Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) torik válasza MaciG (#5699) üzenetére


torik
senior tag

Hanyas vagy ha szabad tudni :U csak viszonyításképp hogy mikor számítsak arra hogy ilyen monok jönnek majd szembe nekem is :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#5702) MaciG válasza torik (#5701) üzenetére


MaciG
addikt

lvl 27 és fél :)

freezer922: Jó, hát ez most óriási mázli volt az első, főleg, hogy ritkán járok Pesten. :) Amúgy nekem is gyakran elszaladgálnak az erősebb lények. :S

BANZAII

(#5703) TazLeacher válasza torik (#5688) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most a "haladásról" vagy a 10-es tojásokról beszélünk? Mert azt mondjuk a kikeltett tojásokhoz kéne viszonyítani. Teljesen mindegy, hogy hányas vagy, ha 20 db tojást keltettél ki, ne várd, hogy abból 15 10 km-es legyen. Személyes statisztika alapján a 10-es tojások aranya olya 5-10% között van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5704) -Faceless- válasza MaciG (#5702) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én múlt héten eljutottam az első dragonitehoz, amit térképen láttam mire odaértem 15mp-e volt, és a pokemon betöltő képernyő alatt despawnolt, így errorral kidobott a játék. Rögtön utána 50 méterre jött egy vaporeon nagy örömömre kárpótol a játék, szóval rákattintottam, és 36cp-s. Majd 1km-re egy lapras, amit időn belül elértem az 1300cp-s...

(#5705) Imy


Imy
veterán

Ma voltam a városligetben, és megérte. :) Egy 1606xp-s Snorlax-ot fogtam. Igaz nem adta könyen, magát, de meglett.
Őt érdemes sétáltatni, jó pokémon? Jelenleg egy charmandert sétáltatok.

(#5706) Jazz válasza freezer922 (#5694) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi. Lenne még pár kérdés, talán tudsz azokra is válaszolni.:)
1. hogyan lehet jelenteni cheat-ereket? (este tízkor visszafoglalja a gym-eket, majd jó pár km-el arrébb a többit is. Ha csak nem ül kocsiba éjjel és autózik 20km-t....-.-
2. a lucky egg hat az új pokemonokért járó xp-ért is? Alap esetben 650. Lucky eggel akkor 1300 lesz?
És hat arra is ha pont a 30min alatt kel ki egy tojás?
3. mi a minimum szintje a lucky egg és az insight használatának? (pl. lvl 1-en veszen shop-ból, mikor tudod elnyomni leghamarabb?)
4. az evolve-ért is dupla xp jár lucky egg-el? Néztem hogy mindegy hogy 1-ről 2-re, vagy 2-ről 3-ra fejelesztesz minden esetben 500xp-t ad alap esetben.
5. hogyan lehet potenciális poke stop helyeket bejelenteni? (Bp.-en minden bokorba van egy. Ilyen helyeken is hogy "kocsiszín", aztán "kocsiszín játszótér" (van két hinta). Tiszta röhej.:) Vidéken meg tényleg csak a szobor és egyéb nevezetes helyeken van elvétve egy-egy poke stop)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5707) Viktor0610 válasza Jazz (#5706) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2. és 4. A Lucky egg MINDEN XP-t megdupláz. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5708) tomazin válasza Jazz (#5706) üzenetére


tomazin
veterán

5: sehogy. Az van amit az ingeressesek belerktak. Meg sztem jo darabig nem lesz erre lehetoseg.

(#5709) lm83 válasza tomazin (#5708) üzenetére


lm83
őstag

Az elején még úgy nézett, hogy lehet :)
Aztán hamar tudatták, hogy inkább meggondolták magukat... :((

(#5710) Jazz


Jazz
veterán

Köszi.
6. Ha evolve-olsz valamit, nagyobb lesz a Cp, ha a kiinudló Cp is magasabb volt? (Pl. 50cp vs 100cp kukac)

free your mind

(#5711) csasaKKP válasza Jazz (#5710) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Igen, nagyobb lesz.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5712) Jazz válasza csasaKKP (#5711) üzenetére


