Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) TazLeacher válasza sideburns (#5450) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

112.800 Sturdust és 107 candy felhúzni most maxra. (Mivel jelenleg van már 6 candy-m, így csak 505 km.) :DDD

Én még reménykedek, hogy egyszer esik tojásból. Most kaptam meg a 13. 10-es tojásom. Majd megnézzük mi jön belőle, de nincs túl nagy szerencsém e téren.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5452) Sefule válasza TazLeacher (#5449) üzenetére


Sefule
tag

Hát pedig... nekem szombaton jött életem első Laprasa, eddig még nem is láttam (pedig 27-es szinten vagyok, és fele időmben Bp-en), erre 250-es. Érted, 250. Sírás :D

(#5453) marositech válasza Sefule (#5452) üzenetére


marositech
senior tag

Az semmi, azzsonynak az első vaporja, slowbroja, laprasa ???CP-s volt ami ofc. 1200 feletti lett elkapás után. 1x-es szinten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én meg ma kaptam el az első Magmart csak egy kula 600-as CP-s és még a statja ultrabéna. De soha nem kapok el ???-es poket...pedig lassan közelítek a 30-hoz... :O :O :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#5454) -Faceless- válasza marositech (#5453) üzenetére


-Faceless-
őstag

Barátnőmnek is 8, vagy 9-es szinten kelt egy akkor majdnem maxos porygonja. Nekem az egyik kedvencem, és még csak nem is láttam soha egyszer sem.

(#5455) SpongyaBob válasza dvtkfan (#5446) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az hagyján, de a Városháztértől az Újgyőri-ig minden Gym sárga :D (én is az vagyok) Nem tudom hogy, de van egy gyanúm egy bizonyos J....Tomi kapásból 4 helyen 2000+ Lapras 26. szinten, szerintem tisztességes játékos.... de ennek köszönhetően be is tudtam tenni két pokét amiből már egyet ki is ütöttek, de legalább lett 20 aranyam..

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5456) Jazz válasza HummeRC (#5424) üzenetére


Jazz
veterán

Ez akkor azt jelenti hogy a proximity sensor aktiválja. Amíg "lógatod a kezed" nem is engedi elmenni aludni a telefont? (kijelző kikapcsolás, stb., mintha megnyomnád a kapcsoló gombot a telefonon)

free your mind

(#5457) HummeRC válasza Jazz (#5456) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igen, amíg lógatom csak sötétebb lesz, nem megy aludni a teló. :N

(#5458) csasaKKP válasza marositech (#5453) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Az igen... :Y Hány és milyen labda ment el a Laprasra? Én az ~1100 CP-s Starmie-t nem tudtam elkapni 20 gyümi + Superball kombóval sem. Eltűnt. Ez 20-as szinten volt, Hyperball-t nem akartam pazarolni.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5459) tomazin válasza TazLeacher (#5255) üzenetére


tomazin
veterán

Tehát nem ül senki 10 órát naponta 1 stop mellett

Egyik kollegamnak csak sargafekete labdai vannak, mert a fotelbol 2stopot fog be. Sima pidgeyre is azt dobalja.

[ Szerkesztve ]

(#5460) TazLeacher válasza tomazin (#5459) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És napi 10 órát pörgetget? Rohadtul ráérhet. Meg gondolom mivel ez így van, ezért az utcán nem is kapcsolja be a játékot, mert minek? Elég pörgetni, mert ez a játék lényege.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5461) Imy válasza csasaKKP (#5458) üzenetére


Imy
veterán

Pedig ha nem megy ultraval, vagy ha különleges, akkor én hyperel dobálom. De van amikor abból is kiszabadulnak...

