Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32601) Edge válasza TrollBalint (#32600) üzenetére


Edge
veterán

Nem, primordial blocks mapon van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32602) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Meghallgatta valaki a tegnapi CW interjút?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32603) BoneDragon válasza Plazmacucci (#32602) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ilyennek kepzelem el: blablabla too rewarding, blablabla nerf, blablabla nemigykelljatszani blablabla futfatleigernek

(#32604) Plazmacucci válasza BoneDragon (#32603) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Belehallgattam, de nem nagyon tetszik. Teszik fel a jogosnál jogosabb kérdéseket, és akkor az a válasz, hogy dolgozunk rajta, de jön egy új játékmód ami még nehezebb, vagy, szerintünk ez így jó, de jön egy új játékmód ami még nehezebb, vagy, ezt már megoldottuk, de jön egy új játékmód ami még nehezebb.

Csak fogjuk be a pofánkat mert jön egy játékmód ami még nehezebb, de amikor megkérdezte Raiz, hogy és harvest craft játékmód mikor jön, akkor csak a samalama megy.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32605) BoneDragon válasza Plazmacucci (#32604) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, ez megy mar joideje...
Sose valaszol arra, amit kerdeznek tole.

(#32606) la_cc válasza Har_melin (#32598) üzenetére


la_cc
addikt

Én is pont így csináltam külön tabon, de akkor sem vagyok meggyőzve, hogy a sima trade helyett mért lenne érte 2C-vel pöcsölni. :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32607) Rayner válasza Plazmacucci (#32602) üzenetére


Rayner
őstag

egy darabig hallgattam, volt sok sorry, át fogják dolgozni a flaskákat :D a két új flaska orbot is átdolgozzák, az atlas kisebb lesz, 4 régió és kb 100 map, többit nem nagyon értettem :D de ezek elvileg 3.16ban jönnek

(#32608) la_cc válasza Rayner (#32607) üzenetére


la_cc
addikt

Poe 2-ről nem volt semmi említés?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32609) Plazmacucci válasza la_cc (#32608) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meghallgattam másfél órát, abban csak annyi volt hogy azért tűnt lassúnak mert low level gameplay volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32610) TrollBalint válasza la_cc (#32606) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mert vannak akik lassabban játszanak és nem járatosak a craftolásban, nekik elég ritka, hogy olyan cucc essen ki, ami megér exaltedeket, és ha már úgy is 1-2 c-s cuccokat árulgat, akkor ez jövedelmezőbb. Főleg, ha nem összevissza szedi, hanem ahol kis helyen van sok cucc, pl. Alva trial-jai, Delve...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32611) Argh! válasza la_cc (#32608) üzenetére


Argh!
aktív tag

2023 Q1, de szerintem az is csuszni fog... Act 1 - 90%. Act 2 - 70% ban kész.

(#32612) Mirman válasza Argh! (#32611) üzenetére


Mirman
őstag

Egyáltalán nem ezt mondták szerintem . Arra a kérdésre hogy 2024-előtt kijön e a POE2 az volt a válasz hogy több mint valószínű és hogy 2 évre mostantól már eléggé release közeli állapotban lesznek , vagy legalább open beta állapotban.

Még nagyon a design szakaszban vannak sok szempontból , 50-100 enviroment artistot akarnak felvenni a következő évben.

(#32613) Argh! válasza Mirman (#32612) üzenetére


Argh!
aktív tag

Akkor sry a fals infoért :B
Én igazábol csak az uj socket/link rendszert várom nagyon. :K

(#32614) Mirman válasza Argh! (#32613) üzenetére


Mirman
őstag

Na hát azt én is . Biztos nagoyn érdekes buildek lesznek hogy technikailag lehetséges hogy sok 6link gemed legyen. :C

Meg az új ascendancyk is érdekesnek tűnnek , bár szerintem azokat ki fogják előbb adni nem várják meg vele a POE2-t .

