Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57251) j.bravo válasza j.bravo (#57236) üzenetére


j.bravo
addikt

Kemények vagytok Urak :D Szóval a zsarolás nem ciki? :P

Whatever.

(#57252) Studi válasza j.bravo (#57251) üzenetére


Studi
addikt

Ez egyáltalán nem zsarolás, ha jelzed, hogy ha továbbra is más munkáját kell csinálnod akkor inkább továbbállsz. ;)

(#57253) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, 1,5honapos, term. garis O+2 extra hatlappal 200€korul kollegatol megeri, annak fenyeben, hogy most vittek le az arat 319€-re?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57254) fi:zi'k válasza Balinov (#57253) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi az a term. gari?
Amúgy nem tűnik rossz vételnek. A telefonnak az adatlapot leszámítva utánanéztél?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#57255) Real_Necro válasza fi:zi'k (#57254) üzenetére


Real_Necro
veterán

Természetben gariztatja. Ha elromlik, kapsz egy kört... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#57256) Studi válasza Real_Necro (#57255) üzenetére


Studi
addikt

Az első mondat alapján azt hittem azt írod, hogy "Ha elromlok, az sz@pás..." :DDD :DDD

(#57257) Balinov válasza fi:zi'k (#57254) üzenetére


Balinov
félisten

term gari az azt jelenti, hogy oneplus.net/ie/oneplus-2-n keresztul, hivatalosan lett veve, adja az eredeti szamlat, fules kivetelevel minden tartozekot, szoval a gyari 2ev garibol meg jocskan lesz hatra.

MA-s tesztet nagyjabol atfutotam, meg par hete mar el elkerem tapicskolni. az a 4GB LPDDR4/64GB dualsimmel nagyon vonz. jo nem a 820as snapi van benne, de a 810-esben is van eleg kraft booven.

Ha jol latom. 6.0.1-re epulo OyxgenOSbol mar van ra beta, szoval valszeg hamarosan lesz ra nem beta MM is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57258) rbalint88 válasza Balinov (#57253) üzenetére


rbalint88
addikt

ha szerződéssel is kb ennyi lenne kihozni egy értelmes telefont, akkor megéri, mert legalább mehetsz más szolgáltatóhoz.

(#57259) Balinov válasza rbalint88 (#57258) üzenetére


Balinov
félisten

szerzodessel? barcsak...szolgaltatomnal az egyetlen epkezlabo HTC-t (A9) a jelenlegi aru dijcsomag mellett (nem tudnam atvinni a regi csomagot, pedig abban 3GB 4g van, a legolcsobb ujban meg csak 1) 299€-ert hozhato el.az samu S6 meg 399...sztem ez ennyiert, plane nem ismeretlentol kb nobrainer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57260) fi:zi'k válasza Balinov (#57257) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tehát gyári gari. :)

A 810-esnél úgy rémlik a fogyasztás és melegedés volt problémás, de a legegyszerűbb, ha utánakérdezel a topikjában.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#57261) Balinov válasza fi:zi'k (#57260) üzenetére


Balinov
félisten

igen, azaz. a topikot meg lassan elkezdtem atfutni az elejetol. a melegedesrol hallottam, fogyasztasrol nem tul sokat. Sracnal, sajat bevallasa szerint intenziven hasznalja,jatek, videozas,stb, 1,5 napot kibir, az nekem boven jo, M8 neha mar este 7 korul 10% korul all, ugy, hogy reggel 6.40kor, keleskor veszem le a toltorol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57262) fi:zi'k válasza Balinov (#57261) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát, az elejétől nem hiszem, hogy megéri, hacsak nem annyira rövid a topik. Az utolsó pár száz hsz-ből szvsz nagyjából megtudhatod mi az aktuális helyzet a telefonnal, esetleg előtte/utána kérdezz is rá.

