Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) Racecam válasza csapos2 (#9549) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom.
Ha látlak, majd megmondom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9552) Winner_hun válasza rarri (#9547) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm pedig nem is vagyok hiperaktív, legalább is nem tudok róla:F:D
iWiW-hez: csak azt jelölöm vissza akivel élőben is találkoztam már:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9553) sekli válasza legiaap (#9550) üzenetére


sekli
addikt

bode szerintem van a metroban, ott szokott lenni..., negyessevel csinalja a kepeket, legutolso emlekem az, hogy hatszaz forint korul volt az ara...

(#9554) rarri válasza bnss (#9548) üzenetére


rarri
senior tag

A szabadságot nem a hűségre értettem, feltételeztem hogy egy kapcsolatban az vagy. Arra vonatkozott a szabadság, hogy felül tudsz-e emelkedni a megrögzött szokások, a társadalom álltal beszabályozott dolgok, az emberi képmutatás, az ítélkezés fölé. :) És hogy a te szavaiddal miért a holló? :)
Win: nem is sértődtem meg. Gondoltam hogy okod van rá. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9555) bnss válasza rarri (#9554) üzenetére


bnss
veterán

Miért a holló? Mert csak. :D Nincs semmi képzettársítás, erre böktem rá, ez lett. :) Nem élek semmiféle megrögzött szokások szerint, beszabályozva sem, képmutató embereket nem szeretem. Előítéleteim talán nincsenek. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9556) rarri válasza Racecam (#9551) üzenetére


rarri
senior tag

A pirosaknak, vagy a fehéreknek drukkolsz? :)
Holló: ennek örülök. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9557) Bubu79 válasza rarri (#9554) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia Rarri :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9558) Racecam válasza rarri (#9556) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Természetesen a bordóknak.
De közben a másik "meccset" is nézem. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9559) rarri válasza Bubu79 (#9557) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bubu, képzeld próbáltam keresni Sing Sing számokat, de minden kijött, csak az együttes klipjei nem. Milyen címszóval keressem? :)
Race: melyiket? / bocs a pirosért, tényleg bordó :) /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9560) Bubu79 válasza rarri (#9559) üzenetére


Bubu79
addikt

Utánabámulok ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9561) Tim82 válasza rarri (#9559) üzenetére


Tim82
nagyúr

Természetesen Halál a májra. :DDD

legiaap: seklinek igaza lesz, a mozgólépcső fölött, a megálló kijáratánál kell lennie fényképautomata-bódénak. arrafelé kell lennie a bérletpénztárnak is, szvsz vasárnap is nyitva kell lennie - a Keleti elég nagy megálló ahhoz, hogy indokolt legyen a nyitvatartás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9562) bnss válasza rarri (#9556) üzenetére


bnss
veterán

Én is örüljek? :)

Jó éjt mindenkinek, F1 rajongóknak jó futamot! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#9563) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, kiderült, hogy egy részt nem néztem meg kedvenc sorozatomból. természetesen épp az volt a hibás a 20-ból... írhatom újra a lemezeket :(

de legalább hétfőn ledarálhatom az elrontottakat ;] naaagyon szeretek dvd-t darálni. olyan megnyugtató, hamár a sapkát nem vitte a gép.

(#9564) legiaap válasza sekli (#9553) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi. És bérletet akkor holnap is tudok ott valamerre venni?
Ez lesz az első bkv bérletem...ahhoz kéne a fotó is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9565) Racecam válasza rarri (#9559) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A "szokásos" városi rangadót. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9566) csapos2 válasza ngabor2 (#9563) üzenetére


csapos2
addikt

És milyen gyógyszert készítesz belőle?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9567) rarri válasza Tim82 (#9561) üzenetére


rarri
senior tag

Régen nagyon szerettem őket. Egyszer azt hitték hogy az énekes nője vagyok, azt hiszem azért, mert úgy öltöztem fel. Bár nem biztos hogy azért. :)
Holló: aludj jól, álmodj szépeket! :)
Race: most már nagyon okos lettem . :D Én a
Hasutasokat nézem, de rájöttem hogy már láttam.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9568) Bubu79 válasza rarri (#9567) üzenetére


Bubu79
addikt

A gubanc az, hogy akkoriban nemigen csináltak klipet a srácok - emlékzenekari számokat találtam, meg kerozin feldolgozást ( ratyi ) De az igazi az elmúlt nyom nélkül...
Ha komolyan érdekelnek, akkor gyere MSN-re, tolok át pár számot tőlük ;)

Tim: Yeah!