(#5462) csasaKKP válasza Imy (#5461) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De akkor még kevés Hyperball.om volt. :K Starmie meg azért nem annyira különleges.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5463) joergie válasza csasaKKP (#5462) üzenetére


joergie
őstag

Ti miről beszéltek? volt update, és átnevezték a labdákat? eddig great és ultra ball volt.
Előbb látom van a sarkon egy Mr Mime. Na gondolom, talán végre dob egy normálisat, eddig ami a környéken volt, max 500cp-s volt. Nézem dejó, 875 cp(20.5es szint minimum), megy a málna, előveszem az ultraball, egyet mellé, második csavarva great találat, na mondom ez megvan. ERRE első körben kibújik és már ott sincs. ez WTF? ennél már csak azt tudtam volna többet csinálni, ha excellentet dobok. De azért ezt nemár.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5464) csasaKKP válasza joergie (#5463) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Uhh, bocsi, német nyelven használom a telefont, itt más a neve az Itemeknek is.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5465) marositech válasza csasaKKP (#5458) üzenetére


marositech
senior tag

Kb. 15 ebből 10 sima 5 kék és végül a kék labdával (15 gyümi)
Lúzerségem csúcspontja amikor az egyik benzinkúton egyszerre kaptuk a vaport, neki 1200-as nekem meg 200-as jutott... (1x szintű volt, én meg 25 körül álltam) :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#5466) TazLeacher válasza marositech (#5465) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A mai Lapras nekem 660, kollégámnak (-6 szint) 1480.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5467) csasaKKP válasza TazLeacher (#5466) üzenetére


csasaKKP
senior tag

:Y Nem gondoltam, hogy ekkora különbségek lehetnek. Eddig ilyet nem tapasztaltam.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5468) freezer922 válasza TazLeacher (#5466) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nekem is mindig ez van... Még lvl22 voltam (kb addig élt bennem az újdonság öröme, első 2-3 hét alatt meglett), akkor fogtam a Hősör-tere mellett egy 1790es laprast, az első gyümis ultrában benne maradt :D
kb. lvl25 lettem rá vagy 3 hétre mire lett 1 pokém ami erősebb lett annál, és hiába fogtam azóta vagy 4 laprast (főként Csepelen, van egy spot ahol "gyakran" találtam) mind kis izé lett és csak candy-nek törtem be.

De ilyenkor vagyok csak félig skeptikus. Most lehet van egy mákos kis k**ög aki ugyan úgy elkapott 5 laprast és mind 2ezres...

(#5469) Imy


Imy
veterán

Ma fogtam egy 476cp-s Charmandert. 3 candym van ebből, szóval már nem kell sok. :B

(#5470) HummeRC válasza TazLeacher (#5466) üzenetére


HummeRC
senior tag

De rossz nektek. ;] Lapras, Mime, Charmander, stb. Mai össz fogásom egy (1) darab Drawzee, a Gellért tér-Almási tér, majd Almási tér-Gellért tér munkahely <-> otthon oda-vissza sétán. Mellékesen ez összesen a progi szerint kb 1200 méter volt, úgyhogy semmi nem kelt ki. Ez még légvonalban is több mint a duplája csak oda google térkép szerint, márpedig nem lehet teljesen légvonalban sétálni. Tegnap 2km-es tojásból pidgey kelt. Sokat dobott a morálomon. :)
Remélem ha egyszer megjön a frissítés, akkor a gps-en is javítottak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#5471) TazLeacher válasza csasaKKP (#5467) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így korrektek a számok (4-en voltunk)

lvl27 - 660
lvl24 - 129
lvl21 - 1339 (nem sikerült elkapni, elfüstölt - rosszul emlékeztem, most megnézettem)
lvl5 - 218

Ugyan ott, ugyan abban az időben.

HummeRC: Mime itt nálunk tucat. Meló alatt átlag napi kettő beesik. Én már meg nem mozdulok érte. Ha ide jön a számba, akkor megfogom, de egy lépést nem megyek arrébb.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5472) freezer922 válasza HummeRC (#5470) üzenetére


freezer922
aktív tag

Mai legjobb nekem is egy 1500as hypno volt. Na az valamiért mindig közel maxos mikor szembe jön...

(#5473) -Faceless- válasza freezer922 (#5472) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én ma lettem végre 20-as, két szintet is léptem fél óra alatt. Meglett a 7. ~1000-es hypnom, de minden másom 800 alatti. Már kukázom őket kifelé, mert magát a pokemont nem is szeretem, de legalább pár kell a gymekhez.

