Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61951) fokukac válasza BlacKSouL (#61950) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy kis valentin-napi esti program? :D

Lift nincs a közelben? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61952) BlacKSouL válasza fokukac (#61951) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az kerek kis izé fent az égen, nagyon fényes, nem tudom nézni. Azmiaz? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61953) fokukac válasza BlacKSouL (#61952) üzenetére


fokukac
nagyúr

vonyítód a holdat? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61954) BlacKSouL válasza fokukac (#61953) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Áááá, szóval az a hold? Nem tudtam. Erre alig látni ilyesmit. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61955) fokukac


fokukac
nagyúr

Olvasom ezt az olaf-os közbeszerzéses botrányt...
Hihetetlen, mekkora lúzerek vannak, akik minimális fáradtságot sem vesznek ahhoz, hogy ne lógjon ki ennyire a lóláb... Ugyanarról a számítógépről írják mind a három pályázó ajánlatát? arra nem képes, hogy egy másik notebook-on be-kopipésztelje az egészet?
Ugyanakkora százalékkal térnek el az ajánlatok, a részletekben is? Egy minimális cizelláltság sincs...
Ugyanazok az emberek a tisztségviselők / tulajdonosok mind a három cégben?

komolyan mondom, hihetetlen. És itt, a magyar ugaron még ez is kevés ahhoz, hogy a dolognak következményei legyenek, sőt, valószínűleg a választásra jogosultak ~harmada még helyesli is a dolgot, abszolút nem úgy érzik, hogy ezt a lóvét tőlünk lopták el.

Komolyan, néha szégyellem, hogy ebben az országban élek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61956) EQMontoya válasza fokukac (#61955) üzenetére


EQMontoya
veterán

Határozott +1.

Same rules apply!

(#61957) Spet válasza fokukac (#61955) üzenetére


Spet
addikt

Problem? A birkákat nem érdekli. Így, ennyi az összes ilyen téma.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#61958) concret_hp válasza fokukac (#61955) üzenetére


concret_hp
addikt

igen ezek sajnos csak mutatjak a nyilvanvalot, de nem bizonyitjak, mert ugye a jogazkodas az megy :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#61959) BlacKSouL válasza fokukac (#61955) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az van, hogy bármikor próbálsz ésszel szembemenni egyesekkel, olyan iszonyú erősen gyökerező ellenállással találod szembe magad, hogy teljesen nyilvánvaló tényekkel, ésszel, érvekkel sem tudod magad átverekedni rajtuk. Ez a hülyékkel vitatkozni tipikus esete. Érzed és látod magad ahogy süllyedsz és az ő rutinjukat látod magad körül. Van valakinek egy cikke, amiben elemzi, hogy azon oldal hívőinek kb. melyik szinten mennyire éri meg a "ragaszkodása a hatalmomhoz", de azon már rég túl van a dolog, hogy csak a haszonélvezők lennének ott foggal-körömmel. Itt már vallásos jellegű az imádat, és arról meg jól tudjuk, hogy akár keresztes háborúk, akár dzsihád, egykutya. A logika az észérvek teljes hiánya, radikalizáció, fanatizálódás és kész. Valahogy az emberiség az elmúlt 4000 évben nem volt képes megváltozni, és szerintem sosem fog. Kicsit változik ez meg az, kicsit alkalmazkodik itt-ott, de a vége mindig ugyanaz. Az ész nélküli csordaszellem mindig elsöpri a többit.
Kicsit visszaemlékezve a kefebajszos festőre, hát nem kell nagyítóval keresni a hasonlóságokat. Ellenségkép az ugye mindig található volt. Onnan meg már könnyű az út.
Évről évre előveszem ezt és elolvasom, és a végén mindig úgy érzem, hogy báááázmeeg...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61960) bitpork válasza fokukac (#61955) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez csak egy csepp. Az senkit nem zavar h egész európában nincs még egy olyan rendőrállam mint itt? H elég annyit mondani h rendkívüli helyzet és a rendőr bármit megtehet?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61961) rushty válasza bitpork (#61960) üzenetére


rushty
senior tag

Oszt rend van?

