Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) csasaKKP válasza joergie (#5750) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hm, ez érdekes, ezt nem tudtam én sem. Holnap lehet kipróbálom.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5752) HummeRC válasza csasaKKP (#5751) üzenetére


HummeRC
senior tag

Tudnád milyen nehéz ilyen helyet találni pesten. Nekem még nem sikerült, de ha találsz, szólj nekem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#5753) csasaKKP válasza HummeRC (#5752) üzenetére


csasaKKP
senior tag

"Szerencsére" nem fővárosi vagyok, hanem borsodi (az élet habos oldala), holnap az egyetemen sportnap, úgyhogy túrázok és elnyomok egyet.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5754) MaciG válasza tompiheroe83 (#5749) üzenetére


MaciG
addikt

Én ezt nem teljesen értem, az hogy jött ki, hogy a snorlax erősebb a támadásra mint a dragonite?

BANZAII

(#5755) Jazz válasza MrCsiT (#5744) üzenetére


Jazz
veterán

Írtam a fejlesztőknek. Meglátjuk....elveszni biztosan nem veszett el, mert létezik a karakter név ha azt akarnám kiválasztani új accountal.
Ha lesz fejlemény írok. Ha nem, vagy abbahagyom, vagy újat kezdek. :O

free your mind

(#5756) SpongyaBob válasza csasaKKP (#5729) üzenetére


SpongyaBob
veterán

és ezekkel mi lesz? Elérhetőek lesznek valamikor?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5757) MrCsiT


MrCsiT
addikt

1. Mit nézzek egy pokemonon (pl. eevee , valami 354-es) , hogy megtudjam, érdemes-e evolve-olni vagy powerup-olni az adott lényt, vagy inkább várjak másikra?

2. Fentebb írtam, hogy most melyik a 2 legerősebb pokemonom. Írjon valaki választ, hogy érdemes-e tovább powerup-olnom őket, vagy mi a legjobb eljárás? :F

joergie: :R

Torik: hogyan számolom ki egy lény IV-jét? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5758) tompiheroe83 válasza Jazz (#5755) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nekem volt ilyen, az alap accountom google volt aztán nálam is kérte ezt az új regisztrációt hát csináltam egy ptc accountot majd sign out és az újra bejelentkezésnél máris ott volt a google lehetőség és szépen be is lépett a régi accountba ;)

(#5759) MrCsiT válasza MrCsiT (#5757) üzenetére


MrCsiT
addikt

Közben találtam IV calculatort :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5760) tompiheroe83 válasza MaciG (#5754) üzenetére


tompiheroe83
tag

Ott írja, h az offensive-be beleszámít a tankiness/survivability is azaz a def+hp multiplier hatása, ami jogos, hisz ahhoz h egy csatában sikeres legyél nem elég ha ütni tudsz hanem sz ütéseket is tudnok kell állni.

(#5761) csasaKKP válasza SpongyaBob (#5756) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Állítólag igen. :F

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5762) Jazz válasza tompiheroe83 (#5758) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem nincs olyan problémám hogy nincs lehetőségem belépni a fő accountommal. (Amit írsz az manapság már nem probléma mert az új patch-el loading közben megjelenik egy sign out felirat és simán kitudsz lépni)
Nekem az a problémám hogy rendesen kiválasztom a fő accuntomat és még is karakter generálással kezdi.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5763) SpongyaBob válasza csasaKKP (#5761) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor várjuk :K

Más: Tegyük fel, hogy van egy IV 100%-os Charmeleonom (ami egyébként csak álom) és evolvolom, továbbviszi eme csodálatos képességét és Charizard és IV 100% lesz? Az, hogy moveset milyen lesz az már random.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5764) Jazz


Jazz
veterán

Evolve előtt számít hogy mekkora volt adott pok. movestatja? Vagy tök mindegy mert teljesen random lesz az evolvolás után?
Tehát befolyásolja e az evlve előtti move stat az evolve utánit?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5765) MaciG válasza MrCsiT (#5757) üzenetére


