Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) csasaKKP válasza Imy (#5650) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Tedd nyugodtan. Ebben a hsz.-ben van, hogy hány km gyaloglás szükséges egy Candy-ért.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5652) SpongyaBob válasza csasaKKP (#5651) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez nem teljesen jó: Charmander és Charmeleon mellé 3km után jár a candy.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5653) freezer922


freezer922
aktív tag

Itt menj a buddies-ra és láthatod miért kell 1-3-5km.

(#5654) csasaKKP válasza SpongyaBob (#5652) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hm, teljesen jogos, ezt a forrást használjátok: [link]

Köszönöm, hogy szóltál. :R

Szerk.: Na, freezer922 konkrétan ugyan ezt linkelte felettem. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5655) torik válasza csasaKKP (#5654) üzenetére


torik
senior tag

mondjuk az 1 km-esek közül elég kevés az értékelhető :D Gyarados-.t leszámítva talán Geodude és az a sárga egér az amit megéri felhúzni, a többi felejtős :D

All that and a bag of chips

(#5656) csasaKKP válasza torik (#5655) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én pont Magikarp-pal sétálok. :K

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5657) Sefule válasza csasaKKP (#5656) üzenetére


Sefule
tag

Nekem már csak 4 candy kellett, hogy evolve-olni tudjak egy dodriót, ezért sétáltam 4x3 km-t az egyik doduómmal. Meg is lett szépen, aztán kábé 5 perc múlva kikelt egy 5km-es tojás, na mi volt benne? Hát persze, hogy dodrio. Szerintem tutira direkt csinálja :D

Amúgy én szinte sose kapok 10 km-es tojást, eddig 3 volt (420 km), viszont állandóan jönnek az újabb 2km-esek, akkor is, ha gyorsan kikeltem őket, akkor is, ha hagyom őket állni. A legtöbb azért 5-ös, de most is van benn 4 kettesem, és persze pidgey-k meg patkányok kelnek belőlük.

(#5658) SpongyaBob válasza Sefule (#5657) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én már a 4. Eevee-nél tartok, hét, 10km-es tojásból.. Szóval nem vagy lemaradva :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5659) csasaKKP válasza Sefule (#5657) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem sem volt sok 10km-es, 22-es vagyok, és úgy 5 db volt eddig, egyikben Lapras volt, az össze többi nem volt olyan értékes.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5660) TazLeacher válasza SpongyaBob (#5658) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor bele kell húznom. Most kelt ki a 3. :DDD Lassan tudnék csinálni Eevee-Gyrados-t. 397 candym van. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5661) csasaKKP válasza TazLeacher (#5660) üzenetére


csasaKKP
senior tag

397? :Y Nem semmi.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5662) TazLeacher válasza csasaKKP (#5659) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

17. tojásom volt és még se Lapras, se Snorlax. Szerintem a 10 km-es tojások mennyiségét nem szinthez, hanem megtett km-hez/kikeltett tojáshoz kéne viszonyítani. Ha 22-es vagy, és mondjuk 10 db tojást keltettél ki, akkor az a 4 nem rossz. 200 tojásból már annyira nem jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5663) HummeRC


HummeRC
senior tag

Van kint újabb frissítés. Állítólag csak a Go Plus BT hardver lett engedélyezve benne. Bár ilyen cuccom nincs és várhatóan nem is lesz, én azért frissítettem, hátha más is lapul benne.
Más: Tegnap Pikachu haver felült a vállamra, mert elfáradt a sétában. :)

#5664: Valami biztos van még benne, mert megint elfüstölnek a pokemonok. Ma még semmit nem fogtam, mind a kb 10 kiugrott és elfüstölt. Vagy csak ennyire peches napom van? :F

[ Szerkesztve ]

(#5664) csasaKKP válasza HummeRC (#5663) üzenetére


csasaKKP
senior tag

0.37.1 a verziószáma, nem hiszem, hogy más vagy bugfix van még benne. :N

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5665) solfilo válasza TazLeacher (#5662) üzenetére


solfilo
veterán

22-es szint, kikeltett tojások eddig 65, ebből 2 db 10km-es, nem is emlékszem mi kelt ki belőlük, vagy volt már, vagy nagyon gyenge volt. :DDD
Snorlaxot, Dragonitét és Lapraxot is csak gymben láttam.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#5666) -Faceless- válasza Sefule (#5657) üzenetére


-Faceless-
őstag

Érdekes én is sétaltattam egy bulbasaurt, és közben kikelt egy, majd másnap egy clefairy-t, és abból is.

