Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84201) concret_hp válasza parandroid (#84190) üzenetére


concret_hp
addikt

simán bankkártyával feltöltöd aztán csá, én úgy szoktam, hogy ha valamihez kell, előtte pattintok rá pénzt kb. amennyi kell, aztán fizetek is vele egyből. kis apró azért van rajta, ill. most hogy hozzám is elért a 21. század, meg kb. mindenhol lehet fizetni, azt találtam ki, hogy a gpay-el összekötöm a revolutos kártyát, így ha esetleg ennék 2 gombóc fagyit bringázás közben, akkor azt is meg tudom oldani és nem kell külön a rendes bankkártyámat vinni. ha meg valami nagyon beszarik, revolutban 2 gombnyomás tiltani a kártyát.

kell meghívó? ;] (jár rá vmi bónusz mind2 oldalra)

prepaid kártyák aranykora jó 10-12 éve volt, lehet hogy full max vip-em van netelleren is meg skrillen is, lehet hogy nem ;] ami mostanra semmire nem jó, mert még így is valami 2% lenne az fx fee, ami revoluton olyan 0.2% :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84202) NoLF


NoLF
addikt

ahogy nézem, elég lesz itt november közepén begyújtani , továbbra is olyan szép az idő, stabil 18 fok fölött vagyok a pecóban.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84203) ToBeY válasza NoLF (#84202) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban elég kellemes az idő még én sem fűtök.Viszont a lakásban 18c kevéske lenne számomra,most 23-24c fok van nálam. :K

(#84204) concret_hp


concret_hp
addikt

nálam még ma esett 23.0 alá a benti hőmérséklet (aránylag új építés, meg DNY fekvés), de azért hogy 3 napja mindig másnap lesz napos idő az előrejelzés szerint az nem sokat segít :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84205) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, halljam a tippeket az új hatósági áras termékek körére!

A szotyi magas labda, az nem ér!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84206) Xpod válasza parandroid (#84205) üzenetére


Xpod
addikt

Belépőjegyek ára a focimeccsre. Ugyanis a stadionokat lehet rendesen fűteni, ott nincs 18°C-os korlát. Tényleg visszamentünk 2000 évet? Kenyeret és cirkuszt a népnek!

Mellesleg azt nem értem, ha a 2,8-as tej hatósági áras, akkor miért emelkedett kb 2 hónap alatt majdnem a duplájára? Augusztusban 250-300Ft között volt a "Magyar tej" ez a piros-fehér-zöld dobozos. Most közelít az 500Ft-hoz a Sparban.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84207) Zolás válasza parandroid (#84205) üzenetére


Zolás
addikt

Sör! Kannás bor! Házipálesz! Részegen nem zavar hogy csóró vagy!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#84208) Xpod válasza Zolás (#84207) üzenetére


Xpod
addikt

Alkoholt és nasikat biztos nem, ahogy a cigi sem, azokon van extra adó. (csipsz és jövedéki adó)
Szerintem a párizsi, meg a virsli lesz a következő. Esetleg a krumpli.

De a napelemet sem tartom kizártnak.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84209) erdey_a válasza Xpod (#84206) üzenetére


erdey_a
őstag

mert nem a 2,8-as tej a hatósági áras, hanem a 2.8-as UHT tej.

Vérboci

(#84210) erdey_a válasza parandroid (#84205) üzenetére


erdey_a
őstag

nem olyan bonyi a válasz, mert ugye feldolgozott élelmiszert nehéz hatósági árasítani.
szóval pl. virsli nem tud az lenni, mert akkor melyik virsli. baromfi? sertés? juhbeles? hámozott?
tehát tojás egyértelmű, meg az 1 kg kovász nélkül készült fehér kenyér (persze ez is feldolgozott, de talán jobban körülírható)

Vérboci

(#84211) Xpod válasza erdey_a (#84209) üzenetére


Xpod
addikt

B+, tényleg.
Én hülye meg veszem a drága tejet.