(#32615) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

ezt a manabondos hierot nem tudom, meddig fogom vinni, gyanítom, hogy nem sokáig. A build erősnek tűnik, de mapokon most már rendszeresen halogatok. Főleg nagyobb pakkoknál, expedition, legion, breachet még nem próbáltam. nem stun, mert ki van rakva az Dnweavering Stance, de igy is "ott ragadtam" egy-egy csapatnál, pedig mentem volna a fenébe... most még sakkozok egy kicsit a flaskákkal, megint lett alt-om, megpróbálok normálisakat csinálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32616) Rayner válasza Har_melin (#32615) üzenetére


Rayner
őstag

life+ES vagy csak ES verziód van? stun freeze phys damra nagyon érzékeny a build.
Néha én is hasalok nagyokat :D meg tudom nézni a builded?

[ Szerkesztve ]

(#32617) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez de "jó volt". (Xbox Series X a platform.)

Gondoltam megcsinálom végre az ÜberLab-ot. Végig is nyomtam, megöltem Izaro-t gond nélkül. Kilootoltam a ládáit. Majd kidobott a játék a konzol főmenübe.. :S Összeomlott.
Visszaléptem, Ascendary pontok sehol, de a loot nálam. Csinálhattam újra.. Meglett nem volt gond, de érdekes módon, nem szokott stabilitási gond lenni a játékkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32618) Har_melin válasza Rayner (#32616) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

life+ES. Valószínűleg freeze lehet a ludas, csak harminc monsta alatt a fene sem látja... Meg a defreeze már a harmadik flaskám, azt sokszor mellé nyomom, vagy véletlenül elsütöm korábban és üres - nem vagyok jó zongorista.
Amikor éppen nem halok bele, akkor nagyon kellemes, bár persze masszívan overlevel vagyok, lvl78-on T4 map volt eddig max. Annyira mondjuk nem izgat, nincs semmilyen célom. Ami cucc kellett, az a három drága jewel kivételével megvan, ha összejön azoknak az ára is, jó, ha nem, akkor játszadozom, amíg jól esik.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32619) Rayner válasza Har_melin (#32618) üzenetére


Rayner
őstag

Tedd automatára flaskokat orbokkal nagyon sokat segít😂 sajnos ahhoz hogy jól működjön kell neki a lvl 90 a kiosztott pontok miatt😳

(#32620) la_cc válasza Mirman (#32612) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor reméljük, hogy 2024. Q4-re kijön majd a D4-gyel együtt. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#32621) Har_melin válasza Rayner (#32619) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

egyelőre lvl78, szóval a 90 még messze van. orbból egyelőre kettő darab van, nem is néztem, mennyibe kerülnek, de majd bütykölök azzal is.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32622) Rayner válasza Har_melin (#32621) üzenetére


Rayner
őstag

filléres dolog a flaska orb szerencsére, itt a karim ezzel megyek most: [link] meg tudod nézni miket használok.
fagyasztással vannak bajok nálam is :D a lényeg hogy az aps-t nagyon fel kell tolni és akkor az ARC leszed mindenkit képernyőn kívül is

(#32623) Edge


Edge
veterán

sry, +1 nyavajgás+leave:

hát... sztem nekem is ennyi volt a liga, az miért jó hogy betesznek olyan dolgokat amiket NEM lehet megcsinálni, t11es logbook kaszás boss 1 hiteli a 20ex geares lvl95 cyc gladimat, mivaan? de már a 2 watchstoneos conquerorokkal is már érezhetően lassabb a kill mint régen(és ez csak a 2-es... jézusom), miért jó az hogy a dpst megnyírják a mobokat meg erősítik minek jó ez? élvezetesebbnek tűnik sajtreszelővel rejszolni mint poezni komolyan...
Az a rohadt nagy bizonytalanság amit a gaméba pumpálnak folyamatosan az teljesen megöli, többi arpg-ben legalább értelmesen lehet skálázni a nehézséget, tudod ha megvan adott item akkor milyen nehézséget tudsz vinni biztosan... de itt azt se tudod mitől döglesz meg és miért, olyat vagy kénytelen bevállalni amiről csak sejted hogy menni fog és többnyire nem, legalábbis ebben a ligában.... miért kellett ezt ennyire elszúrni... majd kövi ligába benézek.... vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32624) Rayner válasza Edge (#32623) üzenetére


