Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95751) Ajándékok válasza rnrn (#95748) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Még karácsony előtt lesz egy felesleges Samsung s8+ ~50k és egy lg g2. Mindkettő új akku-val. Mindkettő wireless töltős.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#95752) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok
Es igen,meg elek. :)
Tul eltuk,hal Istennek!
Kb meg tegnap elottig azthidtem hogy belehalok!!
Engem ugy elkapott ez a szar,hogy el sem tudom mondani...
Elkovettem egy hibat,nem ettem es nem ittam!
Mar annyira legyengultem,hogy fel sem tudtam kelni.
Telefonon beszeltem egy orvosal,aki mondta hogy korhazba kellene mennem,en mondtam hogy nem szeretnek.Azt mondta hogy annyira dehidratalt vagyok,hogy ha nem kezdek ell azonnal inni es enni,akkor tuti hogy korhazban fogom vegezni 1 napon belul...
Jaa igen,nagy szenvedesem kozben,olyan nagy piros foltok (kiutesek)jelentek meg a testem minden egyes reszen,es ugy viszketett hogy el nem tudom mondani,egy veny nelkul kaphato gyogyszer segitett.
Hat elkezdtem inni,es enni,nagyon nehez volt,mert minden de minden keseru volt,meg a viz is.Tej az jo volt,persze abbol meg nem tudtam sokat inni.Aztan rajottem hogy a szoda az jooo,onnantol kezdve csak a szodat kuldtem,kb napi 3 liter lement belole.Jelenleg ott tartok hogy nagyon gyenge vagyok meg,es meg mindig szedelgek,de erzem hogy naprol napra jobban vagyok.Szoval Covidot legyoztuk,de maradt bennem nyoma rendesen,testileg es lelkileg is lepusztitott.Ja es -6 kilo,mondjuk volt mibol :)
Felesegem is jobban van,o is nagyon faradekony es sajna neki legszomja is van a mai napig meg.Hat nadjabol ennyi kb :)
Orulok hogy itt vagyok :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95753) Exian válasza Vaze (#95752) üzenetére


Exian
őstag

Huh, gyors felépülést kívánok! Akkor olyannal nem is rémisztgetlek, hogy postcovid :D engem fél éve kísért... Amióta benne voltunk mi is tavasszal, úgy érzem, már sosem leszek a régi...

(#95754) Dluinet válasza Vaze (#95752) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jobbulást

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95755) hcl válasza Vaze (#95752) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Jobbulást :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#95756) Vaze válasza Exian (#95753) üzenetére


Vaze
őstag

Hat ne is remiszges,mert egyenlore en is azt erzem,hogy mar nem leszek a regi :(
Dluinet Koszonom :R
hcl Koszonom :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95757) Dluinet válasza Vaze (#95756) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nálunk az asszonynak tavaly karácsony óta nincs szaglása.
A gyereknek viszont 2 hét után visszajött, de az ízlésé drasztikusan megváltozott.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95758) Exian válasza Dluinet (#95757) üzenetére


Exian
őstag

Nekem meg amúgy semmi klasszikus kovid tünetem nem volt. Se szaglás-izlelés vesztés, se torokfájdalom, láz is csak mutatóba. Nekem idegrendszerre, szívre, gyomorra húzódott.

Amúgy ha már ez a téma, a héten túl vagyok már megint 2 gyorsteszten és egy PCR-en. Azt hittük, hogy, de eddig minden negatív. Most a héten támadt egy durvább torokfájás, meg munkahelyen lett 3-4 közvetlen kolléga, aki kovidos lett, úgyhogy mentem tesztre inkább.

(#95759) Dluinet válasza Exian (#95758) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem semmilyen tünetem nem volt és tesztem se, csak karanténba vágtak az asszonnyal és a gyerekkel együtt 10 napra, karácsony elött.
A karácsonyfát is úgy hozattuk. Az ajándékokat a kocsi csomagtartójába rakták a rokonok, ahonnan később kivettük.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95760) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hétfőn szólt az autószerelőm (falubeli), hogy tudja, hogy megbeszéltük aznapra a téli gumik felrakását, nagyon sajnálja, de elkapta valami kehe, ne vigyem a kocsit, majd ha meggyógyult.

