Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) TrollBalint válasza Plazmacucci (#33237) üzenetére


TrollBalint
addikt

Olyanom már volt, hogy valami, alapvetően egy fire damage-os fegyverre kaptam ezt, plusz bónuszt a fire damage-re ott annyira nem zavart volna (ha használnék ilyet :) de én summoner vagyok) sőt, fejlődés közben még akár jó is lehet. De fejlődés közben meg pont nem nagyon van chromatick, meg fuse, meg ilyenek, amikkel lehet rá socketeket meg színeket variálni. Ami esik tainted, az semmi... egyedül a páncélt tudtam használni, azt is T2-es mapokig, de csk azért, mert elfeledkeztem róla :B MIután észrevettemés lecseréltem, már nem is haltam olyan sokat :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33252) Plazmacucci válasza TrollBalint (#33251) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én még a sztori alatt gyártottam egy 400 dps baltát, mapozásig is bőven elég. Szóval lehet jó dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33253) BoneDragon


BoneDragon
veterán

A hivatalos trade oldalról leszedték a live search funkciót? Vagy én vagyok vak?

(#33254) BoneDragon válasza BoneDragon (#33253) üzenetére


BoneDragon
veterán

Be kell hozzá logolni. :W :B

(#33255) DjDanee87 válasza brunnehilde (#33242) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is ugyan ez a tapasztalatom. Ziz/Lightee féle TR build, és esek kelek T1-2 mapokon (legalábbis scourge monsták ellen). Mondjuk az én gearem tuti szarabb mint a tied, még fogalmam sincs hogyan lehet jó bow-t csinálni. Állítólag könnyű, nekem meg 1 bow esett eddig + gem levellel, de az is trágya egyéb statokkal és 1 sockettel.
Használható bow ahogy látom 25C körül indul, de összesen 6 chaost találtam storyban. Persze szép lassan majd eljutok oda, hogy vehessek egy kezdő bowt csak kell még pár vendor setet eladni meg letolni pár mapot. Aztán jöhet a többi item cseréje, mert elég szegényes volt a drop szintezés közben.

Mondjuk időm nem lesz játszani most, csak kipróbálom ezt a ligát, de úgy látom nem veszítek vele sokat ha kimarad. Expedition-ről nem tudom mi volt a többség véleménye, de nekem az kifejezetten tetszett - és a kiválasztott VaalLightningStrike build ott be is váltotta a hozzáfűzött reményeket.

(#33256) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tessék a pajzsok már nerfet is kaptak :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33257) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Holnap kezdődik a konzolos liga?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33258) Rayner válasza DjDanee87 (#33255) üzenetére


Rayner
őstag

Azért estek keltek mert nem jó a skillfa :D
Ezt a 2 pontot kell felvenni az alábbi body armorral (30c):

ki kell tenni 90%+ de lehetőleg 100% spell supressiont. Ez azt csinálja hogy minden bekapott spell sebzést felfog az ES de mivel ki van téve a pont vissza is tölt azonnal, a total recovery pedig ezt is gyorsítja. Így ha van 80-100 ES akkor az kapja a dmget és ugrál fel-le felfogva a sebzések nagyon nagy részét amivel tudtok akár facetankolni is. Ez új mechanika és nagyobb ES-el még tanokassabban működhet mivel instant visszatölti

[ Szerkesztve ]

(#33259) Rayner


Rayner
őstag

Egy dolgot nem tudok megoldani, hogy a bossoknál legyen life leech vagy regen. ott szoktam elvérezni ha nincsenek addok

(#33260) dollarZ18 válasza .LnB (#33257) üzenetére


dollarZ18
tag

Ma kezdődött. Már lehet játszani.

(#33261) TrollBalint válasza Plazmacucci (#33256) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én úgy olvastam, hogy csak az egyik pajzs, a tower shield talán, míg a többi meg kis buffot, hogy ne legyenek olyan nagyon a különbségek

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33262) .LnB válasza dollarZ18 (#33260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33263) Rayner


Rayner
őstag

DoTos buildnél life leech nem megy, life on hit az működik?

+2 Life gained for each Enemy hit by your Attacks ezt kellene feltennem?