Rayner
őstag

ne add fel. :D amúgy nem a régi buildekkel kell menni mert nem működnek, illetve nem úgy mint eddig. flaska "nerf" orvosolható full automatizálással. Eldert lenyomtam most hieroval és A6 siriusnak kb 10% élete maradt (eddig még sose sikerült ennyi sem) T16 easy farm (persze van néhány modosító ami nem játszik. logbook kaszás sima ügy de figyelni kell mert nem lehet facetankolni. próbálj meg egy másik buildet. currency ebben a ligában irgalmatlan sok jön.
erre adok is egy tippet: lvl77-79-es logbookot kell venni mellékelem is a szürős linket remélem jól adja ide be : [link] és itt van hogy milyen "tornyokat" éri meg illetve nem éri meg lerobbantani : [link] arra azért figyelj, hogy neked mi az alap sebzésed azt lehetleg ne tedd immunra vagy resistre. (ezek bookok a legjövedelmezőbbek)
lerakod, lefutod, ha jól csináltad sok artifact hullik. én egyszerre 4-5 bookot futok max egy óra alatt megvan. megyek Hagglerhez refresheni. kb mindent kiszedek tőle amit lehet bulkba rakom és megy tradere. (azért figyelni kell sokat scammel a kis sunyi) folyamatosan adom el és forgatom be logbookba a "szemetet" és néha nem is kell nagyon eladni mert ad exet is.
DE legfontosabb, hogy brutál sok stacked deck jön (erre van módosító is) azokat kell halmozni. (jelenleg nálam 873 db van felstackelve jelen árfolyamon 7ex) úgy hogy a palitól kivett essencek/fossilok és nem alap currencyk még ott vannak a tatyóban.
Hagglernél nagyjából a 2/3-ad árig lehet alkudni és kell is. Ha épp nincs Exotic Coinage akkor 20db=1ex bőven megéri simán hozza az árát. így most egy hét alatt annyi currencym van mint ultiban összesen.
Szóval hajrá erre rá kell állni és össze lehet rakni bivaly karit, de most cycgladot engedd el erre a ligára :)

annyi még hogy csak és kizárólag ezt a mapot szabad futni:
Faction: Black Scythe Mercenaries
Area: Dried Riverbed

blessed orbbal pedig a book statjait lehet maximálisra pörgetni

[ Szerkesztve ]

(#32625) Edge válasza Rayner (#32624) üzenetére


Edge
veterán

köszi :) ok kicsit kiakadtam mer elmúlt ligákban A9 sirust farmoltam cycgladdal persze erősebb cuccaim voltak de nem annyival, itt meg se merem lépni hogy az erősebb felé menjek mert lehet sok értelme nem is lenne. Úgy érzem kihúzták a lábam alól a talajt, elvileg olyan build kellene amivel mindent is lehet vinni és ne halljon 5 méterenként, eddig a cycglad volt ilyen, igen volt és most ez elszomorít. Persze poeninjan látok csillárdos gearben pl facebreakeres cyclone berserkert 20M körüli dpssel alsó hangon 100+exas gear.
Áh.. dehát nem az a lényege a gaménak úgylátszik, hogy amilyen tartalom van azt lehessen normálisan vinni.
(sry a manabondos build nekem nem jön be pedig nézegettem már, azt viszont nem tudom hogy egy spectral shieldes gladi az lehet-e most olyan jó mint előző ligákban a cyclone gladi)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32626) Rayner válasza Edge (#32625) üzenetére


Rayner
őstag

SST simán jó mindenre, de clearspeed nem lesz olyan mint régen és cycgladdal de menni fog vele az endgame

(#32627) Plazmacucci válasza Rayner (#32626) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ne is mond.

winwin :DDD

Baszki én komolyan nem tudtam, hogy 7 exaltedért mennek. Ahogy nézem az infláció is bazi nagy, mert amit az elején vettem pajzsot 130c-ért, az most 10 exalt.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32628) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haladok én is szép lassan, újonc létemre.
Ma sikerült az ÜberLab után végre megölnöm a negyedik Conqueror-t, Al-Hezmin, the Hunter-t. Valószínűleg a tapasztalatlanságom miatt (hiába olvastam is róla, hogy kell), de elég nehezen sikerült előcsalogatni. Nehezen estek a mapok hozzá stb stb. Meg nem is siettem sehova, mert nekem most minden új. De most már legalább szintet lépett az Atlas-om.