Szerdán elhunyt Covidban.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#95761) a2d2 válasza Vertigo18 (#95760) üzenetére


a2d2
addikt

Tyú az kemény. Ilyen gyors lefolyással nem csoda hogy nem tudják megmenteni az emberek többségét aki bekerül.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#95762) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Nem baj!
Megmondták, hogy ez csak egy sima influenza. Meg különben is kamu az egész. Ti csak elhittétek amit a média mond, nem is voltatok betegek.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#95763) IO.sys válasza Vaze (#95752) üzenetére


IO.sys
őstag

Jobbulást!

Éhséghiány ellen. A végeredmény miatt kezdtem el nézni, de mire eljutottak addig, többször elsírtam magam a gyönyörtől.

[ Szerkesztve ]

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95764) Vaze válasza IO.sys (#95763) üzenetére


Vaze
őstag

Koszonom szepen,es koszonom a nyalcsorgatos videot is :D

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95765) Vaze válasza Dluinet (#95757) üzenetére


Vaze
őstag

''Nálunk az asszonynak tavaly karácsony óta nincs szaglása.''
Huu az komoly,jobbulast neki.
Remelem nekunk hamar vissza jon,mar nagyon unom hogy nem erzem rendesen az izeket,illatokat... :O

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95766) Dluinet válasza Vaze (#95765) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az asszony már lemondott róla, hogy valaha is lesz szaglása.
Nincs semmi ami visszahozná.
Lassan már kezdi elfelejteni is, hogy minek milyen volt az illata.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95767) Vaze válasza Dluinet (#95766) üzenetére


Vaze
őstag

Sajnalom,es egyben ijeszto is :(

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95768) Dluinet válasza Vaze (#95767) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az első 6 hónapban még reménykedtünk, hogy visszatér.
Nála semmilyen más tünete nem volt a koronavírusnak.
Már csak a szaglás megőrzése miatt is érdemes mindenkinek betoltatnia magát.
Ha otthon a gáz szivárogna, azt sem venné észre, simán magára robbantaná a házat.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95769) IO.sys válasza Dluinet (#95766) üzenetére


IO.sys
őstag

Rokonomnak orrpolipja volt, a szaglásától elköszönhetett. Sok évvel később valamiért kapott szteroidot és pár napra visszajött a szaglása. Az ízlelése is kiszélesedett, úgyhogy tolta a vegyes pörit keményen. Tehát nem a szaglóhám hiányzott, hanem csak nem akar működni ott valami.
Nálam a covid után ahogy visszanőttek a szaglósejtjeim, rendbe jött a szaglásom is. Asszonyodnál az a kérdés, hogy hiányzik-e a szaglóhámja vagy más van-e. Én szteroid orrspray-jel mennék egy kört.

[ Szerkesztve ]

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95770) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok
Nem tudja veletlen valaki az autos kamerak topic linkjet?
Napok ota keresem,de nem talalom :B

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95771) pappsy62 válasza Vaze (#95770) üzenetére


pappsy62
tag

https://prohardver.hu/tema/autos_kamerak_car_dvr_car_black_box/hsz_1-50.html
életmó-multimédia:K

[ Szerkesztve ]

(#95772) Vaze válasza pappsy62 (#95771) üzenetére


Vaze
őstag

Ez az,nagyon szepen koszonom :R :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#95773) IO.sys


IO.sys
őstag

Nézegettem a kártyatranzakcióimat. Nagyon viccesen oldották meg az ékezeteket. :DDD

Tudja valaki, mik az aktuális akciók?

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95774) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

ha valakit esetleg érdekel egy Razer DeathAdder V2 mini egér 9k-ért elvihető kertvárosból. nov.1én vettem Emag-ról, ennyi volt az ára, most már drágább, gondoltam bedobom, hátha valakinek épp kapóra jön, egyéb esetben küldöm vissza.
az ajánlat ma estig él.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#95775) Dluinet válasza IO.sys (#95773) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Most lőttem:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95776) IO.sys válasza Dluinet (#95775) üzenetére


IO.sys
őstag

Thx! Drágaság van.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95777) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok! Egy barátom keres Baranya megyében garanciális konfigot (lap,cpu,ram)VGA kártya nélkül (1050Ti lesz benne), FHD PUBG a fő felhasználási terület. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#95778) rnrn válasza IO.sys (#95776) üzenetére


rnrn
tag

Hát azért a Szalon 0,5 liter 159 Ft-ért nem hiszem, hogy olyan nagyon drága lenne.
Mostanság egyébként -- ha nem kóstolok, azaz a szürke hétköznapokon :) -- a 0,33 literes kiszerelést iszom, és abból is csak 1 db-ot. Szóval nekem pl. nagyon tetszik a Szalon 0,33 liter 139 Ft-ért. Eddig Arany Ászok és Dreher voltak a kicsik, szóval jöhet a kis helyi helyes a helyébe. Hej! :D

