Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Armahun válasza sideburns (#5150) üzenetére


Armahun
addikt

Van egy 1300 körüli Drogoniarom 50 cukorkával.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5152) lm83 válasza Armahun (#5151) üzenetére


lm83
őstag

Szerencsésebb vagy mint én, nekem ő van, kevés cukorral...

(#5153) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

Android 4.0.4-en életre lehet valahogy kelteni az appot?
Ezt próbáltam, de nem működik.[link] A fehér login screen után kilép.

Köszi!

free your mind

(#5154) Newlachka válasza lm83 (#5152) üzenetére


Newlachka
őstag

nekem van 2100+os Dragonite-m de nagyon gyenge. na meg 2100+-os exeggutor, de ebből is csak az a jó aminek a második támadása a Solar beam


[ Szerkesztve ]

(#5155) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lassan összejön a 80 pokécoin.
Lucky egget vagy incense-et érdemes venni? :)

(Nem, nem akarok másra gyűjteni, ezt is elég régóta gyűjtöm. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5156) torik válasza sideburns (#5150) üzenetére


torik
senior tag

Esett egy 89%-os Charmander a minap, első és utolsó amivel eddig találkoztam, erősen hajlok felé :D

Amik még 90% körül mozognak és jófélék azok Geodude, Vulpix, Mr. Mime, Squirtle, Jolteon...meg hát egy Magikarpot se lenne rossz feltápolni a miheztartás végett :D körbejárom a világot mire ezeket felhúzom :DDD

Ja és Alakazamot se nagyon láttam eddig, szóval lehet Abra lesz a befutó :U

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#5157) freezer922 válasza Newlachka (#5154) üzenetére


freezer922
aktív tag

Legalább a te dragonite-od a legjobb skilleket kapta, én kaptam egy steel wing/hyperbeam-eset és én is észre vettem első pár gym-ezés után, hogy közel sem olyan erős mint azt hittem.
A skillekkel meg nekem is ki van a *** :x a legutóbbi 2 lucky eggem óta amikor azért frissültek a monjaim kb. 2 van (most ha nem számolom a tucat pidgey-ket akkor is csinálok ritkább pokékból amiket használnék 5-10 evolve-ot per lucky egg) aminek hasznát is tudom venni.

Amúgy amint kijön a buddy én snorlax vagy laprast fogok sétáltatni. Nem tudom pontosan, csak adott pokéra lesz elkölthető a candy? Mert ha nem akkor inkább snorlax viszont ha csak adott poke akkor lapras mivel abból van egy elviselhető IV-s példányom.

(#5158) joergie válasza Jazz (#5153) üzenetére


joergie
őstag

Android 4.4 kitEkat a minimum ha jól tudom.

viktor0610: lucky egg-re szavazok ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5159) Jazz válasza joergie (#5158) üzenetére


Jazz
veterán

A linkelt oldalon azt írták hgy 4.0-án is megy.:S

free your mind

(#5160) zsola32 válasza Newlachka (#5154) üzenetére


zsola32
őstag

azért jól fel vagy szerelkezve pokikkal, irigyellek érte...:)

(#5161) -Faceless- válasza TazLeacher (#5138) üzenetére


-Faceless-
őstag

21, de még alacsony a szintem majd csak lesz valamikor

#MaciG már vagy egy hónapom van benne, de olyan helyről költöztem ahol a legközelebbi stop 2 km volt, és kilométerenként volt egy-egy ratata.

[ Szerkesztve ]

(#5162) mike1334 válasza zsola32 (#5160) üzenetére


mike1334
veterán

Ahhoz a (legalább) 3 Gyaradoshoz hány magicarp kellett? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5163) Armahun válasza mike1334 (#5162) üzenetére


Armahun
addikt

101 kell egyhez.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5164) Imy válasza Viktor0610 (#5155) üzenetére


Imy
veterán

200-al inkább táskabővítést, vagyis én arra hajtok, és eddig 60 coinom van. :)

(#5165) -ZeeZee- válasza Jazz (#5153) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Ezt nézd meg. A letöltés a leírásban van. Nem tudom működik-e, nálam 4.2-nél akadozva, de megy.