Mivel szintlépés után is voltam, és Tujen, the Haggler-től szerváltam valami durva mapot, gondoltam kirpóbálom már magamat nehezebb helyen. Mert ahogy haladok, ott nagyon simán csinálom a mapokat, mondhatni kevés a kihívás. Így gondoltam felmérem a karakteremet.

Adott volt, egy T15-ös Factory map. Minden földi jóval felspécizve. Olyan hosszú volt a map leírása, hogy szerintem a 3/4-ét még sose láttam. Volt rajta minden, iszonyat nagy pack trash-ek, Einhar quest (jó ez random). Valamilyen csápok, jelentek meg random a földből és csapkodtak. Néha a földből egy Tsoagoth, The Brine King szerű lény is betámadt. Ezek mellé, megjelentek portal-ok (fekete truty portálok), özönlöttek át az ellenfelek, amíg le nem vertem a portált. Szóval húzós volt már a trash is. De kezelhető.

Viszont! És itt segítsetek kicsit, hogy mi történt?!
A map végén nem General Adus volt a boss. Ő csak feküdt ott, majd megnyílt egy "fekete trutyis portál" megint, kijött rajta valaki. "Kiszívta az erejét" a földön fekvő bossnak, és utána kellett mennem a portálon. Erről mentettem képeket: [kép] [kép] [kép]
Mi történt? Milyen mechanika ez? Húzós volt a boss nagyon. Elektromossággal operált. 2/3 hp-ját sikerült levernem. De megölni nem sikerült sajnos.

Tudom, hülyén írom körül, és a nevét se figyeltem a harc közben, szóval bocsi. És köszi ha valaki tud segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32629) BoneDragon válasza .LnB (#32628) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ah, jó kis Elder map, hiányzik Shaperrel együtt...
Nekem nagyon nem jön be az egész Sirus téma, kár volt belerakni. Inkább azt kellene kivenni az egész játékból, nem mást...

(#32630) .LnB válasza BoneDragon (#32629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Utána olvastam ennek az Elder-nek. De én szerintem nem vele harcoltam. Ő jelent meg, de csinált valami boss-t. Először ezeket kell megölni, aztán lehet egy idő után majd vele is harcolni?

Ahh megvan. The Eradicator-ral harcoltam (Spires of Delusion helyszínen). Már látom, belőlük is van négy, és ők dobják a map fragment-tet az Elder fight-hoz. Na köszi, megvan akkor. ;)
Hát, húzós erőpróba volt. De legalább látom, hogy nem vagyok én olyan erős azért. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32631) savior válasza .LnB (#32630) üzenetére


savior
őstag

Ahogy olvasom már jobban vágod a játékot mint én a hébe-hóba játszott évek után.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#32632) .LnB válasza savior (#32631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valami behúz, akkor hajlandó vagyok beletenni az időt, és utána olvasgani. És elég rég óta nem játszottam ennyire "mély" játékkal. Lenyűgöz komolyan. Először elrémített, de most jó ideje már nagyon élvezem. De kell mellé egy ilyen topik, és a munkatársam, aki mentorál. :D Egyedül agyhalál amikor ez a rengeteg dolog rázúdul az emberre. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32633) BoneDragon válasza .LnB (#32632) üzenetére


BoneDragon
veterán

1-2 ligával ezelőtt kellett volna kezdened, akkor még jobban tetszett volna.

