Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) torik válasza #33253120 (#5950) üzenetére


torik
senior tag

Nem arról van itt szó, alapvetően videojátékokban (és úgy en bloc az élet más részein is) ha valaki csal, akkor igazságtalan előnyhöz jut, és ha a becsületes játékos ezt látja (akik azért esélyes hogy többen vannak) akkor inkább hagyja az egészet :U ergo a potenciális fizető playerek lépnek le.

Én azért permabannolnám a csalókat az első szabálysértés után mert engem személy szerint piszokmód irritál a dolog.

All that and a bag of chips

(#5952) #33253120 válasza torik (#5951) üzenetére


#33253120
törölt tag

Persze, ez az elfogadottabb álláspont. Tulajdonképpen egyet is értek vele.
Másik álláspont, hogy apu-anyu nem akar költeni a gyerekre, nincs idő vele sétálni, és apu felteszi a gyereknek a tappolós játékhoz az autoclickert, a pokemonhoz a gps spoofot, a sokadik izéhez azt ami annak kell, meg ilyenek. Persze ott van az az internetre rászabadult pár generáció is, aki azt hiszi minden ingyen van, na ez utóbbit tényleg érdemes lenne pofára ejteni.

(#5953) Jazz válasza tompiheroe83 (#5949) üzenetére


Jazz
veterán

De. Rohadt mód zavaró hogy míg te végigsétálsz km-eket hogy bevedd a gym-et, addig a másik rá öt percre hipp hopp 5 accounttal beveszi mindegyiket. (Srác, bnője, ismerősei, párja...egymástól 20km-re laknak, pici gyerekkel, de azért este tízkor együt bandáznak minden nap....igen valószínű)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5954) torik válasza #33253120 (#5952) üzenetére


torik
senior tag

Más ember magánügye/élete/nevelési módszere/bármi más nem tartozik rám, nem is érdekel, és jól van ez így. Amúgy sem magyarázat ez semmire :D ilyen alapon bonyolódhatnánk végtelen vitába arról hogy minek hogyan kéne működnie a világban, fölösleges.
Egyébként meg amit te hoztál példa szerintem elenyésző kisebbség. Ha ezeket mégis kibannolják, van kismillió más dolog amivel az a gyerek foglalkozhat.

Engem őszintén nem érdekel ki mit csinál addig a pontig amíg nem szúrja el vele más szórakozását. Más játékoknál is például pc-n, tőlem csaljon kedvére mindenki single játékokban, közöm nincs hozzá :U multi már más téma.

All that and a bag of chips

(#5955) Jazz válasza joergie (#5945) üzenetére


Jazz
veterán

Nagyon jó oldal köszi!
Lássunk egy példátmaradva a táblázatod alapján:
Vaporeon ugye tisztán water.
Ha exegg-el ütöm a vaporeont, akkor annak psychic (base) támadásai 0x bónusszal, míg a pl. solar beam spec támadás ami grass az meg x1.25-ös bónusszal fogja ütni?
A Vaporeon pedig x0.8-at fog ütni minden esetben az exegg-be?

free your mind

(#5956) lm83


lm83
őstag

Na megjött a várva várt force update....
Na most frissítenék, de még erre sincs elég hely a telón...
Hogy legyen hely rootolni kellene...
De akkor meg a játék nem megy..
Tiszta 22-es csapdája...

(#5957) joergie válasza Jazz (#5955) üzenetére


joergie
őstag

Igen...DE az STAB miatt minden, amit írtál felszorzódik 1.25-el.

Im83: mi van ha rootolsz, és utána unrootolsz? Vagy néztem 1 hónapja olyan progit, ami tudja talán emulálni külön appoknak, hogy nincs rootolva a készülék(nekem a romba volt beleágyazva a root xiaomi fejlesztőiben, nem tudtam kipróbálni, hogy működik e ilyesmi).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5958) joergie válasza joergie (#5957) üzenetére


joergie
őstag

Amúgy itt egy miniatűr kompakt kis lista, amit mobillal is magaddal vihetsz, és ki lehet bogarászni.
Bár ez csak a fele a listának, a típus szerinti, jó lenne egy támadás szerinti is mellé.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5959) DrBubo77 válasza joergie (#5958) üzenetére


DrBubo77
addikt

Elég nehéz kivenni ezt a képet, pedig asztali gépről nézem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5960) joergie válasza joergie (#5958) üzenetére


joergie
őstag

Na. Jó tudni, hogy 15 perc már a módosítási idő, nem 5 perc :DDD
Ugyanezen az oldalon össze vannak szedve a duplán sérülékeny, és duplán ellenálló pokemonok, támadási típusra lebontva. De azért beteszem ide is.

