Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Jazz válasza csasaKKP (#5900) üzenetére


Jazz
veterán

Ilyesmire gondoltam: [link] Annyi hogy itt az evolve-hoz szükséges candy csak közvetve szerepel de azért így is jó.
(Azért írtam be mert a googliban nem találtam olyat ami a feltételeknek megfelelt volna. Amit linkeltél az sem. Azt találtam meg elsőre.)

Stronges/weakness:
Találtam egyszer egy jó mátrixot, hasonló mint ez [link], csak ott az adott pmon-ra vetítve szerepeltek az értkéke, mind defense, mind offens részről, és minden sebzés típusra amit az adott pmon tudott.

Golem-et sétáltatni (illetve annak elődjét) szerintetek milyen ötelt?
Ahogy nézem mindenre egész jó, def, duel, dps, és csak 1km-es: [link]

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5902) zolisx4 válasza freezer922 (#5899) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen ez az nem emlékeztem pontosan snorlax amit láttam 3000 körül volt.Nekem is van 1 56 terén fogtam de csak gyenge nagyon 35 cp .
Nekem a legerősebb pokemonjaim 2000 alattiak Vaporeon 1905 cp ez is véletlenül lett elég sok Eevee szedtem a ligetbe és ez lett .

Jazz
Nem tudom hogy lehet Dragonite olyan nagy,nekem nem sikerült még megszereznem mindet hogy fejleszteni tudjam,mivel nincs a közelembe ,és elég ritka ezért nem is nagyon lesz ha csak tojásból nem kel ki.

Aszódon szoktam berakni néha a toronyba ha pont kék és van is hely benne,de jönnek a pirosak és levernek örülten erős állatokkal de ez van.

(#5903) Jazz válasza zolisx4 (#5902) üzenetére


Jazz
veterán

Sajnos a piros mindenhol domináns. A kék még egy fokkal jobb. A sárga meg magányos kommandóst játszik.:S
Ezzel is kezdhetnének valamit mert ez így nagyon nem jó.

free your mind

(#5904) freezer922 válasza zolisx4 (#5902) üzenetére


freezer922
aktív tag

A dragonite az ilyen. Lvl30 azért ha picit nolife-olja az ember akár munka/tanulás mellett is elérhető főleg ha tudja valaki, hogyan jó szintezni (mármint milyen módszerek vannak rá).
A dragonite meg lvl30-on ha elég magas az IV-je 3000körül van már.

Én inkább azt nem szeretem, hogy ha szerencsés vagy és nolife-olod akkor lvl30on van egy 3 tucat 2-3k-s lényed. Voltaképpen csak azért szintezel, hogy felhúzd az amúgy is közel 100%-os lényed. De tenni velük még mindig nem tudsz semmit csak spammelni gyme-eket.

(#5905) zolisx4 válasza freezer922 (#5904) üzenetére


zolisx4
őstag

Az a baj hogy ha fejlesztgetem akkor fogy a stardust nagyon fogy ,nagyon sokat kell érte menni ,igy már kezd lanyhulni a játék kedv ,de csak jön valami újítás amivel kicsit jobban lehet haladni vele.

Esetleg azt nem tudja valaki hogy a Gym -ek mi alapján vannak kiosztva?? Nem lehet venni a ház elé egyet?? :DDD

(#5906) freezer922 válasza zolisx4 (#5905) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az ingress-ben levő portálok egy része lett pokestop, és gondolom valami alapján ennek egy része gym.
Olyan volt egy pár napig és lehet még lesz, hogy tudsz beküldeni stop lehetőséget, de ez random mikor fogják engedélyezni. Pl. az ingress-ben is leállt a rendszer mert annyi portál volt már így is, hogy nem győzték ellenőrizni őket. Eleve ezeknek valamilyen szobor/park stb kéne, hogy legyenek. Ehhez képest ingressben is volt olyan, hogy ugyan az a valami duplán szerepelt portálként egymástól földrajzilag pár méterre (képnek meg beküldték az adott szobrot lefotózva éjjel meg nappal).
De van ahol egy irodában levő graffiti egy portál :D Szóval csak kreatívan valamit ki kell találni és csinálhatsz házi portált :P

(#5907) zolisx4 válasza freezer922 (#5906) üzenetére


zolisx4
őstag

Ja gondoltam hogy nem egyszerű tornyot csinálni .No nem baj marad a járkálás.