Ez így kicsit kevés infó. Inkább Srceen on Time (SoT) a fontos és egy lista, hogy milyen appok/folyamatok mennyit futottak mellette. Bár vélhetően az M8-on mindenképpen túltesz.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#57263) Balinov válasza fi:zi'k (#57262) üzenetére


Balinov
félisten

velhetoen. a topikkal meg szerintem ugy kezdek,hogy a nyitohsz-t atragom, aztan az utolso 4-5 oldalnyi hsz-t

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57264) aleister


aleister
veterán

Srácok, tudtok valami fehérnemű boltot a Deák közelében? H&M megvan. Esetleg más?
Egész pontosan szimpla, fehér, női hálóinget szeretnék venni. A legtöbb helyen csak ilyen extra, szexisnek vélt cumók vannak. :U

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57265) szuszinho válasza aleister (#57264) üzenetére


szuszinho
őstag

Fura egy ízlésed van ;]

(#57266) *Ropi* válasza aleister (#57264) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ajándéknak, vagy letépni a modellről? ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#57267) aleister válasza *Ropi* (#57266) üzenetére


aleister
veterán

Is-is. :)
Barátnőmnek lenne ajándékba, de van egy régóta tervezett fotó, aminek a megvalósításához is szükséges. Ezért a konkrét elképzelés.
Sajnos valamiért az ilyen ruhaboltok azt hiszik, hogy a sok csipkétől meg a "vad" színektől majd állati szeeeeksziii lesz valami, ezért normális cumót alig találni.

(#57265) szuszinho
Tudod, szeretem, ha szellőznek a dolgok. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57268) Byk01 válasza aleister (#57264) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha a Kossuth Lajos u. még közelinek számít, ott van Aranypók (igazi retró érzés :) )

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#57269) aleister válasza Byk01 (#57268) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Sajna már hazaértem Vp-be, de feljegyeztem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57270) Byk01 válasza aleister (#57269) üzenetére


Byk01
senior tag

Jájj, csak az utolsó válaszod néztem, az meg még friss volt :)

Ez van, ha az ember kihagy egy délutánt :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#57271) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, akinek van prémium tagsága: nálatok is kerülnek automatikusan tiltólistára emberek?
Csak random ránéztem, és volt lista, pedig én soha senkit nem tiltottam le...

Holnap majd jól beletépünk...

(#57272) Balinov válasza t_a_m_a_s (#57271) üzenetére


Balinov
félisten

nem, de en meg nem raktam senkit tiltolistara, meg azt sem, aki megerdemelte volna:)

Jobban vagy mar? Kiderult mi volt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#57273) Studi válasza t_a_m_a_s (#57271) üzenetére


Studi
addikt

Talán nem kellene ittas állapotban fórumozgatni! :DDD

Nem tapasztaltam még ilyet, hogy véletlen valaki odakerülne. Direkt már dobáltam rá egyéneket, de rájöttem, hogy marhaság, mert egy folyamatos társalgás nagyon olvashatatlan lesz a kimaradó hozzászólások miatt. Szóval most elvileg üres a listám.

Bár nem tudom, hogy ezt most látod-e? :DDD

(#57274) L4mie válasza t_a_m_a_s (#57271) üzenetére


L4mie
veterán

hinye, nem kéne összevissza kattintgatni fröccsözés után :D :D

nekem van 1 ember a listán, de az annyira kibírhatatlanul buta volt ,hogy megérdemelte :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#57275) aleister válasza Byk01 (#57270) üzenetére


aleister
veterán

Semmi gond! Ettől függetlenül még segítség volt. :)
Tovább terveztem egyébként, hogy maradok, de túl gyorsan végeztem az elintézendőkkel.

(#57271) t_a_m_a_s
Lehet, hogy Mr. Hyde volt. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57276) *Ropi* válasza aleister (#57267) üzenetére


*Ropi*
félisten

A minősége (időtállósága) miatt kérdeztem. Mango, Tezenis, H&M...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#57277) aleister válasza *Ropi* (#57276) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Ezek közül a H&M-et néztem. Ott sajnos nem volt szimpla fehér.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57278) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Kösz srácok, igazán jó arcok vagytok, hogy kapásból alkesznak néztek... :DDD

A legjobban én örülnék egy kis ittas fórumozásnak, de úgy néz ki hogy ez a hajó elment, mostanában nem nagyon lesz piálás...

Holnap majd jól beletépünk...

