Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89401) Bird válasza Ajándékok (#89398) üzenetére


Bird
addikt

Mindenhol ott van, 2 hetunk van, hogy megakadalyozzuk az olasz 'peldat' . Nekem enyhe lefolyasu szerencsere, igy a hazi karanten is eleg. 37.5 hoemelkedes, fejfajas, vegtagfajdalom, hasfajas,magas pulzusszam.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#89402) Vertigo18 válasza Bird (#89401) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem pont én és a magamfajta leszünk, akik szét fogjuk hordozni, amerre csak járunk...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#89403) CPT.Pirk válasza Bird (#89401) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csináltak rajtad tesztet? Mert amiket leírtál tüneteket, azokból kb. csak a fejfájás stimmel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#89404) blaca83 válasza Bird (#89401) üzenetére


blaca83
őstag

Jobbulást és kitartást kívánok Szabi! :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#89405) blaca83


blaca83
őstag

Egyik kollégám "garázs alkatrészei" eladóak:

I5 4590T Poci
Asus H81M-A Lap
2X8GB DDR3 1600Mhz RAM (pc3-12800u-11-12-B1)

Akit érdekel, írjon! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#89406) Bird válasza CPT.Pirk (#89403) üzenetére


Bird
addikt

Nem tudom ennel egyertelmubben leirni: igen...

Koszi Laci!!! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#89407) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Adott egy LG K50s telefon, az a jelenseg, hogy barhova veszi fel a videot, akar SD akar belso memoria, akkor is csak 30mp videot ennged egybe felvenni. A felvetel felbontasa akar maximalisra, akar minimalis, akkor is max 30mp . MIvel lehetne elerni, hogy ne csak 30mp legyen? kosszi

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#89408) hcl válasza Bird (#89406) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Jobbulást :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#89409) UHHH válasza Bandus99 (#89407) üzenetére


UHHH
senior tag

Bandus: Nagyon egyszerű a válaszom: Használj más rögzítő programot, tölts a play store-ból valamit, pl ezt.

Bird: Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#89410) Exian válasza Bird (#89401) üzenetére


Exian
őstag

A tüneteid alapján én is simán átmehettem ezen úgy egy hónapja. Pont ilyen tünetek voltak. De akkor még tőlünk nagyon messzinek tűnt ez, eszembe se jutott. Valószínűleg persze nem is koronavírus volt. De akár lehetett is, olyan helyen dolgozom, ahol ~3000 diák jár-kel, plusz állandó rendezvények külföldiek jelenlétével. Persze most nem, most lakat alatt vagyunk.

(#89411) windlord válasza Bird (#89406) üzenetére


windlord
őstag

Mi is tok szarul voltunk a felesegemmel es a ket gyerekkel. Ugy 2-3 hete. Kitudja...

Jobbulast es kitartast!

(#89412) IO.sys válasza windlord (#89411) üzenetére


IO.sys
őstag

Kicsit sok a járvány mostanában. November óta legalább 3 ment át a családon, vagy 5.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#89413) windlord válasza IO.sys (#89412) üzenetére


windlord
őstag

Nalunk is a gyerek haza hozza, mi meg padlot fogunk.

(#89414) Vertigo18 válasza windlord (#89413) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálunk általában én viszem haza, én meg sem érzem szinte, körülöttem meg mindenki padlót fog...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#89415) CPT.Pirk válasza Bird (#89406) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne értsd félre, nem kötekedni akarok de pozitív lett a teszt? Azért kérdezem, mert ilyen tüneteket nem írnak a hivatalos tájékoztatóban. Én pl. 2 hétig rendesen taknyos voltam ami 3 hete kezdődött, de nem gyanakszom erre a korona vírusra, mert a hivatalos tájékoztatóban írt tünetek egyike sem fordult elő.

Jobbulást!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#89416) Exian válasza Bird (#89406) üzenetére


Exian
őstag

Akkor te egyike vagy a koronavirus.gov.hu oldalon közölt 131 igazolt koronavírusosnak?

