Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) Mad_Wolf válasza la_cc (#33791) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

nekem egy 80, két 70, és egy 73 lett az eredmény, egyelőre nekem is elég volt a delve-ből.
Ha a gauntlet nagyon tré lehet még megpróbálom a 85-öt, bár 70 felett érezhetően nehéz lett minden.

Én úgy szoktam a minet robbantani, hogy bal klikkre rakom a detonatet, jobbra a dobást, és séta közben 'szemetelek' :D Bal gomb folyamatosan nyomva, amikor lenyomom a jobbot ugye megáll a kari és dobál addig, amíg a jobb le van nyomva, ha elengedem akkor pedig robban és halad tovább. (remélem érthető :D )

[ Szerkesztve ]

(#33802) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Lvl2...dead. :C Azt hiszem nem lesz itt "ingyen" láda.

(#33803) Mad_Wolf válasza BoneDragon (#33802) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

én feladtam, 6 halál után se jutottam lvl3-on túl. Nem nekem való ez :D

(#33804) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Act 2 lvl 17 :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33805) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

tvicsdrop portal

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33806) TrollBalint válasza Plazmacucci (#33799) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nálunk van későn, a világ más részein nappal van. Náluk azt hiszem pont reggel.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33807) BoneDragon válasza TrollBalint (#33806) üzenetére


BoneDragon
veterán

Reggel? Sose kezdődött nálunk reggel event. Vagy hol van az a nalunk?

[ Szerkesztve ]

(#33808) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Náluk GGG-nél reggel. Új Zélandon a közép-európai este 9 a munkaidő kezdete. Azért indul minden liga és event akkor, hogy minél több dolgozó legyen bent, minél tovább, hogy tudjanak hotfixelni és hibaelhárítani.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#33809) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Húbmeg Izaro + gmp mekkora csalás :D Keményen leizzadtam. Egyszerre annyi skeletont le tud spawnolni, hogy megtelik a képernyő, a gép meg csak nyög, hatalmas fps drop. Na ez sokkal nagyobb élvezet mint a conquerororkat farmolni... :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33810) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Akinek problémás a kezdés tudom javasolni a korábban említett guideot Ventrua-tól a Gauntlethez. Még nekem is ment problémamentesen a lvl15 tegnap, pedig sosem HCztam POEben.
Csak követtem a leírtakat (overlevel, wand craft, coral ring+beltek vendortól, socketszínek stb) és egyszer volt halálközeli élmény a tűznyilas unique csonti ellen a parton, azon kívül semmi gáz eddig.
Mondjuk az is igaz, hogy a neheze még csak most jön (Merveil)

(#33811) dante3


dante3
addikt

Engem szokásos módon ACT2 weaver spider tett hidegre lvl25-ön, minden gauntleten megszivat. Folyton egyhitel a köcsög. :O

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#33812) BoneDragon


BoneDragon
veterán

lvl22... fuck this game. Ennyi elég is volt.

(#33813) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez az eddigi eg könnyeb Ziz gauntlet. Nincs extra damage as element a mobokon, nincs minus all res a playernek. Az előző pl sokkal durvább volt. Én most tartok Act4 közepén.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33814) la_cc válasza Plazmacucci (#33813) üzenetére


la_cc
addikt

Fakíroknak való ez is. :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33815) Plazmacucci válasza la_cc (#33814) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó van, inkább kussolok, második monitoron néztem a videót és közben belesétáltam egy sorozatlövésbe :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33816) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ok ez a Ventrua féle Sabo csak 40ig noob friendly. Itt már csak kb csapkodom a billentyűzetet és reménykedek jó gombot nyomok, olyan sokmindent kéne csinálni.

5 különböző trap, 1 flame dash, steelskin szerencsére bal egérgombon azzal nem kell foglalkozni
Emellett folyamat mana/utility flaska, néha life.
Ele weaknesst nem is nyomom, már anélkül is sok gomb a fent leírt pár skill és a legtöbbször csak spamelek össze vissza. Néha azon kapom magam hogy a life flaskot spamelem. És erre rájön hogy a bossfightokból semmit nem látni a sok trap effektje miatt.

Stormblast mine sokkal egyszerűbb volt :U

(#33817) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Nagy nehezen én is elszenvedtem már act 2-ig, de úgy érzem ebből nem lesz lvl50.
3-4 szinttel nagyobb vagyok mint az adott map, de sokszor csak menekülök. Amúgy summonert kezdtem, mert azzal talán biztonságosabb mint egy facetankkal.