(#5166) mike1334 válasza Armahun (#5163) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom...azért gyanús 300 magikarp...a többiről nem is beszélve :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5167) torik válasza mike1334 (#5166) üzenetére


torik
senior tag

Hát..nem akartam én szóvá tenni :DD

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#5168) lm83 válasza Armahun (#5163) üzenetére


lm83
őstag

Plusz mégegyszer ennyi, hogy essen egy nagyobb cp-s, plusz abból marha nagy szerencsével egyszer csak lesz egyiknek jó az IV-je...

(#5169) MaciG válasza mike1334 (#5166) üzenetére


MaciG
addikt

Azért lehet gyarados-t fogni is :)

Azt jól tudom hogy egyszerre maximum csak 100 coint lehet kivenni hiába "van több gym-ed"?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#5170) cris78 válasza joergie (#5158) üzenetére


cris78
őstag

Nekem 4.3-on megy. Igaz módolt változat.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#5171) MaciG válasza Armahun (#5146) üzenetére


MaciG
addikt

Értem. De akkor lényegében hasztalan az a táblázat is... :U Hiszen ha összehasonlítom a vaperonnal akkor annak nagyobb dps-e (két attack, legjobbakat nézve), hp-ja is több és mégis a harmincadik, emez meg a negyedik...

BANZAII

(#5172) mike1334 válasza MaciG (#5169) üzenetére


mike1334
veterán

Persze, mindent lehet...főleg az óceán mellett :D no de nem állítok én semmit se :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#5173) lm83 válasza mike1334 (#5172) üzenetére


lm83
őstag

Szerintem egyszer láttam még térképen duna parton pesti oldalon

(#5174) TazLeacher válasza -Faceless- (#5161) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

151 tojást keltettem ki...csak, hogy legyen mihez viszonyítanod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5175) TazLeacher válasza torik (#5167) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Úgy csináltok, mintha nem lehetne fogni. Ennyi erővel a 3 Lapras is gyanús. De még a 300 halat sem tartom feltételen lehetetlennek. Olyan helyen napi 10-et simán lehet fogni. Melóhelyen napi 3-4 db jön, csak ki kell sétálni, és nem mindig van időm/kedvem rá. olyan 3-400 m séta.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5176) robertinyo70


robertinyo70
tag

Sziasztok
Árulja már el nekem valaki mit jelent ez a római szám amit emlegettek: IV

(#5177) MaciG válasza robertinyo70 (#5176) üzenetére


MaciG
addikt

Azt én se értem miért IV, de ez határozza meg milyen erős, hány százalékos a pokemonod. Külön oldalak vagy appok vannak rá, mert játékon belül sajnos nincs opció rá hogy megnézd. Azért érdemes használni, megnézni, mert egy 90% feletti lény erősebb mint mondjuk egy 50%-os. Még akkor is ha azonos a cp-jük.

BANZAII

(#5178) sideburns válasza robertinyo70 (#5176) üzenetére


sideburns
aktív tag

individual value

(#5179) SpongyaBob válasza MaciG (#5177) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Tudsz ajánlani ilyen appot?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5180) MaciG válasza SpongyaBob (#5179) üzenetére


MaciG
addikt

Én ezt használom, nekem is itt ajánlották. (van aki nem szereti)
Ezen nem kell belépni de itt egyesével kell mindegyiket:1 ,

BANZAII

(#5181) SpongyaBob válasza MaciG (#5180) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ok, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5182) Menslee


Menslee
tag

Na és akkor lehet utálni. Aki Óbudán/Csillaghegyen játszik annak lehet ismerős vagyok ;]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5183) TazLeacher válasza Menslee (#5182) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jobban érdekelne, hogy mi az a 4, 5 (mert látom van Taurus) ami nincs meg... :)) Butterfree az egyik. De mi a másik 3? Innen ami eléggé extrémnek tűnik a Charmander és a fejlesztései. Arra nem látok esélyt a közeljövőben, hogy lesz nekem olyan.

Nem szeretnék vádaskodni - de nyugodtan veheted annak is - a Taurus elég gyanús. Mármint ha nem USA-ban élsz.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5184) -Faceless- válasza TazLeacher (#5175) üzenetére


-Faceless-
őstag

Egyszer voltam egy órát ligetben dupla lure alatt, és annó 10-es szint körül fogtam kb. 20-at. Azóta sem láttam, szóval nagyon szélsőséges tud lenni.