Nincs MSN címed? Engedd csak a géphez a nagylányodat ;) Biztosan kreál Neked egy faja kis azonosítót :K

Velük hogy állsz? :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9569) rarri válasza Bubu79 (#9568) üzenetére


rarri
senior tag

Nem tudom, hogy kell msn-re menni.. :O
Nyuszika: aki szeret, annak te vagy a legszebb... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9570) ngabor2 válasza csapos2 (#9566) üzenetére


ngabor2
nagyúr

idegnyugtatót. vágányzár is elég sokszor átlépett a szomszéd irodából, mikor elege lett a dolgokból... már hozta a darálnivalót, mert nem maradt semmi a mi irodánkban :D

asszem hétfőn én is már itthonról viszek egy adag ki nem dobható, de megsemmisítendő papírt ;]

(#9571) rarri válasza Bubu79 (#9568) üzenetére


rarri
senior tag

Voltam koncertjükön , amikor itt voltak Magyarországon.. A "hét kulcs őre " c. albumuk ment akkor. Imádtam. :) A kislányom valahol bulizik, ez a dolga. De van msn címem, megnézem....
Megnéztem, de csak azt tudom hogy én hogy tudok belépni. Az email címemmel, meg egy jelszóval. De gondolom nem az kell neked. Amúgy még soha nem használtam. :) Azt hiszem, íratok majd egypárat az egyik barátommal. Most írja amúgy a Piramis 2-őt és az Erotikát , meg Stratowariust. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9572) csapos2 válasza ngabor2 (#9570) üzenetére


csapos2
addikt

És még fizetést is kaptok ezért...hmmm...megéri tanulni. ;-]

rarri: Olyan kis (jaj, nem aranyos vagy, mert az problémás) kedves vagy.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9573) Bubu79 válasza rarri (#9571) üzenetére


Bubu79
addikt

The Keeper of the Seven Keys :R Három részben készült - '87-ben az első, '88-ban a második és ha minden igaz, akkor Legacy címszóval 2005-ben is előrukkoltak egy albummal :)

Sajnos élőben nem láttam őket - de van pár kedvencem tőlük :)

Közben Önnek érkezett egy privát üzenete is :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9574) rarri válasza csapos2 (#9572) üzenetére


rarri
senior tag

Nyuszika, a bordó mezesek a Roma, vagy a Milan? Mert nem tudom Race melyiknek drukkol., és a Milan 1 gólt lőtt. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9575) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Luniz - I got 5 on it, instrumental változatban nincs meg valakinek véletlenül? Nekem most két olyan változatom van, amelyeknek a vége csak olyan befejezés nélküli, hogy hirtelen vége lesz, de valójában még lenne egy kevés hátra.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9576) csapos2 válasza rarri (#9574) üzenetére


csapos2
addikt

Ilyeneket én nem tudok, mert nem értek a focihoz. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9577) rarri válasza BlacKSouL (#9575) üzenetére


rarri
senior tag

Szia, téged is látni? :DD remélem jól érzed magad, és a munka is olyan, amilyent szeretnél. A nőkről nem merlek kérdezni... :D
Nyuszika: ha -ha.. :P

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9578) sekli válasza legiaap (#9564) üzenetére


sekli
addikt

ha nyitvavan a metroban a jegypenztar (miert ne lenne...?) akkor ott tudsz, par perc alatt megcsinaljak...

(#9579) legiaap válasza sekli (#9578) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi szépen
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9580) rarri


rarri
senior tag

Ha mindenki meccset néz akkor mentem. Jóéjszakát nektek! :)
Race: látom hogy most 1-1,az eredmény, de remélem nyer a csapatod. Puszi! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#9581) 7 válasza rarri (#9580) üzenetére


7
addikt

Nem szeretem a focit. Jóccak neked.

Megyek vissza Simlis és a szendézni :)