(#5667) HummeRC válasza -Faceless- (#5666) üzenetére


HummeRC
senior tag

Én Pikachut sétáltatok és Pidgey kelt tojásból. Ti szerencsésebbek voltatok. :U

(#5668) csasaKKP válasza HummeRC (#5667) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem sem lett Garidos vagy Magicarp, pedig azt sétáltatok. :C

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5669) HummeRC válasza csasaKKP (#5668) üzenetére


HummeRC
senior tag

Miért nem lepődök meg?! ;] :C

(#5670) MaciG válasza freezer922 (#5636) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor jól sejtem, hogy a leadott dmg-t a base attack, movest dmg és az Iv szerinte 0-15 közötti érték határozza meg? Mert így akkor már érthető, hogy ha kisebb az IV akkor kevesebb lehet a max cp is, hiszen az a combat power.

BANZAII

(#5671) csasaKKP válasza MaciG (#5670) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igén, én is értelmezem.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5672) lm83 válasza csasaKKP (#5671) üzenetére


lm83
őstag

Néztétek már ezt az oldalt?

(#5673) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Egy frissítés óta nem indul a játék, kompatibilitási problémára hivatkozva. Előtte tökéletesen működött. Xiaomi Mi3 telefon MIUIHU rendszerrel. Fenn volt a SuperSU, eltávolítottam, a root checker se érzékel már rootolást, mégse megy a játék :( Mi a fene baja lehet? Nem támogatott a MIUI, mint rendszer? Vagy a telefonom?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5674) Kiki18 válasza The DJ (#5673) üzenetére


Kiki18
őstag

Mi maxon minden ok. Rootolva nincs és nem is volt. Nekem a hetente frissülő angol nyelvű verzió van

(#5675) The DJ válasza Kiki18 (#5674) üzenetére


The DJ
addikt

Akkor fogalmam sincs mi lehet a baj. Legalább a hibaüzenet tájékoztatna róla, de még az sem árul el semmi konkrétat. Elég idegesítő ez így...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5676) csasaKKP válasza The DJ (#5675) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Úgy tűnik, mintha mégis root-ot érzékelne a játék.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5677) The DJ válasza csasaKKP (#5676) üzenetére


The DJ
addikt

A SuperSU-t teljesen eltávolítottam, a ROM-ban tudtommal nincsen gyári root alkalmazás, a root checker szerint a telefon nem rootolt. Akkor mit érzékelhet még a GO? :F Miért nem segít az alkalmazás ilyenkor? Nem is értem.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5678) dunc válasza The DJ (#5677) üzenetére


dunc
nagyúr

Ne a Super Su t távolítsd el, hanem a Super Sun, belül csinálj unrootot! ;)

(#5679) MaciG válasza dunc (#5678) üzenetére


MaciG
addikt

Érdekes ez a "root" dolog, mert az egyik facebookos csoportban azt írták megy rootolt telon is...

BANZAII

(#5680) #33253120 válasza MaciG (#5679) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én már hülye vagyok hozzá, de volt valami progi amivel a root mellett vissza lehetett adni a megfelelő jogosultságot az appoknak. Valahol a Telekom TV Go miatt ajánlgatták, de mivel nem érint a dolog nem is figyeltem erre annyira oda...
Nem ilyesmivel trükközik akinek root mellett is megy?

(#5681) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Debrecenben merre érdemes keresni a dögöket?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5682) R3ĐßuŁŁ válasza csasaKKP (#5659) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Majdnem 24 vagyok és még egy 10km-es tojásom nem volt. :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5683) torik válasza R3ĐßuŁŁ (#5682) üzenetére


torik
senior tag

19esen negyedik vagy ötödiket keltegetem most, persze érdemi szörnyi nem esett eddig.

