Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) Plazmacucci válasza tibee77 (#32750) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha csak nem 100% delirium mapokat megy, szerintem tök felesleges. Bossok ellen meg semmire sem jó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32752) m.lala


m.lala
aktív tag

Rayner-awa gemekkel botleddel? jó az kettőnek is. :DDD

A clearspeedet nagyon megdobja ha dugig a pálya rare mobbal és igazából mindenkinek igaza van, kell is meg nem is. De sosem volt még ennyi pénzem ;] eladtam 88-ba jógyorsan most szépen belazulok iszom egy sört és megnézem hogy La vagy ica legyen. Mindenesetre örülök is meg nem is. :U

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32753) Rayner válasza m.lala (#32752) üzenetére


Rayner
őstag

Ne bánd ennyiből simán megvan még 2 kari vagy tob. En biztos orulnék mert akkor ki tudnék probalni +3 buildet😂

(#32754) m.lala válasza Rayner (#32753) üzenetére


m.lala
aktív tag

Nem bánom, de szerintem én mára befejeztem. ;]
Mikor rájösz, hogy van pénzed és nem kell eladni a stacked decket....
Máma gyújtok egy gyertyát az RNG Istenének. :DDD
[link] 11ex pfff..ha ezret nyitnék se jönne mégegy.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32755) Argh! válasza m.lala (#32754) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én is erre várok, direkt elraktároztam a div card duplázot :D

(#32756) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ezt is nerfelték 7-re,
Shaper weapons: Gain (10–20)% of Elemental Damage as Extra Chaos Damage
vagy csak benézek valamit?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32757) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megvettem ugye az egyik support pack-ot. Ami tartalmaz " Extended Digital Soundtrack"-et. Ez nem azt takarja, hogy ingame lesz változatosabb a zene? Ez egy külön álló soundtrack a játék mellé?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32758) TrollBalint válasza .LnB (#32757) üzenetére


TrollBalint
addikt

A honlapon letöltheted a játék sountrack-jeit. Én megtettem anno és munka közben hallgattam :)
A játékban nem tudsz változatosabb zenét kreálni, mindenhol fix zene van, kivéve a hideout. Oda tudsz venni zenelejátszót és a játék bármelyik zenéjét betudod tenni. Ha jól tudom amikor hideoutban van (akár máséban is) ezt fogod hallani.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32759) TrollBalint válasza .LnB (#32757) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem tudom vettél-e stash tab-ot, de tegnap láttam, hogy akció van (nem tudom tart-e még)
de megígértem, hogy szólok, ha látom :)
Az én munkám itt befejeződött :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32760) .LnB válasza TrollBalint (#32759) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi! Közben vettem support pack-ot (kb két hete), és az összes pontot tabokra költöttem. Nem sokkal később lettek akciósak egyébként. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32761) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

nagyon rosszul gondolom, hogy mine buildhez nem pont a saboteur a legjobb class? Nekem nagyon vérszegénynek tűnik. Pl a mine throwing speed egyáltalán nem olyan gáz, hogy ne lehessen használni mondjuk tricksterrel, ahol meg van rengeteg extra damage.
Eye of winter minerrel megyek, és nehéz kikalkulálni melyik lenne a jó class.

Köszben rájöttem, hogy az összes on kill mechanika működésképtelen mine/trap skillekkel, így lényegében tárgytalan a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32762) m.lala válasza Plazmacucci (#32761) üzenetére


m.lala
aktív tag

Lehet már linkeltem esetleg egy ilyesmi nem keltette fel az érdeklődésed? [link]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32763) Plazmacucci válasza m.lala (#32762) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha nem jön össze amit most kiagyaltam rápróbálok. Most crit és extra chaos eye of winterrel megyek, jól aprit, csak szerintem ez az ascendancy béna.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32764) Plazmacucci válasza m.lala (#32762) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt nézd :D [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32765) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, ez a mapos leírás ez nekem kínai. :D Próbálom eskü, de én nem így haladok. Most lvl2 az Atlas-om. Csinálnám úgy, ahogy a leírásban van, de teljesen eldobtam a fonalat.
Nagy baj ez?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32766) m.lala válasza Plazmacucci (#32764) üzenetére


