Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Sirandrish válasza freezer922 (#5099) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaz hogy már egy ideje nem játszom, de LV25ön nekem 10 madárból 9hez tuti hogy nem volt elég egy laszti, és ami még fájóbb volt hogy a fele még a 4.-5. labdából is kijött.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5102) Armahun válasza joergie (#5100) üzenetére


Armahun
addikt

Az tuti, hogy a tojásokat folyamatosan kevergeti.
Nemrég volt 8 2km-es és egy 5km-es tojásom.
Az az öt kilométeres mindig máshol volt.

A másik, hogy a hétvégén bővítettem a poke tárolón egyet.
Nem lett több tojás férőhely.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5103) HummeRC válasza torik (#5094) üzenetére


HummeRC
senior tag

22. és nem akar haladni az istennek se, pedig gyalog járok melóba és vissza is, hogy azzal is szaporodjon a km és a játékidő. :DDD

(#5104) freezer922 válasza Sirandrish (#5101) üzenetére


freezer922
aktív tag

Volt pár hete egy bug ami miatt nehezebb volt elkapni az alacsony cp-s tucat dögöket, de ezt akkor változtatták/javították.

(#5105) zsola32


zsola32
őstag

tegnap nagy nap volt az életünkben - tudjátok mi játszunk családilag - kimentünk pécsről egy kis pihenésre.
a pihenőhelyen volt 2 gym majdnem egymás mellett, és gyermekeim unszolására, megpróbáltunk bevenni egy gymet.
2.ra össze is jött, aztán kaptunk egy ellentámadást, de ismét visszafoglaltuk, így még most is a miénk.
kb. 1 óra múlva lejár a 21 óra, (talán) ismét miénk a pénz.
level 17-en vagyunk, lassan meglesz a 18.
egy kis problémába ütköztem azért, van egy preferált pokim (Nidoking), 1095-as cp-re fel tudtam tornászni, de most nem engedi a fejlesztését mert elfogyott a Nidoran Candy
nem tudtok valamilyen fortélyt, hogy még erősebbé tudjam tenni...?

(#5106) HummeRC válasza freezer922 (#5104) üzenetére


HummeRC
senior tag

"de ezt akkor változtatták/javították."
Biztos? Pont ebben szenvedek. A nagy ritkán előforduló 500-600-as drawzee-t elsőre elkapom, de a sűrűbb 100cp alattiak meg szívóznak.

#5105: Jelenleg nem. Hamarosan jön a "haver" rendszer, amikor a rajzfilmhez hasonlóan vihetsz magaddal 1 olyan pokemont, ami nincs labdába zárva és veled fejlődik (mint anno Pikachu, vagy Meowth a macska a rakéta csapatnál).
Ezzel a megtett km-ek arányában candy-t lehet majd szerezni az adott poke-hoz. [bejelentés] [távok]

[ Szerkesztve ]

(#5107) freezer922 válasza HummeRC (#5106) üzenetére


freezer922
aktív tag

Nekem valahogy általában benne marad. Persze mint írtam van az az 1-1 kis 110es rattata ami 5 labdából kijön de ez ritka.
Inkább az okoz nehézséget, hogy pl pidgey-ből a 80%a 300-400cp között van és ugye ezeknél már alap a csavart labda meg 400fölött néha 1 berry :D

(#5108) Armahun válasza zsola32 (#5105) üzenetére


Armahun
addikt

Az egy elég ritka (legalábbis felém) pokemon.
Szerintem egy szombat kiránduljatok el a ligetbe és mondjuk a színes padoknál egy fél délelőtt össze lehet szedni elég Eeveet.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5109) tixem válasza zsola32 (#5105) üzenetére


tixem
addikt

Buddy pokemon-nal most már lehet majd tápolni, bár nem tudom mennyit kell majd vele járkálni, hogy adja a candy-ket.

Ha lenne rá mód én adnék vagy 50-et, nálunk van egy hely ahol özönlenek :D De mivel nem lehet így annyit tudok mondani, hogy keresni kell egy hasonló helyet Pécsen, biztosan van ott is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#5110) MaciG válasza freezer922 (#5093) üzenetére


MaciG
addikt

Ha költeni akarsz rá, 7 ezerért már akár lvl 30as accot is vehetsz... :D

Sokszor felmerült már ,hogy egy lények a "legjobb skilljei vannak". Ez azt jelenti, hogy mindkettőnél (elsődleges és másodlagos) azokat kapta meg aminek a legnagyobb a dps-e? Pl. Egy Dragonite akkor a legjobb ha Dragon Breath-el és Dragon Claw-al rendelkezik?