All that and a bag of chips

(#5684) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Magyarázza már el nekem valaki végre, hogy mi köze a szintnek a tojásokhoz!?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5685) torik válasza TazLeacher (#5684) üzenetére


torik
senior tag

Nagyjából meg tudod saccolni hogy mennyi időt ölt bele az illető eddig :))

All that and a bag of chips

(#5686) TazLeacher válasza torik (#5685) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A legutóbbi statisztikából:

Szint: 27
Megtett km: 455
Kikeltett tojások száma: 135

Szint: 26
Megtett km: 74
Kikeltett tojások száma: 45

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5687) mike1334


mike1334
veterán

Örsön 423-as Pikachu..gyümi+ultraball...első labdából kijött és elfüstölt...pedig pikachut is sétáltatok....nem kicsit lettem szomorú....amúgy van itt egy pont ahol csomó ritka poke jön...fogtam már kadabrát, omnamytot (vagy hogy írják), vaporeont, meg ma délután egy kabutopst...ja meg térképen egyszer láttam ugyanitt snorlaxot...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5688) torik válasza TazLeacher (#5686) üzenetére


torik
senior tag

Akkor szerinted mi alapján kéne az embereknek összevetniük a haladásukat? :)

All that and a bag of chips

(#5689) MeGabee válasza mike1334 (#5687) üzenetére


MeGabee
senior tag

Oszd meg velem is hol van ez a pont :C
Ma fogtam a Ligetben egy Snorlax-ot a tónál, ahová mindig felteszik a Lure-okat. :P

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5690) lm83


lm83
őstag

Ma találkoztam egy dragonite-tal.
CP ???-es volt, szóval nem kicsit nagy gondoltam...
Vagy 5 ultrából kiugrott és elfüstölt..
Alig mertem megnézni a journalban mekkora volt... ~2100 :W

(#5691) mike1334 válasza MeGabee (#5689) üzenetére


mike1334
veterán

A buszoknál van egy ilyen három-ágú út...annak az elején, ahol szétágazik...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5692) MeGabee válasza mike1334 (#5691) üzenetére


MeGabee
senior tag

Holnap rálesek, köszönöm :R

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5693) Jazz


Jazz
veterán

A lucky egg-nek minden kapott xp-re van hatása? Pl. evolve, gym foglalás, stb.

Ha elvolvolok valamit, minél magasabb az kiinduló CP, annál magasabb lesz az evolvolt pokemon cp-je is?

Köszi

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5694) freezer922 válasza Jazz (#5693) üzenetére


freezer922
aktív tag

Igen. Ha felszállsz egy villamosra és betolsz egy lucky egget akkor a stop pörgetésekre is.

(#5695) mike1334 válasza MeGabee (#5692) üzenetére


mike1334
veterán

Azért ne táplálj nagy reményeket...sok jó dolog van, de eléggé hektikus és nem túl gyakori...pl a lehel téri templom előtt is sok jó dolog (lapra, magmar, elecrobuzz) szokott megjelenni, de azt is alig győzöm figyelni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5696) MeGabee válasza mike1334 (#5695) üzenetére


MeGabee
senior tag

Tudom hogy teljesen random jönnek elő, ma belefutottam pár ritkaságba szerencsére séte közben, pedig nem is jelezte őket.
Egy próbát mindenképp megér :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#5697) SpongyaBob válasza lm83 (#5690) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem is elfüstölt ma egy, hogy a fene essen belé... szintén ismeretlen cp. ráadásul elvitt sok tíz ultra labdámat..
Egyébként csak nekem volt nehéz eldobni addig? Akkor már örültem ha egyáltalán eltaláltam..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5698) freezer922 válasza SpongyaBob (#5697) üzenetére


freezer922
aktív tag

Biztos nehéz az ultra labda mert én múltkor eldobtam kettőt a poén kedvéért egy 1400as golbat-ra és az is k**va messze volt :D Konkrétan fogtam és az egész telefon kijelzőn el kellett húznom az ujjam és a legvégén elengedni, hogy csak épp eltaláljam... egy golbat.. :D

(#5699) MaciG válasza lm83 (#5690) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor nekem ma óriási mázlim volt délután.
Vérmező környékén cp2095-ös dragonite. Beetetetm málnával és az első ultra ball-ban (csavarat, nice) benne maradt :Y Igaz csak 60%-os, de a legjobb movsetekkel. :)
Aztán viszont rá pár órára victrebell cp1800 körüli kiugrott 6 utrából meg 32 grate ball-ból ( és közben 38 málna...) majd elfüstölt. :U

Jah és úgy nézem megújult az egyik infós oldal.

BANZAII

(#5700) freezer922 válasza MaciG (#5699) üzenetére


freezer922
aktív tag

Hetek óta tudom, hogy a Vérmező/Széll Kálmán környékén kéne délután/este lófrálnom de se ismerős erre se idő... Amióta van poketérkép/előtte pokevision azon a környéken van a legtöbb. Néha pár a 22. kerületben de az elenyésző.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.