Jazz
veterán

Befolyásolja a fejlesztés utáni max cp-t is?
Pl. ha magikarp-ot fejlesztenék, érdemes megvárni egy nagyobb halat, vagy tök mindegy hogy mekkora a cp, mert később sturdust-al fejlesztve-felhúzva ugyan oda el tudok jutni? (legfeljebb több dust-ot kell elhasználni).
Vagy a max szintet is befolyásolja, és soha nem lehet majd olyan erős mintha egy nagyobb cp-jű halat evolvoltam volna?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5713) freezer922 válasza Jazz (#5712) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az alap cp határozza meg a fejlett cp-jét. Pl. egy 150es magikarpból kb. egy 1500-1600as garydos lesz. Ha felhúzod a magikarp-ot pl. 160ra akkor egy 1700-1800 körüli garydos. De érdemesebb előbb evolve-olni mert ha szar skilleket kapsz evolve után akkor nem érdemes feltétlen power up-olni.
Viszont mindig érdemes alapból magasabb cp-s mont evolve-olni mivel kevesebb alapanyag kell a power up-hoz.
Illetve Számít persze a mon IV-ja is, főleg egy magikarp-nál amiből úgyis sokat kell elkapni.

(#5714) MaciG válasza Jazz (#5706) üzenetére


MaciG
addikt

Egy most hülyén adja majd magát, de azért ,mert valaki jobb/elvetemültebb nálad még nem feltétlen csaló. :U
Mi is csináltunk olyat, hogy haver céges autójába beültünk 4-en este, bevertünk 10 gym-et és beszedtük a coinokat. Az már más kérdés, hogy jobban megéri coin-t venni, mint gym-ek miatt kocsikázni, de itt a társaság volt a lényeg. :)

Rám is mondták már hogy csalok, mert van egy majdnem 2900as cp-vel rendelkező dragonit-om (meg most már egy ~2k-s is), és hogy azt itt Szegeden nem is lehet fogni, ha meg mondom,hogy Pesten fogtam akkor biztos hazudok, mert ki az a hülye aki ez miatt felutazik? Mondom akkor már munka és egyéb ügyben biztos nem is lehet utazni vagy mi? :D Sokan nagyon korlátozottak...

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#5715) DrBubo77 válasza Gaborz1 (#5681) üzenetére


DrBubo77
addikt

A dögöket mindenfelé. ;]
De a főtér környékén sok stop is van. A Kölcseytől a Csonkatemplomig igen sűrűn helyezkednek el.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5716) TazLeacher válasza Jazz (#5706) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

majd jó pár km-el arrébb a többit is. Ha csak nem ül kocsiba éjjel és autózik 20km-

Ez akár én is lehetnék. Végzek melóba, begurulok Budaörsre, ami olyan, azt elfoglalom, majd hazamegyek 10 km-re odébb, és ott is ledarálom a Gym-et, ha olyan. Addig ki se veszem a coint, amíg nem láttam az érdi Gym-et, hogy darálható-e.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5717) TazLeacher válasza MaciG (#5714) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Abból kiindulva, hogy én most hol tartok, és mennyi időt foglalkozom a játékkal, ha valaki elvetemült, én a 32-34. szintet simán reálisnak tartom. Ha meg nyáron most ráért állandóan róni a köröket, van bőven 2000+-os lénye.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5718) #33253120 válasza DrBubo77 (#5715) üzenetére


#33253120
törölt tag

Plusz a Modem-Kossuth tér-Csonka templom vonalon valahol tuti van lure esténként.

(#5719) DrBubo77 válasza #33253120 (#5718) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Modem szökőkútja mellett jó helyen állva 3 stop is kipörgethető egy helyben állva. Ott szokott is lenni dupla lure.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5720) sz_abika


sz_abika
addikt

Ejj, kinéztem már egy 97%os Mankeyt magam mellé petnek, leszedtem updatet - incompatible :(((
Még jó hogy nem forced update, úgyhogy visszaraktam 35.0t.

PSN: xszabikax

(#5721) Kiki18


Kiki18
őstag

LOL, most fogtam Rákoshegyen egy XS méretű snorlexet. :D 319kg, 320 a cp-je. Szerintem megtartom ezt a minisnorlaxet :D

(#5722) Draken


Draken
őstag

1hete előjött a probléma, nem tudok belépni google accal. Csak köröz köröz és semmi. Nem volt cheat, max 2 hete nem léptem be. Ötletek?