(#5908) joergie


joergie
őstag

Real 0.39.0 Patch Notes

Pokemon adatlapja kijelzi a várost, és országot, ahol szert tettél a Pokemonra.
Pokemon GO Plus mostmár be tudja fogni az incense által felbukkanó Pokemonokat.
Pokemon Attack IV no longer scales with Pokedex Number.-ezt nem sikerült teljesen értelmeznem.

Nest(fészek)-nél felbukkanó pokemonok(pl Városliget-Bulbasaur, Margitsziget-Rhyhorn) mostmár nem kapnak csökkentett IV értékeket direktbe.
HA CP szerint rangsoroltad a pokemonjaid, és megpróbáltál power up-olni, nem hagyta(asszem ez a lényege), mostmár hagyja.
Gym code streamlined, combat should now feel much more responsive.-passz

Gym harcnál nem kell nyomkodni mint az ökör, hanem automatikusan sorrendbe rakja a támadásokat(gondolom az adott pillanatban az utolsó aktív támadás típust veszi mérvadónak), szóval pl ha végignyomtad a nagyobbik támadást, és rosszkor eresztetted el, nyomhattad újra súlyos tizedmásodperceket veszítve. Ennek vége.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5909) freezer922 válasza joergie (#5908) üzenetére


freezer922
aktív tag

Annak annyi a lényege, hogy elvileg eddig volt egy olyan, hogy a pokédex-ben kisebb számon levő pokék, pl. egy bulbasaur mivel ő az első alapból kisebb IV-vel jöttek, míg egy későbbi pl. dratini alapból magasabb IV-vel jött. Persze volt már benne némi szórás de átlagban nem volt jó.
Most már nest-ekben is van magasabb IV-s (ami jó mert eddig nem volt), viszont egy-egy dratini most már nem fog valószínűleg jobb IV-vel jönni hanem az is random lesz.

(#5910) TazLeacher válasza freezer922 (#5909) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az azért érdekelne, hogy ezek a frissítések csak akkor lépnek életbe, ha lefrissítem a játékot? Tehát nem azok, amik engem érintenek, hanem azok, amik globálisak (pl. a nesten nincs korlátozva a CP)?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5911) freezer922 válasza TazLeacher (#5910) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az szerintem server side, szóval nem kell frissítened. De pl. egy olyanért, hogy kiírja merre kaptad el a pokét persze kell az update.

(#5912) zolisx4 válasza freezer922 (#5911) üzenetére


zolisx4
őstag

Legjobban a csalók érdekelnek,azokkal mi lesz?Arról nem írnak semmit én kocsikázok Pestre,este is megyünk ,ők meg külföldre járnak pokékat szedni :(

jer1cho

Frissítettem a telefont iOS 10.0.2.-re és már csak az új indult el le kellett frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5913) MrCsiT válasza Asab87 (#5863) üzenetére


MrCsiT
addikt

Értelmes foglaló nem 1500-as vagy nagyobb lényt tesz be első lénynek, ha azt szeretné, hogy hamar többen legyenek - szerintem. Aztán, majd az expertek itt megmondják, ha tévedek, és az "élet" csak 1500 CP-nél kezdődik. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5914) Jazz válasza zolisx4 (#5912) üzenetére


Jazz
veterán

A fairplay-el is kezdhetnének valamit...
Vidék - Budapest - Sidney

Egyébként mennyi a megengedett max. sebesség határ amíg még kel a tojás meg számolja a candy km-t?

Az új patch tud olyat hogy megjelölsz egy adott helyet (amit szeretsz, ahol jó pmon-okat fogtál, stb.), és azt megjegyzi?
Vagy ha nem van valami ilyesmi app?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5915) zolisx4 válasza Jazz (#5914) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen pont tegnap írtam hogy nem jól vannak elosztva az állatkák .
Semmit nem használok,vagyis van egy win 10 táblagépem és a Budapest térképet szoktam nézni,hova érdemes menni attól függ mit szeretnék össze szedni .
[link]
Nem találtam benne olyat hogy meg lehet jelölni valamit ,nincs letöltve a térkép nekem a játék mellé lehet az baj.

Azért elég érdekes hogy mondjuk amit itt Versegen fogtam pár perce pokémont arra a 15 km re lévő várost írja ki .

Nem tudom ha elindulok kocsival akkor kb 25 nél írja ki hogy gyorsan megyek ,nem számol utána semmit .Csak mész .