m.lala
aktív tag

Te nem vagy ilyen beállok a sorba tipusú emberke...traubi vagy :P úgyértem mindig kell valami saját build. ;] Megnéztem, nagyon tetszetős és nem is tűnik drágának. Belemerülve azért 1k ES regen egész szépen néz ki. És mindössze egy talentfa pont meg egy ascendancy pont kell hozzá.
De több az attól, hogy rettenet jól néz ki a skill. :U Lenne gyorsabb eskü kipróbálnám.
Próbáltam GC minert de nem birtam megszokni, mit nem adnék ha magától robbanna a cucc mondjuk 1-2 sec késleltetéssel.

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32767) Plazmacucci válasza m.lala (#32766) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lassan endgameben van a eye of winter minerem, ha beválik mutatok videót. Most vettem egy 22 exaltos kulimak staffot, csak jó lesz :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32768) Rayner


Rayner
őstag

2. buildem ebben a ligában: [link]
brutális clearspeed :D még csak 82 vagyok de T16 nagyon easy és a logbook is :D
budget és eddig olyan 5 exembe került, bár van 3 olyan item ami minmaxra 10+ex

(#32769) TrollBalint válasza .LnB (#32765) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem az az egyetlen útvonal, ahogy haladni lehet. Én most kb. azt próbáltam ki, de egy idő utána meguntam és megyek inkább a saját fejem után. Most jönnének a watchstone-s conquerorok, de nem nagyon van még mapom, és ezen a szinten Zana se szokott kedveskedni vele :)

Ami abból a leírásból fontos (nem olvastam már jó ideje, úgy hogy csak tippelek, hogy benne van :) ) hogy egy adott mapon olyan map eshet (alapesetben), aminek a szintje megegyezik a futott mappal, vagy attól alacsonyabb. A sárga (és talán a kék) mobok dobhatnak egy szinttel magasabb mapot is, a boss pedig 2-vel magasabbat. Az Atlas bónusz növeli az esélyt, hogy a kieső map egy szinttel magasabb lesz, de nem lépheti túl az előbb említett +1 ill. +2 szintet, amennyire megfigyeltem. Ezek a szabályok viszont csak a drop-ra vonatkoznak, a különböző eventekből teljesen random mapok eshetnek.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32770) dante3 válasza TrollBalint (#32769) üzenetére


dante3
addikt

4-5-6-os mapokat tudok adni, ha gondolod, van bőven. :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32771) .LnB válasza TrollBalint (#32769) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a része tiszta is volt, hogy mi-hol esik. De én a conqueroroket egészen más "szektorokban" idéztem meg. Eléggé össze-vissza sajnos. Azért ijedtem meg, hog ez probléma lehet e a későbbiekben. Na a másik meg az a része, hogy Sirus első fight előtt érdemes kivenni a Watchstone-okat, azt tuti el fogom felejteni, és úgy tudom az elég szívás ha nem sikerül a fight.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32772) 0karmacoma0 válasza .LnB (#32771) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Amiatt ne aggódj. Azért szívás, mert nagyon jó a dropja és kell a liga kihívásokhoz, de amúgy nem történik semmi. Mivel nekem 30-ról 8ra csökken a fight alatt az fps-em, hidd el tapasztalatból beszélek. Végtelen mennyiségű Sirus failem van. :D A Conq sorrend meg inkább csak ajánlott a mapdroppok optimalizálása miatt, elrontani nem nagyon lehet csak akkor ha megfelelő mennyiségű elraktározott high tier map nélkül szélső mezőbe pakolsz többet mint középre, és nem tud elég magas map droppolni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32773) TrollBalint válasza .LnB (#32771) üzenetére


TrollBalint
addikt

hogy hol idézed meg a conquerorokat az tök mindegy, annyi, csak akkor dobnak watchstone-t, ha olyan szektorban idézed meg, ahol még (az a conqueror) nem volt megidézve. Ha a Maven-es watchstone-okat nem vesszük, akkor mindegyik conqueror-t meg kell ölni mindegyik area-ban, hogy elérd a level 8-t.
Ha nem sikerül a fight igazából nincsen semmi, annyi, hogy újra le kell vadásznod a 4 conqueror-t. Bár egyszer már jártam így, de nem vagyok benne biztos, hogy utána hogy is volt a conqueror vadászat, de szerintem már az a verzió volt, hogy random, hogy hány mapot kell futni. Első fight-ig fixen 3 map kell, hogy megidéződjön, de a fight után már ez random, a max valami 8 körül van.