(#5723) BaLee válasza Draken (#5722) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem rootolt a telód? Elvileg azzal nem tudsz belépni.

(#5724) Draken válasza BaLee (#5723) üzenetére


Draken
őstag

Köszi! Eddig ment, ezek szerint jött valami okosság a frissítésben és emiatt nem megy. Akkor nem is fog :)

(#5725) Jazz válasza MaciG (#5714) üzenetére


Jazz
veterán

és (#5716) jer1cho:
Ok, aláírom, jogos.:)

(#5713) freezer922:
Igen, közben utána néztem a movesets működésének. Ugye evolve közben a movesets is "randomizálódik", tehát mindegy hogy maxos volt előtte. Viszont utána már kardinális. Lehet alacsonyabb a cp, de magasabb a movestat, és érdemesebb azt upgradelni.

Már csak a 3-as maradt megválaszolatlanul. (gugli egyenlőre sikertelen).
"3. mi a minimum szintje a lucky egg és az insight használatának? (pl. lvl 1-en veszen shop-ból, mikor tudod elnyomni leghamarabb?)"
- Új karinál ugye az elején szinte minden poke új lesz. Ezt a "bónusz" xp-t könnyű szerrel meglehet duplázni. (Lure module+insight+luky egg).
- Kérdés, hogy lehet-e ilyen lvl 1-2-3-4....szinten használni a lucky egg-et vagy nem? Ha lehet akkor talán érdemes minimális real money-t invesztálni a dologba. Ha nem, akkor meg felesleges, aztán majd adja amikor adja (lvl 8 után jár az első azt hiszem).

free your mind

(#5726) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hány pokémon van amit egyáltalán nem lehet megszerezni? Ugye van 4 régiókorlátos, ebből Mr. Mime az európai, ő meg is van illetve Mew és Mewtwo gondolom.. és még? Ezek mikor lesznek elérhetőek ha egyáltalán azok lesznek?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#5727) BaLee válasza SpongyaBob (#5726) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Elvileg tojásból kikelhető bármelyik...

(#5728) tomazin válasza SpongyaBob (#5726) üzenetére


tomazin
veterán

A 3 csapat legendery pokeja.

(#5729) csasaKKP válasza SpongyaBob (#5726) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ditto sincs.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5730) Imy válasza Imy (#5705) üzenetére


Imy
veterán

Snorlax-ot érdemes sétáltatni? Mennyire erős pokémon?

(#5731) csasaKKP válasza Imy (#5730) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szerintem nem. 5 km-enként kapsz 1 Candy-t.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5732) freezer922 válasza BaLee (#5727) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ez mindig fel-felmerülő dolog ezért be lehetne írni az összefoglalóba.

A tojások úgy működnek, hogy vissza fele nem hozhat ki semmit, pl 10km-es nem dob olyat ami 5 vagy 2 km-esben lehet.
A régió lock-os pokék közül meg csak olyat dobhat amelyik régióból szerezted a tojást. Pl. ha te idehaza szerzel 10km-es tojást kaphatsz mr.mime-ot, de 5km-esből neked sosem fog esni tauros/farfetch'd/kangaskan.

Talán a játék elején (pár napig max!) volt ilyen, volt aki állította de erre sem találtam semmi bizonyítékot külföldi fórumokon. Csak ugye volt aki ezek mögé bújt, mikor állította, hogy neki megvan minden régió lock-os mon tojásból és nem gps spoof miatt...

[ Szerkesztve ]

(#5733) BaLee válasza freezer922 (#5732) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a javítást, akkor ez egy téves infó volt amit írtam, pedig én is több helyről hallottam anno.