[ Szerkesztve ]

(#32634) .LnB válasza BoneDragon (#32633) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neem, pont így a jó. Látom, hallom, olvasom, hogy a régi játékosok elégedetlenek. Én legalább tudom most szeretni a játékot. :D Ha korábban kezdem, biztos engem is frusztrálna a mostani liga. De most csak tátott szájjal ámulok, mint a gyerekek a karácsonyfa alatt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32635) BoneDragon válasza .LnB (#32634) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igaz, lehet abba is hagytad volna. Reméljük kövi liga jobb lesz, de GGG-nál nem elvárás a játékosok elégedettsége, szóval bármi megtörténhet... :D

(#32636) Edge válasza Plazmacucci (#32627) üzenetére


Edge
veterán

pob linket tudnál adni buildedhez? ty

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32637) m.lala


m.lala
aktív tag

Nekem car se esik....de legalább élvezem a deadeye-t, végre kezd összeállni. :D
Most meg egy lvl1-es enlighten-t adtam el 1.7 exába....amit Tuyentől nyúltam, mit ne mondjak furi egy liga ez hejj. ;]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#32638) Plazmacucci válasza Edge (#32636) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link] működik?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32639) Edge válasza Plazmacucci (#32638) üzenetére


Edge
veterán

az majd kiderül thx.

ja a link? igen :)
van esetleg min-max verziód is? pl. itemek

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32640) Plazmacucci válasza Edge (#32639) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Zizaran csatornáján szerintem van. Én nem követtem buildet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32641) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#32602) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Épp most fejeztem be, nekem kifejezetten tetszett. Nyilván egy átfogó pr akció része, de elég sok konkrétumot mondott CW. Főleg az első harmadában. Az amúgy jól hangzó atlas átalakítás már szóba került, de az is tetszik, ahogy az elementál effektek elleni védekezést tervezik kezelni(aurákba, skillekbe, itemekbe építve).

Két jó kérdést sajnos megkerült. Az egyik az volt, mikor szembesítették azzal ,hogy a chase itemek drop rate nerf utáni general loot tableba helyezése pont ellentétes hatást vált ki. Mert ha csak random várni kell a csodát, akkor az nem chase item. Én személy szerint imádok div cardokat, boss uniqeokat farmolni, és nagyon sokkal rövidíti meg nekem a ligát, hogy nincs valami napi rutin köröm egy doctor, abadonned wealth vagy egyéb cucc reményében. A jó boss uniqueokat meg mákolni kell zana-nál, mert kb a Bottled Faith és a watcher eye ami beugrik, a sok kisebb hasonlóan rng mögé rakott cucc mellett. Persze Sirus baromi jó, de utálom a fightot és a farm menetét is.

A másik kérdés a fortify kapcsán feltett két észrevétel volt. A tervezet változtatás, snowballysága kapcsán, és a spellcasterekre vonatkozóan. Normális válasz nem érkezett, de kis szerencsével a balance csapat hallotta a dolgot, és figyelembe veszik.

Amúgy soha nem volt kimondottan szimpatikus, de Nugi nagyszerű dolgokat mondott ebben és az előző Baeclasban is. Nagyon sokat javult a megítélésem vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32642) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#32641) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az én véleményem az, hogy a jó bolond CW még mindig azt hiszi, hogy az ő küldetése az, hogy Diablo egyet redukáljon a játékból. Ezt bizonyítja a Hard mode is, noha az elmúlt öt évben a zoomzoom irányba tolták a játékot. Teljesen szét van esve a csávó, nem érti meg, hogy az emberek azért ezt a játékot játszik, amilye épp most (zoom meta fel képernyő robbantós gameplay).

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32643) 0karmacoma0 válasza Plazmacucci (#32642) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Azzal alapvetően nincs gond szerintem, hogy levágják az extremitásokat. Anno ilyen volt a Vaal pack insta leech eltüntetése, vagy a lenyomom a jobb clicket és 40 sec múlva map végén felengedem Poet's Pen buildek elpusztítása. A gond akkor szokott keletkezni mikor összetett rendszerekhez nyúlnak hozzá, hogy elérjenek valami problémásat, és végül elpusztítanak egy csomó okés buildet. A Hard mode sztem jó ötlet, had csinálják, engem minimálisan se érint. Legfeljebb kajához majd be lehet rakni, ahogy próbálják a streamerek erektálni az e-penist.

