Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Grafiqs válasza Racecam (#5300) üzenetére


Grafiqs
őstag

Sztahanov. :D

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5302) Thrawn válasza Grafiqs (#5301) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy látom neked már nem kell idén kipucolni a csizmácskádat... :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5303) bolondember válasza Grafiqs (#5301) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rosszabb... ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5304) (Kolombusz) válasza Grafiqs (#5296) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hiába is magyaráznám el a 4169-es hsz-t, pedig arra is megvan a megfelelő, igaz magyarázatom.

Hiába is mondanám azt, hogy szánalmas, hogy egy lassan 70 éve történt dologról nem lehet nyíltan beszélni, illetve, ha lehet is, akkor is csak egy nézőpontból. Szánalmas, hogy a nem érintett emberek mennyire kerülik ezt a témát, miközben a kínokat elszenvedett zsidóság nyíltan képes róla beszélni. Beszélgettem már zsidó emberekkel a témáról (nem, nem csak Whaskessel) és ők sem veszik annyira durván komolyan ezt a dolgot, mint akiknek az élete függ tőle. Természetesen tesznek, vagy legalábbis próbálnak az ellen tenni, hogy ilyen még egyszer ne történhessen meg, de ezzel egy időben el tudják fogadni, hogy másnak adott esetben más a véleménye.

Csak idéznék egy eszmecseréből:
Nem vagyok nacionalista, soviniszta, de büszkén kimondom: én zsidó vagyok, és tudom, hogy bármikor számíthatok a zsidó felebarátomra. Na ez az ami miatt gyűlöltök minket. Bennünk nincs irántatok gyűlölet, miután egész európában üldöztek minket.

Szerintem hiába zárjátok ezt itt le, a fajgyűlölet máshol továbbra is folytatódik. ... Hitler tényleg egy hiperintelligens ember volt, ez tény. De aki egy ilyen dolgot tervez ki, az egész egyszerűen beteg!

Nem hiszem, hogy adott esetben az olyan félpozitív vélemények, mint például az enyém eltörlése, elhallgattatása helyes eljárás. Ez pont olyan, mint mikor a kisgyereknek tiltasz valamit, annál inkább azt fogja csinálni.

Értelmes eszmecsere kellene folyjon a témáról, természetesen az ultraszélsőséges vélemények finom moderálásával, ahol elfogadhatnánk egymás nézeteit, esetleg óvatosan, kis lépésekkel a helyesnek vélt irányba terelve az emberek gondolatait.

[ Szerkesztve ]

(#5305) rarri válasza Racecam (#5300) üzenetére


rarri
senior tag

Szegénykém..De te legalább netezhetsz közben... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5306) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ellépek aludni.

jó mindent mindenkinek, 6:58kor újra itt! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5307) poffsoft válasza Grafiqs (#5296) üzenetére


poffsoft
addikt

~2 éves alvó nick.....

Thrawn : pucolja csak, a vgrancsot is abba teszi mikulás, nem????

(Don amerigo): felmondasz? Poltopik inkább, nem???
/állást nem foglalok, csak ha ragaszkodsz hozzá, püben.... :) /

foolman: jó 8!

rarri: Te nem tudsz ? ugorj át hozzánk, akad néhány szabad kb/s .... :DDD
/btw: most meg hold aluszik?/

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5308) Racecam válasza rarri (#5305) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Sőt, de azt el sem mondom, inkább majd személyesen.
Megsúgom. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5309) rarri válasza bolondember (#5306) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Farkas! Aludj jól, álmodj szépeket. :)
Race: most kíváncsivá tettél.. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5310) Grafiqs válasza (Kolombusz) (#5304) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nekem spaciel van nem kevés zsidó kapcsolatom. De ezt itt nem részletezem. Elhiszem, hogy ilyen eszmecserét folytattál, de ez itt nem az a hely ahol ezt ki lehetne tárgyalni. Tehát továbbra is gyomlálni fogom a hasonló hsz.-eket.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5311) Racecam válasza bolondember (#5306) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Álmodj szépeket barika! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5312) neduddki válasza rarri (#5285) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Sehol nem vagyok sajnos:- (

udv

neduddki

p.s. es ez nem szerenyseg vagy alszerenyseg ez egyszrune a realitas:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5313) (Kolombusz) válasza Grafiqs (#5310) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egészségedre.