(#5734) freezer922 válasza BaLee (#5733) üzenetére


freezer922
aktív tag

Annyit kifelejtettem, hogy eshet ide haza neked pl. farfetch'd 5km-es tojásból ha te azt a tojást Ázsiában forgattad ki egy stop-ból.
Tehát pl. te elutaztál Japánba és nem találtál hagymás kacsát, de sétáltál sokat és kiszedtél ott is pár tojást. Azt ha haza hozod akkor itthon abból csak farfetch'd eshet ki mint régió lock-os pokémon. Szóval a tojásokkal, hogy mi eshet ki már akkor el van döntve mikor kipörgeted.
Innen jönnek azok a találgatások is, hogy lehet ez mélyebb dolog. Pl. már az is el van döntve hol esik sok 2-5-10kmes tojás/hol esik adott tojásból gyakrabban x poke stb.

[ Szerkesztve ]

(#5735) csasaKKP válasza freezer922 (#5732) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Bővítve. :R Bármilyen kérés, óhaj, sóhaj estén szóljatok. :K

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5736) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Lenne egy kérdésem:

Ezen az oldalon elég jól össze van szedve, hogy melyik pokémonnak melyik a legjobb moveset-je.

De ha rámegyek, akkor ott kiírja, hogy melyik a legjobb Defense ill. Offense Moveset.

Hogy lehet, hogy mondjuk a linkelet Blastoise esetében

a legjobb Main Moveset

Offense esetében a Hydro Pump 26,2 DPS, míg Defense esetében a Flash Cannon 13,6 DPS. Pont a fele, és egyébként a leggyengébb a 3-ból. Miért van az, hogy Defensre jobb egy 13,6-os, mint egy 26,2-es?

Illetve mit jelentenek az oldalon azok, amelyek zölddel vannak kiemelve, azok, amelyek világos zölddel, és mit jelent, ha valami nincs kiemelve a moveset-ek között, tehát szürke?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5737) Sordoran válasza TazLeacher (#5736) üzenetére


Sordoran
addikt

A zölddel kiemelt gondolom egyezik a pokemon saját típusával (vízi pokemon, vízi támadás). És feltételezem ezért van más támadásra és védekezésre javallott kombó. Vízi pokemonnal ugye olyan ellen mész, ami gyenge a víz elem ellen, ezért mindkét támadása lehet víz elemű. Védekezésnél viszont, ha adott esetben az alap támadása nem víz, hanem steel, akkor már nem lesz annyira gyenge, és jobban tud védekezni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#5738) MaciG válasza TazLeacher (#5736) üzenetére


MaciG
addikt

Védelemre az a jobb amit gyakrabban tud használni, mert úgy nehezebb azt dodgeolni. Gondolom én

BANZAII

(#5739) torik


torik
senior tag

Ha elküldöm a profnak a Jolteonomat és elnevezem az új Eevee-met Sparky-nak van rá esély hogy abból is Jolteon lesz? :D vagy ennek már lőttek? :D

All that and a bag of chips

(#5740) TazLeacher válasza Sordoran (#5737) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor nézd meg ezt:

Victreebel

Nem látom a logikát a dologban (egyébként lenne értelme annak, amit mondasz.) Itt pl. a Te gondolatemneted alapján Defense-nek a Md Shot kellett volna, ami annyival le sincs maradva a másiktól, csak 2,7 DPS a különbség, és mégsem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5741) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Van sok szép táblázat, és sok infó, de kezdő pokémonosként, még pár stat-ot nem tudok, mit kellene nézzek egy légyen. lényen. ( :DDD )

Jelenleg, 20-as vagyok (ma lettem az, 09.05-n kezdtem :) ) , és eddig még nem találtam - nyilván az alacsony szint, de lehet az is, hogy pech miatt - 1000+ cp-s pokémont, így, részben megoldottam "erőből", hogy képes legyek magamnak és a kisfiamnak gyűjteni gym-ekben napi 10 pokecoint( én a pokearany kifejezést jobban csengőnek tartom..)
Ma lett meg a napi +10-el (egy gym van nálunk, amit már be tudok ütni, ha nincs 1500+ -os lény ott) az 50 aranyam, gyűjtök 200-at a táskára, majd aztán a + pokémon helyre..

..és az alábbi lényeim vannak, amivel főként támadok, ezekről szeretnék véleményt kérni:

1. Hypno - CP 1140, HP 105, 105.8kg, 1.71m magas (ez gondolom nem számít) .. -és már 2500 stardust kelle a fejlesztése, és lehet, most nem is engedné a csak 20-as szintem miatt,
2. Magmar - CP 1154, HP 81, 44.69kg, 1.34m magas..

