Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62401) szőröscica válasza fokukac (#62399) üzenetére


szőröscica
addikt

En is megkaptam a 2016-ot par hete, vannak benne jobb es rosszabb dolgok a 2010-hez kepest.

Osszessegeben szerintem rosszabb, szamomra kevesebb jo ujitast hozott (pl. outlookban fajl csatolasakor van egy dropdown, ahonnan valaszthatsz a legutoljara hasznalt fajljaid kozul), mint amennyi kenyelmetlenseget okoz (tablazatformazas megkurtitva outlookban, illetve ugyanazon fajl megnyitasa eseten lenyegesen nagyobb memoriahasznalat Excelben).

Engem a design is idegesit, kulonosen Outlookban, nagyon tagolatlan az egesz, alig van kontraszt. A Lync is jobb volt, mint a Skype.

(#62402) bitpork válasza Viszlát (#62400) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az ismeretség mindkét esetben fiókvezetői : lehet nem kellene bennük sem bíznom, de nincs jobb :B

Na hát a használat az nagyon kaotikus sajnos. Ez van. Még örülhetek h ennyiből megússzuk. A céges számla az horror még e mellett is. :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62403) Viszlát válasza fokukac (#62399) üzenetére


Viszlát
addikt

Ezt én sem értettem egyébként, kit zavart az a gomb, hogy el kellett dugni egy menü alá? Merthogy van egy olyan megoldás is, hogy Draft/Attachments/Remove all, ami három kattintás egy helyett, nyilván nem világvége, csak érthetetlen a változtatás. Írj nekik! :)

(#62402) bitpork: legközelebb ha a magyarországi rendszerre panaszkodsz majd jusson eszedbe, hogy azzal intézted el a témát, hogy kit ismersz...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#62404) bitpork válasza Viszlát (#62403) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az ismeretség nem a döntés hanem a bizalom alapja. Minden szegedi fiók körbe lett hívva ajánlatért, és ők ketten segítettek átnézni. Egyiküknél sem vezetek számlát :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62405) tildy válasza fokukac (#62398) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi 3 éve a németeknél szívjuk meg vásárláskor mastercarddal meg amexszel. Meg anno itt 2009ben az akkor meg chip nélküli magyar Visa raiffeisennel.

Amúgy kijött a transferwise debit kártyája, vagyis inkább ilyen feltöltődni, érdemes megnézni, nekem már van;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62406) tildy válasza tildy (#62405) üzenetére


tildy
nagyúr

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62407) concret_hp válasza bitpork (#62381) üzenetére


concret_hp
addikt

a teszkónál aszerint vannak a kategóriák, hogy mennyire van konkurencia a környéken, leginkább ósön, nem a balcsival függ össze.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#62408) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Blekinek való cikk

Egyébként vicces, hogy a tél első felében őszi idő volt, és Márciusra tél lett.

Same rules apply!

(#62409) NoLF válasza bitpork (#62378) üzenetére


NoLF
addikt

aldi/lidl ugyanolyan árakkal dolgozik ott is, mint bárhol másutt. mi Siófokon a lidlbe járunk. nem megterhelőbb menni plusz 3-4 kilométert, mint otthonról cipelni minden gennyet, csurig pakolva a gépet...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62410) bitpork válasza NoLF (#62409) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gennyet nem eszünk :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62411) tildy


tildy
nagyúr

Hm, egész jó a kórházi koszt;)
Immár jó helyen vagyok, szuper az ellátás .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62412) bitpork válasza tildy (#62411) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor a ket kiflimmel elvonulok a sarokba egeret itatni :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62413) Viszlát válasza tildy (#62411) üzenetére


Viszlát
addikt

Amikor brokkolit akarnak nekem adni, mindig elfog a gyanú, hogy haragszik rám az illető... :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#62414) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Céges konyhában van 3 mikró 1 sütő, és egy falióra.
Mindegyiket én állítottam be kb. egy hónapja másodpercre pontosan a rádióvezérelt karóra alapján, melyet a számítógépen aktuálisan frissített idő szerint is ellenőriztem, a kettő egyezett. Más azért nem nyúlt hozzájuk, mert senkit nem érdekel, hogy pl. a mikrók vagy a sütő be legyen programozva. Idegenkezűséget tehát kizárhatjuk.
Ehhez képest most két mikró és a sütő kb. 5 perccel kevesebb időt mutat, de egymáshoz képest pontosak, míg a harmadik mikró és a falióra azt az időt mutatja, amit a karóra, a telefon és a számítógép.