BANZAII

(#5111) J0shu4M1ll3r válasza tixem (#5109) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

HummeRC #5106-os hsz-ében van egy [távok] link. Azon belül le van írva, hogy adott poke típusától függően mennyit kell vele menni, hogy kapj (gondolom) 1 candyt. Azért nem lesz olyan egyszerű mondjuk 0-ról felhúzni egy dragonaite-ot :D
De egy olyan táblázat is van, hogy ha folyamatosan egy adott poke a buddy, akkor azzal összesen mennyit kell menni, hogy fullra evolvolva legyen :D
Érdekes lesz.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#5112) zsola32 válasza tixem (#5109) üzenetére


zsola32
őstag

köszi, el is fogadnám
én egy Nidokingel találkoztam összesen, az meg is lett...akkor ki kell várni az új lehetőséget, nincs mese.

más:
azért az furcsa, hogy cp1095-ös Nidoking HP92-n van, a cp854-es Clefable meg HP100-n
jól gondolom, hogy Clefable-val érdemesebb lesz harcolnom, mivel erősebb?

(#5113) zsola32


zsola32
őstag

közben letelt a 21 óra, kemény 50 Coins-ra fejlődött a kassza

(#5114) MaciG válasza zsola32 (#5112) üzenetére


MaciG
addikt

Annak csak a Hp-ja sok, de az még nem azt jelenti, hogy támadásra is jobb. :) Én inkább védelemre használnám gym-be. (Bár oda meg majdnem mind1 mit teszel be, mert úgy is leütik...)

BANZAII

(#5115) Zshorzs


Zshorzs
újonc

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy valaki használ-e vernee Thor készüléket a játékra és hogy mennyire szuperál alatta jól neki?

(#5116) Viktor0610 válasza Zshorzs (#5115) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ennél gyengébb ZTE V5-ön aránylag jól fut (az a-ni-má-ci-ók a-ka-doz-nak :DD ), de a 2800 mAh kapacitású akkumulátor mellé erősen javallott lehet egy küldő akku. :)

A topikjában nincsenek tőle elájulva. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5117) Zshorzs válasza Viktor0610 (#5116) üzenetére


Zshorzs
újonc

köszi

(#5118) Alg


Alg
veterán

Napi WTF:

Adott egy ellenséges gym, benne egy 1000cp körüli hypno, semmi más

Elkezdem a csatát, erre kb 2 mp alatt 1hiteli az a dög az ellene elsőnek küldött 960as parasectet és utána egyből a 860 körüli Rhydon-t is.

Azt láttam hogy közben más is bent volt a csatában, de ez így most hogy?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5119) MaciG válasza Alg (#5118) üzenetére


MaciG
addikt

A hypno már csak ilyen :D Elbalanszolt valami... Nekem legutóbb simán megette egy hypno a 12cp-vel kisebb pinsirt, úgy hogy 88%-os a pinsir és mind a két támadása bogár ami elvileg kétszeres sebzés...
De már rengetegszer jártam úgy, hogy gym edzésénél irreálisan erős volt a hypno...

BANZAII

(#5120) lm83


lm83
őstag

Hát a hypnotól már én is leszívtam párszor....
Alig ezer cpés és úgy ette a jobbnál jobb ezerötszázas pokémiat mint a sicc...
Saját terem edzésnél meg szinte lehetetlen volt megverni...
Na most majd én is berakok egy ezerkettest megnézzük mire megy majd...

(#5121) torik


torik
senior tag

Ennyire jó lenne a Hypno? :D nem lehet hogy csak bugos vagy valami? Elég valószerűtlennek hangzik egy ilyen tucat-mon ennyire jó legyen :F

All that and a bag of chips

(#5122) freezer922 válasza MaciG (#5110) üzenetére


freezer922
aktív tag

Venni nem ugyan az :D

Amúgy candy sétálás szerintem főként pl. egy lapras/snorlax későbbi a legendek miatt lesz jó. Pl. én lassan 2 hónap után találkoztam 4 laprassal és 3 snorlaxal, ezek közül egyedül 1 lapras használható valamire viszont ehhez sincs túl sok candy-m.
Ellenben ez idő alatt, pedig az utolsó 3-4hétben elég casual lettem is meglett 310km. Ha pl. egy snorlax/Lapras 3km/1tojás akkor a következő hónapban durván lenne vele egy 50tojásom, mintha elkaptam volna egy 15 snorlax/laprast ami azért egész jó. Főleg tekintve, hogy lehet találok pl. holnap egy 100% tökéletes skilles laprast csak pl. lvl10es lesz :Dkéne arra is vagy 50candy, hogy lvl 27re felhúzzam.