3. Jynx - CP 876, 61.49kg, ez nem volt fejlesztve(power up)
4. Golbat - CP 874 , 36.38kg. - ez sem volt fejlesztve, vagy talán egyszer..

és még van vagy 5 db 800-1000 CP-s hypno-m, amik evolve-ból születtek.

Mit nézhetnék még rajtuk, vagy - bár biztosan valamennyit még fejlesztem az első kettőt, ha nem találok élből erősebbet náluk, vagy pl. egy Drowzee mikor lesz jó, hogy esetleg olyan Hypno evolve-olódjon belőle, ami élből jobb a mostanimnál? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5742) Jazz


Jazz
veterán

Másnál is volt már olyan bug, hogy az accountot kiválasztva a karakter kreálós kezdő felületre dobott?
Ilyenkor mi van? Törlődött a karakter? Belehet lépni valahogy online, valami fiókba, leellenőrizni hogy meg van-e még? (google accountos, nem trainer).

Annyi volt az előzmény, hogy kellett nyomni a telefonon egy hard resetet (gyári bállítások visszaállítása), és most eltűnt, nem megy.
(Ennek semmi köze nem szabad lenni hozzá, mivel a szerveren tárolják az adatokat. Másik accounttal belépve tökéletesen jó.)

Vagy valahol rálehet keresni adott játékos névre hogy ott mit mutat?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5743) MrCsiT válasza MrCsiT (#5741) üzenetére


MrCsiT
addikt

Bp-n lakok, csak munkába menet van vagy 10-15 pokestop, így számomra egyértelmű, hogy ha meglesz a 200 coin, elsőnek a több hely fog kelleni, mert folyton figyelnem kell, hogy mikor akar tele lenni a 350 hely.
A másik, hogy örülök, hogy megvan a 20-as szint, mert innentől már kapok ultra ballt, amiben jobban bent maradnak talán a lények,
Ahogy néztem, a normál ball tipikusan 300 cp alatti lényeknél használható nagy eséllyel, erősebbre már tanácsos jobb labdát használni.

LOL, hogy itt van mellettem a telefon az asztalon egy helyben, erre, mászkál a Pokevadászom, néha szól a játék, hogy reméli, utas vagyok, mert túl gyorsan mozgok - remélem, ezen javítanak, hogy jobban kezelje a GPS-t a játék (azt hiszem, egy Note 4 esetén, a hardver adott hozzá.)

Ha valakinek van esetleg egyéb tanácsa, hogy 20-ról hogyan érdemes gyorsan vagy jól fejlődni (nem járok a városligetben :N ) , azt szívesen fogadnám. :R

..tényleg! Ma volt mellettem 2 db lure-olt pokestop. Még 19-es voltam, hát gyorsan magamra dobtam egy Incense-t - gondolván, hogy majd több pokémon jön - egy Lucky egg-et (a dupla XP miatt), és amikor épp nem jött semmi lény a 2 Pokestop mellé, nyomkodtam a kis 12 fejlesztési labdás Pidgey-t,Weedle-t, Rattata-t, és a Drowzee-kat evolve-ra, hogy több XP-t kapjak.
Mikor elmúlt a 2 lure, még elvileg élt az Incense hatása, de visszagondolva, szerintem gyakorlatilag talán ha 1 db pokemon jött azért, mert Incense volt, pedig én arra számítottam, hogy mondjuk, hármasával jelennek majd meg.. vajon miért nem hatott? :F

Jazz: ahol a store-ból telepíthető a játék, ott nincs fent a fejlesztők adata, hogyan lehet kapcsolatba lépni velük? Én biztosan leírnám nekik az esetet, hogy nézzenek már utána a szerveren, mi a csuda történt a karaktereddel?! Amúgy, mekkora volt?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5744) MrCsiT válasza Jazz (#5742) üzenetére


MrCsiT
addikt

no meg is van.. itt adnak tanácsot, hogy sign out/sign in -el próbáld újra, és az oldal alján van egy "Contact Us" , ha ez nem lenne elég.