[ Szerkesztve ]

(#89417) UHHH válasza Exian (#89416) üzenetére


UHHH
senior tag

Biztos nem volt olyan, hogy: "Maga a 128., itt a sorszáma." Keveslem a 131-et, ha már itt tartunk. De biztos én vagyok a hülye.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#89418) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Minden szarért hajlamosak vagyunk oldalakat írni, ezt az érintett jobban kifejthetné, ha már belógatta a témát!

Csütörtök óta itthon dolgozok/vagyunk, május 1.-ig biztosan, aztán utána méglátjuk.

(#89419) Sir Riccio válasza UHHH (#89417) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azért csak ennyi mert, nem tesztelnek. Több emberről tudok akik otthon fekszenek kétoldali tüdőgyulladással, mégsem tesztelte Őket senki, pedig mind találkoztak külföldiekkel, ráadásul a korábban problémásnak ítélt országokból.

Nálunk amúgy a fél éves lányom kezdte, Ő hét hete beteg, köhög, (még kruppos rohamai is voltak), sokáig enni-inni sem volt hajlandó, alig tudtuk megmenteni a kiszáradástól, aztán nem sokkal azután, hogy beteg lett jöttünk mi, torokfájás, orrdugulás, durva megfázásos tünetek, aztán meg köhögés ami azóta se nagyon múlt el, csak javult. Hívtam a háziorvost, de abban maradtunk, hogy nem valószínű, szóval amennyire lehetett kerültem az emberekkel a kontaktot ebben az időszakban és el se nagyon jártam sehova. Most, hogy májusig minden munkámnak lőttek, nem is nehéz. :DDD Mondjuk én továbbra is fenntartom, hogy vagy el kéne engedni és "aki hülye haljon meg!"-et kiáltani (tudom, olyan is áldozatul esne aki nem hülye), vagy végre kijárási tilalmat bevezetni és mindent lelőni pár hétre vagy hónapra. Ez így, hogy ajánlott otthon maradni, semmit nem ér. Akinek a vállalkozása emiatt összedől (mint pl. én) otthonról nézi, ahogyan a veszélyeztetettek egy része lesz@rja.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#89420) Dluinet válasza Sir Riccio (#89419) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Teljesen egyetértek.
Ezzel a maszatolással csak húzzuk az időt, közben összeomlik a civilizáció/gazdaság.
Vagy beleállunk, vagy mindent leállítunk 3 hétre.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#89421) #TOTTI válasza #TOTTI (#89418) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ami a legfontosabb, jobbulást nektek!

Valamint ezt én sem értem, miért húzzuk az időt, maszatolunk, kozmetikázva kapjuk a tájékoztatást, arrogáns vagyok tudom, de határozottan le kéne állítani mindent.

[ Szerkesztve ]

(#89422) hcl válasza Sir Riccio (#89419) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nektek is jobbulást :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#89423) UHHH válasza Sir Riccio (#89419) üzenetére


UHHH
senior tag

Jobbulást!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#89424) Ajándékok válasza Sir Riccio (#89419) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

A koronavírus topikban is irt valaki ilyen tüneteket. Valaki válaszolt.
Ha senki sem hazudott, akkor nem egyedi gond, de nem is koronavírus és lassan elmúlik.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89425) rnrn


rnrn
tag

Reggel 6,00-ra, azaz nyitásra ott voltam az Uránvárosi Tesconál. 7-ig a tartós élelmiszerek, pékáru, gyümölcs, zöldség, pipere, pelenka került a kosaramba. 7-8 között a bébiételeket, a hűtött és fagyasztott termékeket sikerült megvennem. 8-8,30 között az ásv. víz, sör ugrott a kocsiba.

Állig húzott kabát, eü. maszk, sapka, gumikesztyű volt rajtam. A védőszemüveget sajnos párásodás miatt le kellett vennem. Fertőtlenítettem a bevásárló kocsi fogantyúját, illetve többször a gumikesztyűt is. Hazaérve szappanos kézmosás 2x, arc-, nyak- és fülmosás.

A fentiektől függetlenül nem vagyok biztos, hogy nem kaptam be a vírust, de amit tudtam, megtettem. ...és mivel home office-ban dolgozom, talán egy hónapig sem kell kitennem a lábam vásárlás miatt.