[ Szerkesztve ]

(#5916) torik


torik
senior tag

Mennyi az a szint amikor már a tojás + evolve kombó már nem dob annyit a szinten hogy érdemes legyen építeni rá?

Onnantól kezdve a gym-ek döntögetése hozza az xp-t?

All that and a bag of chips

(#5917) kribe válasza Jazz (#5914) üzenetére


kribe
őstag

Tojásnál 120m/perc, sétálós candynél nem tudom biztosra de valószínűleg ugyanannyi.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#5918) TazLeacher válasza MrCsiT (#5913) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az elméleted több sebből is vérzik.

1. Azért kell alacsony CP-set előbb berakni, hogy könnyebb legyen kicsapni onnan?
2. Miért éri meg alacsony CP-s pokével kezdeni, ha lényegében a kutya nem fejleszti a lvl1-es Gymet, lvl3 után kezdik húzni? Tehát egyáltalán nem számít, hogy mit raktál be elsőnek, mert mindig az utolsó számít a CP ransorban.
3. Értelmes ember nem nagyobb CP-s pokémonnal próbálja a Gymet húzni, hanem kisebbel, mint ami bent van.

Tehát értelmes ember a lehető legnagyobb CP-s pokémont rakja be, hogy minél tovább fennmaradjon a Gym.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5919) Jazz válasza kribe (#5917) üzenetére


Jazz
veterán

Az 7,2 km/h. Az biciklin (~15km/h) más nem is számolja a km-eket?

free your mind

(#5920) TazLeacher válasza torik (#5916) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

30. szint felett lényegében semmi értelme. Semmi. Én 30+ szinten felejtem a dolgot (már a 30. szinten kapott 3-at se fogom ellőni), de a sok tucatcuccot ugyan úgy össze fogom szedni, mert Sturdust. Az meg nagyon kell.

Ez alatt pedig döntés kérdése. Szerintem addig minden szempontból előny. Persze a varázsa elveszik, mert míg az elején egy ilyennel 4 szintet ugrottál, addig a "vége felé" egy szint alatt el lehet nyomni 2-t.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5921) Jazz válasza zolisx4 (#5915) üzenetére


Jazz
veterán

Az a poke térkép sajnos semmit nem ér mert csak budapesten működik, ott is csak bizonyos helyeken.

Ha az új patch-el nem lehet megjelölni helyeket, akkor mi értelme?
Azt mondod a pmon-nál írja hogy hol fogtad. Csak kiirja város nevét a pmon adatainál és ennyi? Vagy megjelöli a térképen?

free your mind

(#5922) Jazz válasza Jazz (#5919) üzenetére


Jazz
veterán

Elírtam. Tehát azt mondod hogy 120m/min, azaz max. 7,2 km/h? Az nagyon karcsú.

Akkor biciklin már nem is működik? (Ugye bringázás min. 15km/h)

(#5916) torik:
Az 80k xp fél óra alatt. Nem tudom hogy az ilyen 3000-es dragonite-os gym-ek beverése után mennyi xp-t ad. Ettől függ.
De ettől függetlenül mindig megéri. Kukac, madár mindig lesz. Négyet találsz és 1 evolve, 1k xp, meg sok sturdust stb....ez szintfüggetlenül mindig meg fogja érni.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5923) kribe válasza Jazz (#5919) üzenetére


kribe
őstag

A távolságot a játék úgy számolja hogy bizonyos időközönként (általában egy perc de egy távolság update akár 5 perc is lehet, ezért mondjuk ha hazaértél ne kapcsold ki rögtön a játékot hanem adj neki pár percet) megnézi mekkora távolságra vagy az eggyel az előtti méréshez képest légvonalban(!). Így ha nem teljesen egyenes úton mész hanem pl. házak között, vagy megálltál pokemont fogni akkor gyorsabban is haladhatsz.Ha meg incense-t használsz akkor 200m/perc azaz 12km/h az a sebesség ami fölött nem öt, hanem egy percenként spawnol egy Pokemon.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#5924) Jazz válasza kribe (#5923) üzenetére


Jazz
veterán

"Ha meg incense-t használsz akkor 200m/perc azaz 12km/h az a sebesség ami fölött nem öt, hanem egy percenként spawnol egy Pokemon."

