Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) HummeRC válasza Viktor0610 (#5400) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem tudom már hol írták, de reggel olvastam hogy hivatalosan kint van a frissítés, de nem minden régióban egyszerre engedélyezik a frissítést, hogy bírják a terhelést.

(#5402) TazLeacher válasza Viktor0610 (#5400) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Apk mirror-ról van

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5403) torik válasza TazLeacher (#5402) üzenetére


torik
senior tag

Te sem aprózod el a dolgot :D

All that and a bag of chips

(#5404) MrCsiT válasza DJGABI (#557) üzenetére


MrCsiT
addikt

A mentés mihez kötött? A telón lévő google acc-hoz? Tehát, ha azonos google fiókkal belépek más eszközre (pl. egy tabra) , és telepítem a Go-t, akkor belépés után lehúzza majd a szerverről az aktuális állapotomat? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5405) #33253120 válasza MrCsiT (#5404) üzenetére


#33253120
törölt tag

Igen.
És a PTC acc is.

(#5406) Armahun


Armahun
addikt

Nektek most megy a játék?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5407) csasaKKP válasza Armahun (#5406) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, nálam megy.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5408) Jazz


Jazz
veterán

Amióta lefrissült a droid 5.1.1-re, és utána frissült a P Go is, folyton bugzik. Bármilyen pokemonra kattintva elkezd ráközelíteni, majd fehér képernyő és lefagy. Olyat is csinál, hogy sokáig csak a helye látszik a pokemonnak és be se lehet fogni. Másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5409) Viktor0610 válasza Jazz (#5408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Telepítsd újra a játékot.

Samsung Galaxy A54

(#5410) SpongyaBob válasza TazLeacher (#5402) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, az infót már én is felraktam :)

Egyébként annyiszor lehet cserélgetni ahányszor csak akarjuk?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5411) TazLeacher válasza SpongyaBob (#5410) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen. Amíg bent van, nem mehet Gym-be, és elvileg (nem próbáltam), ha cseréled, az addig megtett km elveszik. Tehát 3 km-enként kapsz Candy-t, 2.4-en, áll, kiveszed, visszarakod, megint 0 lesz. Értelemszerűen a megkapott candyt nem bukod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5412) Armahun válasza TazLeacher (#5411) üzenetére


Armahun
addikt

Erről jut eszembe, ha egy típusú pokéból az összeset transzfereled a candy elvész vajon?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5413) TazLeacher válasza Armahun (#5412) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, csak nem látod sehol, hogy mennyi van, amíg nem fogsz újat.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5414) Armahun


Armahun
addikt

Egy órát küzdöttem, nem megyen roottal az új verzió.

Azért remélem egy két amcsi fogja őket perelni. :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5415) SpongyaBob válasza TazLeacher (#5411) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, ez így érthető és logikus. Az, hogy akkor cserélem amikor akarom ez így baromi jó.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5416) zsola32


zsola32
őstag

ma füstöltek a gymek pécsen rendesen, az egyiknél sárga lett leverve (én is az vagyok)
ha jól gondolom van egy pár másodperces rész, amikor be lehet csempészni a pokit a gymbe...
ezt 2x is el tudtam játszani, a csóka meg nagyon püfölte a lényeimet, persze sikerrel járt.
mondjuk nem tudom hol lehetett, mert sehol sem láttam embert a környéken...

ma sikerült fognunk egy Hitmonchan-t, örültek a gyerekek.

nem nagyon értem a következőt: van egy cp426-os Jigglypuff-om HP134
és egy Nidoking cp 1159 ennek viszont csak 95 a HP-je
miben számít a HP? és mennyire fontos a CP mellett?

(#5417) HummeRC válasza zsola32 (#5416) üzenetére


HummeRC
senior tag

HP az életerő tudtommal. Szerintem attól függ, hogy mennyire állja a pofonokat. :)

(#5418) lm83


lm83
őstag

Mondjuk igen nekem is szükségem lenne a rootra, mert alig van hely a telefonban és csak úgy tudok sd kártyára bűvészkedni...

(#5419) Jazz


Jazz
veterán

Valahogy meglehet azt oldani, hogy kikapcsolt képernyővel is jelezze ha pokemon van a közelben?

Hiába van bekapcsolva a battery saver opció, ha teló elmegy aludni, kikapcsol a képernyő, nem jelez.
De akkor mire való a battery saver?

free your mind

(#5420) Stylerr válasza Jazz (#5419) üzenetére


Stylerr
addikt

Battery Saver: Elfordítod a képernyőt, és szinte kikapcsol, viszont ha van Pokemon a közelben, akkor jelez.
Ha lezárod, akkor semmiképp sem fog jelezni.