Szerintem a virsli meghatározása nem annyira bonyolult. Erre van a Magyar Élelmiszerkönyv. Ott elég konkrétan le van írva mt lehet virslinek, párizsinak, kolbásznak, stb. nevezni.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84212) erdey_a válasza Xpod (#84211) üzenetére


erdey_a
őstag

ezek szerint van miből ;] ;] ;] ;]

Vérboci

(#84213) Xpod válasza erdey_a (#84212) üzenetére


Xpod
addikt

Igen, még nem érkezett meg az októberi rezsiszámla. Ha az megjött utána már nem érdekes a tej kérdés, jó a csapvíz is.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84214) NoLF válasza Xpod (#84213) üzenetére


NoLF
addikt

En ezt is elintezem azzal, hogy nem iszok tejet. Meg nem eszek sajtot, meg tojast, meg hust sem...
Igy ezek aranak emelkedese abszolut nem erint :)

A tobbi termeke persze igen, mondjuk leginkabb mindig mindenbol be vagyunk tarazva, a friss zoldet meg megveszem a piacon dragaert, es kesz.

Kenyeret meg vagy sutok, vagy veszem a hamarosan lejaro akciosat, s lefagyasztom.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84215) Xpod válasza NoLF (#84214) üzenetére


Xpod
addikt

Aki kecskét játszik az persze, hogy tud spórolni a tejjel meg a hússal. ;]

Jó a tejből én is csak havi 1-2 dobozzal iszok.

De mondjuk a Spar-ban kapható sajtokról leszoktam. 5-600Ft volt korábban az kedvenc sajtom amit most most 1100Ft-ért lehet kapni. :(

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84216) NoLF válasza Xpod (#84215) üzenetére


NoLF
addikt

jó, hogy mondod, tolok is ma egy jó rakott kelkáposztát! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84217) fokukac válasza NoLF (#84216) üzenetére


fokukac
nagyúr

úgyis óraátállítás lesz :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#84218) NoLF válasza fokukac (#84217) üzenetére


NoLF
addikt

hehe, nálunk a lencse/bab/csicseribvorsó triumvirátus megadja az alaphangot :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84219) Xpod válasza NoLF (#84216) üzenetére


Xpod
addikt

Azt én is ennék, jó kis darált pulykahússal megbolondítva, sok tejföllel.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#84220) NoLF


NoLF
addikt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84221) szőröscica


szőröscica
addikt

Vettem egy honapja egy iPad 9-est, 130 ezer forintert. Gondolkoztam, hogy varjak-e az ujabb modellre, de feltem, hogy sokkal dragabb lesz, gyanus volt, hogy a 9 ara is mar nagyon reg valtozatlan. Most lattam, hogy megjelent a 10-es, 260 ezerert. De meg a 9 is kaphato, immar 165 ezerert. :DDD Hatosagi aras ipadet a nepnek!

[ Szerkesztve ]

(#84222) concret_hp válasza szőröscica (#84221) üzenetére


concret_hp
addikt

egy barátom szerint az ikeás polcokat kéne :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84223) concret_hp


concret_hp
addikt

tudatlan vagyok konzol témában, melyiken van olyan, hogy ilyen mozgásérézékelős cucc van hozzá és akkor lehet mittom teniszezni, meg bowlingozni meg stb? kb. mind ami újabb?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84224) bobsys válasza concret_hp (#84223) üzenetére


bobsys
addikt

Nintendo Switch

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#84225) tbs válasza concret_hp (#84223) üzenetére


tbs
addikt

ret? irl-gaming..? : ;]

(#84226) barnam_ válasza concret_hp (#84223) üzenetére


barnam_
nagyúr

Csak, hogy említsem: Kinect Xbox One-hoz (meg Xbox 360, de az már elég régi).

(#84227) parandroid válasza barnam_ (#84226) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kinect évek óta halott, nem érdemes vele foglalkozni.