dante3: köszi, de úgy látom elfelejtettem a lényeget beleírni :D kihagytam, hogy a 4 watchstone-s conquerorok jönnek (jönnének) ehhez nincsen még mapon, és T13+ mapokat nehéz szerezni zanától.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32774) Arem


Arem
csendes tag

Én még azt nem tudtam megtanulni, melyik itemek érnek sokat.. :D
Esett most pl egy ilyen: [link]
Elvileg 6 EO-t is ér, ha 6 linkes, de nem vagyok benne biztos, hogy bárki megvenné.. :D Mik azok az itemek, amik fixen vesznek és sokat érnek? El ne adjak egyet majd, ha eddig még nem tettem. :(

(#32775) .LnB válasza Arem (#32774) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egyet tudok (bi-bíí)! A Headhunter! :DDD

Egyébként nekem is tiszta káosz ez a része. 3 Trade tabot csináltam, csak unique cuccokat teszek oda. Eddig egyetlen egy darabot adtam el. Azt is valószínűleg nagyon áron alul, mert az eladó 50CO-ot ajánlott érte, én meg addig még nem is láttam annyi chaos orb-ot egyszerre, szóval azonnal elfogadtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32776) Arem válasza .LnB (#32775) üzenetére


Arem
csendes tag

Amikor felrakok egy cuccot és 5 mp múlva írnak, szinte biztos vagyok benne, hogy bőven áron alul raktam ki :DD

(#32777) .LnB válasza Arem (#32776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráadásul PC-n ha jól tudom, erre kulon bot-ok vannak. :) Én konzolon tolom, tőlem nem vesz senki, semmit. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32778) la_cc


la_cc
addikt

Reddit-en olvastam:

"EDIT: For those who haven't read the patch notes yet, you can stop items from rendering that's hidden in your filter by going to your options -> game settings -> "Hide Filtered Ground Items""

A gyerek valami fos notiról tolta és elég sok fps hozott neki. Ez valami forradalmi újítás lenne?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32779) Plazmacucci válasza la_cc (#32778) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja, még nem próbáltam ki. Nem rendereli amit nem mutat a lootfilter.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32780) la_cc válasza Plazmacucci (#32779) üzenetére


la_cc
addikt

Értem mit ír. :DDD Csak ez ekkora újítás lenne? Eddig mi a fszért renderelte (?), amit nem is látni?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32781) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Én most próbáltam ki. Nálam nagyon sokat dobott mapozáson. Egy deli mapot mentem az ég és föld, de a std 4 sextantos cuccok is sokkal smoothabbak.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32782) dante3 válasza la_cc (#32778) üzenetére


dante3
addikt

Akkor Alt.-al sem nézhető meg, hogy mi lett volna?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32783) Plazmacucci válasza dante3 (#32782) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De. Csak nem látszik a földön.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32784) la_cc válasza dante3 (#32782) üzenetére


la_cc
addikt

Nem értem mit írsz, ha bekapcsolod ezt, akkor is megtudod nézni alt-tal. :D

#32781 0karmacoma0

Működő performance javítás? :Y GJ GGG!

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32785) dante3 válasza la_cc (#32784) üzenetére


dante3
addikt

Ez volt a kérdés. Ha bekapcsolod, akkor már alt-tal sem tudod megnézni? Amúgy már megkaptam a választ... Gondoltam egyáltalán nem tudod megnézni bekapcsolt állapotban, ha már úgy állítottad be a filtert... :( ahhh mind1