[ Szerkesztve ]

(#33264) Plazmacucci válasza Rayner (#33263) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen life on hit működik a spell vagy proj előtte sebez. Vortex sosem fog leechelni :D Meg a legtöbb leech phys damre vonatkozik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33265) -FreaK- válasza .LnB (#33262) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is a TR buildet kezdtem, de mivel először játszom a játékkal, még naaagyon sok mindent kéne megtanuljak. Szal egyelőre csak követem a buildet meg csinálom az alap játékot. Azt majd menet közben jön minden :)

(#33266) Rayner válasza Plazmacucci (#33264) üzenetére


Rayner
őstag

Nah majd ha lesz idom átvariálom a dolgokat. Egyik dmg gem helyett beteszek majd egy life gaion hitet. Alap dmgem igy is t15 viable és malev nem aktiv hanem purity of elements van helyette mert többi itemem is 2c kb. Majd sapka kesztyu ov tegezen rendezem a statokat es akkor mehet malev.

(#33267) DjDanee87 válasza Rayner (#33266) üzenetére


DjDanee87
addikt

Már én is be tudok ruházni egy-két itemre majd. Tegnap volt egy szerencsés lvl68 Heist :C

(#33268) Plazmacucci válasza DjDanee87 (#33267) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szomorú hogy ebben a ligában ezbilyen nagy szám. Sírnak is redditen magas fokon.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33269) Edge válasza Rayner (#33263) üzenetére


Edge
veterán

Ignitera van ilyen pl. unique itemen:
Recover (40–60) Life when you Ignite an Enemy

Nemtom chaos dotra is van-e ilyesmi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33270) 0karmacoma0 válasza DjDanee87 (#33267) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Heist továbbra is a legjobb currency generátor míg gyűjtögeti az ember a jobb Maven buffokat. Előző ligában is ott jött minden, ami nem expedition vagy late game farm volt. Most is ott gyűjtögettem Regret orbokat, mert konkrétan olyan kevés esett, hogy tele voltam life node-al CI átállás közben és még mindig kéne vagy 10, hogy ne legyen egy hányás a passzív fám.

Amit még tudok ajánlani az a Delve. Szájhúzva bementem egy vaal faluba(kb 3.13 óta nem éri meg), és újra elég jónak tűnt a drop.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#33271) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most, hogy a fortify 20 stack fölé buffolható, fortitude-dal hogy lehetséges? Az nem ad a hit-hez fortify-t. Szóval hogy lehet projectile-al 20 fölé menni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33272) .LnB válasza Rayner (#33258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda? Ziz féle skilltree nem jó? (Most nem tudom megnézni.)
Mondjuk szerintem jó ha mapozás elejéig el jutok majd ebbe a ligába (lesz más game).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33273) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

scourge loot buff patch. (De szép, egyetlen magyar szó sincs benne.) Úgy látszik feltűnt, hogy loot nélkül nem igazán kap kedvet az ember a játékhoz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33274) Rayner válasza Har_melin (#33273) üzenetére


Rayner
őstag

Á csak annyira el voltak foglalva az itemekkel hogy a currency tábla kimaradt a patchból😂😂😂😂

(#33275) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#33271) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ötlet?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33276) Edge


Edge
veterán

Hát skacok mégse passzoltam ezt a ligát, ehhez mondjuk az is kellett hogy d2rben a szerverek halldokoljanak, amig a login queuera vártam elkezdtem a ligát, aztán maradtam :DDD
Egy BA elementalistet indítottam, szerencsére nem annyira common build mint egy TR így viszonylag olcsón összelehet rakni, mondjuk mákom volt mert már esett kb 4 exnyi cucc. Ennyit majdnem bele is toltam a kariba.
Most kezdtem el mapozni, nagyon smooth, 1hitel egy egész képernyőnyi mobot ahogy kell, húzósabb szituban, pl amikor minden fos a nyakamba akar ugrani, decoytotem rá egy firewall azt még egy kegyelem lövés, minden fekszik.
És még közel sincs kész, a cluster jeweles ágat még ki kell rakni most arragyúrok, csak még a piac pang nincs választék...