(#33819) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#33817) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

na ennyi is volt, 2 nap szenvedés után lvl21-en elhaláloztam (ismét), nem fehér embernek való ez. Majd pénteken folytatom, rám fér egy kis pihenés (cod, overwatch, gta, ami csak szembejön) :D

(#33820) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Én befejeztem a Endless delvét 2db lvl90-es karival. Remélem Fortuna rám kacsint és vmi szépet ad nekem :D.
A Ziz gauntlet-et inkább meg se próbálom így legalább megspórolok egy idegösszeomlást. Elég stressz ér a mindennapi életben a kikapcsolódásomkor inkább kihagynám az ilyeneket....

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33821) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#33820) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én 42-es szinten elpatkoltam, inkább játszok valami mást az invasion eventig. Remélem találkozok shaperrel mud flatsen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33822) la_cc válasza Pitymaszter (#33820) üzenetére


la_cc
addikt

Minek 2 db 90? Akkor már rámentem volna 1 db 95-re. :))

Szerintem acconként sorsolnak, nem?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33823) TrollBalint válasza la_cc (#33822) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én úgy tudom karakterenként van a sorsolás, csak a level 50-es box jár accountonként

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33824) Edge válasza TrollBalint (#33823) üzenetére


Edge
veterán

jól tudod :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33825) la_cc válasza TrollBalint (#33823) üzenetére


la_cc
addikt

Baszki, mi logika van ebben?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33826) TrollBalint válasza la_cc (#33825) üzenetére


TrollBalint
addikt

hogy ingyen ládát ne kapj annyit, viszont sokat játszál a játékkal, mert az nekik jó. Vagy valami ilyesmi lehet az üzleti model mögötte. (Ha acconként csak 1x sorsolnak, akkor elviszed a karaktert 95-ig, és annyi, nincs értelme tovább játszani, hiszem a cuccokat meg se tarthatod, ha jól tudom. Nem migrálódnak vissza standard-ra. Viszont, ha nagyobb eséllyel veszel részt rajta, akkor naná, hogy nyomják az emberek, és a streamerek is :) És ugye az nekik jó, ha ezzel játszanak, mert ... mert az jó nekik :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33827) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Ha másnak is teleszaladt a púpja a hcssf-l, akkor kis gőzleengedőnek érdemes rápillantani: [link]
Semmi extra, free, tisztességes iparosmunka, de Sárkányokon lehet repülni, és tűzet fúj, meg tűzlabda meg minden... :DD

(#33828) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Ki mit nyert az endless delve-ben?
pénteken kezdődik a Heist event, ott már fel kellene húznom vagy 2 karaktert 70-ig, kellene valami portal effekt :) Lassan kellene valami build ötlet is hozzá, lehet viper strike pathfinder, az most nagy kedvencem.

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33829) Pitymaszter


Pitymaszter
tag

Nézzétek az üziket bejelentkezve a honlapon!
Kiküldték a nyereményeket!
Nekem:
Congratulations! You've won Deicide Wings as a prize for your achievements in the Endless Delve. Press "N" in-game to check it out!
Pont azt kaptam amit szerettem volna. :D

Endless Heist-ben most biztos a wintertide brand OCC-al fogok kezdeni nagyon megtetszett a skill.

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33830) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#33829) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hányás szinten járt bármi is 50 felett?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33831) BoneDragon válasza Pitymaszter (#33829) üzenetére


BoneDragon
veterán

Érdemes volt 85-ig elszenvedni... 2019-ben volt az uccsó üzi.
:((

(#33832) Pitymaszter válasza Plazmacucci (#33830) üzenetére


Pitymaszter
tag

A lvl50-es rewaron kívül volt még lvl60; 70; 80; 85 ;90 ;95 rewardok, amik sorsolásosak voltak
Alábbi linken megtudod nézni miket lehet és milyen szintekhez van kötve.
[EVENTS REWARD-ok]
Bár lehet hogy heistben ki kellene préselni magamból 1-2 lvl95-ös karit mert az Angelic Armor Set nagyon bejön és hátha... de majd meglátjuk ahogy mondta vak is :D

[ Szerkesztve ]

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33833) Plazmacucci válasza Pitymaszter (#33832) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor szart se kaptam :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33834) brunnehilde válasza Plazmacucci (#33833) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Én is ugyanazt. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#33835) simondr


simondr
senior tag

Hát srácok, el se hiszem, 3 üzenetem volt ma reggel. Zárójelben megjegyzem hogy az utolsó 6-8 (lvl90+) karakterem ilyen eventeken semmit se nyert, még egy ócska weapon effectet sem. Erre ma:

Congratulations! You've won Harlequin Weapon Effect as a prize for your achievements in the Endless Delve.