Move Type______Double Weak Pokemon
Rock____________Charizard Moltres Articuno Butterfree Scyther
Ice_______________Dragonite
Electric___________Gyarados
Bug______________Exeggutor
Ground___________Magneton
Fire______________Parasect
Flying____________Parasect
Water____________Golem Onix Rhydon
Grass____________Golem Onix Rhydon Omastar Kabutops

Move Type_____Double Resistence Pokemon
Grass___________Venusaur Victreebel Vileplume Beedrill Venomoth Golbat
________________Charizard Moltres Butterfree Scyther Dragonite
Bug_____________Gengar Golbat Charizard Moltres
Ground__________Butterfree Scyther Parasect
Fighting_________Butterfree Scyther Mr.Mime Beedrill Venomoth Gengar Golbat
Ice______________Dewgong Cloyster Lapras
Flying___________Magneton
Steel____________Magneton
Poison__________Golem Onix Rhydon Nidoking Nidoqueen Gengar
Fire_____________Omastar Kabutops

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5961) TazLeacher válasza Jazz (#5953) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Engem nem kimondottan érdekelnek már a csalók, már amennyi maradt. Jelen helyzettel, aránnyal nincs bajom. Egészen addig, amíg a pofámba nem tolja, és nem kreál mellé hazugságot. Mint legutóbb a hülye gyerek, aki úgy kezdte az hozzászólását, hogy "Lehet írigykedni..." Én azt látom, hogy a lassú fejlődésnek is meg vannak az előnyei, jobban át lehet gondolni a dolgokat, hosszabb távban gondolkodni. Nekem most kezdenek beérni a dolgok. Inkább kellenének újabb funkciók (PvP, csere) a játékba, meg egy normális nyomkövető, mert ez a része egy kalap sz@r. Konkrétan mellette állok valaminek, és az utolsó helyen jelzi...az utóbbi időben már sikerült 1-2 ritkább pokét is beszerezni, ha nem is a legjobbak, de megvannak.

A csere szerintem elég fontos lenne. Van 1-2 olyan 1000+-os lényem, amire semmi szükségem, trasferelni nem feltétlen kéne, szívesen odaadám olyannak, akinek szüksége lenne rá (akár ismeretlennek, akár a baráti kőrben is van ilyen). Nekem tök mind1, hogy egy 1200-as vaporeont transferelek vagy egy 98-as Eeevee-t.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5962) csasaKKP válasza joergie (#5958) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Hm, ez hasznos, bár tényleg nehezen bogarászható ki, de köszi.

jer1cho: Szerencsére innen is eltűntek a csalók, Miskolcon sem találkoztam olyan nick-el a múlt héten, amihez vagy 6 darab 2600+ Cp-s Snorlax vagy más ritkaság társul.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5963) sz_abika


sz_abika
addikt

Hmm.
Reggel kijött force update és nem tudtam már belogolni. Erre próbacseri alapon leszedtem SuperSUt - hűt nem működik? :C

PSN: xszabikax

(#5964) Newlachka válasza sz_abika (#5963) üzenetére


Newlachka
őstag

már mint feltelepítetted su-t vagy törölted a telóról?

(#5965) sz_abika válasza Newlachka (#5964) üzenetére


sz_abika
addikt

Custom ROM részeként volt előretelepítve, de a programban rányomtam arra hogy törölje a root jogokat és most újra múkod.
És látszolag az OPrendszer is megy szépen...

PSN: xszabikax

(#5966) Jazz


Jazz
veterán

Ez a pmon zapdos miért nincs ott egyik top 25 listában sem? [link]
Jók a defense értékei, alig van ellene 1.25-ös, sok a 0.8-as, nagyot sebez a legtöbb favorizált pmon-ra, 3000+cp....stamina is magas, és még sincs egyik listában sem. Miért?

free your mind

(#5967) J0shu4M1ll3r válasza Jazz (#5966) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Jelenleg még nem elérhető a játékban, ahogy a többi legendary sem.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#5968) MaciG válasza Jazz (#5966) üzenetére


MaciG
addikt

Mert még nincs benne a játékban? :U

BANZAII

(#5969) Jazz válasza J0shu4M1ll3r (#5967) üzenetére


Jazz
veterán

Kár. Pedig már kinéztem magamnak, hogy ilyen kell.:)

free your mind

(#5970) freezer922 válasza Jazz (#5966) üzenetére


freezer922
aktív tag

Gondolj bele ezt elkapod 50cp-vel és sétáltatni kell :D

(#5971) Imy


Imy
veterán

Gymben egyszerre többen is tudjuk ütni, aki bent van? Mert akkor az úgy sokkal egyszerübb. :)

(#5972) MaciG válasza Imy (#5971) üzenetére


MaciG
addikt

Persze :)

BANZAII

(#5973) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Kérdés: ha van egy lure-olt pokestop, akkor ahhoz, hogy kapjak belőle pokemonokat, teljesen a hatókörében kell lennem (amikor ki is nyílik) , vagy, elég, ha a környékén vagyok olyan távolságra, hogy a hatókörében megjelenő lényeket be tudjam fogni? :F