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32786) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Leültem játszani, de már nincs erőm folytatni. Egyszerűen unalmas. Szerintem ennyi volt nekem ez a liga, tökre nem motivál.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32787) tibee77 válasza Plazmacucci (#32751) üzenetére


tibee77
őstag

Meg ahhoz se kötelezö de jo ha van. Amugy meg ha az ember 94-95 föle akar menni szintben (tudom alig van olyan akinek ez fontos) akkor a hh az amire az embernek szüksege van. Meg szerintem most annyi build lett nerfelve speed szempontbol, hogy az öv nelkül minden csiga lassunak tünik. Oke, raider meg okes meg az en occultistom se volt egy lomha csiga de peldaul mikor deadeye-jal mentem a liga elejen na azon fajdalmasan meglatszott a flaska nerf. (quicksilver) en most minden el fogok adni az occultistarol, veszek egy hh-t, melle par alap bowos cuccot es menni fog a farmolas.vegre olyan tempoban ahogy azt elözö ligakban megszoktam. Probaltam raiderrel LA-t tolni, gyors volt, viszont messze nem volt ilyan jo a clear mint deadeye-on.(chain amit ascendancybol kapsz az tul jo) amugy a selfcast occultist nagyon pöpec kari volt, 100% deli mapok mentek vele hh nelkül.83% chaos resist divine flesh-sel, 5.3k life (6k kihozhato deen persze dpsre mentem life helyett xD), es atom durva life gain on hit, life regennel együtt. 3.5k life life recoverym volt per sec 1 target ellen(boss pl.), nagyobb tömegben ez meg magasabbra ment fel a brutal sok lgoh miatt.mar olyan erzes volt vele mint a regi vaalpact. Szoval ha van valakinek kb. egy hh-nyi penze akkor ajanlom neki ezt a buildet. Ruetoo csinalta meg elöször aztan tripolar bear csinalt rola egy build videot, egy ideje ö is ezt a karit tolja.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#32788) persil válasza la_cc (#32780) üzenetére


persil
nagyúr

Azert rendereli, mert ott van a foldon es azt nyilvan latni. Most csak jott az opcio, hogy a "latvany" rovasara jobban menjen a jatek.

Nyilvan, aki "jatszik" es a loot erdekli, az kevesbe foglalkozik az immersion-nel(poe eseteben sztem vagy 90%), de mondjuk elso par act alatt valahogy "hozzaadhat" egyeseknek, hogy ott hever a sok szajre a foldon.

De ugye ennyi erovel csomo minden mast is felesleges lenne renderelni, ha csak a funkcionalitas es semmi mas nem lenne szempont.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32789) la_cc válasza persil (#32788) üzenetére


la_cc
addikt

Esküszöm nem rémlik, hogy felirat nélkül valamit is láttam valaha a földön... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32790) m.lala válasza tibee77 (#32787) üzenetére


m.lala
aktív tag

Bár nem tanácsoltad eladtam a hh-t azért igy csak könnyebb volt felhúzni a deadeye-t, sok pénzt locsoltam bele, próbáltam chin sollal, a close combat miatt, de végül elengedtem és maradt a death opus, clearspeed nekem 10/10 ettől nem kell max picit gyorsabb kari, nagyon erős az La de én maradtam ice shotnál igaz awa gemekkel, valszeg anélkül az La jobb lenne, sajna a 3-3.5k life pöppet karcsú dehát feküdne ez 4-5k life-al is szerintem ;]

Dobtam a second windet, és beraktam egy vaal gracet legalább mig öntöm a boss nyakába a voidplosion-t addig kibirja. A chain suppi is repült és bement egy greater multi proj. igy ha jól számolom 11 nyilat lő, Vértben bossra barrage supival ice shoot elég jó.
Flasik aktiválják magukat automatán, én meg csak csavarok előre és lövök, az asenat'h chaint sapi meg magátol aktiváljta a hidrót, meg a sniper markot hát elég ütős igy, nem egy raider rakéta de mindent takarit eddig, elégedett vagyok, szerintem ezzel most tényleg már messzire eltudok jutni, az a pár(száz) halál nekem meg belefér. :U

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32791) Rayner


Rayner
őstag

Kérdés, mivel lehet növelni a lab enchant számát a twice enchanted prófécián kívül?