(#95779) IO.sys válasza rnrn (#95778) üzenetére


IO.sys
őstag

Üvegest nem iszok :)
Az nekem a strand és a hasonlók hangulatához illik, otthon nem szeretek vesződni vele, már próbáltam.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95780) rnrn válasza IO.sys (#95779) üzenetére


rnrn
tag

Alaptézis, hogy a környezet védelme pénzbe, időbe és erőfeszítésekbe kerül. Nálam is a személyiség fejlődés része ennek napi szintű gondolatokba, döntésekbe való átültetése, de egyre tudatosabban igyekszem vásárolni. Aláírom, hogy ez nem mindig egyszerű, nekem sem mindig sikerül és a gyártók, szolgáltatók sem könnyítik meg a helyzetünket (profitmaximalizmus).

(#95781) IO.sys válasza rnrn (#95780) üzenetére


IO.sys
őstag

Szigorúan szelektálom a szelektívet, a sörös dobozt laposra taposom és megy a piros gyűjtőbe. Abban meg csak reménykedek, hogy nem egy fekete kukába borítja az egészet a biokom.... De üveggel nem fogok bajlódni, amíg arra mód van.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95782) hcl válasza rnrn (#95780) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

++++ ! :R
Hasonlóképp én is.

Amúgy az aludoboz annyiban jó, hogy teljesen újrahasznosítható (általában véve az alumínium is).

Mutogatni való hater díszpinty

(#95783) Dluinet válasza rnrn (#95780) üzenetére


Dluinet
nagyúr

20 alaklommal kell visszaváltani az üveget, hogy jobban jöjjön ki, mint a doboz vissza gyűjtve.
Kevés üveg éri meg a 20 alkalmat meg, előbb törnek össze.
Persze ha a doboz nincs vissza gyűjtve, akkor az üveg a környezetkímélőbb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#95784) balintdavid


balintdavid
tag

Szóljatok majd ha lesz 3 királyok, december első hetére ígérték, az meg már tart 1 napja :D

kazuár

(#95785) Exian válasza balintdavid (#95784) üzenetére


Exian
őstag

Tescoban már kapható napok óta.

[ Szerkesztve ]

(#95786) Zewa


Zewa
senior tag

Halkan megjegyeznem hogy az uvegest 'frissebbnek' erezhetitek mert sokkal rovidebb ideig van a pasztorizaloban.

mas: Fozzetek sort magatoknak! Minimalis befektetessel, booven a szupermarketes ar alatt tudtok kezmuves minoseget eloallitani.: ) Nalam egy fozet ~30liter, kis rutinnal egy delutan, mellekfoglalkozaskent megvan. A palackozas vesz el 2orat de kalákában kevesebb. A garantalt sikerelmeny mellett az egyetlen negativ hozomanya hogy a a Soproni Klasszik es egyeb lohugy szintu 'sorok' nem fog jolesni.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#95787) Ajándékok válasza Zewa (#95786) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ha a palackozás sok idő, nem lehet hordóban tárolni?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#95788) dunc


dunc
nagyúr

Új tulajdonosa a DIGI-nek Mészáros Lőrinc . Kíváncsi vagyok a pozitív változásokra...

(#95789) hcl válasza dunc (#95788) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

He? Milyenekre? :D
(Ja, majd az ár fog pozitívan változni, gondolom :D )

Mutogatni való hater díszpinty

(#95790) köpet válasza a2d2 (#95745) üzenetére


köpet
aktív tag

i3 3240 esetleg?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#95791) a2d2 válasza köpet (#95790) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi már megoldódott a dolog.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#95792) dunc válasza hcl (#95789) üzenetére


dunc
nagyúr

a...irónia on t jelent! :D

(#95793) Zewa válasza Ajándékok (#95787) üzenetére


Zewa
senior tag

Nem orulten sok ido, kibirhato.