MaciG
addikt

Azt tudnod kell hogy a pokemonok 99,9% haszontalan, arra jó, hogy xp-z meg legyen dust-od.
Itt le van írva melyikek az erősek (pár hsz-el feljebb linkelték) , de akár innen is lehet csemegézni. Ami itt a top 10-ben vagy 15-ben benen van azokat érdemes szerintem tápolni ha jó az IV-je és a legjobb (80% feletti) movsetekkel rendelkeznek. A lényeg hogy nagyon türelmesnek kell lenni.
Ezeken felül én úgy csinálom, hogy gyengébbeket is megtartom ha a legjobb movsetjei vannak és IV is jó, mert pl. gym edzésénél jól jöhet hiszen ott a lényeg, hogy gyengébbel (cp szerint) támadj mint ami bent van és úgy nyerj.

BANZAII

(#5766) MaciG válasza SpongyaBob (#5763) üzenetére


MaciG
addikt

AZ IV szerinti százalék nem változik az evolv során.

BANZAII

(#5767) csasaKKP válasza SpongyaBob (#5763) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, az is.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5768) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Köszönöm a válaszokat, most már teljesen képben vagyok :) így LVL25 előtt :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5769) MaciG


MaciG
addikt

Keresem azt a kalkulátort ami meg tudja mondani, hogy egy x cp-s pokemonhoz mennyi dust és candy kell, hogy egy adott szintig felturbózzuk. Régen már nézegettem, de sehol nem találom...

BANZAII

(#5770) TazLeacher válasza MaciG (#5769) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

[link]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5771) tompiheroe83 válasza TazLeacher (#5770) üzenetére


tompiheroe83
tag

Köszi, pont ezt kerestem én is. Van egy 100%-os dragoniteom optimal defending movesettel, laza 250.000 dust és 280 candy kellene a maxhoz... :D egy könnyed ezerpárszáz kilométeres séta és már meg is van :)

(#5772) tomazin válasza tompiheroe83 (#5771) üzenetére


tomazin
veterán

Azert ne lvl40hez nezd, hanem max lvl30hoz.

(#5773) tompiheroe83 válasza tomazin (#5772) üzenetére


tompiheroe83
tag

ohhh köszi az infót, de miért csak 30? Azt írta amúgy, h level 19-es most.

(#5774) TazLeacher válasza tompiheroe83 (#5773) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért, mert a lvl40-et mondjuk 1 év múlva fogod elérni, ha keményen nyomod, addig meg ha háttal ülsz a telefonnak, akkor is összejön az, ami kell. lvl30-ig el lehet csurogni, de onnantól nagyon bedurvul.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5775) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ha már erről van szó körülbelül mennyi idő lvl 20-ról 30-ra jutni?
20-ról 21 meg lett két nap alatt, de már majd egy hete 21 vagyok.

(#5776) tomazin válasza -Faceless- (#5775) üzenetére


tomazin
veterán

En 25 vagyok 1honapja kb. Mondjuk nem is erolkodok ugy mint eddig.

(#5777) -Faceless- válasza tomazin (#5776) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hát az fantasztikus akkor én se fogok egyhamar gymeket döntögetni... :D

(#5778) BaLee válasza -Faceless- (#5775) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon sok idő 20-ról 30-ra jutni.

Itt egy link: [link]

Lvl 20-ról 21-re 50000 xp ha jól nézem de 24-ről 25-re már 150000xp (azaz 3x annyi) 29-ről 30-ra pedig már 300000xp. Egy nagyon kimaxolt lucky egges evolve hullámmal jó 60-70 ezer xp-t lehet csinálni...

Ami jobban érzékelteti a fejlődés lassulását: 21-es szinthez összesen gyűjtöttél 260000xp-t, 30-as szinthez 2 millió xp kell...

