Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95752) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok
Es igen,meg elek. :)
Tul eltuk,hal Istennek!
Kb meg tegnap elottig azthidtem hogy belehalok!!
Engem ugy elkapott ez a szar,hogy el sem tudom mondani...
Elkovettem egy hibat,nem ettem es nem ittam!
Mar annyira legyengultem,hogy fel sem tudtam kelni.
Telefonon beszeltem egy orvosal,aki mondta hogy korhazba kellene mennem,en mondtam hogy nem szeretnek.Azt mondta hogy annyira dehidratalt vagyok,hogy ha nem kezdek ell azonnal inni es enni,akkor tuti hogy korhazban fogom vegezni 1 napon belul...
Jaa igen,nagy szenvedesem kozben,olyan nagy piros foltok (kiutesek)jelentek meg a testem minden egyes reszen,es ugy viszketett hogy el nem tudom mondani,egy veny nelkul kaphato gyogyszer segitett.
Hat elkezdtem inni,es enni,nagyon nehez volt,mert minden de minden keseru volt,meg a viz is.Tej az jo volt,persze abbol meg nem tudtam sokat inni.Aztan rajottem hogy a szoda az jooo,onnantol kezdve csak a szodat kuldtem,kb napi 3 liter lement belole.Jelenleg ott tartok hogy nagyon gyenge vagyok meg,es meg mindig szedelgek,de erzem hogy naprol napra jobban vagyok.Szoval Covidot legyoztuk,de maradt bennem nyoma rendesen,testileg es lelkileg is lepusztitott.Ja es -6 kilo,mondjuk volt mibol :)
Felesegem is jobban van,o is nagyon faradekony es sajna neki legszomja is van a mai napig meg.Hat nadjabol ennyi kb :)
Orulok hogy itt vagyok :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.