Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Ha játszik itt konzolos, vagy van rálátása a series s vagy x játékban nyújtott teljesítményére, főleg mondjuk 40 csonti és pl. harbinger csoport találkozásakor, vagy durvább helyzetben, az segíthetne eldöntenem, hogy a kistesót vegyem (ami ráadásul kapható) vagy 200 felett bőven az x-et (ami nincs).
Azt láttam, hogy a betöltési idők mindegyiknél 2-3 sec.
1440 -es felbontás 4K-n mennyire "látványos" ?
Áprilisban olvastam, hogy a POE is ezentúl az új generációs gépeket fogja támogatni így régebbi gépek a POE 2-t nem fogják tudni.
Most ugyan xbox one-n játszom, ami csak 1080 p, de sokszor szétesik, szaggat. A HO-ban pl. 720 p alá esik a felbontás.
Szóval el kellene döntenem, ami nem annyira sürgős de előbb-utóbb utolér.

(#33752) Rayner


Rayner
őstag

van új squire build? :D egy nap alatt 30exet drágult :D

(#33753) freddirty


freddirty
senior tag

Ha már vége a ligának és el akarod tolni gamblingre az exedet akkor Gwennen legyen az :)
Vettem 1100 Astragali-t 28 exért. letoltam pár logbookot, 200 refresh után jött az eredmény :) /Jó lesz standardra, a kövi liga úgyis expansion valami vacak ligamechanikával és vszleg jó új contenttel ami standardon lesz a legélvezetesebb/

[ Szerkesztve ]

fred

(#33754) brunnehilde válasza freddirty (#33753) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Az komoly, grat. :DDD Lassan már mindenkinek esni fog egy, vagy "legalább" egy mirror. ;]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#33755) Remiel


Remiel
őstag

Nekem most is ott figyel 2 leather belt, de nincs rá "pénzem"... kéne egy valag greater broken akármi, de sosincs elég

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#33756) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Összejött amit szerettem volna (legalább level 80 delve - 81 is meglett). Kedvem lenne elvinni 90ig, de időm sajna nem engedi most, pedig már eléggé összeállt a karakter és így már haladós vele a játék. A resistek miatt láttam sok commentet general chaten, nekem nem volt problémám vele, sőt sikerült túltolni egy picit :U Sisakkal grace+precision +2level, shieldben pedig +2 vitality. Sebzést még 4linkkel sem érzem kevésnek, legalábbis ebben a mélységben ahol vagyok.

Várom a következő eventet. SSFHC lévén ott nem vagyok benne biztos, hogy meglesz a lvl 50. Itt is haltam 42szer level 81ig :DD

(#33757) Edge válasza freddirty (#33753) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

mindeközben delvében:

:DDD :DDD :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33758) Plazmacucci válasza Edge (#33757) üzenetére


Plazmacucci
félisten

MIrrorok is potyognak delvben. Na persze nem nekem. Na azért esnek olyan itemek amiket ligában sosem találnék...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33759) Lokids


Lokids
addikt

Nagynehezen elszenvedtem egy poison occultistot lvl50-re de elég is volt.
azt írták ide jó, meg op... hát nagyon de nagyon szenvedős volt. Az eliteket alig bírtam vele megölni. 1 évvel ezelőtt ugyanez ED trickterrel, mint forró kés a vajon. És akkor még azt se tudtam mit kell felvenni hozzá.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#33760) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Egyszerre találtam stibnite és gránit flaskát delvben 😇

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33761) Mad_Wolf válasza Lokids (#33759) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Én 80 felett vagyok a poison concoction occuval, régen volt már ilyen jó karakterem. Itt a POB, baromi egyszerű build. Dobálod a flaskákat, amint tele van a plague számláló elnyomod és futsz ahogy bírsz, mindenki meghal körülötted.

Az RF buildem mindjárt 70, a boneshatter 60+, mindegyik elég jó, stabil, nem volt túl nehéz a szintezés sem velük.

[ Szerkesztve ]

(#33762) BoneDragon válasza Mad_Wolf (#33761) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igazán lehetne a szintezés alapból ilyen gyors a játékban. Imádtam, hogy 1 node 1 szint. 90-ig elviszem ma aztán annyi volt, jöhet a heist. Arra kíváncsibb vagyok.

(#33763) Edge válasza Mad_Wolf (#33761) üzenetére


Edge
veterán

engem az rf build érdekelne tudnál adni pobot amiből dolgozol? ty

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33764) Mad_Wolf válasza Edge (#33763) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

steelmage buildjét követtem, beírod a POB-ba import/exportnál a nevét, rászűrsz az endless delve-re, és ott lesz. Steelendlessdelving a karija neve.
A youtube-on fent van egy starter videó Raiztól, érdemes megnézni. A második lab után lehet átállni RF-re, addig flame wall+holy flame totem, majd armageddon brand.
De ha konkrétan arra vagy kíváncsi, az én karakterem hogy áll, akkor McHaals a profilnevem, POB-ban láthatod a karaktereket.