"Vona miliciálná az országot. Mari nénire is terep ruha kerülne." Vona ezen már rég túllépett, lásd Magyar Gárda mögüli kifarolás, amióta beindult a cukisodás. Azért egy dolgot ne felejtsünk el, úgy jó 10 évvel ezelőtt, a Jobbik gyors népszerűség növekedését, egy valós társadalmi problémára adott, akkor radikálisnak számított válasz hozta meg. Elsősorban az ország északi, és keleti megyéiben már akkor is ezerrel dübörgött, az ottani hiperpigmentált indopannonjainknak a bűnözése, és erre az égető problémára is volt többek között az egyik válasz, a Magyar Gárda létrehozása. Azért a problémás helyeken történő akkori "esti egészségügyi séták", elég visszatartó erővel bírtak azoknál, aki csak az erőből értenek.
A probléma az volt, hogy az akkori Jobbik vezetés, a népszerűségük növelése érdekében, teljesen rátelepedett a gárdára, sokszor csak értelmetlen parádézásra használta, így nem csoda, hogy a történet vége az lett ami.
Szóval visszatérve, a nyitó gondolathoz, Mari néni ugyanúgy szenved ma is Kolompár Nintendó Leonszio Májküldzsekszon, és társai csínytevéseitől, mint tíz évvel korábban, de nem fog terepruhát húzni emiatt.
Szerencsére most is vannak bőven akik ezt megteszik helyette, csak tanulva a Magyar Gárda esetéből, ezt most már profibban teszik úgy, hogy jogilag minél kevesebb fogást lehessen rajtuk találni. Szóval az egykori gárda tagok köszönik jól vannak, és sokkal nagyobb létszámban, sokkal több helyen, és szervezettebben végzik a tevékenységüket, mint annak idején a gárda. Ez ma a MÖM.[link] [link]
Csendben, kerülve azt a túlzott feltűnést, ami a gárdás időszakot jellemezte, szervezik magukat, és ügyelnek arra, hogy távol tartsák magukat, a közvetlen politikától. Viszont ugyanúgy van esti egészségügyi séta, ha a helyzet úgy kívánja, mint pl. most a hétvégén Tótkomlóson.

Revolut meghívó pü-ben

(#61962) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Azé' csak meg lett a böjtje a tegnapi napos időnek. Hisz rendnek kell lennie. Hónak szakadnia. Tél van.
Van tél.
Asszem idén ez a nyolcadik havazás, eddig csak egyszer nem maradt meg.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61963) Pttypang válasza rushty (#61961) üzenetére


Pttypang
veterán

Polgarorokbol eleg sok lett, ha erre gondolsz.

Everybody lies.

(#61964) parandroid válasza Pttypang (#61963) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, szerintem csak arra gondolt, hogy jó a buli, csak sok a köcsög. Vagy migráncs. Vagy civil. Vagy mittomén, most éppen kit kell utálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61965) BlacKSouL válasza parandroid (#61964) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most nem ezek. Most más a soros.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61966) fokukac válasza BlacKSouL (#61965) üzenetére


fokukac
nagyúr

most mi a soros? a hó? :P

Ui. ha csak 8 volt eddig, az nem is sok, szerintem még itt pesten is volt annyi, sőt.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61967) NoLF válasza fokukac (#61966) üzenetére


NoLF
addikt

hát tegnap a 11ker, budaörs, 2 ker 12 ker vonalon lényegében mindenütt 15-20 centi takarta a fákat, bokrokat, jobb helyeken az utakat is. most is esett reggel, de semmi nyoma.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61968) NoLF válasza NoLF (#61967) üzenetére


NoLF
addikt

mármint a központban és a 10kerben. amúgy itt most is esik, de minek...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61969) Pttypang válasza NoLF (#61967) üzenetére


Pttypang
veterán

Miskolcon is hiaba esik egesz nap, egy szem nem marad meg :D

Everybody lies.

(#61970) fokukac válasza NoLF (#61968) üzenetére


fokukac
nagyúr

többet kéne innod, és akkor boldogabb lennél :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61971) NoLF válasza fokukac (#61970) üzenetére


NoLF
addikt

jó, hogy mondod :D

nemrég kaptam egy kedves privát üzit egy azóta kitiltott júzertől, miszerint igyak egy sört és fossam össze magam...

nem igazán értettem :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#61972) rushty válasza NoLF (#61971) üzenetére


rushty
senior tag

de csak a nemzeti italboltból, 22h előtt

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#61973) bitpork válasza NoLF (#61971) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Itt mindenkinek van hazi trollja?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61974) lorcsi


lorcsi
veterán

(#61975) EQMontoya válasza bitpork (#61973) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem ugyanaz az egy szerencsétlen masztizik erre hónapok óta. Gyanítom, a tenyerén lévő bőrkeményedésekről már meg lehetne ismerni.

Same rules apply!

(#61976) parandroid válasza EQMontoya (#61975) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az az ijesztő (ijesztő a fenét, inkább szórakoztató és szánnivaló egyben), hogy amúgy egy csomó részlettel képben van, és elég jól személyre szabottra sikerült a sértegetés, egy csomó passzoló részlettel. Nem volt 100%-os persze, kihagyott pár ziccert, amik pedig azért még ütöttek volna, de egyértelműen megmutatkozott a tájékozottság, és a befektetett energia.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61977) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szakad a hó

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61978) bitpork válasza BlacKSouL (#61977) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Talán egy kis ragasztó megállítja, hogy tovább szakadjon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61979) BlacKSouL válasza bitpork (#61978) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sajnos családi okból tegnap-ma kint voltam a temetőnkben, és ott realizálódott bennem hogy milyen kemény, hosszú és hideg telünk van, sok, nagyon sok hóval.
No mindegy, aki élvezi annak pár kép ma délutánról.
[kép] [kép] [kép] [kép]
[kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61980) bitpork válasza BlacKSouL (#61979) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hívtak már Miskolc környékére lakni... Lehet engednem kellene a csábításnak. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61981) BlacKSouL válasza bitpork (#61980) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát gyere erre he. Csak ne most mert szerintem hamarosan zárják az utakat. Vagy a rendőrök, vagy a sérült járművek. :) [kép]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61982) bitpork válasza BlacKSouL (#61981) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig keddre tervezek egy utat oda kis kérdőjellel, és kb 2 héten belül egy Kassa kirándulást is :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61983) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#61926) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az itteni jelenleg is hagy foltot, sőt van mikor nem is égeti rá a papírra a port, és akár az újaimmal is le tudom törölni.