Itt azt írtad hogy 12km/h feletti sebességnél nem 5, hanem 1 percenként spawn-ol egy pmon. Ez tuti? Bringára ülsz, gyorsabban mész mint 12km/h, és 5 helyett 1 percenként fog spawn-olni? Ezt írtad.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5925) kribe válasza Jazz (#5924) üzenetére


kribe
őstag

Így van. Az incense arra a legjobb pl. hogy egy hosszabb vonat/busz/autóút alatt használd. Biciklivel is működik ha tudod tartani a fenti módszerekkel mért legalább 12km/h sebességet.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#5926) szebe


szebe
őstag

Tojasbol keltetett pokenal hogy mukodik a hely- es ido megjeloles?
Az ido ha jol latom akkor az, hogy mikor kelt ki, akkor logikusan a hely is a kikeles helye lesz?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5927) kribe válasza szebe (#5926) üzenetére


kribe
őstag

Tojasnál azt írja ki ah a tojást találtad nem azt ahol kikelt.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#5928) #33253120


#33253120
törölt tag

Az mondjuk kifejezetten vicces, hogy több éve nem voltam Hajdúhadházon, de elvben több olyan pokém is van amire ezt írja ki. Holott adott időszakban Bodaszőlőn voltam a valóságban, és toltam az Inscense-t. És a GPS sem ugrált.

Viszont a mobiltornyok ide onnan látnak. Azaz hiába gps alapú a helymeghatározás, de lehet, hogy az ilyen lokális infók lekérése a használt adótorony alapján megy?

(#5929) csasaKKP válasza #33253120 (#5928) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nälam is van pár hibás helyadat, szintén mobiladótornyokra tippekek, mert nálam is olyan helységnév jelent meg, ahol mobiladótorony van.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5930) MaciG válasza TazLeacher (#5920) üzenetére


MaciG
addikt

Ezt én is így csinálom. Most vagyok lvl28, de már az inkubátorokat is csak gyűjtöm, majd lvl 30 felett használom őket, addig csak az alapot.

BANZAII

(#5931) freezer922


freezer922
aktív tag

Niantic CEO válasza a régió lock-os pokék tojásból való kikelésére.
Így már egyértelmű, hogy tényleg rengeteg sok ember egy hatalmas nagy kamugép volt. És a legutóbbi update-el együtt még szebb mivel ott látni lehet, hogy honnan szerezték a tojást amiből állítják, hogy kijött. Itt a twitter is tele van olyanokkal, hogy "hát de láttam mikor kikelt neki". Most már ez sem gond, hisz meg tudja bárki nézni, hogy pl. valaki a farfetch'd-jét Tokio-ból szerezte...miközben sosem járt arra vagy hasonlóképpen az összeset.

De persze ez is csak személyesen működik mivel egy paint-el is át lehet írni amit az app most kiír >.>

(#5932) Jazz válasza freezer922 (#5931) üzenetére


Jazz
veterán

És mire megyünk vele hogy kiiírja hogy tokiós a tojás, ha úgy se baonnolják?
Az lenne az igazi, ha lenne egy nagy check, és ha bárki bárhol bármit mókolt insta perma bann, és lenne egy nagy bann hullám. És csak azok maradnának akik becsületesen játszottak. Hirtelen mennyi torony felszabadulna! :)

free your mind

(#5933) freezer922 válasza Jazz (#5932) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az a gond, hogy ez lehetetlen. Gondolj bele. Most ha te kinyomod a játékot és holnap este spoof-al megjelensz tokióban és össze hozol egy tucat kacsát majd egy napig nem lépsz be és nyomod utána becsületesen a büdös életbe nem derül ki, hogy te nem oda repültél meg vissza. A játék részéről legalábbis.
De ha ide jön holnap valaki, hogy na nekem Bp-en belül összejött minden régiós poke majd szépen megmutatva a telóját mindegyik az adott régióból származik máris kiderül, hogy csalt.

Igazából előnyt nem szerez velem szemben az akinek van kenguruja vagy kacsája, csak így legalább tudni fogom róla, hogy amennyiben ő azt állítja, hogy ő ezeket EU-n belül kapta akkor hazudott és csalt. Ez erre legalább jó.

