Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) Sirandrish válasza ldave (#65050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öröm és bódottág :D
Amúgy mondom..én elférek tőle, de ha opcionális lenne, az lenne a tuti :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65052) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Azt sajnálom számomra felesleges ikonokat nem lehet elrejteni.

(#65053) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Én egyedül a singstar ikonjától mászok falra...

(#65054) kmarci25 válasza belavagyokbp (#65053) üzenetére


kmarci25
veterán

Dettó. Mit keres az ott egyáltalán?! :W (jó, jó tudom, marketing... :U )

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65055) istvansebok


istvansebok
tag

Ha egy elérési utat mutatnál azt megköszönném.

(#65056) MasterMark válasza ldave (#65050) üzenetére


MasterMark
titán

Öö? Pont a PS3 volt úgy behirdetve, hogy multimédiás center, meg minden.

Blu-ray se a játék miatt van benne.

Switch Tax

(#65057) erahurka válasza MasterMark (#65056) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt akartam írni én is.

Egyébként vicces hogy a két gyártó oldalt váltott. Most a PS4 a csak játékra gép, és az Xbox One akar több lenni. És ugyanúgy a multimédia központ szerepelt le mint akkor.

(#65058) kmarci25


kmarci25
veterán

Az edigitalnal elfogyott, de elvileg a Platinumshopnál még van akciós Plus előfizetés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65059) Wlac válasza kmarci25 (#65045) üzenetére


Wlac
Ármester

Hoppá, soha eszembe se jutott volna, hogy van ilyen opció. Így, hogy nem negyed óra bepötyögni egy videó címét, egyből más az app fekvése.

“The wha-"

(#65060) kmarci25 válasza Wlac (#65059) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, ugye-ugye... :)) :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#65061) HuMarc válasza MasterMark (#65056) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát... Azért engem nem zavar, hogy az L.A. Noir nem négylemezes (X360), hanem csak egy. Szóval részben azért a játékok miatt van bent az a BluRay-olvasó :K

YT-téma: Gépről/mobilról is lehet YT-app nélkül is, csak yotube.com/pair
_____________

Kipróbáltam a PS3 Media Servert, és hát csalódás... 720p-s filmnél belaggol, akármit csinálok.

[ Szerkesztve ]

(#65062) HuMarc válasza kmarci25 (#65045) üzenetére


HuMarc
addikt

- törölhető, dupla

[ Szerkesztve ]

(#65063) Bogyi007 válasza HuMarc (#65061) üzenetére


Bogyi007
veterán

Wifis kapcsolattal nyomtad ugye? Akkor laggolni fog. Nálam a Pc és a Ps3 is vezetékesen van hozzáadva a routerhez s így nincs gond a HD filmek továbbításával sem....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65064) MasterMark válasza HuMarc (#65061) üzenetére


MasterMark
titán

Eredetileg mondtam.

Amúgy az LA Noir 4 lemezes lenne? Nekem digitálisan van meg, de szerintem nem volt olyan sok.

Switch Tax

(#65065) A`rpi válasza MasterMark (#65064) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ps exclusive címek is nagyon sokat foglalnak,pl: UC3 40-50GB, stb stb....

Multiplatformok talán mérsékeltebbek e téren, de van ott olyan ami mertében nem férne rá egy kétrétegű DVD-re.

(#65066) Wlac válasza MasterMark (#65064) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jól emlékszem, az alapjáték 14-15 giga, míg a DLC-k 4-5 gigások (egyenként). Meg lehet tölteni a négy lemezt.

“The wha-"

(#65067) james001


james001
veterán

PS Plus április:

Leaving PS Plus:
8h April: Oddworld: New ‘n’ Tasty
8th April: Valiant Hearts
8th April: Papo and Yo
8th April: Sherlock Holmes Crimes and Punishments
8th April: OlliOlli2 Welcome to Olliwood
8th April: CounterSpy

Entering PS Plus:
8th April: Tower of Guns (PS4/PS3)
8th April: Never Alone (PS4)
8th April: Dishonored (PS3)
8th April: Aaru’s Awakening (PS4/PS3)
8th April: Killzone Mercenary (PS Vita)
8th April: MonsterBag (PS Vita)

videó

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65068) Bogyi007 válasza james001 (#65067) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tehát akkor áprilisban a játékokra a fő jellemző az hogy:

RATATATATATA-BOOM_BOOOM! :D :DD :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65069) A`rpi válasza james001 (#65067) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Killzone Mercenary-megdobogtatta a szívem, viszont nekem psvita nem opció, pstv-t lehet megnézem mennyiért adják használtan, aztán lehet kijátszom és eladom utána :).

(#65070) Wlac válasza A`rpi (#65069) üzenetére


Wlac
Ármester

A Mercenary jó kis játék. A Dishonored vajon GOTY?