(#5474) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Androidra kijött végre hivatalosan is a frissítés! :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5475) csasaKKP válasza Hunbeast87 (#5474) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Márakinek. :DD Szakaszosan adják ki, nálam még nem jelent meg.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5476) Hunbeast87 válasza csasaKKP (#5475) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

LOL. Ezek szerint Székesfehérvár vagy a Huawei Ascend Mate 7 előnyt élvez. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5477) freezer922 válasza -Faceless- (#5473) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ja ezek arra jók, hogy irracionálisan erősek és tele pakolhatsz gymeket :D
Amúgy meg rakjátok fel az apk-t. Én 30perce tettem és vagy most van szerencsém de a gps is jól mér.

(#5478) #33253120


#33253120
törölt tag

Kezd kicsit elegem lenni az appból. :)
Samsung Galaxy S7 + Samsung Level U PRO BT füles.
Ahogy indul az app, leáll a hallgatott zene. (Samsung gyári zenelejátszó, A Galaxy Apps-ból) Redőny le, rábökök a playre, akkor elindul, de az app nem ad ki többé hangot, csak rezeg. Eddig is le volt tiltva benne a zene, de a hangok működtek (pokestop, felbukkanás, gotcha) A hétvégén újra kellett párosítani a fülest, azóta egyrészt nincs az appnak hangja ha visszaindítom a zenét, másrészt amíg a játék fut nem reagál a headseten lévő gombokra.
Van erre valami gyógyír?
Ok, közlekedés közben jellemzően vagy nem zenézek a játék mellett, vagy csak egy fülben van bent a füles halkra állìtva, (telefonra ráhajtom a tokot, be a zsebbe, és séta. Eddig hallottam a fülesben az esemény hangokat, most meg a rezgést kell lesni) de amikor buszon nyomok egy inscense-t, vagy mellé ülök egy lure-nak, akkor jó lenne.

(#5479) #33253120 válasza Hunbeast87 (#5476) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem mindig másnap reggel jelenik meg ahhoz képest amikor itt szóba ķerül az új verzió. :)

(#5480) HummeRC válasza TazLeacher (#5471) üzenetére


HummeRC
senior tag

A Mime tucat nálatok? 1 darabom sincs még belőle. Igaz sok másból sincs. :)

#5472: 1500-as Hypno? Nekem a legjobb tuningom is 1200 körüli belőle, de ócska a támadása. És egyben ez a legerősebb pokém is. :) Annyira kevés pokét látok már vagy 1,5-2 hete, hogy ennyi idő alatt nem jött össze egy lucky eggre való. Talán ha 6-7 evolve megvan.

#5477: Most már kivárom, nem variálok. Valószínű holnap már nekünk is lesz frissítés. De jó lenne, ha a gps tényleg javult volna. Mostani pontossággal nemcsak tojásolni nem tudok, de candy-m se gyűlne sosem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5481) szbxvr


szbxvr
tag

Valaki akinek fent van már az update..
Megéri frissíteni? Van valami értelmes új feature a játékban ezen a buddy-n kívül?
A niantic rootolt telós dilije miatt nem nagyon szeretnék frissíteni :F

[ Szerkesztve ]

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#5482) Hunbeast87 válasza szbxvr (#5481) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Már elég sokszor volt róla szó, hogy mi lesz ebben a frissítésben. Bekerült végre a buddy system a játékba.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5483) mertens


mertens
újonc

sziasztok! az alábbi pokémonok tapasztalatok szerint mennyire ritkák? Kb. 12-14 darab hiányzik, de ezeket egyszerűen soha sehol nem láttam még véletlenül sem... más is így van velük? :((
Tangela, Chansey, Doduo-Dodrio, Aerodactyl

(#5484) Viktor0610 válasza szbxvr (#5481) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azon kívül nincs más komolyabb fejlesztés.

Én készítenék egy mentést a korábbi verzióról, és a frissítés után megpróbálnám megoldani a root elrejtését.

(Nekem elsőre nem jött össze. :( )

Samsung Galaxy A54

(#5485) Jazz válasza Viktor0610 (#5484) üzenetére


Jazz
veterán

Rootolt telón nem fut az P GO?

free your mind

(#5486) HummeRC válasza Jazz (#5485) üzenetére


HummeRC
senior tag

Az új 37-es verziószámú frissítéssel már nem. Így próbálják elejét venni a sok csalásnak. Legalábbis ez a hivatalos álláspont.