Esetleg úgy, ha veszel egy használt xbox 360-at 20k-ért, kinecttel, meg pár hozzá való játékkal. De mai szemmel azért igen csúnyácskák már azok is, meg az UI is hagy kívánnivalókat maga után. Ami 2010-ben jó móka volt, az a mai gyerekeknek nem biztos, hogy bejön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84228) ToBeY válasza parandroid (#84205) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Remélem Monster lesz hatósági áras,mert 700ft már elég morcos ár!Amikor a hanyatló nyugaton 0,88€ vesztegetik.
Szégyenszemre külföldről kell vásárolnom és ezzel rontani a magyar GDP-t :N

[ Szerkesztve ]

(#84229) parandroid válasza ToBeY (#84228) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap vettem egy karton dinnyéset, épp le volt árazva, és az egyik legtutibb. A másik új kedvencem belőle a rehab tea, abból több kartonnal is vettem, amikor 89 cent volt darabja. :K

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84230) lenox válasza concret_hp (#84223) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem meg egyik se, a wii volt ilyen, amin jo alap jatekok voltak, az ujak valami miatt mindig szarok vagy komplikaltak. Persze vannak ra mas jatekok, de az alap ping-ping, tenisz, bowling az mar nincs. Amugy lehet meg wii kiegeszitot venni, meg vannak ilyen wii projectek, hogy ne kelljen lemezzel szarakodni, akinek van hozza affinitasa.

[ Szerkesztve ]

(#84231) ToBeY válasza parandroid (#84229) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A dinnyés nekem annyira nem jött be.Viszont a Rehab tea-s a kedvencem,mindig kell hogy legyen itthon belőle :K
*Mondjuk lehet,te a Recover Rehab watermelon-ra gondoltál.Az még itthon nincs így nem tudom milyen. :B

[ Szerkesztve ]

(#84232) concret_hp válasza parandroid (#84227) üzenetére


concret_hp
addikt

én 640*480-on meg "high color"-on nőttem fel ;]

azt hittem kinőtte magát a téma az utóbbi években :U

a rehab monstert én nem bírom meginni, talán az az egyetlen ilyen energiatial ... viszont ezekre is szépen rájött egy 40-50% infláció egy bő év alatt :Y

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84233) parandroid válasza ToBeY (#84231) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, ez két külön, a rehab tea az asszem barackos alapból. Dinnyésből volt régebben pet palackos, literes, olyan gatorade-féle, sajnos megszűnt, szerintem a környék boltjaiból én hordtam el a készlet végét.

Ja, autocorrect rulez :D :

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84234) Tothgera30 válasza concret_hp (#84232) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én meg 800x600p-n, mégis van két Xbox Series. :D

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#84235) NoLF válasza ToBeY (#84228) üzenetére


NoLF
addikt

Ezerencsere engem ez sem erint, hiszen soha nem
iszom energiaitalt.

ez ellenben igen, es sajnos ez sem lett olcsobb mostanaban…

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84236) erdey_a válasza NoLF (#84235) üzenetére


erdey_a
őstag

ez a szlovén kőbányai. szeretjük.
szerk.: illetve csak szeretném

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#84237) ToBeY válasza NoLF (#84235) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Lasko-ból a barnát ittam párszor amikor nagy szüleimhez jártam ,és onnan átjárunk a szlovákokhoz vásárolni :K

(#84238) barnam_ válasza parandroid (#84227) üzenetére


barnam_
nagyúr

Xbox One-hoz is volt Kinect, bár tudom ott is megszűnt már. A grafikát passzolom One-on, egyedül a Just Dance-t láttam.
Kb. ilyen piálós parti játéknak elmegy, több értelmét nem látom :D
Otthon porosodik az X360E Kinect-el meg RGH-val, néha bekapcsolom kicsit retrózni.

(#84239) parandroid válasza barnam_ (#84238) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Xbox One kinectjéhez kb 3 játék jelent meg, ráadásul a One S, és utána megjelent modellekhez csak méregdrága (vagy gagyi, kínai utánygyártott) adapterrel működik a kinect.