(#5934) #33253120 válasza Jazz (#5932) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azzal hogyan lehet kiszűrni olyan eseményeket, hogy Debrecen mellől 17km-el elindultam Berekfürdőre, ott egy napot használtam Pokemon Go-t, oda-vissza útközben meg semennyire. Ez nem másabb mintha valaki egy héten egyszer egy napot csal előtte-utána jó pár óra pihenővel. Ha mondjuk felautókázok a ligeti lure-okhoz, vezetés közben nem megy az app. Ott eltöltöm az időt, lemerülök, hazavezetek...
Hogyan lehet különbséget tenni ilyen esetekben a tiszta-nem tiszta játék között?
Rendszeresen utazok helyközi busszal, gyakran belefutok abba, hogy elindítom az appot, nekiállok pofázni, és a passenger ablakot majd akkor okézom le amikor leszállok a buszról. :D

(#5935) MaciG


MaciG
addikt

A Laprasokat ti mivel szoktátok megcsapkodni? Mert szerintem magasan a legjobb védők... Eszerint a dragonite jó ellene, ami szerintem marhaság, mert a sárkánynak pont nincs sok hp-ja és a lapras is super effective ellene. Aztán ott a grass, de az ellen is super effeftive. Van még ott zapdos is ami meg ugyebár még nincs a játékban (de ha lesz akkor se hiszem, hogy olyan könnyű lesz majd szerezni). Ami maradt az meg lényegében a fighting meg a rock, de ebben a kategóriában meg nincsenek erős pokemonok, meg ritkák is.

BANZAII

(#5936) Jazz válasza MaciG (#5935) üzenetére


Jazz
veterán

Raichu, venosaur, Jolteon, exegg.

(#5934) T_chris:
Ezt nyilván nem. Ezért kéne sim kártyához kötni. És akkor szépen lehetne csekkolni hogy a GPS koordináta egyezik az éppen aktuálisan rákapcsolódott adótornyok valamelyikének sugárzójával. És ha kimész japánba, és lecseréled a sim kártyád egy helyi szolgáltatóra, lenne lehetősége beregelni azt is, aztán live ugyan ez működne ott is. Ezer egy lehetőség lenne, csak nem akarják. A csalók mindig jó üzlet. Egyrészt plusz játékos bázis. Másrészt késztetik a nem csalókat hogy még több pénzt invesztáljanak a játékba, hogy versenyben maradhassanak.

De igazából engem annyira nem érdekel ki csal ki nem csal. A játéknak pont a lényegét veszi el, saját magával csesz ki. Kimész, mászol, levegőn vagy, valódi ismerkedés más csapattagokkal, stb......erre csinálnak a játékból egy diablo-t csak xar grafikával, és ugyan úgy ül otthon és tolja pc-ről emulatorral. Hát hajrá.:) Pikk-pakk megöli a játékot, kiég, és a játék 90%-ról meg lemarad.
Azért Tokio kicsit laza:) :

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5937) tompiheroe83 válasza MaciG (#5935) üzenetére


tompiheroe83
tag

Lapras ellen jó minden ami fire, arcanine, flareon, magmar. Arcanine meg magmar az határeset, h akadjon jó, de flareon tuti van mindenkinek.

(#5938) tompiheroe83 válasza Jazz (#5936) üzenetére


tompiheroe83
tag

Sim kártyához hozzákötni a tartózkodási helyet és mindezt megosztani a játékkal? :) Azért na :) Meg a rádiótornyok háromszögelési adatainak gps koordinátára való váltása is több mint a CSI Miami legdurvább részeinek képtelensége :D Azért maradjunk a földön. Az NSA biztos imádna téged, de kb minden adatvédelmi törvénnyel szembe mennél durván már a felvetéssel.

(#5939) MaciG válasza tompiheroe83 (#5937) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi!. Nekem van egy magmar-om, de elég xar (finoman szólva is :D ). SZóval akkor gyúrni kell az Arcanine-ra :)

Jazz: Igen, biztosan valahogy ki lehetne szűrni a csalókat (bár már szerintem kezdenek elkopni, itt Szegeden már hetek óta nem láttam lvl30 feletti arcot, de még 25 felett is csak párat, pedig ezelőtt voltak bőven), de ahhoz túl sok személyes információt kellene megosztani ami nem igazán lenne jó, valószínűleg még többen befejeznék.