Viszont: a Tescoban néhány terméket (pl. élesztő, bizonyos lisztek, húsok) kivételével minden van!

De! A vásárlók csak kb. 20%-a viselt kb. fele-fele arányban eü. és FFP2/3 maszkot. 1 nőn láttam vékony fodrászkesztyűt, máson nem. A Tesco árufeltöltői serényen dolgoztak, közülük senki semmilyen védőfelszerelést nem viselt. Egy pénztár működött az önkiszolgálókon kívül, ott egy ősz, idős hölgy dolgozott, amit nem is értek. No, rajta legalább volt egy szép piros kesztyű.

Nem kell nagy okosság hozzá, hogy ezt a vírust -- különösen ilyen magatartások/lehetőségek mellett -- nehéz lesz kordában tartani... és itt most nem Gyuri bácsira gondoltam! :D Én annak örülök, hogy ha meg is betegednék a vásárlás miatt, az elején kapom el, és mg van egészségügyi kapacitás, illetve lesz itthon minden a betegségem alatt.

Hát ez van... :(((

[ Szerkesztve ]

(#89426) Ajándékok válasza rnrn (#89425) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

És mit csináltál a hazavitt - mások által összefogdosott - szerzeménnyel?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89427) Exian válasza rnrn (#89425) üzenetére


Exian
őstag

"Nem kell nagy okosság hozzá, hogy ezt a vírust -- különösen ilyen magatartások/lehetőségek mellett -- nehéz lesz kordában tartani.."

Ezt a vírust el fogjuk kapni. A kérdés csak a mikor. Nem mondom, hogy felesleges minden óvintézkedés, nagyon helyesen csináltál mindent.

De akármit teszünk, el fogjuk kapni. Viszont időt nyerni nem rossz, egy icipicit talán felkészültebb lesz a helyzet az egészségügyben. Talán.

De ez a vírus maradni fog, és újra és újra előjönni. Valószínűleg.

Amúgy ezzel a túlzott (de persze most szükségszerű) sterilizálással egy picit le is gyengítjük magunkat az egyéb kórokozókkal szemben.

A legjobb lenne igazából a teljes home-office, mindenkinek. A teljes házi karantén. Akkor nem kellene sterilizálni mindent. De ez kivitelezhetetlen nyilvánvalóan.

[ Szerkesztve ]

(#89428) dunc válasza rnrn (#89425) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez sajnos így van, és eléggé aggasztó.

(#89429) rnrn válasza Ajándékok (#89426) üzenetére


rnrn
tag

Karanténba tettem! :U :P

(#89430) Ajándékok válasza rnrn (#89429) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ha meleg helyre, akkor legalább 3 nap kell. Ha hidegre, akár 1 hónap is.

Csak azért kérdeztem, mert olyan hosszan, részletesen leírtad, hogy mindent megtettél a boltig, de arról egy szót sem, hogy utána mit gondoltál kellően biztonságosnak.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89431) dunc válasza Ajándékok (#89430) üzenetére


dunc
nagyúr

Pontosan mindent megtett ennél többet nem tud megtenni lesz ami lesz.

(#89432) Janoska26 válasza Ajándékok (#89430) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

És Te mit tennél? Vagy mit tudunk tenni, hogy minden a legtutibb legyen ha már hazavittük ezeket a szükséges élelmiszereket? Szívesen veszünk minden tanácsot :R :)

[ Szerkesztve ]

(#89433) Ajándékok válasza Janoska26 (#89432) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Már hazafalé sok mindent kell fertőtleníteni:
autó belsejében pl a kormányt..., otthon a kilincset, a ruhát.
A ruhát, maszkot, úgy kell levenni, hogy ne fertőzze meg magát.
Aztán rögtön lehet mosni.