FB láttam: ;]

[ Szerkesztve ]

(#5487) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én mostanában Szombathelyen szinte minden nap látok új pokemon körvonalat pedig már 80 megvan nekem is. Visszaolvasva látom, hogy Lapras hullám lehetett, nagy meglepetésemre vasárnap nálam is feltűnt egy a játékban és ami még szebb, hogy ??? cp-s volt, és sikerült is elkapnom. Nagy izgalmamban elszórtam rá az ultraballjaimat és nem találtam el. :D Valami volt a telóm kijelzőjén így nem tudtam olyan nagyot dobni mint akartam. Végül 1650 cp-s lett nagyon jó skillekkel.

Tegnap láttam ismét Wartortle-t de ismét kiugrott az ultraballokból és a 3.-4. után eltűnt, de később láttam egy Blastoise-t és azt sikerült elkapnom bár ő csak 650 cp körüli. Tudtam fogni vadon Dratinit, Machop-ot, Slowpoke-ot meg ilyen érdekesebb lényeket is. Közben végre tudok döglött hal pikachut sétáltatni.

Szóval nálam még mindig tartogat érdekességeket a játék. :)

(#5488) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Kb. 10 perce fogtam be életem első Pikachu-ját :D Egy általános iskola bejáratánál volt :) Mondjuk max candy-re lesz jó csak.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5489) -Faceless- válasza -Faceless- (#5428) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jelentettem tegnap az illetőt mára eltűnt az összes gymből. :D

(#5490) lm83 válasza joergie (#5435) üzenetére


lm83
őstag

HSDPA meg úgy szívja le az akkut mint óvodás a sió dobozos gyümölcslevet.
Óha, én direkt 3g-re állítom, mert 4g-n nagyon eszi a telefon az adatforgalmat, úgy vettem észre...

(#5491) HummeRC válasza BaLee (#5487) üzenetére


HummeRC
senior tag

Azért ez erősen mázli kategória. Én összesen nem fogtam ennyi érdekességet a játék eleje óta. :)

#5488: Milyen vagy már?! Mikor vége a sulinak, akkor Ash nem fogja megtalálni a suli előtt váró Pikachuját. ;]

#5489: Akkor mégiscsak dolgozik a banhammer és nekünk kell szólni. Remélem nem csak 2 órákat kapnak, mint eddig, mert akkor nem sok értelme van törni magunkat miatta.

[ Szerkesztve ]

(#5492) sz_abika


sz_abika
addikt

Aligvárom hogy felhozza a kötelező updatet és akkor végre megszabadulok a játéktól :DDD

PSN: xszabikax

(#5493) BaLee válasza sz_abika (#5492) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Beállítások -> alkalmazások -> eltávolítás. Még várnod sem kell.
Örülök, hogy segíthettem. :R

(#5494) HummeRC válasza BaLee (#5493) üzenetére


HummeRC
senior tag

Gyönyörű! :C

(#5495) -Faceless- válasza HummeRC (#5491) üzenetére


-Faceless-
őstag

Tegnap délelőtt jelentettem kora délután már el is tűnt. Addig minden gym valor volt, most újra szépen szét van osztva.
Ha netán felugrana megint, akkor jelentem mégegyszer, de sehol nem láttam azóta.

(#5496) sz_abika válasza BaLee (#5493) üzenetére


sz_abika
addikt

A szerről az ember magától nem jön le, külső segítség kell mindig!

PSN: xszabikax

(#5497) lm83 válasza sz_abika (#5496) üzenetére


lm83
őstag

Hát itt még semmi híre az ápdétnek...

(#5498) spanglee001


spanglee001
addikt

én már sétáltatom a vapoeront :DDD :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5499) lm83 válasza spanglee001 (#5498) üzenetére


lm83
őstag

Pont azt?
Abból nincs elég cukrod? :F

(#5500) spanglee001 válasza lm83 (#5499) üzenetére


spanglee001
addikt

nincs kell 1 db az upgrade hoz :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.