Tehát, 2 db, egymástól 15 mp sétányira lévő pokestopot ha lure-olnék, fel tudnám-e szedni mindkettőnél a pokemonokat, vagy, ha kimennék a hatókörből, meg sem jelenne nekem pokemon, nem látnám ?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5974) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Kérdés: egy cp 763, hp 111,dust 1000 -es most talált (22-es vagyok) Lapras, az zúzdás? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5975) tomazin válasza MrCsiT (#5974) üzenetére


tomazin
veterán

Ha van masik nyugodtan, ha nincs akkor szerintem tartsd meg, h tudj mit setaltatni.

(#5976) torik válasza TazLeacher (#5961) üzenetére


torik
senior tag

Csereberéhez nem kell majd közel lenni a másikhoz? :U mert nekem alapvetőnek tűnik hogy igen, csak több komiban is írtak erről úgy mintha nem úgy lenne.

All that and a bag of chips

(#5977) MaciG válasza MrCsiT (#5974) üzenetére


MaciG
addikt

Az minden csak nem "zúzdás" :)
Persze amég nincs jobb addig jó, de nem szabad költeni rá.
Lure-nál érdemes olyan helyet keresni ahol sok stop van egy helyen és ott aktiválni, vagy ha valamelyiken már megy akkor csatlakozni és újat aktiválni.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#5978) TazLeacher válasza torik (#5976) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És? Nem értem a kérdést. Mi köze ennek ahhoz, amit írtam?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5979) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Megválasztották a nesteket, ha esetleg valaki lemaradt volna.

(#5980) J0shu4M1ll3r válasza -Faceless- (#5979) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Valamit én is olvastam. Liget Ekans, Margit sziget Magmar, erre gondolsz?
Végre lett volna időm kimenni ligetbe bulbázni :(

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#5981) -Faceless- válasza J0shu4M1ll3r (#5980) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ne is mondd nekem se lett elég growlithe. Szegeden is ekans, és grimer lett az új divat.

(#5982) TazLeacher válasza -Faceless- (#5981) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor ennyit a Ligetről. Más nagyon értelmes eddig se volt ott...a vicc, hogy pont ma megyek arra. Ezt hívják úgy, hogy szopacs. De legalább ne egy ilyen szutyok semmire nem használhatóra cserélték volna le. Azért van pár lény, ami még a Bullbasauron kívül értelmes.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5983) MaciG válasza TazLeacher (#5982) üzenetére


MaciG
addikt

Én úgy vagyok vele az csak jó ha folyamatosan változnak a nestek. :)

BANZAII

(#5984) TazLeacher válasza MaciG (#5983) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Teljesen jogos, szerintem is. De ott van egy jó pár lény, ami ritkább, ér is valamit, és nem, raknak be egy Ekans-t. Charmander, Squirtle, Growlithe, Exeggcute, Dratini.

De ott van még 1-2 olyan lény, ami ha nem is best, de azért bőven nem rosszak: Slowpoke, Poliwag, Machop, Geodude, Grimmer, Omanyte...

A liget mindig exkluzív volt, most kb. 0. Egy Ekans-ért a sarokig nem megyek el.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5985) freezer922 válasza TazLeacher (#5984) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ez mekkora :D pont miután megcsinálták, hogy nestben is lehessen jó IV-vel találni monokat. Van már 3 venaszarom de gondoltam jöhetne egy jó IV-s is. Na majd jövő hónap talán.

(#5986) spanglee001 válasza TazLeacher (#5984) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem még nincs meg az ekans :DDD akkor lehet kinézek a ligetbe

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5987) Gotland


Gotland
csendes tag

Valaki megtudná mondani, hogy hol tudom jelenteni a csalókat?

Tegnapelőtt Gym-t erősítettem, level 5-ről level 6-ra, már csak 100-t kellett volna erősíteni rajta, mikor azt veszem észre, hogy le is verték level ötről majdnem 4-re, majd el is foglalta. - és ez egy szűk utcában történt, olyan helyen ahol csak arról az utcáról lehet megközelíteni a gym-t, de 150 méteres körzetben lélek sem volt, amúgy is már este 11 elmúlt. - Az illető berakott egy 2700-as Dragonairt, majd a következő 4 közeli Gym-be 4 db 2000 CP feletti Gyaradost. :W -> Ha még a láthatatlanságán tovább is lépek, nem tudom, hogy valaki hogy a viharba tudott minimum 1600 candy-t összegyűjteni.

Valami nezzalabadele a nick, lehet mások is találkoztak már vele.

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#5988) zharkanyi válasza Gotland (#5987) üzenetére


zharkanyi
tag

Ha egy Gym-ről lenne szó, akkor még felmerülhetne, hogy épp ott lakik.
Ezt az elmúlt hetekben tapasztaltam egy kollégium kapcsán.