A liga content amúgy tetszik sok xpt ad, ellenben max szintezéskor volt amit tudtam hasznosítani, de semmi igazán normális cuccot nem adott még... igen ezen kell javítani.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33277) Har_melin válasza Edge (#33276) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ahogy a buffról szóló videókból értem, valami hasonló lehet (lesz?) a helyzet, mint a delíriummal volt. A scourge mapokon item specifikus modok lehetnek (még nem tartok mapozásnál, szóval nem tudom), amelyek nagyon megdobják az ottani lootot. A gond eddig az volt ezzel, hogy egy örökkévalóságig tartott felszintezni egy scourge mapot (megint csak a videók alapján, azoknak nem három, hanem 10 szintje lehet). Ezt az időt, pontosabban a szükséges corroption mennyiségét csökkentették le a felére.

Ettől az alapjáték második felében, a mapozás legelején még nem lesz vonzóbb a scourge. Marad muszáj grindnek azért, hogy aktiválhasd majd a map részét, de állítólag utána már meg is fogja érni csinálni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33278) TrollBalint válasza Har_melin (#33277) üzenetére


TrollBalint
addikt

Egyszer szeretnék egy 'Mi mit jelent a GGG nyelvben' értelmező szótárat :D
Főleg erre az állítólag-ra lennék kíváncsi, szerintük annyi minden megéri állítólag :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33279) Rayner válasza TrollBalint (#33278) üzenetére


Rayner
őstag

Nem kell feedback és állítólag ehhez😂 nyilván pontos adatok vannak arról ki mennyi időt tölt a mechanikával és mennyi cucc esik. Most panaszkodtak és most jogosan erre pedig azzonal léptek. Vasarnap leszek ujra gep elott majd megnezem akkor es folytatom😂

(#33280) Har_melin válasza TrollBalint (#33278) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Az állítólagot én tettem bele, mert még akik a videókat kirakták, azok is csak a patchnotes alapján tippelték a hatást, nem saját játékból. Ők sokkal optimistábbak voltak (BigDucks, Badger), én meg A8 közepén még nem tudom eldönteni.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33281) TrollBalint válasza Har_melin (#33280) üzenetére


TrollBalint
addikt

jaa... azt hittem a GGG mondta, csak Te is szkeptikus vagy :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33282) P00By válasza P00By (#33223) üzenetére


P00By
nagyúr

Elkezdtem pontosztás néklül, azt hittem már kint lesz. igx már nehéz :D

(#33283) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

megy valaki armor+block builddel?

Én nugiyen eva alapú PC pathfinderét kezdtem el, de közben szembe jött egy armor+block védelmű változat is, ami elég meggyőzőnek tűnik - legalább is videón. Viszont attól, hogy egy streamernek működik, nem biztos, hogy nálam is fog és a mostani átdolgozásnál nem tudom, hogy muzsikál végül is az armor.

Lassanként döntenem kellene, hogy még a kapott respec pontokba beleférjek. A Glorious Vanity és cluster jewelek nélküli változatban, amit egy kicsit igazítottam a magam igényei szerint 40k+ armor, 100% spell suppression és 70% block chance lenne, minden resist (chaos is) kimaxolva. Nekem általában jobban fekszik a facetankolós stílus, mint amikor folyamatosan el kell ugrálni, ezért gondolkozom ezen a változaton.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33284) Plazmacucci válasza Har_melin (#33283) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Spell supression szerintem mapozásra jó és ennyi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33285) Har_melin válasza Plazmacucci (#33284) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Hm, a játék minimum 80%-a mapozás - akkor jó lesz.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33286) Edge válasza Har_melin (#33277) üzenetére


Edge
veterán


ezzel is kéne vmit kezdeni mert így senki se fogja scourozni a cuccokat ha ilyen remekművek jöhetnek létre
:DDD :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33287) Plazmacucci válasza Edge (#33286) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez real?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33288) Rayner válasza Edge (#33286) üzenetére


Rayner
őstag

Hát nem, sjanos annyira ritka a jo stat kombó hogy inkabb jobb nem csinalni vele semmit (nyilvan ha bejon a 0.000001% akkor exeső de ugye erre nem alapozik kb senki) egyébként csak egy currency kellene ide ami engedi random pörgetni az attributumokat. Persze úgy hogy essen rendesen a cuccból nem ugy mint az ex