De lehet hordoban tarolni. "Corny keg" a megoldas neve. Ez sem egy raketa tudomany de befektetesigenyesebb. (Hasznaltan 'araban' el tudod adni) Hordo, Co2 palack, sorcsap, es egy kiszolgalt huto. Heti par palackert nem eri meg, de ha tobb fogy akkor igen. Kiegeszitheto a 'rendszer' egy szurtvizes (szodas) palackkal is, a csalad oromere. :P

Mindenkinek ajanlom mert nem csak hogy olcso hobbi de a minosegi alkoholok fele is tereli a fogyasztokat.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#95794) Exian válasza Zewa (#95793) üzenetére


Exian
őstag

Lehet kóstolni sörödet? :) engem speciel nagyon régóta nagyon érdekel az otthoni főzögetés (apám is főzött régen).

[ Szerkesztve ]

(#95795) IO.sys válasza Exian (#95794) üzenetére


IO.sys
őstag

Volt nagyfőnököm főzött, 3-4 üveggel sikerült elcsípnem, simán volt olyan jó, mint a pécsi szűretlen prémium vagy még jobb is. Engem is érdekelne maszek kraft forrás, de úgy vettem észre, senki se szeretné közkinccsé tenni.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#95796) Ance


Ance
őstag

Eladó 4 darab Uriage Baba krémfürdető/ tusfürdő 500ml. Sajnos minél olcsóbban akartam megúszni így 2 helyről rendeltem, de mindkét helyen ezt tettem be a testápolót meg kihagytam. :( 4.200 volt, 3.800-ert eladó, egyben a 4 darab esetén 3.500 Ft. Ez az: [link]

Mi nagyon szeretjük, de nem akarok belemenni mennyire jó, mert úgyis jön valami önjelölt, aki elmondja, hogy csak norvég szüzek alól szedett zuzmóval szabad sikálni a gyereket, mert ez káros. Szóval ezt hagyjuk. :)

Privi. Pécsen elviszem, ahova kell.

(#95797) Zewa válasza Exian (#95794) üzenetére


Zewa
senior tag

Szivesen adok mindenkinek aki kostolna es eljon erte. (Ehhez viszont repjegy kell)

Olyan sor tudsz csinalni, amilyet csak szeretnel. Sok bubi? Keves bubi? Vilagos? Fekete? Keseru? Ivosor? 10+%? Nem gond. Keresel egy receptet, megrendeled a hozzavalokat, elkéred a nagymama legnagyobb fazekát vagy bográcsát és gyáá. :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#95798) Exian válasza Zewa (#95797) üzenetére


Exian
őstag

"Ehhez viszont repjegy kell"

Ha sörre meghívsz, igazán meghívhatsz a repjegyre is :DDD ;]

Egy a szerencséd, hogy nem ülök repülőre. Vagyis kizárólag olyanra, ami egy helyben áll a földön.

Bort is készítesz még egyébként? Régen voltál már versenyen nálunk!

(#95799) Zewa válasza Exian (#95798) üzenetére


Zewa
senior tag

A szőlőfeldolgozást sajnos immáron második éve édesapámra hártottam. Fájó pont ez nekem de vigasztal a teny hogy 'ideiglenes'.

Nap mint nap turkász erősáramú vezetékek között, vezetsz autót és te a repüléstől tartasz? :D

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#95800) Exian válasza Zewa (#95799) üzenetére


Exian
őstag

Nem az hogy tartok tőle, dehogy. Hanem nem bírom. Elájulok. Ahogyan gyerekkoromban a vidámparkban is kizárólag a dodzsemben tudtam csak játszani, mert azt én tudtam irányítani. Bármi másban, amit NEM ÉN IRÁNYÍTOTTAM, abban elájultam :D Jah, ez akkor is igaz, ha autóval megyünk és nem én vezetek. Attól is rosszul vagyok. Szerencsére ilyen ritkán van, mert még a melóhelyen is én vagyok a "hivatásos" sofőr :DDD Szóval igen, a repülés a legbiztonságosabb utazási mód az autóhoz/buszhoz, bármihez képest, de attól még sajnos fizikailag rosszul vagyok tőle.

Ami nagy szó, hogy nagy nagy nehézségek árán, de pl. már bobozni tudok, majdnem ájulásmentesen :DDD Gyerekeim rávettek... először azt hittem, ott halok meg rajta (vagy legalábbis ájulok el), de nagynehezen az megy valahogy, mert azt legalább FÉLIG én irányítom :) Irányt nem tudok változtatni szándékom szerint, viszont fékezni legalább lehet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.