Ahhoz képest, hogy a MS nyilvános lincselést kockáztatott, amiért az első szériás (fat) Xbox One-t kötelezően kinecttel árulta, erről hamar le is tettek, aztán gyorsan beszántották hozzá az összes tartalmat. Ez után még elvileg csináltak egy ingyen adapter-programot azoknak, akik a kinectet megtartották volna, de újabb gépre váltanak, de nagyon korlátozott feltételekkel, és ideig. Az öntökönszúrás mesterei, ez a MS.

Szerk.: Nekem is van egy 360-am kinecttel, pont akkor voltak a gyerekek kicsik, amikor ez újdonság volt, kisállatsimogatás, fénykarddal hadonászás, táncika, kinect sport, minden volt. Én meg még egy edzős projektet is csináltam egy jó darabig vele (YourShape Fitness Evolved). Mai szemmel egy borzalom, mind az irányítás, mind a kezelhetőség. Akkoriban viszont tényleg jó móka volt, ha a gyerekekhez átjöttek a barátnők, mindig kinectezés ment, és ez nagyon menő volt az akkor népszerű wii u-hoz képest.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84240) NoLF válasza ToBeY (#84237) üzenetére


NoLF
addikt

Ezek szerint a szlovakok is aruljak a szloven sort? ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84241) ToBeY válasza NoLF (#84240) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Miért ez Szlovén sör? :B Én teljesen azt hittem hogy Szlovák,de az is lehet, hogy nem egyre gondolunk.

(#84242) NoLF válasza ToBeY (#84241) üzenetére


NoLF
addikt

En mar semmit nem ertek… nemet sort olaszban? ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84243) parandroid válasza NoLF (#84242) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi mást? Esetleg cseh sör jöhet még szóba, de az majdnem német. Piha! Mi jöhet még? Azt ne mondd, hogy az olaszoknál aki tehetné, nem német autóval jár. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84244) NoLF válasza parandroid (#84243) üzenetére


NoLF
addikt




eszak olaszoknal elofordul, hogy szeretik es kinaljak is a bajor remekeket, ha parom apjahoz jovunk akkor leginkabb az elso allomasnmindig a bar al fungo csakis az augustiner miatt - raadasul most oktoberfest van :)de mar otthagytuk a helyet mert egyreszt megeheztunk es nem vagyunk az a csalad aki penzt ad kajaert ha mi jobban meg tudjuk csinalni, masreszt itt is van egy-ket dolog amit meg lehet inni :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#84245) fokukac válasza NoLF (#84242) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én éppen a horvát tengerparton süttetem a hasam (25 fok van, alig bírom már a Napon, jobb mint az otthoni 13), és Carlsberget hoztam otthonról, ami a Lidl-ben akciós volt, és amúgy Szerbiában gyártják,így ügyesen körbe utazta már Jugoszláviát...
De majd veszek ozujsko-t is, ha egyszer eljutok boltba...

Ui. Amúgy örülök, hogy a sok zöldség mellett még iszol azért sört is :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#84246) concret_hp válasza fokukac (#84245) üzenetére


concret_hp
addikt

és nem ordít senki :F :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84247) fokukac válasza concret_hp (#84246) üzenetére


fokukac
nagyúr

De, de most csak mérsékelten.
Egész csend van :)
Persze lépéseket most is hallok...
De most nem találtam megfizetethető árú önálló házat, mint tavaly, viszont így apartmanban kurva olcsóra jött ki (kb. 19k egy éj)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#84248) Vladi


Vladi
nagyúr

Téma összefoglalót ha írok, azt most hová kell küldeni? Úgy tudom a topikgazda rendszer megszűnt. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#84249) ToBeY válasza Vladi (#84248) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És ezt biztos az OFF-ban akartad megkérdezni? :D
De ha hogy ON is legyek,tippre egy moderátor/házigazdának :F

(#84250) tbs válasza ToBeY (#84249) üzenetére


tbs
addikt

amugy ha mozgatni akarod jatekkal az ifjakat, akkor egy vr seadset + egy chromecast melle. kurvajo szorakozas kivul a tomegnek, belul az elveszettnek. es mozgat. az elevennel egesz korrekt online pingpongmeccseket lehet letolni pl. hely legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.