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#65071) fausto válasza Wlac (#65070) üzenetére


fausto
addikt

Nem hinném

(#65072) Nayrobi válasza A`rpi (#65069) üzenetére


Nayrobi
őstag

Most 21 rugó újonnan az egyik konzolboltban, és valszeg be is fog állni erre az árra, mert az egész világon csökkentettek rajta. Ennyiért már nem rossz vétel.

(#65073) HuMarc válasza A`rpi (#65069) üzenetére


HuMarc
addikt

No de működik PSTV-n a Killzone?

(#65074) james001 válasza HuMarc (#65073) üzenetére


james001
veterán

Igen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65075) A`rpi válasza HuMarc (#65073) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem minden vitás cím támogatott, de többek között a killzone-t támogatja.

DS3/DS4 kontrollerem van, arra költeni nem kell, elvileg valamekkora memória jár PS-TV-hez így arra sem kellene költeni, csak letölteni, és játszani a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#65076) perge666


perge666
veterán

MGS Legacy Collection ebbe a részbe van csak benne az 1. rész?
Meg ez ugyanaz a minőség mint az eredeti,vagyis semmi feljavított grafika??

(#65077) oriic válasza perge666 (#65076) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanaz mint az eredeti.

Live-Die-Respawn

(#65078) perge666 válasza oriic (#65077) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :R
Akkor mind1 ha csak az 1.részt szerzem be,mert a 2. nem érdekel,a 3. az tetszett mondjuk,a 4. meg van.

(#65079) TazLeacher válasza james001 (#65067) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PS3 + Vita jó eresztés, a PS4 ebben a hónapban megint gyenge.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#65080) Bogyi007 válasza TazLeacher (#65079) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyre jobban gondolkodom egy Vita vagy ez a Tv-s cucc beszerzésén. Amióta van Vita-ra is Ps+ tartalom azóta mindent összegyűjtöttem. Nem is kéne játékot vennem rá, volna dögivel etetni mivel a gépet....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65081) A`rpi válasza Bogyi007 (#65080) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ízlések és pofonok, nekem a kis kijelző, és az apró gombok és karok nem állnak kézre...

Ettől függetlenül jó cucc annak aki úton van és szeretne játszani. (Nekem erre nincsen igényem.)
Ha játszok akkor azt otthon, és inkább nagy megjelenítőn és kényelmes joystic-on, vagy egér és billentyűzeten teszem inkább.

(#65082) james001 válasza Bogyi007 (#65080) üzenetére


james001
veterán

Inkább Vitát vegyél,a PS TV-re egy csomó játék nem kompatibilis.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65083) Elims válasza Bogyi007 (#65080) üzenetére


Elims
veterán

Én is szinte teljesen azt mondom amit Árpi. (kivéve a kijelző,az engem nem zavarna)
Az irányítás nem kézreálló szerintem.
Mindenképp szerezz vhonnan egyet kölcsön,nyomkodd egy pár napig és csak utána vegyél.
Úgyhogy szerintem ne ugorj bele...

(#65084) A`rpi válasza james001 (#65082) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Gondolom zömében azokat nem támogatja amik kamerát igénylik. Érintő pad DS4 esetében pl van, igaz nem akkor mint a vita esetében a hátlap, vagy épp a kijelző, de van...

(#65085) Nayrobi válasza A`rpi (#65084) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem is inkább vitát vegyél, árban nincs túl nagy különbség, de a tv-n csak kevés vita játék indul el, a legjobbak közül csak a Killzone, de pl az Uncharted, a Tearaway, a Wipeout és a többi AAA cím nem. A psone és a psmini címek többsége viszont megy, de az ps3-on is.

(#65086) james001 válasza A`rpi (#65084) üzenetére


james001
veterán

Zömében pont azokat nem támogatja amik érintőképernyőt használnak főleg. De pl. nem támogatja se az Uncharted Golden Abyss-t,se a Gravity Rush-t,se a Tearaway-t,stb. és ezeket nagy ziccer kihagyni.
PS TV állítólag azért készült leginkább hogy PS4-es streameket nézz rajta,néha meg azért játssz is ha már mégis Playstation,de főleg csak PSOne és PSP címekkel.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65087) TazLeacher válasza Bogyi007 (#65080) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én anno T-s akcióban beruháztam egy VITA-ra 19.000 Ft-ért. Nagyon keveset használtam, de ennyiért elfért, csak a Plus miatt vettem, ahogy írtad. A plus miatt egy tucatnyi AAA játékom van már rá.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#65088) A`rpi válasza Nayrobi (#65085) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vitám már volt, nekem nem jött be, Uncharted: Golden Abyss-t kijátszottam rajta, éppen elég kínszenvedés volt. Úgy, hogy a gyűjtögetés nagy részét nem is én, hanem a barátnőm csinálta... :D

Killzone tetszik, más vitás cím nem érdekel, Gravity Rush , is megvan pl, de nem jön be, ahogy a Wipeout-sem.

