Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) Bash válasza rarri (#6199) üzenetére


Bash
őstag

Milyen keresőről és milyen listáról van szó? Az is könnyen lehet, hogy az ékezetes karaktereket nem szereti a kereső, már ha egyáltalán van ilyen a képgaléria nevében.

http://bashtravel.com/

(#6202) rarri válasza BlacKSouL (#6200) üzenetére


rarri
senior tag

Látod, ezt szeretem. :C Mikor valaki nem beszél mellé , hanem azt mondja amit gondol. :R

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6203) rarri válasza Bash (#6201) üzenetére


rarri
senior tag

A kereső az, ami felül van , és bele kell írni pl: http:// valami. extra .hu, a lista meg az, ami alatta keletkezik amikor beírod hogy http://, és a régi adatokat adja ki, és csak rá kell kattintani. Nincs benne ékezet.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6204) poffsoft válasza BlacKSouL (#6200) üzenetére


poffsoft
addikt

majd felnősz a feladathoz! ;)

[ Szerkesztve ]

(#6205) I_Am válasza rarri (#6203) üzenetére


I_Am
veterán

Az a címsor. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6206) poffsoft válasza rarri (#6203) üzenetére


poffsoft
addikt

címsor, és őőő, előzménylista(recent list)????

i_am: milyen gyorsan tudsz írni... by Lesthat

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6207) rarri válasza I_Am (#6205) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm, és neked is Poffsoft. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6208) Bash válasza rarri (#6203) üzenetére


Bash
őstag

Ha ez a hiba, akkor szerintem valamit rosszul írsz be, nincs benne valami olyan karakter, amiről nem tudod pontosan, hogy micsoda? Egy tippet viszont most adnék: a http:// előtagot nyugodtan elhagyhatod, ezzel időt takarítasz meg.

http://bashtravel.com/

(#6209) poffsoft válasza rarri (#6207) üzenetére


poffsoft
addikt

akkor még1x: biztosan ugyanaz a teljes név szerepel a címsorban és az előzménylistában is???? Betűre pontosan? (előzményből megnyitod, jobbklikk a lapon, tulajdonságok, oldal címe kimásol, megvizsgál, címsorba beilleszt, és akkor sem működik?)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6210) rarri válasza Bash (#6208) üzenetére


rarri
senior tag

Nem tudom, hol rontom el. :F
Poffsoft: megpróbálom..

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6211) poffsoft válasza rarri (#6210) üzenetére


poffsoft
addikt

esetleg e screenshot-ot a hibáról? tudnál-e küldeni?

mindenki Talmát néz???
vagy X-el???

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6212) BlacKSouL válasza poffsoft (#6211) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jujj, ne mondj neki ilyeneket, mert itthagy minket ;]

Már nem Talmát nézzük, mert nem mutatják.. :(

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6213) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Kár, hogy megállt Talmácsi motorja. :(

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6214) rarri válasza poffsoft (#6211) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon vicces... :DDD Még a címsornak se tudtam mi a neve, akkor ezt feltételezed hogy tudom? Szerintem megmutatom annak, aki készítette nekem. Én nem csak helyesírni nem tudok, de a géphez aztán igazán nem értek... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6218) poffsoft válasza rarri (#6214) üzenetére


poffsoft
addikt

ááá, nem, nagyon helyesen írsz!!! ;)
/egyébként olvastam a netiketten, bunkóság szóvátenni más helyesírását.... Mea culpa! Mammu a fejemre!!!! /

háát, a fejem mélyén bevillant, hátha nem megy még csuklóból, de aztán fejembe jutott, hátha egy nagyszakállú ho-ho-ho-ho-zó szép ember besegít..... ;)

btw, publikus az album?
ha bepötyögöd ide (vagy privibe) a címet....?