A csomagolt élelmiszereket lehet pl 0.1%-os hipó-val. 1 perc. Máshol 0.1-0.5% vagy 1%-ot írnak idő nélkül. De a wiki szerint a hipóban nagyon gyorsan csökken a hatóanyag tartalom.
Húst, gyümölcsöt, zöldséget lehet pl ecettel, de nem tudom mennyi ideig.
Kenyér és ilyesmik sütőbe, de nem tudom hány fokra, nem tudom mennyi időre. 1 adat van 56 fokon 30 perc. (jobb lenne magasabb hőmérsékleten sokkal rövidebb idő, hogy ne száradjon ki, de nincs adat)
Ha valakinek van olyan ismerőse, aki tudna ezekre időt mondani, szerintem hasznos lenne.

Hűtőbe fagyasztóba tenni nem szabad, mert szobahőmérsékleten 1-3 napig, 4 fokon 28 napig, fagyasztóban még tovább marad fertőző képes.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89434) Bird válasza Ajándékok (#89433) üzenetére


Bird
addikt

UV lampa is jo megoldas lehet. Illetve a direkt napfeny...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#89435) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hogy mit tudunk tenni? Kihordani... Ennyit sajnos.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#89436) Ajándékok válasza Bird (#89434) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

UV-C, de ahhoz sincsenek adatok. (És még rákot is okozhat ha a bőrödet éri. Ki kell menni a szobából, amíg világít a lámpa)
Ózon is jó lehet, de ahhoz sincsenek adatok.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89437) HoldChore


HoldChore
tag

Új gépet építenék. Ki tud jó-árasított alkatrészeket szerezni? Csúcs gép lesz. Priviben, mert a vírushíradó miatt nem veszem észre itt.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#89438) Exian


Exian
őstag

Mi amúgy már másodszorra úgy vásároltunk a Tesconál, hogy online össze válogattuk és az áruház sarkán az átvevő ponton oda adják, nem kell bemenni az áruházba. Persze nagyon nehéz most szabad időpontot foglalni. Mi a holnapi átvevő napot már több, mint egy hete foglaltuk. Persze így is lehet a termékeken fertőzés, de legalább nem kell össze fogdosni a dolgokat, úgy mint bevásárlókocsi és a többi, meg persze nem kell emberekkel találkozni. Annyira.

(#89439) CPT.Pirk válasza Ajándékok (#89436) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az ózon viszont mérgező. :)

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#89440) IO.sys válasza Exian (#89438) üzenetére


IO.sys
őstag

3 hetes várakozással rendeltünk elő.

(#89439) CPT.Pirk: A régi ózonos fénymásolókkal ezért volt gáz dolgozni, úgy tudom...

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#89441) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Ahogy nézem az sem volt, hogy az átlagos szappan is jó ellene - lipid(zsír)burokban - van, azt oldja a szappan), de x másodpercig, alaposan kell csinálni.
x=20 Ez volt pár napja
x= 30-40 Ez van mostanában
x=90 Ez van orvosok számára, de gondolom nekik nem csak a könnyen hatástalanítható koronavírust kell lemosniuk

Más:
Régebben köhögéssel álcáztam, ha fingottam...
Manapság fingással álcázom, ha köhögök!

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89442) rnrn válasza Ajándékok (#89430) üzenetére


rnrn
tag

Ha MINDENKI felelősen úgy, vagy hasonlóan tenne, mint én tettem, nem igazán kellene foglalkozni az általad feltett kérdéssel.
A ma tapasztaltak alapján: aki korona vírust szeretne, menjen a Tacskóba. :W

(#89443) torma1981 válasza rnrn (#89442) üzenetére


torma1981
veterán

Norbi. Ennyi erővel máshol is elkaphatod. Buszon, városba, másik boltban. Azt ne várd el, hogy mindenki maszkban, kesztyűben legyen. Főleg hogy hiányzik mindenhonnan.

(#89444) nesa válasza Ajándékok (#89433) üzenetére


nesa
veterán

Én amiket ma vettem csomagolt cuccokat úgy csináltam hogy gőztisztítóba kevertem 2/3 víz és 1/3 alkoholt (tudom nem a legjobb ötlet gőztisztítóba az alkohol de ez van) , azért alkoholt mert minden mást nem lehet kapni, csak festékboltba denaturált szeszt most hogy leírom holnap már az se lesz:) nem tudom jó-e az alkohol a dögnek?