Nekem a PSTV csak rövid időre kellene, hogy befejezzem, Limbo-t, Sly Cooper-t, aztán itt ki is fújt nekem a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#65089) Nayrobi válasza A`rpi (#65088) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ez esetben hajrá :)

[ Szerkesztve ]

(#65090) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Azért egyenlőre csak szándék volna a Vita-ra pénz nem. :N

Kézikonzolok mérete nem probléma. Van egy "dagi" PsP-m, 2 darab hagyományos GBA, 2 darab sima Gameboy Ds és egy Ds Lite is. mindet tudom használni. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65091) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Létezik PS3 SS-hez olyan műanyagneylonszilikonakármi védőburok, mint anno a billentyűzetekhez?

Ergo egy üres PS3 SS forma, amit egyszerűen ráraksz a gép tetjére, amikor OFF van és nem getvásodik?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65092) Elims válasza A`rpi (#65088) üzenetére


Elims
veterán

Én még az uncharted-et sem tudom kijàtszani rajta.Az irànyítàs nekem rossz.

Bogyi: Ez a vita fogàsra/kezelésre màs mint a többi.Nekem is van psp/nds lite,volt sima/advance sp,de ez a vita màsabb.Az ujjam megfàjdul 20-30perc uncharted utàn,míg a slim psp-n vmelyik gta-val több òra is lemegy simàn.

Ownfate: Én nem tudok ilyesmiről.Nem is làttam még hasonlòt pedig néha felnézek az ebay-re/dx-re.

(#65093) MasterMark válasza A`rpi (#65065) üzenetére


MasterMark
titán

Mivel ott nem tömörítenek, mert nincs rá szükség.

De nehogy félreértsetek. Nem azért mondom. Csak hogy eredetileg mi volt a cél, ha már fel lett hozva.

Switch Tax

(#65094) Wlac


Wlac
Ármester

Szerintem méretre/fogásra nincs baj a Vitával (bár tudtam olyan pózban játszani, hogy zsibbadjon a kézfejem), a fő probléma a játékok hiánya, főleg ha valakinek nem jönnek be az ázsiai cuccok (a Gravity Rush-t is csak azért toltam végig, mert ingyen volt). Van rá pár olyan cucc, amiket ha már beszerzett az ember ingyen, akkor érdemes végig tolni (Unit 13, Uncharted: Golden Abbys, Batman: AO Blackgate), de sajnos nem akkor durranás, mint lehetett volna.

Más téma: PS3-on hogyan megy a headset használata. Nem vagyok az a pofázós típus, de a The Last of Us multija során nagyon jól jönne, ha egy kicsit tudnám kordinálni/informálni a csapattársaim. Bármilyen mikrofonos headset működik? Ha igen, akkor gondolom úgy tudok beszélni, hogy megnyomom a headseten a gombot. De mi a helyzet, ha nincs rajta?

“The wha-"

(#65095) Sirandrish válasza Wlac (#65094) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bármilyen használható és úgy működik hogy beszélsz és jóvan. Nem kell gombot nyomkodni, és lehetőség sincs rá hogy "nyomógombosan" használd. Folyamatosan megy a kapcsolat. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65096) fausto


fausto
addikt

Tudtok a PS Plus-hoz valami hivatalos, Sony által adott leírást (EULA, ilyesmi) Arra lennék kíváncsi, hogy ha lejár az előfizetésem, a felhőben tárolt mentések meddig maradnak. Régebb rémlik, hogy 6 hónap, de elér rugalmasan kezeli a Sony az ígéreteit (70% alatt játék nem lesz a Plus-ban, minden hónap első szerdáján frissítenek - ugye a mind a két ígéretüket többször lesz*rták már), úgyhogy mielőtt előfizetnék újra csak a mentéseim miatt, utánanéznék. Köszi!

(#65097) fausto


fausto
addikt

Egy nagyon érdekes kiegészítő érkezik PS4-re!
http://blog.eu.playstation.com/2015/04/01/introducing-playstation-flow/

;]

(#65098) Sirandrish válasza fausto (#65097) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úr isten, hogy mekkora hülyeségeket bírnak kitalálni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65099) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Időközben végeztem a Walking Dead 3. epizódjával is...elég kemény érzelmi töltetek voltak benne.
Amúgy maga a játék nagyon tetszik...a sztori is bejön, és továbbra is csak az interakciókat keveslem. Vagyis egy icipicit lehetne benne több.
Illetve sajna nem nagyon tudták visszaadni az érzelmeket az arcokon. Lee például folyamatosan olyan nagy guppy szemekkel néz mint aki folyton rácsodálkozik valamira.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#65100) dilipok válasza fausto (#65096) üzenetére


dilipok
veterán

parancsolj [link] ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.