[ Szerkesztve ]

(#33765) DjDanee87 válasza Mad_Wolf (#33764) üzenetére


DjDanee87
addikt

RF jó lesz a Ziz féle Dec10 SSFHC gauntletre is? Valahol azt javasolták, rákerestem youtubeon és csomó unique volt rajta, ami igaz hogy 1-2chaos, de azzal nem lennék kisegitve SSF esetén.

(#33766) Edge válasza Mad_Wolf (#33764) üzenetére


Edge
veterán

thx érdekes cucc :)
DjDanee87: pont a linkelt utubviden egy ssfhc viable változat van. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33767) Mad_Wolf válasza Edge (#33766) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Na jó de ez a ziz féle az nem sima hanem "kicsit" nehezített 😆. Passz, lehet jó lesz.

(#33768) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Raizqt megy ssfhc-ben rf inquisitorral.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33769) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ki mivel megy majd neki Ziz gauntletnek? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33770) Edge válasza Plazmacucci (#33769) üzenetére


Edge
veterán

hát nekem a múltkori se ment esélyes hogy passzolom ezt is, nem nekem való a hc, sose volt az, pláne hogy mostanában lagolni szokott a game.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33771) Plazmacucci válasza Edge (#33770) üzenetére


Plazmacucci
félisten

50-ig kell kell jutni :) Én simáőn poénra veszem amikor a mudflats-en hatoddszorra van ripperóni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33772) Remiel


Remiel
őstag

Mindig jó, ha menet közben is tudod mi vár a mapon :DDD

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#33773) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#33768) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Ő dominating blowwal megy, most csinálom én is 🤣

(#33774) TrollBalint válasza Remiel (#33772) üzenetére


TrollBalint
addikt

Szindikétnél szokott segíteni, ha zoomolok, nem tudom itt működne-e... Kipróbáltad?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33775) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#33773) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

bakker ez a dominating blow elég OP. 4-5 szinttel nagyobb node-okat megyek, és olyan könnyű mintha 4-5 szinttel kisebbek lennének.
Elég lassan indult be a build, mivel a domblow 28-as skill, de 30-tól azt vettem észre, hogy sokszor 2-3 skillpont vár elosztásra, annyira megyek és nem hiányzik :) Aztán ránéztem a resistekre, a legnagyobb 30 volt, a lightning konkrétan -10, de észre se vettem mert nem haltam meg.
most 56 vagyok, kíváncsi leszek estig hol áll meg
Aztán indulhat a gauntletben a ripperóni :D

[ Szerkesztve ]

(#33776) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Jeeee! Lesz konzolra mai indulással delve event. Valami ajánlott build ?

(#33777) Plazmacucci válasza LittleBoss67 (#33776) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak nem kisírták? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33778) Pitymaszter válasza LittleBoss67 (#33776) üzenetére


Pitymaszter
tag

Én személyes tapasztalat alapján az alábbiakat ajánlom:
-phys Seismic/Exsanguinate Trap Build Saboteur
POB: https://pastebin.com/DVpWr59E
A Unique Cold iron daggerek helyett használhatsz +1 phys spell dagger és + 1 phys spell shieldet is. Ha szerencsét van esik olyan unique dagger. ÉN lvl 90-ig zökkenő mentesen elvittem Endless delve-ben főleg mikor már összeállt a build.

- Chieften cyclone - shockwave Herald of ash-al. MINDEN robban :)
POB: https://pastebin.com/qf1SRJBL
Jó kis build ez is delve-hez. jelenleg lvl 72 nél járok de most állt össze a build innentől mint kés a vajban lvl90-ig (vagyis eddig úgy néz ki hogy nem lesz probléma :) )

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33779) Mad_Wolf válasza LittleBoss67 (#33776) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Dominating blow. POB-ban Raizqt karakterét húzd be.
Csak ennyit tudok hozzátenni:
58-on estem neki a 65-ös nodenak, 1,5 szintet léptem vele. Meg se karcoltak.
Nem tudom később (80 körül) milyen lesz, de most főkőkemény. Nyomva tartom a jobb gombot, néha cry, néha mana flaska, minden meghal.