BANZAII

(#5940) tompiheroe83


tompiheroe83
tag

Azon ugorjunk túl. hogy a csalók kitiltása megoldható, mert ez nyilvánvalóan lehetetlen, érdekes olvasni itt az elvadult ötleteket, de azért aki látott már nagyobb adatbázist, vagy volt dolga adatvédelemmel azért annak kerekedik a szeme. :) A jelentgetéseknek sincs értelme, még szép is lenne, láttam már magam már cheterként po go csoportban mert egy 13 éves nem tudta megemészteni, h én ha úgy tartja kedvem akkor éjjel kettőkor gymelek, ő meg akkor már rég a takaró alá van parancsolva. Szóval a lényeg: Ugyan árulja már el vki, h a Nianticnak mi a büdös érdeke lenne szenvedni jelenleg a csalók elleni küzdelemmel??

De tényleg, a Niantic mit nyerne vele? Ha kevesebb csaló lenne akkor nőne a játékosok száma? Nem. Többet költenének az emberek? Nem. A Nianticot üzletemberek vezetik, nem csalókon picsogó kislányok.

(#5941) sirály12 válasza MaciG (#5939) üzenetére


sirály12
őstag

Csak az a baj, hogy aki eddig nem csalt, csak rootolva volt a telefonja, mert más progihoz kellett, azt is megszopatták. Én is így jártam, nem tudok játszani, pedig soha nem csaltam benne. Lv20-as voltam. De a rootolás sajnos fontosabb mint a game, így jártam. Csak azt nem értem, hogy ezzel ki járt jól. Mert aki csalni akar, az most is megteheti.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#5942) Jazz válasza tompiheroe83 (#5938) üzenetére


Jazz
veterán

Gondolkodj el egy kicsit arról amit írtál. A google pontosított helymeghatározó szolgáltatása (ami szinte minden telefonban alapértelmezetten be van kapcsolva) szerinted hogy működik? Pillanatok alatt beméri mely sugárzókra vagy csatlakozva, így segít a műholdnak. Ébresztő. Nem kell háromszögelni. Km-enként van egy adótorony amin ált. 120°-onként három sugárzó. És ahogy sétálsz mindig vált a legerősebbre.

Ezen az apró adaton kívül milliószor több információt osztasz meg a face-el, a sütikkel, a követéssel, mindennel.

És az appal meg amúgy is megosztod a gps tartózkodási helyed. Hát akkor meg?

Amúgy is, az emberek nagyrésze tisztességes életet él. Megy dolgozni, hazamegy, megy bevásárolni, szórakozni, még a piros lámpán sem megy át....ezen mi titkolni való van mondjuk a titkosszolálatok elől? Semmi. Rejtegetni valója a tisztességes életet élő embereknek nincsen. Akinek viszont vaj van a fején.....Nos pont erről szól chip rendszer amit beakarnak vezetni amcsiban, és pont emiatt támogatják, önként jelentkeznek az emberek.

Ha egy pmon egyszerre többféle típusú, pl. exegg: "Pokedex Entry #103: Exeggutor is a Grass/Psychic Type Pokemon",
ez akkor azt jelenti, hogy bármilyen típusú támadás ami super effectiv a garss ÉS/VAGY a phys ellen, az mind super eff. lesz a pmon ellen is?
Ez egy elég nagy lista akkor.

Vagy hanem akkor azt honnan lehet tudni, hogy egy ilyen többféle típusú pmon ellen melyik lesz azaz egy valódi tulajdonság, amivel számolni kell?

(#5941) sirály12:
A root tiltás egy nagy marhaság volt valóban. Android emulatorról tolják sokan pc-ről. Tiszta röhej.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#5943) Jazz válasza tompiheroe83 (#5940) üzenetére


Jazz
veterán

Pontosan, üzletemberek vezetik és nem fogyatékos gyerekek. Jól felfogott érdekük a csalás mentesség. Láttál már olyan játékot ahol széjjel hackelték a szervereket? Meddig maradtak ott az emberek? Napokig, percekig?

free your mind

(#5944) #33253120 válasza Jazz (#5936) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor árnyalom a helyzetet. :) Van két telefonom, van két accom. A Galaxy S7 előfízes, nincs rajta mobilvásárlós egyenleg, ezen használom a google accom. Az S5 Mini feltöltős, van rajta mobilvásárlós egyenleg, ezen egy PTC-s acc fut.
Na már most az előfizről fel szoktam tölteni a dominót, átloginolok ott a google accra, és vásárlok az appon belül.
Ezt hogy kössük simhez?