(#5314) Racecam válasza rarri (#5309) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az már valami. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5315) 7


7
addikt

Sziasztoooooooooooooook! :D

Voltam Ágiéknál pofaviziten. :P
Fáradt vagyok. Menek aludni lassan. :)

(#5316) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jóccakát

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5317) 7


7
addikt

Jaj, el is felejtettem: Boldog nőnapot! :D

(#5318) rarri válasza (Kolombusz) (#5304) üzenetére


rarri
senior tag

Nem lehet hogy azért vannak ultra szélsőséges vélemények még mindíg mert túl sok a fel nem dolgozott, dolgozható fájdalom , és az ezt magával hozó gyűlölet? Lehet erről higgadtan beszélni? Én úgy gondolom hogy nem, mert túl sebet tép fel egy egy vélemény kimondása. Lehet hogy valamiről tényleg nem kellene vitát nyitni, csak csendben emlékezni, és megpróbálni úgy élni, hogy az példa legyen majd azoknak, akik erre a korra fognak majd emlékezni...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5319) rarri válasza 7 (#5315) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat, biztosan szimpatikus voltál a szüleinek. :)
Köszönöm a nőnapi jókívánságokat . :)
Race: még nem mondtad el, hogy volt-e kedvenc számod régen, amit nagyon sokszor hallgattál. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5320) Grafiqs válasza rarri (#5318) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ezt én sem irhattam volna szebben.
Tökéletes lezárása a témának.

Köszönöm.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#5321) rarri válasza Grafiqs (#5320) üzenetére


rarri
senior tag

:)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5322) (Kolombusz) válasza rarri (#5318) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem pedig lehetne erről értelmesen beszélgetni, sőt, úgy gondolom kell is. És szerintem az áldozatok, valamint azok leszármazottai is így gondolják, nem véletlen az a rengeteg holokauszt kiállítás sem, ami nem igazán halk megemlékezés.

Nagyon érdekes és lényeges téma szerintem, amit nem kellene elfojtani. Fogok is venni egy-két könyvet az antiszemitizmusról, a kialakulás lehetséges okairól, csak most még van egfy könyvem a hosszú kések éjszakjáról és a nürnbergi perről, amit el akarok olvasni. Meg a mein kampfot is.

Megyek, lefekszem, mert a holnapi napom sem lesz rövid. Jó éjt mindenkinek!
Ha holnapra elcsitul a téma, akkor nem rázom fel, nem fogok válaszolni, ha nem, akkor folytatom az eszmecserét veletek. :)

(#5323) neduddki válasza rarri (#5319) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ezt hallgasd meg!!!
De elobb:

BALTI ITT VAGY VHOL?????

udv

neduddki

p.s. ja: bof

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5324) poffsoft válasza 7 (#5317) üzenetére


poffsoft
addikt

köszike!

Természetesen ez neked is jár!

[ Szerkesztve ]

(#5325) rarri válasza (Kolombusz) (#5322) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5326) csapos2 válasza neduddki (#5323) üzenetére


csapos2
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5327) Racecam válasza rarri (#5319) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt is majd megsúgom. ;)

Most mennem kell, aki lefekszik, annak szép álmokat, aki marad, annak jó szórakozást.

A nők pedig?
Nos, Ők mozgatják a világot.
Köszöntsük Őket!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5328) fokukac válasza neduddki (#5323) üzenetére


fokukac
nagyúr

feró-rajongóknak :DDD

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5329) 7 válasza Racecam (#5327) üzenetére


7
addikt

Mióta raccsolsz? Vagy tényleg a világot, és nem a virágot gondoltad? :P

(#5330) neduddki válasza csapos2 (#5326) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Majd holnap felrugdosom holnap
koszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5331) 7 válasza fokukac (#5328) üzenetére


7
addikt

Achordants-rajongóknak. :K

(#5332) fokukac válasza 7 (#5331) üzenetére


fokukac
nagyúr

jézusom, ez borzasztó...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5333) rarri válasza neduddki (#5323) üzenetére


rarri
senior tag

Nem ismertem még ezt a számot. Nagyon tetszett, csak én másképp koreografáltam volna meg a klipet. Egy két képet nem éreztem odavalónak, egyet kettőt meg nagyon is. És Varga Miklós hangjával kicsit még lehetett volna fokozni a hatást. Köszönöm hogy megmutattad nekem . :)
Race: Köszönöm. :) Jó éjszakát neked is, én is mindjárt fekszem aludni. :)
Főkukac: gondoltam hogy nem a " Meditációt" teszed be a Ferótól. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5334) neduddki válasza rarri (#5333) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A klippet nem nesztem. /router konfigolok eppen:- )/ csak a zene a lenyeg

udv

neduddki

mod:sirva vigad a magyar:- ) bof

mod:gyuvo hetem szip lesz:- ) minden este leglabb 2-3 aldozat, remelm az izuletek birkaj, moingyuk a heti atmozgatas utan eleg kelleems izomlaz koborol:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5335) 7 válasza neduddki (#5334) üzenetére