(#5185) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

Rakjuk helyre ezt az IV kérdést mert ahogy látom rengetegen el vannak tévedve és túlmisztifikálják. Tehát:

Szóval minden lénynek van egy alap statja(Stamina, attack, defense), ezek fix értékek. Az IV legjobb esetben minden értéket tud növelni 15-tel.

Vegyük példának Laprast, az ő alap statjai(minden Laprasé ez, ez nem változik)
Stamina 260
Attack 186
Defense 190

Ezek az értékei egy nullás(!) IV-vel rendelkező Laprasnak. Na de nézzünk egy max IV-s Laprast:

Stamina 260+15= 275 5,7% eltérés
Attack 186+15= 201 8% eltérés
Defemse 190+15= 205 5,2% eltérés

Tehát egy nullás és maxos IV között ennyi % az eltérés. Ez semmi. Matematikailag is semmi és természetesen ki is próbáltam, persze, hogy nem veszel észre különbséget.

Viszont nézzük a moveseteket:

A legbénább Ice shard(fast move) és Dragon pulse(charge move) összeadva 31,5 Dps a legjobb Frost breath(fast) és Blizzard(charge) pedig 46 dps. Ez massziv 46 % különbség, ezt már lehet érezni támadás és védekezés közben is.

Szóval ezt az IV-t ne misztifikáljuk túl, a move set ami baromi sokat számít.

És, h tényleg ne csak matek legyen, van egy rakat hypnom, ugyanolyan move settel(maxos), azonos cp, az egyik 30%-os IV a másik 90 felett. Hát semmi(!!) különbség nincs támadás közben. De ha pl egy maxos IV-s legbénább move seteset használtam azzal se támadni nem lehetett, se védekezni. Nyilván fura is lett volna ha tapasztalat mást mutat, szóval ezt az IV-t ne vegyük már annyira komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#5186) DrBubo77 válasza TazLeacher (#5183) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azt írta Óbuda/Csillaghegy.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5187) Menslee válasza -Faceless- (#5184) üzenetére


Menslee
tag

10km-es tojgli adta :)
Amik hiányoznak az:
Butterfree
Ninetails
Vileplume
Victreebell
Hitmonlee
Chamsey
Omestar
Mármint azokból amiket meg lehet szerezni :D
Egyebkent level 28 vagyok, ezt elfelejtettem.
A hiányzó szörnyikék begyüjtéséhez minden tanácsot szívesen fogadok :))

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5188) TazLeacher válasza DrBubo77 (#5186) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocs, nem voltam figyelmes. Akkor azt hiszem nem lövök nagyon mellé, ha azt mondom kicsit erős a gyanú, hogy csaló...?!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5189) freezer922 válasza Menslee (#5187) üzenetére


freezer922
aktív tag

10km-es tojás nem adhatja mivel a tauros 5km-esben van. És azt is csak úgy szerezhetsz belőle ha a tojást eredetileg Amerikában szerezted...szóval... ez már nem gyanú :D

(#5190) Menslee válasza freezer922 (#5189) üzenetére


Menslee
tag

Akkor én kérek elnézést és javítok: 5ös adta. A gyanú árnyékából kitörendő megsúgom hogy tojás is adhat régió blockosat. Azaz adott még eleinte. Ez már sokkal szigorúbb ha minden igaz de abban nagyon tévedsz ha azt hiszed csalok/csak olyan tojás adhat amit kint szereztél.
Ha esetleg még kérdés lenne hogy mikor kezdtem ott a téma indító írás :)
De azért köszönöm a megtisztelő figyelmet.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5191) freezer922 válasza Menslee (#5190) üzenetére


freezer922
aktív tag

Vannak reddit-en ehhez irányuló kutatások több tízezer tojás kinyitásával, hogy lehet-e és az a konklúzió, hogy nem.
Volt aki ezt állította az első hetekben, hogy úgy lett meg neki mind a 145 (mikor még jöttek oda az emberek, hogy "hé megvan mind"), hogy tojásból nyitotta de ez mindig bebizonyosodott, hogy nem lehetséges.
Régió lockos poke csak adott régió tojásából jöhet.
Utazhattál te Amerikába és szerezhetted ott a taurost, ez lehetséges de akár amit írtam, tojást is kaphattál ott és azt utána bárhol kisétálhatod ki tud esni belőle. De itthon nem szerezhetsz tojást amiből az fog esni.