(#5421) Jazz válasza Stylerr (#5420) üzenetére


Jazz
veterán

Mit értesz az alatt hogy elfordítod. Fejjel lefelé, vagy vízszintesen, vagy hogyan "aktiválódik" ez a "szinte kikapcsol" mód?

És amíg ebben a "szinte kikapcsol" módban van, nem is engedi a telefont elmenni aludni. (Pl. 2 perc inaktivitás után alvás van beállítva a telefonon)

free your mind

(#5422) Newlachka válasza Armahun (#5414) üzenetére


Newlachka
őstag

felrakram rootoltra, nem megy így törlöm a picsbe a PoGo-t.
Egy harmincas acc kuka.

(#5423) Stylerr válasza Jazz (#5421) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem el kellett fordítanom 90 fokkal oldalra. P9 Lite telefonom van.

(#5424) HummeRC válasza Jazz (#5421) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ha a testem mellett lógatom a kezem séta közben és abban van a bekapcsolt mobil, akkor leveszi a fényerőt. Ha az arcom felé emelem, akkor ráadja a fényerőt. Legalábbis nekem így működik.

(#5425) -Faceless- válasza Stylerr (#5420) üzenetére


-Faceless-
őstag

Azt hozzá kell tenni, hogy csak amoled kijelzővel ér bármit is. Egyébként ugyan úgy lesz háttérvilágítás.
De én is ugyan ezt csinálom, mint hummer.

[ Szerkesztve ]

(#5426) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Azt hogy tudom meg pontosan, hogy az adott pokémon movesetben a legnagyobb király avagy semmire se jó?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5427) sideburns válasza SpongyaBob (#5426) üzenetére


sideburns
aktív tag

(#5428) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Fantasztikus az új buddy rendszer szépen fel tudod tápolni a ritka lényeidet. A városban már van olyan illető akinek van több +2000-os arcanine-ja, 2000-es charizardja, és több +1800 vaporionja van a gymek tetején.
Biztosan nagyon sokat kellett hozzá sétálni, mert a környéken se charmelion, se growlithe nincs.

(#5429) csasaKKP válasza -Faceless- (#5428) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Vagy nagyon sokat kell hozzá csalni. ;]

Tápoláshoz Stardust is kell, érdemes volt vele takarékoskidni.

Hm, nálam még Google Play-en nem érhető el a frissítés.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5430) sideburns válasza -Faceless- (#5428) üzenetére


sideburns
aktív tag

;]

(#5431) SpongyaBob válasza sideburns (#5427) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, de úgy értem hogy ami nekem van, honnan tudom hogy jó-e? Erre is van valami kalkulátor?

(#5428) Muffman01

Tegnap bevettem egy Gym-et, néhány perc múlva már nem én voltam ott, de persze rajtam kívül a kutya sem járt arra.. Gondolom már a feltételezés is sértő, hogy csalásra merek gyanakodni?!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5432) okiteki


okiteki
tag

Kellene unokaöcsnek új telefon melyik a legolcsóbb 2016 kiadású okos telefon amin normálisan fut a pokemon go ? :F

(#5433) -Faceless- válasza okiteki (#5432) üzenetére


-Faceless-
őstag

Xiaomi Redmi 3, vagy ha kijön akkor Redmi note 4.
Ha minden ezres számít, akkor vernee thor.
Eustock-ból vettem én is, megbízható, és gyorsak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#5434) okiteki válasza -Faceless- (#5433) üzenetére


okiteki
tag

Ez a 40000 ft os vernee thor ez szerintem is eddig nyerő és van benne 800 LTE is :R

(#5435) joergie válasza okiteki (#5434) üzenetére


joergie
őstag

igen, hát úgy látom olyantól kaptál tippet, akinél te jobban átlátod a szituációt :DDD
xiaomi-ból max csak snapdragonost esetleg, de asszem ott is trükközni kell, hogy menjen a B20 (ha egyáltalán). HSDPA meg úgy szívja le az akkut mint óvodás a sió dobozos gyümölcslevet.
Kínai csodáknál nagyon oda kell figyelni, hogy menjen a B20, vagy legalábbis valahogy lehessen rá varázsolni, mert ugye Kínában nincs ez a standard, Európát meg ki-nem-szarja-le.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5436) csasaKKP válasza okiteki (#5434) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Segítségért keresd fel ezt a topic-ot: Melyik okostelefont vegyem

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5437) HummeRC válasza -Faceless- (#5428) üzenetére


HummeRC
senior tag

Bizony az. Nekem még nem hozza a frissítést, de más már nagyon előrehaladt vele. ;]