Gymeket nyugodtan döntögethetsz 21-es szinten is, csak türelem kérdése. 25 körül már eshetnek 1500-2000 cp körüli pokemonok is...

[ Szerkesztve ]

(#5779) TazLeacher válasza -Faceless- (#5775) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

14-én volt két hónapja, hogy játszom, 28,5-en vagyok, jövő héten megvan a 29. És nem ész nélkül nyomom, szerintem a titka, hogy minden szemetet össze kell szedni, és amennyire lehet kimaxolni a Lucy Egg-et. Én pl. akkor állok neki, ha megvan a 80 evolve-ra való.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5780) Sordoran


Sordoran
addikt

Azt hiszem megvannak számolva a napjaim a játékban. Ahogy aláírásomban is látszik, 4.3-on és rootolt készüléken tolom, unlocked (de nem hack tool-al felszerelt) módosítót verziót használok, viszont az már nem frissül, mivel az app érzékeli, ha az OS verzió nem éri el a 4.4-et. Van már módosított app ami elvileg felmegy 4.3-ra, de abban vannak hack cuccok szerintem (vagy vírus, 17 MB-al nagyobb mint eredeti), viszont a root annak is gátat szab, arról pedig nem mondok le egy játékért. Szóval amíg 0.35-el enged játszani tolom, utána pedig jó időre pihi, amíg nem lesz készülék csere (idén nem tervezem).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5781) torik


torik
senior tag

Kipróbáltam azt hogy elhagyatott területen nyomom el az incense-t. Nem taglalnám, maradjunk annyiban hogy nem jött be a dolog :D igaz utat jelölt a game, de földút volt, két szántóföld között, szóval kétlem hogy sokan nyomnák a pogo-t errefelé :D
Lehet majd egyszer ha még arra vetődök és relatíve jó idő is lesz akkor átgázolok a szántón (nem ez lenne az első eset :DDD ) és megnézem úgy is mit terem az incense.

All that and a bag of chips

(#5782) tompiheroe83 válasza TazLeacher (#5774) üzenetére


tompiheroe83
tag

De most nem a player levelről van szó hanem a lények leveljéről, az más tészta, ők is 1-40-ig vannak és a Dragoniteom levelje a 19es(27esként fogtam amúgy), azt felhúzni maxos 40es levelre kerülne 280 candybe.

[ Szerkesztve ]

(#5783) tompiheroe83 válasza torik (#5781) üzenetére


tompiheroe83
tag

Nekem ez nagyon működik pedig, csupa különlegességet kapok, van persze szemét is de max a fele, a többi az olyan amit a városban soha vagy szökőévente látok.

(#5784) tomazin válasza tompiheroe83 (#5782) üzenetére


tomazin
veterán

Max annyira tudod huzni amekkora te vagy. Ergo 40re az eletben nem fogod.

(#5785) TazLeacher válasza tomazin (#5784) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Illetve, hogy pontosak legyünk +1,5 (tehát most jelenleg 28,5-re tudná húzni). De igen, a lényeg ez. A lvl40 még egy "kicsit" messze van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5786) tompiheroe83 válasza TazLeacher (#5774) üzenetére


tompiheroe83
tag

Lehet megkeveredtem, egy pokemon saját levelje nem lehet nagyobb mint az én player levelem? Mert ha igen akkor már értem mit írtatok, de vhol azt olvasom most közben, h az aktuálisan elérhető lény level a trainer level kétszer plusz 1, azaz nálam az elméleti maximum dragonite esetén az 55, de a max amúgyis csak 40 lehet. Ezeket most olvasom szóval ha vki vágja, h miként működik ez a power up rendszer akkor ne tartsa magában ;) szerk: közben látom válaszoltatok :)

[ Szerkesztve ]

(#5787) RM1 válasza torik (#5781) üzenetére


RM1
aktív tag

Ezt is többen írták, nekem sem jött be, valószínű ez is ilyen random dolog.Ahogy az is, hogy valakinek 10km-s tojások feléből eevee jutott, nekem meg mondjuk pinsir, amivel semmire se megyek.
Ma foglaltam volna pár gym-et, de már az elsőből is kidobált (össze-vissza futkározott a karakter), telefon újraindítás után se lett jó, úgyhogy a 20. próbálkozás után a 2. gym-nél feladtam.
Km-t is alig-alig számolja. Nem tudom mennyire van összefüggésben a 16-i frissítéssel amit ma tettem fel, de már eléggé idegesítő ezt a rengeteg bug.