Nem hiszem hogy CW víziója az lenne, hogy Diablo 1 legyen a játék. Az érezhető, hogy némileg elszakadt már a fősodortól és nem feltétlenül ért mindent ami a top endben történik. Nekem is rengeteg minden fáj amihez ragaszkodnak, és nem volt még olyan buildem amit ne nerfeltek volna halálra, de valahol mélyen megértem azokat a cornerstoneokat amikhez ragaszkodnak. Két játékot is láttam elsorvadni úgy, hogy a fejlesztők nagyon odafigyeltek redditre, rengeteg játékosok által kért dolog bekerült, végül egyik se érdekelt senkit. A felnőttkor legveszélyesebb dolga, hogy senki nem állít meg mikor harmadszor mész aznap jégkrémért, és ez valahol igaz a játékosközönségre is. Valamennyire atyáskodni kell felettük.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#32644) BoneDragon válasza Plazmacucci (#32642) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sajnos nem ő gondolja igy, hanem a fejlesztők. Ő csak továbbitja amit mondanak neki azok a balf*szok.

(#32645) Plazmacucci válasza 0karmacoma0 (#32643) üzenetére


Plazmacucci
félisten

En nem nerfekre meg a ki és berakosgatott játékmechanikákra gondolok, hanem, hogy egy csomó régi, elavult dolog van benne, és nem is akarnak rajta változtatni. Nem lesz lecserélve a gagyi sztori mód, amin a poe2 se fog segíteni, mert azt is megunják az emberek századszorra, az atlas talán módosítva lesz, de jelenleg nagyon béne, meg egy csomó qol dolog szándékosan nem fog megvalósulni, vagy csak ott ahol pénz múlik rajta (Kína).
A lassítással nincs bajom, de azzal is át fognak esni a ló túloldalára, meglásd.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32646) TrollBalint válasza Har_melin (#32618) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ne is mond... reflexszerűen berohanok a tömegbe, nyomom a totemeket közben futok (ha még élek :) )
Flaska mellé ugyan nem szoktam nyúlni, de későn / korán elnyomni viszont igen. Próbálom automatizálni, de annyi orbom azért nincsen :)

Azt a trükköt probálom alkalmazni, hogy folyamat mozgok, és ha nyomom és nem megy, akkor már repül is az anti-freeze flaska. Persze, mikor blokk miatt torpanok meg, akkor ugye fölösbe megy a dolog és nekem a movementes flaskán van a freeze, ami ugye nem tölt, amíg hatása van.... :U
Persze megpróbálhatom nézni, hogy megfagytam-e, de a tömegbe nehezen látom meg, és az effektje nagyon hasonló a steelskin-éhez, amit szintén használok CWDT-vel :DDD (Nekem nem kell nehezítés, megoldom én magamnak :D)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#32647) Har_melin válasza Rayner (#32622) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha jól látom akkor ez Lowlife+ES ugye? A prism Guradianból gondolom. Az nekem sajnos nem jött be - a csökött agyamat soha nem tudtam átállítani arra, hogy ha fogy az ES, akkor futás van, mert utána már nincs vésztartalék, amit egy flaskával helyrebillentek.

Én ezt a változatot játszom, közben sikerült az antifreezet automatizálnom és egy jobb mana flaskát is craftolni, most sokkal stabilabb lett.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#32648) Argh! válasza Har_melin (#32647) üzenetére


Argh!
aktív tag

Dehogy nincs ES flaska [link] . Ráraktam az installig orbot hogy ha life flaskat aktiválom akkor aktiválodik. :K És elnyomod a Vaal Discipline -t és recharge közbe kapod a damaget akkor sem áll le a recharge.

(#32649) Rayner válasza Har_melin (#32647) üzenetére


Rayner
őstag

igen ES-el megyek, de előtte pont az volt ami neked és igen nehéz hozzászokni hogy nem rongyolok be a tömegbe mint pl egy cycgladdal.

(#32650) Rayner


Rayner
őstag

Mai craftom 5exből. kiváncsi leszek mennyiért viszik el

kérdésem az lenne, mivel még sose harvest craftoltam, azzal bele menne egy prefix +max life?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.