(#9582) BlacKSouL válasza rarri (#9577) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hajjaj, ne is mondd, mostanában besűrűsödött körülöttem minden mint a besamel :)
Szerdán már odafelé csúnyán bekarcoltunk, mire átértünk Losoncra, már erősen híján voltunk a sörnek, pedig az csak 30 km ;] Meg munkatársam kemény HP-jét is nyalogattuk, úgyhogy szegény srác, mert pont ő vezetett, mindig húzta le az ablakot, mert olyan piaszag volt, hogy ha rendőr beszagol, akkor ottfognak egy hónapra :) Másnap volt is gond a tárgyalás előtt, mert kerülgetett engem minden ami csak lehetséges :D Viszont azt felfedeztük, hogy ahány szőke csajt láttunk Lengyellandban, az mind széparcú helyes, aranyos kiscsaj volt. Már kezdtünk valami összeesküvés-elméletre gyanakodni. A reggeli recepciós, a pincér, a partnerünk recepciósa, meg az összes többi mind. Fergeteges két nap volt egyébként, tiszta osztálykirándulás-fíling, annyit ökörködtünk. Pénteken meg egy német cég vezérigazgatóját fogadtam, az meg akkora magas csávó volt, kb 210 lehetett, és egy AMG ML55 (65?) Mercivel jött, hát az se volt egyszerű eset. Péntekre is kijutott még a melóból bőven, úgyhogy túlóráztam is kicsit. De aztán este haverok szóltak hogy lesz egy kis összeröffenés a közelben, és végül egy jó kis szokásos péntek esti hepajban végződött, aminek már megint a 3/4-ére nem nagyon emlékszem, de azt tudom hogy egy perce sem volt rossz. Ma meg nagyszülők látogatása volt, most van egy kis üres időm, de lehet hogy inkább megyek és kialszom magam.
Bár még meg kéne szerezni azt az instrumental verziót.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9583) Bubu79 válasza rarri (#9580) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem néz mindenki focit - én sem szeretem... Yettenet is meglepett eme kijelentésével - kellemesen csalódtam benne - lehet, hogy mégiscsak rendes ember? Izé.. Yeti... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9584) Racecam válasza Bubu79 (#9583) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, az a rendes ember aki nem szereti a focit? :F
Ezt a kategorizálást még nem ismertem eddig. :U

Rarri: Köszönöm a szurkolást, már vezet is a csapat!
Szép álmokat! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9585) tildy válasza BlacKSouL (#9582) üzenetére


tildy
nagyúr

Látom nem olvastál vissza.
Egekbe lettél dicsérve :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9586) BlacKSouL válasza tildy (#9585) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem olvastam vissza, mikorit keresgéljek? De Dézsa- vúm az van, mert mintha én ezeket már megírtam volna.. :F Vagy csak ki kéne már pihennem magam? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9587) Bubu79 válasza Racecam (#9584) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kizárólagos a dolog - de igen. Az is valami, ha az ember nem szereti a focit. Tömegsport. Tucatdolog.

Ez pedig csak egy vélemény - semmi több...

Szerintem egy kicsit többet gondolsz a dolog mögé, mint ami valójában volt mögötte - de lelked rajta.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9588) Racecam válasza Bubu79 (#9587) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A véleményt ismerem, nekem is van, de az még nem jutott eszembe, hogy ez alapján kategóriákat állítsak fel.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9589) Hold válasza Racecam (#9588) üzenetére


Hold
őstag

Hosszú idő után megnéztem egy Olasz meccset, Angol után ez egy szinvonaltalan unalmas mecc volt 3 védelmi hibás góllal..
Nyert a Roma.. hogy megérdemlik azt nem mondanám Milan sokáig nyomott, Roma 2x villant és nyert.. maradjunk ennyiben
Én meg maradok az Angol meccseknél..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#9590) ngabor2 válasza Racecam (#9588) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tudod, kétféle ember létezik, az egyik beskatulyázza az embereket, a másik nem :D

(#9591) Racecam válasza Hold (#9589) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez egy kifejezetten rossz meccs volt.
Hogy megérdemli-e a győzelmet a Roma, azt nem tudom, de így renben is van. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9592) BlacKSouL válasza tildy (#9585) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mennyit kell visszaolvasni? Vagy 1000 hsz-nyit átpörgettem, de nem találtam effélét... Pedig most ha úgy kell megint lefeküdnöm hogy se nő se válasz, akkor rossz lesz az álmom. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#9593) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a mai nap is költekezősre sikerült... vettem 5gb memóriát meg 24gb flash háttértárat. erre aludni kell.

jó éjszakát mindenkinek.

(#9594) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csókolom.

gondoltam, ha már újra netközelben vagyok, beköszönök...

mizu? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9595) csapos2 válasza bolondember (#9594) üzenetére


csapos2
addikt

Óvatosan.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#9596) Racecam válasza bolondember (#9594) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Élünk.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9597) KrAt


KrAt
veterán

Milyen para már, h a film+ -on megy a szikla, és a hang kb 1mp-et csúszik :( És persze ezis agyonvágott verzió :(

(#9598) bolondember válasza Racecam (#9596) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, az legalább valami jó is.. :)

@Csacsi: igyekszem. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9599) Tim82 válasza bolondember (#9598) üzenetére


Tim82
nagyúr

hol voltál? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9600) sekli válasza KrAt (#9597) üzenetére


sekli
addikt

emlekszem, egyszer egy focimeccs csuszott el az rtl-en, es elobb mondta a kommentator ket masodperccel, mint ahogy a kepen tortentek a dolgok... amikor orditott, hogy "kapufaaa", akkor gurult a csatarhoz a labda..., egy elmeny volt.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.