Congratulations! You've won Fire Armour Pack as a prize for your achievements in the Endless Delve.

Congratulations! You've won Deicide Wings as a prize for your achievements in the Endless Delve.

(#33836) TrollBalint válasza simondr (#33835) üzenetére


TrollBalint
addikt

akkor benevezel a Heist-re is? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33837) Plazmacucci válasza TrollBalint (#33836) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ott sokkal nagyobb lesz a játékos szám, és ugye nem csak HC lesz belőle. Esélytelen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33838) Pitymaszter válasza simondr (#33835) üzenetére


Pitymaszter
tag

Grat! Szép kis ajándék csomagot kaptál :)
Mennyi és milyen szintű karakterrel zártad az eventet, ha szabad megkérdezni?

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33839) simondr válasza Pitymaszter (#33838) üzenetére


simondr
senior tag

nem volt sok időm játszani így a következőképpen alakult:

1) Occu, lvl93, vortex + cold snap
2) Inquisitor, lvl92, RF
3) Necro, lvl88(?), zombik + rotting legion

(#33840) BoneDragon válasza simondr (#33839) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem volt sok időd...csak napi 8 óra. :U :DDD

(#33841) simondr válasza BoneDragon (#33840) üzenetére


simondr
senior tag

ha napi 8órát tolom, akkor kb 9db lvl85+ karakterrel fejezem be :K :DDD

(#33842) BoneDragon válasza simondr (#33841) üzenetére


BoneDragon
veterán

Még Steelnek is csak egy db 95-ös lett, pedig ő 8 órában tolja és azért szerintem jobb player... :D Na mindegy is.

(#33843) simondr válasza BoneDragon (#33842) üzenetére


simondr
senior tag

"jobb player", ezt úgy érted többet játszik? mert ebben tuti hogy igazad van :)
igen, 1db lvl95 karaktere lett, de azt tudod hogy nem lineáris a fejlődés? Tehát lvl94röl 95re nem annyi XP kell mint lvl93ról 94re.
És egy utolsó megjegyzés: Steelmage izomból tolta a "lefele bányászást" egy olyan RF karakterrel, aminek igen kevés volt a damage. Tehát míg ő arra játszott hogy minél mélyebbre jusson, addig én arra játszottam hogy minél rövidebb idő alatt, minél magasabb szintet érjek el. Említésreméltó különbség :))

(#33844) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azt kell, hogy mondjam, összességében a decemberi eventek izgalmasabbak mint az elmúlt 3 liga együttvéve.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33845) TrollBalint válasza Plazmacucci (#33837) üzenetére


TrollBalint
addikt

De ezek a jutalmak is a Delve-ért jártak. Vagy úgy érted hogy a delve-nél lesz magasabb a Heist játékosszám? Mert abban nem vagyok biztos. Legalábbis, hogy releváns különbség lesz.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33846) BoneDragon válasza simondr (#33843) üzenetére


BoneDragon
veterán

Úgy értem, hogy egyik legjobb poe player, ha nem a legjobb.

(#33847) Plazmacucci válasza TrollBalint (#33845) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jogos, valamiért a gauntlet volt a fejemben. Szerintem amúgy a heist könnyebb lesz mint a delve.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33848) Edge válasza Plazmacucci (#33833) üzenetére


Edge
veterán

én meg csak a lónak azt a bizonyos részét :DDD
mindegy sztem kövi ligáig d3-azok, olyan op itemeket tettek be seasonbe hogy csak pislogok, kb legal csít.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33849) TrollBalint válasza Plazmacucci (#33847) üzenetére


TrollBalint
addikt

hát kíváncsi leszek rá én is. Picit utána olvastam, elvileg a contract végén fixen esik egy új contract, ami a karakter szintedhez passzol, plusz Adyah is árulni fog.
Mondjuk abból a szempontból biztos könnyebb lesz, hogy amit az elején találunk cuccokat, azokat ki lehet menteni és akkor tuti megmaradnak :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33850) simondr válasza BoneDragon (#33846) üzenetére


simondr
senior tag

A kijelentésed látom, csak nem tudom mire gondolsz, hogy miben a legjobb? Raceket tud nyerni napi ~20 óra játékkal? Vagy a kiválasztott buildet hamar el tudja vinni egy HC kompatbilis szintre? Vagy ő találja ki a legjobb buildeket? Vagy nemtudom, mit kell itt "legjobb player" alatt érteni? tényleg érdekel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.