synthwave (#65920) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Azért kár, hogy 2000-ben R.I.P. NFS."

Az Underground 2 a valaha készült legjobb NFS (szerintem) és az 2004es :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65923) ldave válasza Sirandrish (#65922) üzenetére


ldave
félisten

Megtippelem mit mond majd erre [oWn]f4te:
lul

A Slime draws near! Command?

(#65924) Synthwave válasza Sirandrish (#65922) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmi köze az NFS-hez azon kívül, hogy autók vannak benne, nem szimulátor, sebességérzet - és Electronic Arts.
Jó játék, UG 1-2-őt igen sokat nyomtam még (egészen durva szinten), de már nem NFS, csak egy viszonylag jól sikerült arcade verseny, amire ráaggatták a brandet, hogy 2x annyit eladjanak belőle. Ami meg utánuk jött, az már az az igazi CoD-mizéria és a steril rókabőr esete.

NFS = ATMOSZFÉRA, már a menübe lépve is, nemhogy gurulás közben. Volt, hogy évek múltán csak azért felraktam megint egyiket-másikat, hogy a menükben nézelődjek és flesseljek.

Fő vonalon szállós, elektronikus zenék (Rom di Prisco & Saki Kaskas FTW), showcase / showreel, egzotikus autók, egzotikus helyszínek - ÉS a műszerfalas nézet ingame (aminek a hiánya egy autós játékban - még ha csak arcade is - alapból rofl).

Már az is nagy szomorúság volt anno, hogy bár a III introja még live footage alapján készült, az autók bemutatkozó videói innentől az örök bitmezőkre lettek száműzve - nemhogy az, amit az elmúlt 15 évben műveltek a franchise-zal.

A valaha készült legjobb NFS a High Stakes és a Porsche Unleashed, karöltve, PC-n. És a legelső.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65925) Bogyi007 válasza Elims (#65910) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezek voltak:

Entering PS Plus:
8th April: Tower of Guns (PS4/PS3)
8th April: Never Alone (PS4)
8th April: Dishonored (PS3)
8th April: Aaru’s Awakening (PS4/PS3)
8th April: Killzone Mercenary (PS Vita)
8th April: MonsterBag (PS Vita)

[oWn]f4te Nálam az Nfs 2 SE volt a kedvenc benne a kedvenc kocsimmal a Jaguar XJ 220-al...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65926) Elims válasza james001 (#65918) üzenetére


Elims
veterán

Nekem az ugri-bugri rayman nem jött be soha.A màsikròl nem is hallottam.Több hònapja -nekem- olyan címek jöttek amik egyenlőek voltak a nullàval.Fps meg indie,stb.
Ez most jò lehetne. :-)

Erahurka: Köszi!! Megnézem.

Ownfate: A legjobb nfs szerintem a hot pursuit volt.Az megvan ps3-ra is. Nekem is megvan màsfél éve,de még nem volt időm gépbe tenni. :-(
Egyébként egyik nfs sem szimulàtor. ;-) Messze van tőle az összes.

LDave: :-DDDD

Bogyi: Köszönöm!Közben nehezen megtalàltam a store-ban.

(#65927) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Az új érás Nfs-ek meg ebben a sorrendben tetszenek:

Most Wanted (a régebbi)
Hot Pursuit
Most Wanted
+1 Shift első része

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65928) Sirandrish válasza Synthwave (#65924) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szeretem hogy a saját véleményedet (bármivel kapcsolatban)megkérdőjelezhetetlen TÉNYKÉNT közlöd :))

ldave :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65929) Wlac


Wlac
Ármester

Életemben két NFS játékkal játszottam hosszabban: Underground 2 és Most Wanted. Mindkettő nagyon bejött, bár előbbi jobban. Mikor is jött ki? 2004... amikor a gépet kaptam... tudom, sokszor emlegetem, de tényleg... :D Egyébként nem vagyok oda az autóversenyzésért, ezért a későbbi részek közül a Carbonnal tettem még egy próbát, de egy idő után nagyon bekeményedett, és abbahagytam. Így azonban csupa jó emlékem van csak az NFS szériáról, ami a kommentek (nem csak a tieitek, hanem úgy általában a netes vélemények) alapján majdhogy egyedi dolog. Igaz, én a CoD-okat is szeretem (a Ghost volt az első, amit nem játszottam végig, mert kölcsönben elcseréltem egy Uncharted+God of War trilógiára haverommal, mivel őt érdekelte a multi).

Abba meg felesleges belemenni, hogy melyik volt a legjobb NFS, nyilván mindenkinek másik. [oWn]f4te-nek valami miatt a High Stakes, Sirandrish meg gondolom libabőrös lesz a, ha meghallja a Riders On The Stormot. Mások vagyunk, és más miatt szeretjük az egyes részeket. Mivel tök mások, ezért elég nehéz összehasonlítani. Szóval peace and love gyereket! Én meg megyek túsztárgyalónak, vagy hippinek... :DDD

“The wha-"

(#65930) #58000384


#58000384
törölt tag

Az normális, hogy nem működik a sorba állítás letöltésre? PS-en kell megkeresnem a játékot, mert gépen hibát dob.