7
addikt

(#5336) rarri válasza neduddki (#5334) üzenetére


rarri
senior tag

Tudod mi az érdekes? Hogy amennyiben tetszik neked ez a zene, akkor te is szereted a szenvedélyes zenét, amibe bele kell dögleni. Nem csak a kiegyensúlyozottat. :) Ez a szám ugynaz lett volna mint pl a Pokolgép, ha lett vona benne basszgitár, és a szólógitárt is megpengetik. Mert ott volt benne az Erő , az Érzés szerintem.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5337) neduddki válasza rarri (#5336) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ma nem aze de egy Bika-Nyilastol mit varsz???:- )))

udv

neduddki

p.s. mikor odafonn altam az oreg elott - szerinted - veletelnul kaptam a 8ast???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5338) neduddki válasza fokukac (#5328) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kedves kis konnyu leanyka zene:- )

udv

neduddki

p.s. csak Nked: bof

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5339) neduddki válasza 7 (#5329) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vilagnak vilaga
Viragnak viraga

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5340) rarri válasza 7 (#5335) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem itt is hiányzik a telt hangzás. :)
Neduddki: Bika nyilas? Karizmatikus, és szenvedélyes? Az jó párosítás, csak nem tudom hogy hogy a sok energiát hol sütöd ki, és nem gond-e néha nyugodtnak lenned.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5341) neduddki válasza rarri (#5340) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Veletnul dogozm 8 hejjen plusz az ismerosk felkeresei meg a csontkovi???:- )))

udv

neduddki

mod: lattal mar csontkovit ugy igazandolgozni??? szerinted mennyi energi akell???:- ))) foleg a tavajji lerobbanas utan:- ( /de az is igaz a jo csontkovacs szellembol dogozik, es ezt sokaig en sem ertettem, asztan par evvel ezleott mikor jobban benenvoltam neha-neha megtapasztaltam/

a 8asrol meg sem emlekezel???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5342) rarri válasza neduddki (#5341) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor oké. :) Amúgy én voltam Metallica koncerten. Még koncert közben is az 5 méteres Jusztíciát építették. Nem tudom direkt volt-e így, vagy csak késtek. Az előadás szuper profi volt, a zenét meg nem kell minősítenem azt hiszem.. :)
Sajnos mennem kell aludni, Jó éjszakát neked, és mindenkinek aki ébren van még itt.
Mi az a 8as? :F

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5343) poffsoft


poffsoft
addikt

mámmais korán vót záróra.....

[ Szerkesztve ]

(#5344) Thrawn válasza poffsoft (#5343) üzenetére


Thrawn
félisten

Húzzunk mi is aludni, majd a tengerentúliak feldobják egy kicsit a topikot.
Ha feldobják.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5345) poffsoft válasza Thrawn (#5344) üzenetére


poffsoft
addikt

jaja, holnap korá nelsz reggel...

Hajrá usa!

[ Szerkesztve ]

(#5346) ngabor2 válasza ngabor2 (#5264) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, ez is megvolt. ismét sikerült a kaját túltervezni, de nem baj, a fagyasztóban eláll (remélem). a banda döntő többsége a kultúrált alkoholfogyasztók közé tartozott, aki nem, az is belül maradt a következő határon, tehát ez egy igen kultúrált buli volt. jó éjt mindenkinek.

(#5347) tiv83us


tiv83us
veterán

Basszameg, hovihar.

Basszameg, hovihar.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5348) tiv83us


tiv83us
veterán

Mi a kurvaannya az az ellenjegyzo?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5349) jeges válasza tiv83us (#5348) üzenetére


jeges
senior tag

takén aki ellenjegyzi (ellenőrzi, aláírja) a szöveget? :U

(#5350) Racecam válasza tiv83us (#5348) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha Te például azt mondod, hogy nagyon fasza csávó vagy, akkor azt én szó nélkül ellenjegyzem. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.