(#89445) Ajándékok válasza nesa (#89444) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Az alkohol csak 60% felett hatékony.
A denaturált szeszben valami olyan adalék van, ami nem tesz jót a bőrnek.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89446) nesa válasza Ajándékok (#89445) üzenetére


nesa
veterán

Nem baj nem is a kezemre fújom gőz formájába:), kézre van rendes kézfertőtlenítő, de a cuccokat kocsit nem tudom kézfertőtlenítővel. Van még klór tabletta ezt is szoktam gőztisztítóba.

(#89447) Ajándékok válasza torma1981 (#89443) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Az egyszerű maszk a körülötted lévőket védi, de önvédelemre nem az igazi.
Az ffp2/3 jó önvédelemre, de ha kifelé szelepen megy a levegő, a többieket nem védi.
Hatékony védelemhez a szemet is védeni kell. A kesztyűnek kb annyi haszna van, hogy amikor éppen nyúlnál az arcod felé észreveszed és megállítod a mozdulatot.
Ha mindenkin rajta lenne az egyszerű maszk, lassulna a vírus terjedése. Ez azért lenne fontos, mert a fertőzöttek 6%-a lélegeztetőgépre szorul és nálunk csak 2000 régi + 200 új gép (van?). De ezeken vannak a nem koronavírusos betegek is, vagyis csak a töredékük szabad. Ha a járvány beindul, kevés lesz a gép (Olaszországban már régóta ez van), az orvosok döntenek, ki kerül gépre, ki hal meg.

A maszk hiányt Szlovákiában reklámmal és rendeletekkel oldották meg. A politikusok maszkban nyilatkoznak, nem szabad buszra szállni maszk nélkül. Az emberek otthon gyártják régi ruhából, lepedőből a maszkot. Önvédelemre gyenge, de a terjedés lassítására megfelel.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89448) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Ha megoldható a szappanos kézmosás, az jobb, mint a kézfertőtlenítő.
A kezeden kosz is lehet. A fertőtlenítő nem mossa le. A vírus a kosz alatt is lehet.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#89449) torma1981 válasza Ajándékok (#89447) üzenetére


torma1981
veterán

Azért nem kell ennyire megrémülni. Ha valaki beteg, stb arra valóban veszélyes lehet a vírus. Azért az a 6% sok nem? Alapban a 80% max enyhe tüneteket produkál. Van aki el sem kapja. Van aki tünetmentesen fertőz. Aki komolyabban megbetegszik tehát fullad, stb azoknak sem kell mindegyiknek lélegeztető elég az oxigén. Majd vannak akik sajnos lélegeztetőre kerülnek.
Szerintem az nem 6%. Kevesebb az. Csak hát látatlanban nem tudja az ember van-e rejtett betegsége amitől gond lehet. Akciócsoport vezetője a pécsi virológus, azt mondta addig ameddig max láz, köhögés stb (enyhe tünetek) addig nem kell szólni senkinek sem. Házi karantén. 2. fázis amikor kapkodod a levegőt, fulladsz akkor kell kórház. Bamán nyilatkozta. A kormány honlapján is fent van, ha csak enyhe tünetek akkor otthoni karantén. Nem kell sehova menni. Rengetegen lesznek akikről nem is tudnak, és ez miatt magasabb lesz a halálozási arány, intenzív ellátások aránya stb. De amúgy most mindenki maradjon a seggén. Mást nem tehetünk úgy sem. Ne most rohanjon az ember a boltba mikor már lassan 2 hete, ha nem több tudjuk mi a helyzet. Mindenki tudta ugyan az lesz itt is mint mindenhol. A legnagyobb baj, hogy szetcseszi a gazdaságot. Nem a vírus miatt kell félni, hanem, hogy nem lesz melónk. :(

[ Szerkesztve ]

(#89450) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Az oldalon az utolsó pdf. A pdf 3. oldal teteje:
Enyhe vagy közepes: 80%
Súlyos: 14%
Kritikus: 6% (légzési elégtelenség, sokk, többszervi elégtelenség)

Közben Olaszországban...

A maszkokról

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.