BacKSouL: sorri vagyok! verekedős sorri vagyok!!!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6219) Bubu79 válasza poffsoft (#6211) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem, biztosan nem néz mindenki Talmát - én például nem vagyok oda a motorversenyért ( sem )

legiaap: Ha unod, hát ne fújd ;) Szipogni nem illik, viszont ha beüzemeled a porszívót, akkor legalább erőlködnöd nem kell :DDD Ha van kisgyerek a háznál, talán még kompatibilitási adapter is leledzik a porszívó és az orrod közé :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6220) legiaap válasza bnss (#6213) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kár érte.
Én pedig még mindig fújom az orrom. Már kezdem unni.
:(((

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6221) poffsoft válasza Bubu79 (#6219) üzenetére


poffsoft
addikt

de a fórum leült..... :F

És miért nem vagy még oda? Én a kapálásért pl. nagyon nem kapkodok... :) Pláne a rúg-kapál-ás -ért....

[ Szerkesztve ]

(#6222) bnss válasza legiaap (#6220) üzenetére


bnss
veterán

12. hely, az első hely szeb lett volna. Én is megfázással küzdöm.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6223) Bubu79 válasza poffsoft (#6221) üzenetére


Bubu79
addikt

Hosszasan sorolhatnám, de a motorok és a motorozás alapjában véve előkelő helyen szerepel a listámon ;)

Kapálás? Ma az egyik környékbeli kistelepülésen jártunk és az út történetesen a cégvezetőnk háza előtt vezetett el - éppen kint tevékenykedett a rotakapával, amikor barátságosan rádudáltam - majdnem eldobta a jószágot a kezéből ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6224) legiaap válasza bnss (#6222) üzenetére


legiaap
nagyúr

Utálok így küzdeni... :(((
Asszem betolok mégegy panadolt, mert amennyi noymást már kifejtettem a papírzsebkendőkre... :DDD
Lassan kenhetem az orrom is, mert kezd piros lenni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6225) rarri válasza poffsoft (#6218) üzenetére


rarri
senior tag

Ne haragudj meg érte, de nem publikus. :) Nem azért nem írok helyesen mert nem megy a gépelés még , hanem mert vannak beidegződött helyesírási hibáim, amikről tudom hogy hiba, de valamiért nem akarom őket kijavítani / rosszul vagyok bedrótozva? / :D Vállalom.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6226) bnss válasza legiaap (#6224) üzenetére


bnss
veterán

Ma már ihatok, úgyhogy ha nem múlik el, akkor "gyógyszert" veszek magamhoz. :DDD

Szia rarri! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6227) poffsoft válasza rarri (#6225) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem haragszom, azért kérdeztem így.
Nem a gépelésedre értam, hanem a netikettből kivonatoltam, tulképp én vagyok bunkó, ezért követnélek meg....

Jutottál valamire az albummal?

[ Szerkesztve ]

(#6228) Bubu79 válasza rarri (#6225) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy az album nem publikus, de én már jól megnéztelek magamnak egy közösségi portálon :K És most néztem hogy már Te is rám találtál :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6229) rarri válasza bnss (#6226) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem hihetetlen, de segítetta coldrex, meg amit tegnap Xpod ajánlott. ;) Mondjuk inni sem rossz. :D
Poffsoft: amíg nem nézik meg, addíg a listáról fogom lekérni. :)
Most megyek, mert dolgom van, lehet hogy még jövök. :) Addíg is szép estét! :)
Bubu: :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6230) bnss válasza rarri (#6229) üzenetére


bnss
veterán

Maradt egy kis Jäger, az pont jó lesz. Bizos, hogy a Coldrex segített? :P

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6231) legiaap


legiaap
nagyúr

Ja el is felejtettem mondani, hogy finom lett a kakaós csiga...csak kevésnek bizonyult
:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6232) Thrawn válasza legiaap (#6231) üzenetére


Thrawn
félisten

Vettem észre, ide sem jutott belőle :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6233) RexpecT válasza bnss (#6230) üzenetére


RexpecT
addikt

Tegnap ittam Jégert olyan feles pohárból ami bennt volt a fagyasztóban.Nagyon fincsi :K .