(#32792) la_cc válasza Rayner (#32791) üzenetére


la_cc
addikt

Gift to the Goddess kell neked.

https://www.poelab.com/harvestlabs/

"This will net you a total of 7 enchants at the end of the lab as it is 1 enchant at base then the 6 additional. This will stack with the be twice blessed darkshrine effect and the twice enchanted prophecy for a total of 9 enchants if all are active."

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32793) Rayner


Rayner
őstag

Köszi! Mondjuk nem olcsó játék :D

(#32794) la_cc válasza Rayner (#32793) üzenetére


la_cc
addikt

Nézzél szét, hogy milyen ilvl-re és sapira milyen enchant-okat érdemes kirakni és akkor jó pénzt lehet kiszedni belőle elvileg craft alapanyagként vagy mondjuk ugyanez uniq sapikra.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32795) tibee77 válasza Rayner (#32793) üzenetére


tibee77
őstag

Nem csak hogy nem olcso de eleg durva is. A csapdak ugy lekapjak az eleted ha nincs semmi phys mitigaciod vagy op liferegenedmint az allat. Izaro is elegge szteroidos allapotban fog teged varni, szoval figyelj oda majd rendesen ha tolod. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#32796) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Summon reaper-t játszott valaki? Bleed-del nyomjátok, vagy convert to cold?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32797) dante3


dante3
addikt

Hamarosan újra elindul a mazohisták eventje: [link] :U :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#32798) Edge válasza dante3 (#32797) üzenetére


Edge
veterán

Én passzolom, soha többet ilyet :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32799) Plazmacucci válasza Edge (#32798) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én biztos elindulok, aztán ragequit és uninstall. De ez a liga annyira semmilyen, hogy amúgy máshogy nem nagyon van kedvem játszani vele.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32800) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Nézem Ghazzy-ék Cw interjúját, és furcsa mennyire nem érti a craftal kapcsolatos kérdést CW. A gond az, hogy kb 3 szintje van a craftolásnak és a 2-3. között iszonyatos szakadék van. Az első az a futtában rányomok pár craft alapanyagot egy itemre ami kell, és a benchen rakok még rá valamit. Ezzel lehet ok rare cuccokat csinálni lifeal vagy es-el meg pár resistel.

A második amikor célzottan megveszem a base-t tudom milyen essensek- Fossil kombinációk kellenek a kívánt eredményhez, esetleg minimálisan meta craftolom, multimodolom, esetleg valami Conq orbal slamelem. Ebből lehet nagyjából jó 1 influences rare-eket gyártani, néhány esetben determinisztikusan összerakni valami erősebbet(+3 Skillgemes bow, vagy Tailwind-Elusive boots), de kb ez a max, és itt is azért gyakran egyáltalán nem ér többet a végeredmény, mint a craft költsége, simán csak jó érzés saját cuccot hordani.

Ami innen jön az a fajta a gambling, ami mélyebb tudással is simán kerülhet sokszorosába a tervezettnek. A Maven orb, Awaken orb, metacraftal blokkolom, 50%-om van, hogy brickeli, impintelem, stb dolgok, amiket nem tudsz úgy nyugodtan elkezdeni, hogy nincs a bankban egy-két HH ára. És most nem feltétlenül a mirror tier tökéletes dupla elevated modos csodákra gondolok(amik teljesen ok, hogy rengeteg munkába kerülnek), hanem a piacon 15-20 exes cuccokra, amiket inkább megveszel, mint hogy mindened kockáztasd. Ez már teljesen elit liga, ahol belefér bukni 10-20 exet azon, hogy 40 ex után brickelted és eladod féláron. Ennek a 3. ligának tágította ki a határait Harvest, ami igazából persze túl erős lett úgy hogy aki discordon volt, fél óra alatt tudott nyomni 20 reroll prefix/suffoxet és a többieket, de SSF formában totál rendben volt. A Harvestet kivették, megértem de valahogy akkor találni kéne módot, hogy közelebb hozzák a 2. és 3. csoportot. Akár Fossil craftolás buffolásával, olcsóbb bench metacraft lehetőségekkel, stb.

Fura, hogy CW egyáltalán nem hajlandó átgondolni, amit a három arc magyaráz neki, csak jön ezzel a hülye cipő hasonlattal, pedig elég jól volt felvezetve a téma.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.