(#5123) MdewC válasza HummeRC (#5106) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lehet tudni, hogy mikorra várható? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5124) HummeRC válasza MdewC (#5123) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem tudom. Akármelyik oldalt olvasom, csak annyit írnak, hogy ez lesz a következő update, ami bármikor, akár azonnal is jöhet. Ehhez képest a Niantic fejlesztő oldala csak annyit ír, hogy "idén ősszel", miközben több oldal már megkapta a működő verziót belőle, onnan tudják a szükséges távokat, hogy kinézték a fájlokból. Semmi sem biztos, de az nagyon. Na erre varrjál gombot. :)

(#5125) MaciG válasza lm83 (#5120) üzenetére


MaciG
addikt

Csak akkor érdemes hypnot betenni, ha nem ő lesz a legkisebb, mert különben a csapattársaknak nehéz lesz felhúzni

BANZAII

(#5126) Oppenheimer válasza freezer922 (#5122) üzenetére


Oppenheimer
veterán

haver. ugye nem arról beszélsz, hogy tojás jár a buddy sétáltatásáért? mert az nem fog járni, csak candy.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5127) MdewC válasza HummeRC (#5124) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sejtettem.
Köszi a választ! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#5128) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Szegedi játékosoktól kérdezném, hogy a városban vannak nestek, vagy népesebb pontok ahová ki lehet ülni, mint a városligetben?
Csak pár spawn pontot látok, de a tömérdek drowzee-t kivéve semmi érdekeset nem találtam. A gymekben viszont sok snorlax van, illetve cloyster.

(#5129) tomazin válasza -Faceless- (#5128) üzenetére


tomazin
veterán

Vsz. powered by fake gps. Hetvegen otthon voltunk szuleimel egy kis faluban (1gym, 1stop) es a gymben 2k-s dragonite ult. De tegnap is levertem egy gymet(agglomeracio), mire berakhattam volna a poket mar bent volt egy masik. Kornyeken senki.

(#5130) freezer922 válasza Oppenheimer (#5126) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ah persze candy, csak éjfél után már hülyeségeket írok :D

(#5131) MaciG válasza -Faceless- (#5128) üzenetére


MaciG
addikt

nekem pl. tojásból kelt egy erős Snorlax, de fogtam mellé kettőt (Mars tér, illetve Széchenyi tér), de Laprast fogtam pl. az olajbányász téren, meg majdnem a Mars téren, mert az elszaladt, de tegnap meg a tikk-nél volt, de Petőfitelepen is felbukkant már. Bartók téren pl. volt sok squirtle. vagy ha a vízik érdekelnek azok a Holt-Marosnál tanyáznak. Az erősebb lényeknél teljesen random mikor hol bukkan fel itt vidéken.

BANZAII

(#5132) -Faceless- válasza MaciG (#5131) üzenetére


-Faceless-
őstag

Wow
Egy hete járom a várost, és eddig még egyetlen eggyel sem találkoztam. Ami eddig rendszeres volt az a scyther az árpádon minden nap volt egy kettő óra felé. De köszönöm, a maroshoz biztosan kiugrok a hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#5133) TazLeacher válasza MaciG (#5131) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én eddig 1 db Laprast fogtam...700-as CP-vel. :((( Ennyi. 10-es tojásaim pedig sorrendben:

1 Kabuto
2 Eevee
3 Mr. Mime
4 Hitmonlee
5 Hitmonchan
6 Aerodactyl
7 Scyther
8 Pinsir
9 Jynx
10 Scyther
11 Magmar
12 Onix

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5134) zsola32


zsola32
őstag

lenne egy láma kérdésem:
ti használjátok a Trainer Club-ot?
ha igen tudnátok adni valamilyen magyar vonatkozást, hogyan is kell használni?
köszi

(#5135) Imy válasza TazLeacher (#5133) üzenetére


Imy
veterán

Ezt hogyan tudod ennyire, felírod? :D

(#5136) -Faceless- válasza Imy (#5135) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem viszonylag egyszerű, az én sorrendem:
-
-
-
-

(Nem kaptam még 10-es tojást, de már egy jó ideje az összes 5-ös)

[ Szerkesztve ]

(#5137) TazLeacher válasza Imy (#5135) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A 8-nál még emlékeztem, és felírtam. :)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5138) TazLeacher válasza -Faceless- (#5136) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hány tojást keltettél ki eddig?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5139) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Ma egy 10km-es tojásból egy Chansey kelt ki. Kemény 377CP és 14,14,13 statok. Level 20 lehet, mert én 21 vagyok és kb. 2-t tudok rajta fejleszteni. Mivel 305 a HP-ja és a támadásai is a legjobbak amik lehetnek, miért ilyen alacsony a CP-je? Jó ez valamire?