[oWn]f4te: Azért nincs már elektronikus zene, mert megváltozott a világ azóta :) Ha most jönne új NFS, ami ráadásul tuningolós lenne (mert ugye egy U3-ra nagy az igény), akkor menne a dubstep.
Szerintem az NFS HP2 is még klasszikus, az új HP meg kb. hozza a szintet, ugyanolyan árkádos az egész. A The Run-t kipróbáltam X360-on, nekem az is tetszett, igaz, az már kicsit másabb.

Az én kedvenceim a HP2, új HP, U1 és Porsche 2000 :) Na meg persze az NFS2SE, amiben farönkkel és budival is lehetett versenyezni!

(#65931) Wlac válasza #58000384 (#65930) üzenetére


Wlac
Ármester

Farönk és budi? És én azt hittem, hogy a Tony Hawk játékok voltak elszálltak... :D

Amúgy kiegészíteném a tegnapi Beyond Good & Evil véleményemet azzal, hogy megértem, hogy mi a baja sok embernek a kamerával. Normál játék alatt (szóval a játékidő 95%-ban) teljesen jó, de amint zárt térben kerül harcra a sor, egyből megőrül. Hiperérzékeny lesz, szinte teljesen felülnézetből látjuk Jade-et, és össze-vissza ugrál és ráng, teljesen lehetetlenné téve a helyzet ismeretét. Éppen a Slaughterhouse-ban vagyok, és nem egy harcban szívtam meg, mivel az Alpha Section katonáival szemben a counter attack az egyetlen használható taktika (csak akkor szűnik meg a pajzsuk, ha ütnek), de a legtöbbször egyszerűen nem látom, hogy mikor ütnek.

“The wha-"

(#65932) Synthwave válasza Elims (#65926) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egyébként egyik nfs sem szimulàtor. ;-) Messze van tőle az összes."

GTR2-es embernek mondod.

Amúgy az első résznél még szándék volt a szimuláció, ezért is hívták segítségül a Road & Track magazint. Ill. a Porsche Unleashed is picit közelebb volt a szimulációhoz, mint az aracadehez.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65933) Synthwave válasza Sirandrish (#65928) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mert általában megkérdőjelezhetetlen tényeken alapszik. :))

Nagyon sok ember, aki hozzám hasonlóan a legelsővel kezdte, pont ugyanígy gondolja; NFS: 1994-2000.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65934) Sirandrish válasza Synthwave (#65933) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is az elsővel kezdtem.
A második részt is imádtam, de a koronát számomra akkor is az UG2 tette fel a sorozatra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65935) Synthwave válasza Sirandrish (#65934) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen nézetben játszottál vele?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65936) #58000384 válasza Wlac (#65931) üzenetére


#58000384
törölt tag

Mindennel lehetett menni, ami mozdítható tárgy volt a játékban, még dinóval is :D A budit nem találom, pedig emlékszem rá, holdas kivágás volt az ajtaján.

(#65937) Sirandrish válasza Synthwave (#65935) üzenetére


Sirandrish
legenda

TPS nézetben...biztosan sokat számít egy játék megítélésében :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65938) satz18


satz18
őstag

Az gáz, ha nekem az asphalt 8 is kielégíti az igényeimet?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#65939) Synthwave válasza Sirandrish (#65937) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gondoltam amúgy.

Akkor nem csodálom, hogy különbözik a véleményünk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65940) kevepapa válasza Synthwave (#65924) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Maximálisan egyetértek!!! Nagybetűs HANGULAT jellemezte anno a sorozatot! Számomra nfs1>nfs3(régi hot pursuit)>nfs high stakes (Európában road challange) > Porsche unleashed > nfs2se. Az nfs 2t nem toltam, de állítólag nem is baj. Az új érában is játszottam majdnem mindegyik résszel, és bár helyenként kifejezetten élveztem (underground, új hot pursuit) de már szerintem sincs meg a varázs. Azok a showreelek az első részben... Az az intro a nfs2se-ben, azok a zenék a 3 ban és persze az egzotikus helyszínek a high stakesben! Nagyon hiányoznak, dehát ma már kis túlzással a sorozatot csakis a rókabőr (és a játékosok) lehúzása jellemzi, a lélek valahol (2000-ben) elveszett. :(

[ Szerkesztve ]

(#65941) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Életem legnagyobb élményt nyújtó autós játéka viszont mai napig a STUNTS. A második helyezett pedig a streed rod 2. Remélem más is van itt rajtam kívül aki hasonlóan szerette, szereti ezeket a csodákat.