Egyéb build ötletek:
Posion concoction: semmi gearben pukkannak a mobok miközben rohansz ahogy bírsz.
Itt egy nagy lista endless delve buildekkel

[ Szerkesztve ]

(#33780) Mad_Wolf válasza Pitymaszter (#33778) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Ezt a trappert kipróbálom én is, ha elvittem 70-ig a domblowt. Mindig is szemeztem ezzel az exsanguinasdasdaés akármi skillel. De shockwave-t is akartam még csinálni, van hozzá már pár cuccom... francba, most se alszok hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#33781) Mad_Wolf válasza Mad_Wolf (#33779) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

61-esen a 68-as node is megvolt... na jó nem áradozok tovább, aki akarja próbálja ki, hétfőig még van idő.

(#33782) Pitymaszter válasza Mad_Wolf (#33780) üzenetére


Pitymaszter
tag

Hát csak ajánlani tudom a trappert mert iszonyat erős én a nodoknál csak pakolgattam a seismic trappet és hullott a nép még 4 linknél is!!! Mondjuk végére összejött a 6L chest azzal meg már tényleg kés a vajban. Exsanguinate meg tök jó trash mobok ellen. Ajánlom hozzá a (https://pathofexile.fandom.com/wiki/Deerstalker) unique cípőt (ha kiesne mostanában) az Exsanguinate skillhez jó, olyan mint ha lenne egy shaper kesztyűd trap supporttal.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33783) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Asszem ezt a buildhez fogom megpróbálni gauntletben: [link]
Eközött meg RF Inq között vaciláltam.

(#33784) Mad_Wolf válasza DjDanee87 (#33783) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

dettó, én is ezt a trappert tervezem, aztán meglátjuk. Célom csak a lvl50, szóval minden mobot meg fogok ölni minden mapon, így overlevel leszek és talán biztonságosabb úgy nekiesni a bossoknak

(#33785) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Jól látom, hogy ma is lesz twitch drop? Gondolom Zizarant kell hozzá nézni, vagy van a GGG-nek valami "hivatalos" listája, hogy kiket lehet nézni a dropért?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33786) Plazmacucci válasza TrollBalint (#33785) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ziz nem fog játszani. Egyébként mindegy kit nézel csak poe legyen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33787) la_cc válasza TrollBalint (#33785) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi, hogy megemlítetted! Egész pofás kis portált adnak... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33788) Mad_Wolf válasza TrollBalint (#33785) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Az összes event első napján lesz Twitch drop. Bármilyen Poe adást kell nézni 2 órán át.

(#33789) TrollBalint válasza la_cc (#33787) üzenetére


TrollBalint
addikt

ja-ja, ezt már nem akarom kihagyni én sem

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33790) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Firebomb cannibal is my new best friend :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33791) la_cc


la_cc
addikt

Meglett a delve-ben a 85-ös szint egy totem-es build-del. Hát nem mondom, hogy megjött a kedvem az SSF-hez... :))Az utolsó 5 szint az elég nyögvenyelős volt trade és craft nélkül.

Más: az összes mine build olyan, hogy eldobálja az aknákat és "'D" gombbal rá kell rombantani vagy egy dedikált miner-nél ez megoldott valamilyen support gem-mel? Most frenzy charge-ok miatt volt a build-ben és hát eléggé irritált, hogy rá kell rombantani plusz 1 gombbal mindig.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33792) Plazmacucci válasza la_cc (#33791) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem a skitterbotok egyet egyet fel tudnak robbantani, de nyomkodni muszáj lesz. Én simán átraktam space-re a detonate funkciót.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33793) la_cc válasza Plazmacucci (#33792) üzenetére


la_cc
addikt

Ott a quicksilver flask-om van pont. :U Amúgy köszi az infót, ez sem lesz az én stílusom akkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#33794) Remiel


Remiel
őstag

Játék közben teleportáltam a városba, kiírt valami olyasmit, hogy not possible you are not owner of the instance és kidobott, azóta bármelyik karival akarok belépni csak a fogaskerekek pörögnek, úój kari kreálása esetén meg timed out

volt már ilyen valakinek vagy ötlet mi a franc lehet a gond?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#33795) Pitymaszter válasza la_cc (#33791) üzenetére


Pitymaszter
tag

Igen miner-nél nyomogatni kell a "D" gombot vagy éppen azt amire beállítod.

BTag: PiMaster#2243 PoE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/chaoslord3/characters

(#33796) Rayner


Rayner
őstag

Az minek a függvénye lehet hogy időnként ennyi beast van a pályán?

(#33797) freddirty válasza Rayner (#33796) üzenetére


freddirty
senior tag

Great Migration Lira asc pont.

fred

(#33798) Rayner válasza freddirty (#33797) üzenetére


Rayner
őstag

Köszi! :)

(#33799) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Náluk hány óra van mikor kezdődik az event? Miért ilyen későn kezdődik? Mi értelme ennek?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33800) la_cc válasza Plazmacucci (#33799) üzenetére


la_cc
addikt

Starting at Noon December 10 (PST) which is Dec 10, 2021 9:00 PM (GMT+1)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.