(#5140) torik válasza hitman77 (#5139) üzenetére


torik
senior tag

Magas HP-val jól lehet tartani a tornyokat, egyébként meg számolj egy IV-t és kiderül.

All that and a bag of chips

(#5141) hitman77 válasza torik (#5140) üzenetére


hitman77
senior tag

Rosszul emlékeztem: 14, 15, 12. 89-91%

(#5142) torik válasza hitman77 (#5141) üzenetére


torik
senior tag

Gym-et védeni szerintem tökéletes, ekkora hp-val korrektül lehet rabolni a támadók idejét :D

All that and a bag of chips

(#5143) Armahun


Armahun
addikt

Urak, nekem ma délután az appon belül felugrott valami ablak.
Annyit láttam hogy downolad, de rosszul fogtam meg a telefont és eltűnt.
Másnál volt ilyen, mit akart?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5144) MaciG


MaciG
addikt

Valakinek van erős Flareon-ja? A táblázat szerint jelenleg a második legerősebb támadásra, de én ezt nem vettem észre. Az enyém 91%-os, legjobb moves-jei vannak, de semmivel se erősebb mint akármelyik másik...

(#5132) Muffman01: Azt nem tudom, hogy ,hogy itt Szegeden vagy-e 1 het, vagy a játékot kezdted ekkor, de ha utóbbi akkor a legjobb a 12candy-s weeedle/pidgey/caterpie. lvl20-25 alatt nem nagyon lehet erős pokemonokat fogni.

BANZAII

(#5145) Gotland válasza MaciG (#5144) üzenetére


Gotland
csendes tag

Nekem mindhárom típus megvan, kb azonos IV-vel, és mind a háromnak a legjobb skilljei vannak.

Van egy 1500-as Vaporeon, egy 1400-as Flareon, és egy 1100-as Jolteon.

Ezek közül kissé hihetetlen, de a legerősebb a Jolteon. A 2000 körüli CP-vel rendelkező pokémonokat nagyon simán megveri. (Pl. Gyaradost, Flareont, Magmart.) A Flareon viszont nagyon gyenge valamiért.

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#5146) Armahun válasza MaciG (#5144) üzenetére


Armahun
addikt

Lehet erősebb az "ütése", de sokkal lassabban támad mint a vízi kistestvére.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5147) Boborján válasza MaciG (#5131) üzenetére


Boborján
tag

A Szent István tér pedig Duduo nest. Van, hogy 3 is van egyszerre.

(#5148) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Honnan tudom, hogy melyik poke-nak mi a legjobb skill? :F

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#5149) Boborján válasza dvtkfan (#5148) üzenetére


Boborján
tag

Google. De szerintem speciális támadásnak az ami nagyot sebez és kevésszer tudod elnyomni. Legalábbis ahogy észre vette a cast time miatt aminek 4-5 kockája van az semmire nem jó mert az alap támadás gyorsabb.

(#5150) sideburns válasza dvtkfan (#5148) üzenetére


sideburns
aktív tag

http://www.pokemongodb.net/2016/05/jynx.html

Ezen az oldalon minden össze van szedve.
Általában egy pokénak lehet két féle gyors és három féle erős támadása.
Vegyünk például Jynx-et, aki Ice/Psychic típusú.
Az a fajta támadása erősebb, amelyiknek a típusa megegyezik a pokémonnal.
Tehát ebben az esetben a Frost Breath gyors támadás jobb, mint a Pound, mivel jég típusú támadás.
Az erős támadások közül a Psyshock (psychic) a legjobb, mivel a DPS-e magasabb (damage per sec), de igazából az Ice Punch (ice) sem rossz. A Draining Kiss viszont gyenge, mivel fairy típusú támadás, így arra nem jár sebzés bónusz.
Flareon esetében csak fire típusú támadások vannak, tehát ott nincsenek túl rossz variációk, ott minél magasabb a DPS, annál jobb.
Remélem sikerült érthetően összefoglalnom, ha valamit kihagytam, lehet javítani.

Más:
Ki milyen pokét fog buddy-nak választani?
Én szerintem elsőre a két Nido-t fogom királlyá és királynővé koronázni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.