#61971 NoLF: Arra gondolhatott a költő hogy postán küld számodra sörikét, és hashajtó lesz benne. Szóval ne idd meg. Amúgy érdekes emberkék vannak, szerencsére a magánéletemben elszeparálom magam tőlük, már amennyire ez lehetséges.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#61984) erdey_a válasza BlacKSouL (#61981) üzenetére


erdey_a
őstag

mondom én hogy hó exporttal sokra vihetnéd.
Én 30 centit kérnék...

Vérboci

(#61985) EQMontoya válasza bitpork (#61982) üzenetére


EQMontoya
veterán

Magihoz mész?

Same rules apply!

(#61986) bitpork válasza EQMontoya (#61985) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Második körben családlátogatás lesz igen. Elsőben még lehet egy autó nézés phórumtársnak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61987) fokukac válasza BlacKSouL (#61981) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha ez megnyugtat, itt is esik, olyan 3-4 centi van eddig, most sepertem el a ház előtt.
Pedig idén elmaradt a tél, ugye :)
De hát földik vagyunk... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61988) BlacKSouL válasza fokukac (#61987) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Három-négy? :) nálunk már 11 körül volt vagy 15 centi. Végül aztán reggelre is szerintem 20 alatt maradt. Bár még most esik. Ha a temetői kb. ugyanennyire gondolok, akkor ott már lehet 35-40.
Megyek is a szokásos kényszermunkámra, kétnaponta egy mázsa hó ellapátolása az ajtó elől. ;] Apám már faragja a fát, anyám meg süti a bejglit.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61989) tildy válasza NoLF (#61971) üzenetére


tildy
nagyúr

Jól van, akkor nem csak engem talál ge személyes sertegetess, valaki nagyon ráér .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61990) fokukac válasza BlacKSouL (#61988) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jó, tudjuk, a Te hópéniszed nagyobb :P
Adjál 30 centit a bocinak, hogy ő is tudja mutogatni..! :DDD

Amúgy itt baromira olvad, tiszta latyak minen, úgy 4 fok van, süt a Nap. Csak azért esett, hogy ma ne tudj száraz lábbal kimenni / kirándulni / felmenni egy hegyre...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61991) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem rossz ez a februári karácsonyi hangulat. :K

(#61992) BlacKSouL válasza ToBeY (#61991) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem tél nincs, hanem a naptár van elb.aszva

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61993) Pttypang válasza ToBeY (#61991) üzenetére


Pttypang
veterán

Semmi sincs mar meg belole, elolvadt az ot fok es a verofenyes napsutes kombojaban, nagyon vicces, reggel meg cipo tetejeig ert a ropogo friss ho :D

Everybody lies.

(#61994) EQMontoya válasza fokukac (#61990) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jaja, este tök jó volt, hogy esett, 3 körül jöttünk haza éjjel, akkor frankó hó volt. De most olvad minden, latyak a köbön.

Same rules apply!

(#61995) ToBeY válasza Pttypang (#61993) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,azt akartam írni,hogy nem semmi egy napon belül két évszakot is megtapasztalni.

(#61996) BlacKSouL válasza Pttypang (#61993) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Itt is szörnyen olvad. Szerintem 2-3 hét és már alig lesz belőle valami. Hacsak nem esik kedden. Ja de esni fog. Akkor max. 3-4 hét :) majd márciusban meg legfeljebb átülünk egy másikba.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61997) parandroid válasza BlacKSouL (#61996) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor gyorsan lapátold, hogy végezz, mielőtt elolvad!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61998) fokukac válasza BlacKSouL (#61996) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne add fel, Bleki, az idokep.hu szerint most jön csak az igazi tél, a szibériai hideg... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61999) kraftxld válasza fokukac (#61998) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nee... télen tél lesz :DDD

Én meg szombaton kicsit leégtem a strandon, kagylószedés közben az egyik felhasított egy 2mm mély, 5cm hosszú sávot a talpamból. De visszakapják mert finom sült rizs készül hamarosan belőlük. :)
Ráadásul malacpöri készítés közben lenyestem a körmömből egy 2x2mm-es darabot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#62000) fokukac válasza kraftxld (#61999) üzenetére


fokukac
nagyúr

... Jön még kecskére dér..! :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.