Más. Van olyan poké ami az egyik accnak megvan, a másiknak meg nem. Ilyenkor Sign out, log in, és rápróbálok. Gyorsabb mert egyrészt a kezemben a vas, nem kell előtúrni, másrészt ezen gyorsabban bootol user váltás után is az app mint az unsupported s5 minin.

[ Szerkesztve ]

(#5945) joergie válasza Jazz (#5942) üzenetére


joergie
őstag

Konkrétan ITT a lista, amire gondolsz. Ha egy p.mon két típusú, és az adott támadás mindkettő ellen supereffective(vagy super-NEM-effective), akkor az nemhogy összeadódik, hanem összeszorzódik. Tehát ami nekem slowbro-k vannak a szomszéd utcában levő gym-ben, water/psyhic típusú, ha van olyan támadás típus, ami mindkettő ellen super effective, az nem hogy 1.25 szorzót, de 1.56x szorzót kap, és abban az STAB(same type attack bonus-tehát ha a támadás azonos a pokemon fajtájával), nincs is benne, bár azt nem tudom az is felszorozza e 1.25-el. De ugyanez visszafele, ha mindkettő ellen gyenge a támadás, akkor 0.64 szorzót kap, majdnem a fele az eredeti DMG-nek. Jó mi?!
Tehát lehet itt okoskodni, meg jujdejó az IV, hogy magas, de pl az én magmaromnak 2 fighting típusú támadása van(magmar maga fire), nem tudom hogy ez hova lesz jó, de ha észreveszem egyszer nagyon hasznos lesz(remélem).

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#5946) MaciG válasza Jazz (#5942) üzenetére


MaciG
addikt

Én úgy tudom az emulátorok már nem műkődnek, pont a root tiltása miatt. Vagyis de, működhetnek amég nincs force update. Vagy az már megvolt?

BANZAII

(#5947) torik


torik
senior tag

Kár egyébként hogy nem lehet visszamenőleg minden csalót permabannolni :U mondjuk nagyon úgy fest hogy a niantic nem is merné meglépni a dolgot. Így hogy ha el is kapnak és csak pár óra dobnak ki kb. azt sugallják hogy "gyere tegyél egy próbát" :D

All that and a bag of chips

(#5948) tompiheroe83 válasza Jazz (#5942) üzenetére


tompiheroe83
tag

Jó visszaolvasva a gps koordináta háromszögelés részt revideálom, persze, h az megoldható, nyilván ott arra gondoltam, hogy ha ezt a háromszögelést megteszed azt nem kötheted személyes adathoz csak úgy(sim kártya).
A FB, google fiók nem tartalmaz személyes adatot, az egy dolog, h te meg adod-e de az nem verifikálandó. Annak a kikapcsolása, törlése, hozzájárulás nélküli funkciók használata is egy külön sztori. A cookie-k meg pl soha nem találkozhatnak személyes adattal, cookieból nem fejthetsz vissza személyre. Nyilván a törvényi rendelkezések és a valóság az különböző, az adatvédelem egy iszonyúan szürke zóna még mindig. De ez már egy tök más vonal, h ki milyen hozzájárulást kér, azt ki fogadja el stb stb. Én szigorú adatvédelmi lobbista vagyok, nálam kiveri a biztosítékot ha szükséges minimumnál több infót kérnek és itt nem a van vaj vagy nincs vaj a füle mögött elv miatt van, egyszerűen ne. Mondom ezt úgy, h ezekből a "szürke" adatokból élek sokszor a munkám miatt :D

(#5949) tompiheroe83 válasza Jazz (#5943) üzenetére


tompiheroe83
tag

Így van a csalásmentesség érdek csak nem mindegy milyen áron. Jelenleg szerintem nem ölt akkora mértéket, h zavaró lenne, legalábbis csak olyan áron lehetett volna megoldani ami nem érte meg. A Niantic is ezért nem lépett eddig drasztikusat. Azt hiszem már rég túl vagyunk a napokon és perceken, nem úgy tűnik, h a csalók miatt összeomlott volna a játékosbázis.

(#5950) #33253120 válasza tompiheroe83 (#5949) üzenetére


#33253120
törölt tag

Cserébe a cheaterek elvannak. Mekkora bevétel kiesés lehet az, hogy gps spoof van, és nem inscense-re meg lure-ra költi a pénzt a csóka hanem VPN-re.... :)

Jól van, nem kell komolyan venni, de ha a csalók 2-5%-a költene a játékra akkor azzal mennyivel lenne bentebb a Niantic?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.