[ Szerkesztve ]

(#33289) Edge válasza Plazmacucci (#33287) üzenetére


Edge
veterán

reddit úgyhogy még az is lehet :D

Rayner:
és a piac teli van elrontott 6L uniqueokkal, érted keresel vmi spec cuccot a buildedhez erre rajta van egy fos scour... nem egyszer jártam így, nos őszintén az még ingyen se kéne.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#33290) brunnehilde válasza Har_melin (#33283) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Megyek. Csak nincs még elég respec pontom, hogy a TR-ről visszacsináljam rendesen cyclone champre, de azért haladok. Amióta megint bepörögtem, alig haltam. Igaz, még mindig csak t4-t5 mapokat tolok. :U Érdekes, hogy a 40k armour nem elég nála, hogy a phys dmg reduction 90%-os maxos legyen, de igy is meggyőzőnek tűnik. A spell suppression végülis, hogy működik? 98%-a van... :))

Próbálgattam, hogy nézne ki most egy non-crites facebreaker cyclone champ build, szerintem ezt fogom megépiteni. Egyszerű, marha jó(nak tűnő) védelem, jó DPS. 5,5k life, 55% block, 50% evade, 90% phys dmg reduction. 79%-os resistek (de 80 is meglehet). Forti. Chaos resisten kell még majd állitani (kb csak annál a gyagyás Al-Hezminnél feküdtem), de sokféleképpen variálható a build, clusterekkel is lehet játszani. DPS meg Pride max effectel és blood stanceben 6,3m. Nem rémlik, hogy ennyi lett volna bármikor is non-critessel. Az ára se vészes, most néztem, egy Vita+Pride watchers 20-25exa, szerintem az lenne a legnagyobb tétel. Gyűrűkbe és amulettbe kéne még fektetni, de pl az intiutive leap is fillérekért megy.

Droptól a ligában nem vagyok elájulva, igy egy hét után a legkomolyabb cucc ami esett, 7c-ért ment el traden. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#33291) Rayner válasza Edge (#33289) üzenetére


Rayner
őstag

Pontosan ezèrt is van nekem alapra állítva a szűrő hogy corrupted: NO 😂😂😂😂

(#33292) Har_melin válasza brunnehilde (#33290) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, akkor lehet, hogy arrafelé indulok majd el.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#33293) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Lucky day?

Vaal-t rá? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33294) dante3 válasza Plazmacucci (#33293) üzenetére


dante3
addikt

Mindenképpen, hátha megfejeli még 7% life-al. :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#33295) Mad_Wolf válasza Plazmacucci (#33293) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Kár hogy nem lehet scourge-olni, biztos kapna valami jót

(#33296) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sztori alatt minden olyan könnyűnek tűnik. Bárcsak a mapozás alatt is ilyen durva lenne ez a Toxic Rain. :D Nincs sok időm (és konzolon játszom), szóval még csak lvl42 vagyok. Nemrég váltottam Toxic-ra. És mivel nekem ez csak a második ligám/ harmadik karakterem all time, így bejön. Sőt sokkal erősebbnek tűnik mint a korábbi Lacerate.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33297) Rayner válasza .LnB (#33296) üzenetére


Rayner
őstag

Nagyon erős még pár chaos cuccokban is. T15 ugy hogy tegezen gyurun es amun még nincs dot statom a fegyveren pedig nincs +2 level of bow skills… és nem aktiv a malevolance sem szoval igen ha ezek fent vannak elég brutál

(#33298) P00By


P00By
nagyúr

ACT 6-ig esett 2 ex :Y

[ Szerkesztve ]

(#33299) Plazmacucci válasza Rayner (#33297) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Engem nagyon zavar hogy van két max három build amivel a nagy többség játszik. Megértem hogy miért, de akkor is nyomiság, hogy a skillek 80 százaléka szemét.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33300) Rayner válasza Plazmacucci (#33299) üzenetére


Rayner
őstag

Miota jatszok mindig is igy volt elso heten… aztan a vegen ha osszeszamolja az ember mindig van 20-30 build

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.