(#5438) -Faceless- válasza joergie (#5435) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ha annyira jól látom át a helyzetet, akkor miért ne ajánljunk neki egy y5 II-t abban is van b20, maximum diavetítésben nézi, vagy szaggatás közben pislog, hogy folyamatos legyen. Vagy esetleg vehet olyan telefont is ami el is viszi folyamatos képpel, s616-al, és 4000-es aksival. Mindenesetre ez nem ide tartozik csak roppant mód szeretem az ilyen jó magyar mentalitást. :)

(#5439) RM1 válasza HummeRC (#5437) üzenetére


RM1
aktív tag

Nálam sem jött fel, pedig a play áruház linkjén is az új verzió van kinn.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo

(#5440) SpongyaBob válasza RM1 (#5439) üzenetére


SpongyaBob
veterán

0.35.0 verzió van kint a play-en. Az új a 0.37.0

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5441) Sefule válasza SpongyaBob (#5431) üzenetére


Sefule
tag

Én is többször gyanakodtam már csalásra, mikor a kutya sem volt se közel, se távol, aztán valaki mégis ütötte a gymet. Aztán a kettővel ezelőtti frissítés óta az az érdekesség történt, hogy a béna gps miatt az otthoni íróasztalomtól időnként bedob a legközelebbi gymbe (légvonalban 270 m), és ugyan van, hogy ki is dob, de van, hogy enged harcolni is, ma belenyomtam 2000 pontot meg egy pokit. Mondjuk "cserében" van olyan, hogy bent állok egy gym tövében, aztán mégis kidob :( Séta közben is ugrál össze-vissza, aztán nem számol, mert szerinte túl gyorsan megyek :(
Ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek csalók, csak elég nagyot néztem...

(#5442) Imy


Imy
veterán

iPhone 6s-en valaki játssza a játékot?
Mert:
- újabban ha nem felém néz a kijelző, akkor ha a játék van az előtérben elsötétedik a kijelző, majd ha magam felé fordítom, akkor OK
- de van amikor kifagy a játék

(#5443) -Faceless- válasza Imy (#5442) üzenetére


-Faceless-
őstag

Battery savert kapcsold ki. A kifagyás pedig már megszokott.

(#5444) Imy válasza -Faceless- (#5443) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, tényleg a battery saver volt a probléma.

(#5445) DrBubo77 válasza Sefule (#5441) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem a hétvégén otthon a kanapén ülve írta ki, hogy túl gyorsan megyek :Y

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5446) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Most hogy jöttem dolgozni Miskolcon elég sok gym-ben volt hely...csak én piros vagyok és a szabad helyek pedig sárga gym-ek voltak...de amúgy itt Miskolcon is sajna előfordul rengetek csaló, köztük fake gps-esek, mert pl én is épp leverem a gym-et erre más beteszi a lényét...de környéken a kutya sincs...na ilyenkor döntöm el, hogy befejezem a játékot, de sajnálom elveszni azt a rengeteg időt meg energiát amit beleöltem...
Ja és itt egy kép az egyik gym-ről...biztos nem csaló... :W :W :W

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#5447) torik válasza dvtkfan (#5446) üzenetére


torik
senior tag

Én kék gym-ekbe pakoltam be suttyomban 4 mont a minap, igaz más színűeket nem figyelek de jársz egy kört biztos te is találnál párat :D szerintem :D csaló meg rengeteg van ez tény. Nem értem miért nem bannolják ki egy életre a csalókat...2 óra helyett. No comment. Nekem is ezért megy el a kedvem sokszor.

All that and a bag of chips

(#5448) freezer922 válasza -Faceless- (#5428) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ha nem Bp-ről van szó akkor tényleg nehezebb lehet nem tudom, de az arcanine az ilyen. Nekem az elsőt valami 22 fele adta be, a 2-at meg 26on a growlithe 920as volt (sosem kaptam még el akkora alap pokét :D) amiből 2100as lett (dark/ground skillekkel, így kva sok a cp de max. arra jó, hogy egy gym felsőbb régiójában legyek :D). Szal ez épp nem feltétlen indok a csalás gyanítására.

Ellenben a charizard már neccesebb :D mikor működik a poketerkep arra szoktam használni, hogy csak belövöm ritka pokékra (charizard/blastoise/venusaur/dratini és fejlődései), és próbálok szokásos helyeket találni de szerintem amióta z az oldal kinn van még sosem láttam charizard-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#5449) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Amikor akkora mákosnak érzem magam, hogy bejön egy Lapras, de csak 738-as....már annyira nem. De kaptam még egy esélyt, ma melóhelyen kb. tőlem 3 m-re megjelent, és igen....amikor azt hiszed, hogy most...hát nem.

Tegnap előtt meg Snorlax-et fogtam. 505-öst. De legalább megvan ez is. Lvl27-en ez már kellett.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5450) sideburns válasza TazLeacher (#5449) üzenetére


sideburns
aktív tag

De legalább jó a támadása. Viheted sétáltatni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.