(#5989) Gotland válasza zharkanyi (#5988) üzenetére


Gotland
csendes tag

Sajnos nem egyről van szó. "Követtem" tovább a másik 4 Gym-hez az útját, egészen pontosan nem volt más lehetőségem, mint tovább ballagni a legközelebbiekhez, hogy majd azokat felerősítem/kiütöm, de azoknál is ugyanez volt a helyzet, hogy senki sem volt a közelben, mégis elfoglalta. - Kiütni kitudtam volna természetesen a Gyaradosait, csak amióta megváltozott a rendszer, és mind támadás és mind védekezés után is kell revive-t használni, mindig hiány van belőle. Jelenleg kb 70 olyan pokémonom van, amelybe nem tudok életet lehelni, mert nincs revive.

Volt olyan, hogy ameddig 100 labdát, 30 "csalogatót" és 30-40 ilyen-olyan potit kipörgettem, addig csak 5 revive-t adott a rendszer. :(

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#5990) tsiga18


tsiga18
tag

Valakinek van Samsung s3 LTE telefonja köztetek? Meg tudta oldani hogy a play áruházból lejöjjön a játék? A követelményeknek megfelel, de nekem azt írja ki a play hogy nem kompatibilis eszköz.

(#5991) tomazin válasza tsiga18 (#5990) üzenetére


tomazin
veterán

Apkmirror?

(#5992) tsiga18 válasza tomazin (#5991) üzenetére


tsiga18
tag

A legújabb verzióval autentikációs hibára hivatkozva nem enged be.

(#5993) TazLeacher válasza Gotland (#5987) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Miért kellett volna összeszedni 1600 candy-t? Gyradost fogni is lehet. Hozzáteszem, hogy még az 1.600 candy sem lehetetlen. Lassan 3 hónapja megy a játék. Nálunk melóban napi 3-7 Magikarp jön, csak kicsit sétálni kell érte (200 m). Szóval simán meg lehet csinálni.

Nem mondom, hogy nem csaló a leírások alapján, csak ez az indok nem állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5994) Gotland válasza TazLeacher (#5993) üzenetére


Gotland
csendes tag

Természetesen nem a Gyaradosaival van a fő problémám, inkább azzal, folyamatosan úgy foglalt GYM-t, hogy egyiknél sincs ott.

Persze hozzáteszem, elég mázlistának kell ahhoz lenni, hogy 2000 CP körüli Gyarados-t találjon az utcán, főleg nem is egyet, vagy pedig gyűjtsön hozzá annyi candy-t. Főleg úgy, hogy ugyanilyen szerencsével talált 2700-as Dragonair-t. Láttam már korábban, hogy 2 db 2000-2200-as Snorlex is van még a tarsolyában.

Nem is kiáltanék farkast, ha ez Budapesten történt volna, ott tényleg könnyebb összeszedni a candy-t, működő térképek is vannak, viszont jelenleg egy kisvárosról van szó, ott történt az eset és én még működő térképet sem nagyon találtam azóta, hogy az alkalmazásokat likvidálták. :N

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#5995) plejik válasza tsiga18 (#5992) üzenetére


plejik
addikt

Nekem ugyan ez a gondom és nem tudok vele mt csinálni. A 0.35.0 felmegy be is tudok lépni, de ahogy ráfrissítek már nem is jó. És nem is engedi használnia régebbi verzióval, mert frissítésre "kényszerít"...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5996) tomazin válasza tsiga18 (#5992) üzenetére


tomazin
veterán

Probald meg a 0.39.0-t. Nekem az van fent, nem eroszakoskodott meg a 0.39.1-el.
mod: nem a root a problema?

[ Szerkesztve ]

(#5997) TazLeacher válasza Gotland (#5994) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pokémesh megy mindenhol. ;) Én se pesti vagyok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5998) plejik válasza tomazin (#5996) üzenetére


plejik
addikt

Nekem CM rom van fent, de régen nem volt vele gond. A rott meg ne legyen már gond 2016 ban... Mikor sokan szénné romolják a telót.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5999) tsiga18 válasza tomazin (#5996) üzenetére


tsiga18
tag

van 3db i9305 telefonom, 2-n különböző CM rom van, a 3. telón gyári 4.4.4. Egyikkel se megy a játék semelyik verzióval.

(#6000) torik


torik
senior tag

Mai sztori:

>megyek az utcán
>rengeteg Drowzee és Pidgey mint mindig
>700+cp Dragonair előbukkan
>ribizli elmegy
>ultra ball elő
>az alkalmazás összeomlott

>oké

Mióta megjelent a játék ez volt kb. a második összeomlás :) sebaj, lehetett volna rosszabbkor is, de azért... :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.