[ Szerkesztve ]

(#65942) #58000384 válasza kevepapa (#65941) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én is szeretem mindkettőt (bár az SR1-et jobban, mert a 2-ben a Mulholland drive baromi idegesítő volt), de azért a nagybetűs hangulat mellett van egy nagybetűs nosztalgiaszemüveg is :) A Stunts sem hozott semmi forradalmi újítást a Stunt Driver és a Hard Drivin' után. Viszont nagy poén volt felszállni az égbe az F1-es kocsival a saját pályámon, ami csak ugratóból állt :D

(#65943) kevepapa válasza #58000384 (#65942) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én az sr1-el meg a STUNTS elődjeivel nem tudtam játszani mert nem "voltak meg". :) Egyébként igen, nyilván nagy úr a nosztalgia, csak nem nagyon tudok olyan autós játékot mondani jelen korból ami akkorát ütne, vagy adna egy olyan plusszt ami ezekben még megvolt. Az utolsó autós játék amivel játszottam és amiben még van lélek az a gran turismo széria és a test drive unlimited volt talán...

(#65944) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Na, úgy tűnik kútba esett az új Silent Hill game, Kojimastól, Del Torostól. :(

(#65945) james001 válasza kevepapa (#65944) üzenetére


james001
veterán

Várható volt már a napokban mondogatta Reedus is és Del Toro is. Konami eláshatja magát :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65946) Wlac válasza james001 (#65945) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezt pont ma reggel láttam ;] Sajnos elég pontos.

“The wha-"

(#65947) Synthwave válasza kevepapa (#65940) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3

Stunts és a pályaépítés mekkora királyság már. Először még CGA-n szembesültem vele, aztán EGA-mód SVGA-n.

Street Rod első még C-64-en, aztán mindkét rész újra, PC-n, igencsak kimerítő jelleggel. :>

Autós gémekből az első Carmageddon is nagyon előkelő helyen van a listámon. Ezt is elő-előveszem, LAN-on pedig nátttyon zsír.
A 2 még jó volt, de már nem hozta az előd nagybetűs hangulatát.

A Lotus III: The Ultimate Challenge is nagy-nagy kedvenc; baromi feelinges, változó időjárás - és a sebességérzet is eléggé ott van. A split screen multi tovább növelte az élvezeti faktort, elvoltunk vele sokáig. A veryfasza soundtrackek csak hab a tortán - nemrégiben le is szedtem a daXX-féle MIDI-remixeket.

A legelső NASCAR és Destruction Derby is adta - és pár évvel később az Interstate '76. Ez utóbbi meg is volt eredetiben és a mai napig bánom, hogy kölcsönadtam; azóta is jön vissza..

Aztán ott van még a Quarantine. Jó kis Blade Runner taxi, egy darkos megalopoliszban.

Az Iron Man-t sem lehet kihagyni.

A Test Drive 2-őt is elég sokat tuszkoltam.

Az Indianapolis 500-at még inkább. 1989-ben törésmodell. Legtöbbször a piros géppel mentem, mert az a legmasszívabb. Azzal szórakoztam sokat, hogy minél több autót szilánkosra, aztán a "kissé" kiesett versenyzők járműveiből blokádot építettem (általában a rajtvonal hosszú egyenesében), majd kaján vigyorral néztem, ahogy a folyamatosan morzsolódó létszámú, AI-vezette versenyzök 250-nel ingyom-bingyom ripityomra zúzódnak és szállnak a roncsok, végül tuszkoltam a replay gombot, mindenféle kameraállásokkal. ;]

A többi játékműfajról jönne egy kisregény. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65948) Sirandrish válasza Synthwave (#65939) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már te sem gondolhatod komolyan. :N
Azért tetszik az UG2 jobban, mert nem olyan nézetben játszottam mint te.

És emellett gondolom csak az idióták játszanak úgy ahogy én :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65949) Synthwave válasza Sirandrish (#65948) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Azért, mert alapjaiban teljesen más az értékrendünk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65950) #58000384 válasza kevepapa (#65943) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az SR1 nagyjából ugyanaz volt, mint a 2, csak nem volt benne AdLib zene (csak a "prüttyögés"), voltak matricák a kocsira, volt a sima drag és kanyargós verseny, aztán ennyi. Kb. 20 perc végigvinni a játékot. Amúgy ha esetleg érdekel, ingyenes, ráadásul elég sok autóval bővítették. Én sem tudok sok játékot felsorolni, ami kifejezetten nagyon tetszett mostanában, de ez azért van, mert már nem játszok annyira, mint kiskoromban :) De a TLoU vagy az Okami még így is beférkőzött az örök kedvenceim közé. Hmm, aminek lelke van számomra, az a Duke Nukem 3D :D De persze ehhez kellett Jon St. John is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.