Azt írják, hogy nem tud elveszni, remélem, igazuk van.
Kérlek, majd számolj be a fejleményekről. :R

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5745) MrCsiT válasza MrCsiT (#5743) üzenetére


MrCsiT
addikt

no, ha már megkerestem a contact opciót, rá is kérdeztem erre, hogy ugye semmi gondom nem lesz abból, hogy az asztalomon tartva/pokemon rendezgetés közben is el-elmászkál pár sarkot a hősöm, (nyilvánvaló GPS kezelési hiba)?! Kíváncsi leszek, hogy mit, és mikorra válaszolnak rá, milyen a support.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5746) Jazz válasza MrCsiT (#5744) üzenetére


Jazz
veterán

Ez más. Amit az oldalon írnak az akkor van ha egy másik acc-al lépsz be véletlenül.

Régen volt erre a "trükkre" szükség, mivel nem lehetett lodaing közben kilépni. Most már azt is lehet. Megjelenik a loading 1/3-ánál egy "sign out" felirat.

És onnantól újra kéri az accountot, amivel beakarsz lépni. Még egy választó képernyőt is ki dob ha több lenne a telefonon.

free your mind

(#5747) torik válasza MrCsiT (#5743) üzenetére


torik
senior tag

Én is pont ma lettem meg 20as, örültem is mint majom a farkának, lassan közeledik az a szint ahol már versenyképes az ember ha gym-ekről van szó :D persze a legerősebb monom valami 900 körüli Hypno :D

Kikelt ma egy 10es tojás, mi volt benne? Naná hogy Eevee :DDD viszont öröm az ürömben hogy kiszámoltam, 1500 körül lesz a cp-je ha nyomok egy evolve-ot, amire pont meg is lett a kellő candy mennyiség, szóval nem olyan rossz ez így :U már csak ki kell találni hogy Vaporeon vagy Flareon legyen belőle. Itt ahol lakok több fire mon is védi a gym-eket általában, viszont water type-okkal már Dunát lehetne rekeszteni :D

Ehhez kapcsolódik: Magikarpnál érdemes megvárni amíg esik egy magas cp-jű ha evolve után nem akar még csomót rákölteni az ember, nekem esett a minap egy 100%-os IV-jű, de ha meglesz az evolve valami 600 cp-je lesz, szóval jó sokat kell majd még rákölteni hogy valami hasznát is legye az ember :D kicsit elgondolkoztam jó ötlet-e döglött hallal sétálni :DDD

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#5748) Jazz


Jazz
veterán

....végig nyomtam az új karakter generálást, 3 pokemon, stb, eljutottam a név választásig, beírtam ugyan azt a nevet, és "that name is not available" szóval "létezem" valahol ezek szerint....minimális jó hír.

Nincs valami pokemon support? Vagy ilyenről ne is álmodjak.

Van valami biztonságos oldal ahonnan lelehet tölteni régebbi verziókat? pl. 37.0. Lehet az a baja

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5749) tompiheroe83 válasza TazLeacher (#5736) üzenetére


tompiheroe83
tag

Itt minden kérdésedre választ találsz, hogy miért különbözik a best moveset attackra és defensre, hogyan számolódik, hogy mi köze a base értékeknek a dps-ekhez és a végső valós támadáshoz. Nyilván a dodgingolás nincs számolva, azt nem lehet kalkulálni, hogy ki mekkora elugró mester, pedig a valós küzdelemben rengeteg szerepe van. Pont emiatt az emberi tényező miatt lesz minden támadás más és más.

(#5750) joergie válasza MrCsiT (#5743) üzenetére


joergie
őstag

Incense-t úgy érdemes, hogy kimész a pusztába, lehetőleg út se legyen a térképen, és mész. ilyenkor az incense random ad be monokat, 1:1ben, tehát a pidgey is egy, megy a lapras is, tehát sokkal nagyobb az esély, hogy bedob egy pár ritkább pokemont. meg ugye minden megtett 200méter után dob egy előcsalogatott pokemont, max percenként.
Ha nem így teszel, az incense a spawn helyekről rakja be a pokemonokat, így sűrűbben lakott területeken jönnek gazdagon a rattaták meg pidgey-k.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.