(#5788) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

jer1cho, szalontai!

köszi a felvilágosítást, hát ezt sajnálattal hallom, már készültem, hogy 3500-as dragonite-om lesz holnapra...de nem :) pedig engem kb tényleg ez éltetett, hogy kimaxoljak pár dögöt rövidesen, de a 40-es szintig én tuti el nem megyek...

(#5789) TazLeacher válasza tompiheroe83 (#5788) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

köszi a felvilágosítást, hát ezt sajnálattal hallom, már készültem, hogy 3500-as dragonite-om lesz holnapra

Miért, megvan a 280 Dratini candy? :Y

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5790) tompiheroe83 válasza TazLeacher (#5789) üzenetére


tompiheroe83
tag

Haha :) ironia :) durva is lenne (65 van amúgy)

(#5791) MaciG válasza tompiheroe83 (#5771) üzenetére


MaciG
addikt

Az egy igazi ritkaság. :) skillekkel hogy áll a sárkány? Az enyém "csak" 91%os és sajnos nem a hyper beam van neki hanem a dragon claw, de elviekben ugyanolyan jó mindkettő így én ahogy fejlődöm meg van candy úgy maxolom.

BANZAII

(#5792) szebe


szebe
őstag

Mit erezhet az, aki regiozaras poket (Tauros) rak gymbe?
Mindenkinek szive joga csalni, de legalabb ne hirdesse...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5793) csasaKKP válasza szebe (#5792) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én úgy láttam régiózárast, hogy ketten ütöttünk egyszerre egy Gym-et, és a másik karakter is megjelent az arénában. Mondanom sem kell, mást nem láttamna környéken.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5794) MeGabee válasza szebe (#5792) üzenetére


MeGabee
senior tag

Cimbim a napokban jött haza az USA-ból, simán kinézem belőle hogy csapatja a játékot, lehet ő volt az elkövető :D

Ám nem feltétlenül csalás az ilyen.Nekem élnek kint rokonaim Ausztráliában, épp azon agyalok, csalásnak számítana-e, ha megkérem lépjenek be néha az accountommal, és vadásszák le a régiós pokémont.....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5795) tomazin válasza TazLeacher (#5785) üzenetére


tomazin
veterán

Ez ha huzod is igaz? Mert en ugy tudom, h ez csak wild pokira igaz.

(#5796) TazLeacher válasza tomazin (#5795) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, arra is. Van fullra húzott.

28-as vagyok, ő meg 29,5-ös.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5797) szebe válasza MeGabee (#5794) üzenetére


szebe
őstag

Persze, lehet csalas nelkul is szerezni, jogos.
Csak ha gymbe rakod, akkor hamar visszauthet (lasd, akiket azert reportolnak, mert magas CP--s poket raknak a gymbe, biztos csalnak..)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5798) MaciG válasza szebe (#5792) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem engedd el. Az ilyen lények gyengék, szóval nem éri meg még csalni sem miattuk...

(#5797) szebe: Ez a report funkció merre van?

BANZAII

(#5799) MeGabee válasza szebe (#5797) üzenetére


MeGabee
senior tag

Ha tényleg lesz csere-bere, akkor ez úgyis értelmét veszti.Én simán megkeresek pár fószert fórumokon, és Mr.Mime-t ajánlok majd a régiós poké helyett :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5800) TazLeacher válasza MeGabee (#5799) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Főleg, ha mondjuk 5 m-en belül kell lennetek...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.