Egyik legnagyobb topik erről.

[ Szerkesztve ]

(#5192) J0shu4M1ll3r válasza freezer922 (#5189) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

10 km-es tojás adhat 5-ös és 2-es pokemonoka is. Lefelé beleszámít.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#5193) TazLeacher válasza Menslee (#5187) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

138 megvan, 7 hiányzik. Tehát 145.

Zapdos
Articuno
Moltress
Mewtwo
Mew
Ditto

nem elérhető. Így a max 145. Akkor ezek szerint megvan a kacsa és a kenguru is. Jó nagy szerencséd lehet akkor, hogy - ha az állításod igaz - akkor mindhárom régiózáras poke kijött neked tojásból az első napokban, amikor még lehetett. Bár a net bugyraiban rajta kívül nincs még ilyen mázlista.

Azért mondjuk sajnállak, hogy 28 szint alatt nem sikerült 32 Caterpie-t összeszedni, se annyi Oddisht vagy Bellsprout-ot, de a 3 Dragonite beesett. Teljesen hihető lett volna a sztorid, ha a régiózáras pokékon nem csúszol meg.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5194) TazLeacher válasza J0shu4M1ll3r (#5192) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez meg ugye nem igaz. Lépjünk tovább.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5195) Menslee válasza TazLeacher (#5193) üzenetére


Menslee
tag

Jár a keksz :)
Próbálok kedves maradni de egy idő után már zavaró a hozzáállás.
Kérdezz feleleket játszhatunk gyanusítgatás helyett de akkor járjuk körül alaposan a témát, aztán az hív csalónak aki csak akar én meg megtartom a magam igazát :)

(Más téma: Mire beértem HÉV-vel a Margit hídig látótávban 6 piros gymet is láttam és ebből 4 is 10es volt a másik 2 pedig 9es WTF pirosak? Nincs suli vagy mi? :D )

Szerk.: Lehet ti tudtok valamit amit én nem de tudtommal minden csalót kibannoltak, sőt még azokat is akik adott esetben nem csaltak csak ügyesen farmoltak. Nem?

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5196) TazLeacher válasza Menslee (#5195) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tehát tényleg azt mondod, hogy 40.000+ tojásból senkinek nem esett 1 régiózáras pokémon se, de te akkora mákos vagy, hogy rögtön 3, ami ráadásul puszta véletlenségből még 3 különböző is?

Akkor járjuk alaposan körül a témát. Természetesen hajlandó vagyok elnézésért esedezni, és bocsánatért könyörögni, amennyiben tévedtem.

Szeretnék kérni egy screent a medálokról, illetve 1-1-1 screent a (nem pokédexből) a 3 régiózáras pokémonról? CP-vel, HP-val, adatlapról. Ez kb. fele annyi idő és munka, mint a feltöltött screenek.

Természetesen ha bármi hozzáfűznivalód van, hogy eloszlasd a kételyeket, szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5197) Menslee válasza TazLeacher (#5196) üzenetére


Menslee
tag

Nem kérem hogy bárki bármiért esedezzen :K
Viszont kis türelmet kérnék mert úgy néz ki hogy mobilról nem egyszerű képet feltölteni mivel meghaladják a mérethatárt. (Az előzőeket gépre mentettem le és úgy töltöttem fel :) )

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5198) Menslee


Menslee
tag

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5199) Menslee


Menslee
tag

Annyit fűznék hozzá hogy az accot a niantic màr egyszer elvette amikor elkezdődtek a szelektálások és nemrég, kb 2 hete adta vissza. (Ha ez hihetetlen ott a gugli nem egyedi eset).

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5200) J0shu4M1ll3r válasza TazLeacher (#5194) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ok, most találtam egy cikket (08.30.), hogy már nem így van, de akkor ez az eset csak megjelenés körül volt így? Mármint hogy a nagyobb tojás adhat kisebből pokekat?

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.