(#57279) aleister válasza t_a_m_a_s (#57278) üzenetére


aleister
veterán

Már elnézést, de a pontosítás végett fontosnak tartom megjegyezni, hogy én nem néztelek alkesznek. Én pszichopatának néztelek. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57280) t_a_m_a_s válasza aleister (#57279) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tudom, benned mindíg bízhatok :DD

Holnap majd jól beletépünk...

(#57281) aleister válasza t_a_m_a_s (#57280) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57282) Mercutio_ válasza aleister (#57275) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, te kis sötétben ólálkodó ellenforradalmár...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#57283) aleister válasza Mercutio_ (#57282) üzenetére


aleister
veterán

Viva la resistanceeee! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57284) aleister


aleister
veterán

Miközben tavaly mindenki temette a Wayward Pines-t, időközben szép csendben itt a 2. évad belőle. Szóval mégsem kaszálták el. :)
Kb jó is lesz a Blindspot helyett, ami most pihen. Btw ez utóbbiban eléggé megkeverték a matériát. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57285) t_a_m_a_s válasza aleister (#57284) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A Blindspotot szvsz rajtunk kívül senki sem nézi. Pedig kurvajó!

Holnap majd jól beletépünk...

(#57286) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#57285) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Senki jelen. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#57287) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#57286) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor már hárman vagyunk :) A sorozatos topikban sem beszélnek róla, itt se szoktuk kidumálni, ezért gondoltam hogy Alival vagyunk csak legények a gáton ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#57288) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#57285) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fail.
Egész jól beindult mostanra a blindspot :K

GoT-ban is kíváncsi leszek miket kavarnak, különösen az eredetileg nem létező megoldások terén.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#57289) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#57288) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, kíváncsi vagyok mi lesz a nyári szünet után...

A GoT-ban - rajongás ide vagy oda - lassan nem marad cselekményszál ami érdekelne :( Még a Tyrion vonal is ellaposodott. Dany és Bran kínlódása nem túlzottan érdekel, a Lannister vonal is uncsi, még Kisujj kavarására leszek kíváncsi. Eddig elég gyenge az évad szvsz.

Holnap majd jól beletépünk...

(#57290) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#57289) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Eddig elég gyenge az évad szvsz."
+1

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#57291) aleister válasza t_a_m_a_s (#57289) üzenetére


aleister
veterán

Ez történik akkor, ha egy hosszas évek alatt felépített, megtervezett történetet akarnak pár hét alatt folytatni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57292) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#57289) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehetnek még meglepetések: ott van ugye Tyrionéknál a 2 sárkány (képzelt el az egyiken a törpét, a másikon a pókot :DDD ) és egy vörös varázslónő, havasgéza is ki tudja mit talál ki hugival, aztán kisujjszállás se hiszem, hogy csak úgy átmegy szemlélődőbe, a megpattant vasszigeti bandában is látok potenciált, és ott figyelnek a falon belülre engedett vadak is.

Persze, nincs kizárva, hogy elqrják a forgatókönyvírók :(((

Közben elkezdtem nézni a Daredevil-t, nyugtassatok meg, hogy lesz némi jellemfejlődése a srácnak, mert momentán a kopasz pszichopata közelebb áll hozzám, mint az eszetlenül sebeket begyűjtő spontánhero :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#57293) spanyoll válasza Mercutio_ (#57292) üzenetére


spanyoll
addikt

Lesz. Nekem mondjuk a második évad jobban feküdt, de jó lesz ez, nézd csak.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#57294) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, a tegnap esti mozi nálunk ez volt: Whiplash. Nekünk bejött... Látta valaki?

Holnap majd jól beletépünk...

(#57295) aleister válasza t_a_m_a_s (#57294) üzenetére


aleister
veterán

Ha már Ostor. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#57296) athomi válasza t_a_m_a_s (#57294) üzenetére


athomi
veterán

Még régebben láttam. Nekem nagyon bejött. A rendező és a színészek is nagyon ott voltak.

(#57297) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#57294) üzenetére


rbalint88
addikt

Véletlenül se :) [link]

(#57298) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#57297) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Erre a hsz-edre véletlenül pont nem emlékeztem... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#57299) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#57298) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ezt is ajánlom figyelmedbe ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#57300) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#57299) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ránézek a kölcsönzőben ;)

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.