(#6234) bnss válasza RexpecT (#6233) üzenetére


bnss
veterán

Így kell csinálni, a feles poharat leöblíteni hideg vízzel, majd be a fagyasztóba. :)

(#6231) legiaap: jó, hogy mondod, itt is az van! :D

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#6235) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mekkora bálvány, előtte az állvány, fogja a mikrofonját

mekkora szám, pedig nem tegnap íródott. bezzeg a mai "sztárok" "slágerei"... 2 hónap, és senki nem tud róluk semmit.

jägerem nekem is van. kér valaki? ha nem, elő se veszem. került hozzám egy kisüveg (szép sötétsárga) hp. asszem az is itt fog megpenészedni, mert az illata is büntet.

[ Szerkesztve ]

(#6236) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ő ki: [link]?
Régóta vagyok itt, de még nem láttam.

Skynet is real. It's called Google.

(#6237) poffsoft válasza Thrawn (#6232) üzenetére


poffsoft
addikt

csak neked, csak most!

[ Szerkesztve ]

(#6238) Bubu79 válasza ngabor2 (#6235) üzenetére


Bubu79
addikt

A Tankcsapda jó :K - csak sajnos a közútkezelők ingyen reklámot is biztosítanak számukra - amennyiben az utakon helyet foglaló, hasonló nevű termékeiket elhelyezik.

Eme produktum hivatalaos neve a kátyú, ámde helyenként az említett együttes nevével megyegyező méretű, a nevezett funkciót ellátni tudó példányok is szép számmal tűnnek fel a közlekedők nagy-nagy örömére :U

Jäger nálam is akad itthon - nem mostanában fogom kibontani, mert hukkk! rossz vége lesz :U
Jäger mellé a következő szám ajánlott az együttestől:

"Többé az sem érdekel, ha ki vagyok rúgva
Eleget ittam és most már be vagyok rúgva..."

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6240) Winner_hun válasza FehérHolló (#6236) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mail címes nem segít?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6241) philoxenia válasza rarri (#6214) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem helytelenül, hanem egyéni módon írsz.. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6242) FehérHolló válasza Kalandor (#6239) üzenetére


FehérHolló
veterán

Annyi nekem is leesett logoutos írásai alapján, hogy mobilokat tesztel. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6243) poffsoft válasza philoxenia (#6241) üzenetére


poffsoft
addikt

csaak nehogy neduddki legyen a végén belőle.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#6244) Hold válasza rarri (#6229) üzenetére


Hold
őstag

Tesókám azt hittem lassan vége az influenzának..
Erre ma az orvos 2 oldali tüdőgyulladást állapított meg..
Ezért is hörgök és köhögök csúnyán :(

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#6245) tbs válasza Hold (#6244) üzenetére


tbs
addikt

Ubazzz... Cserélj dokit gyorsan. Tüdő Gyulával nem tréfálkozunk. Ott órák is számítanak. Szóljál neki, hogy nem antibió bétákat kérsz, hanem kifejezetten a legtutkóbb izomszert, pénz nem számít. Képesek ezek az új eü törvények szerint hetekig pátyolgatni egy ilyet. Már ha túléli a paciens... :U

(#6246) Thrawn válasza poffsoft (#6237) üzenetére


Thrawn
félisten

:R

ps: Ne kínozz már ilyen képekkel! :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6247) frame>24 válasza tbs (#6245) üzenetére


frame>24
addikt

Mondjuk ilyen velem is történt, 2000-ben: doktornéni hazaküldött, h hörghurut, aztán 1 hét múlva egy másik háziorvosunk elzavart tüdőröngtenre, ahol már baj volt. 4 hétig nyomtam az ágyat + magamba a Klacid-ot

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6248) Winner_hun válasza Thrawn (#6246) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem emészti droid gyomrod?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6249) Thrawn válasza Winner_hun (#6248) üzenetére


Thrawn
félisten

:P
Ki vagyok éhezve valami édességre.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6250) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Eddig azt hittem hogy a szakmai logout szakmai hozzászólásnak számít, de nem:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.