Megvan
Kérdés, hogy az egyetlen elektromos hálózaton lévő mikró miért nem állítódott el..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#62415) fokukac válasza Viszlát (#62413) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#62416) NoLF válasza Viszlát (#62413) üzenetére


NoLF
addikt

vagy épp fordítva... :K ;)

Tápanyagtartalom 100 g-ban
Energia 34 kcal 141 kJ
Szénhidrátok 6,64 g
- Cukrok 1,7 g
- Rost 2,6 g
Zsír 0,37 g
Fehérje 2,82 g
Víz 89,30g
A-vitamin ekviv. 31 μg 3%
- β-karotin 361 μg 3%
Tiamin (B1-vitamin) 0,071 mg 5%
Riboflavin (B2-vitamin) 0,117 mg 8%
Niacin (B3-vitamin) 0,639 mg 4%
Pantoténsav (B5-vitamin) 0,573 mg 11%
B6-vitamin 0,175 mg 13%
Folsav (B9-vitamin) 63 μg 16%

C-vitamin 89,2 mg 149%
Kalcium 47 mg 5%
Vas 0,73 mg 6%
Magnézium 21 mg 6%
Foszfor 66 mg 9%
Kálium 316 mg 7%
Cink 0,41 mg 4%

..."Fontos szerepe van a rákmegelőző étrendben."...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62417) parandroid válasza NoLF (#62416) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj, a magyar konyha ezt fogja, beforgatja panírba, és kisüti olajban. Mindjárt eltűnik belőle minden, ami egészséges, és lesz helyette fincsi égett, olajban tocsogó borzalom, ami már messziről üvölti, hogy szevasz, gyomorrák, fel-fel, koleszterin!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62418) Viszlát válasza NoLF (#62416) üzenetére


Viszlát
addikt

Semmit sem jelent, egy csomó egészséges zöldség van aminek nincs olyan íze és szaga mint egy három napig hordott elázott zokninak. ;)

Szerk.: A biztonság kedvéért azt is leszögezném, hogy nem, még sosem kóstoltam ilyen zoknit, szimpla szag -» íz asszociációról van szó.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#62419) tildy válasza Viszlát (#62418) üzenetére


tildy
nagyúr

Együttérzek veled, én is megvagyok brokkoli nélkül , de a karfiolt meg jobban utálom, nem beszélve a répáról.
Brokkolit ha muszáj megeszem. Most az a szitu van .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62420) NoLF válasza Viszlát (#62418) üzenetére


NoLF
addikt

nyilván ízlések és pofonok, én rajongok érte, mint minden más zöldségért. bevallom, kb 90%ban vegán vagyok már... ami azért elég furcsának tűnhet itt sokak szemében. tény ami tény, főzéskor azért elég erős bukéja tud lenni a brokkoli/karfiol/káposzta triónak, de én mindért rajongok, nyersen sem vetem meg őket. node nem lehet mindenki ilyen fura, mint én :N

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62421) bitpork válasza NoLF (#62416) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog


Légy oly kedves ezt is tételesen bontsd le nekem, hogy legyen mire hivatkozni amikor nem elég a "Mer' finom!" érv :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62422) EQMontoya válasza parandroid (#62417) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kihagytad előle az unikumot! :)

Same rules apply!

(#62423) fokukac válasza EQMontoya (#62422) üzenetére


fokukac
nagyúr

meg az erős pistát :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#62424) parandroid válasza EQMontoya (#62422) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a házilag főzött kerítésszaggató most az űbermagyarosch? Vagy az csak vidéken?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#62425) Viszlát válasza NoLF (#62420) üzenetére


Viszlát
addikt

Ettol se fura nem vagy se kulonleges, csak majdnem vegan. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#62426) EQMontoya válasza fokukac (#62423) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kell. Bele. Erős.

Same rules apply!

(#62427) NoLF válasza bitpork (#62421) üzenetére


NoLF
addikt

nem tudom, honnan származik, mivel etették szegénykét, így aztán nehéz ügy - van benne bőven ez, és az :D

Mennyiség / 100 g
Kalória (kcal) 324
Lipidek 25 g
Koleszterin 85 mg
Nátrium 57 mg
Kálium 331 mg
Szénhidrát 0 g
Rost 0 g

Cukor 0 g
Fehérje 24 g
A-vitamin 0 IU C-vitamin 0 mg
Kalcium 9 mg Vas 3,1 mg
B6-vitamin 0,3 mg B12-vitamin 2,5 µg
Magnézium 22 mg

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62428) NoLF válasza Viszlát (#62425) üzenetére


NoLF
addikt

azért a pár évvel ezelőtti dolgaimat visszanézegetve fb-n azért eléggé különbözök az akkori önmagamtól, annyi bizonyos. nomeg itt figyel a Kenny kezében a sör is pl, én meg 3 hónap absztinenciát fogadtam, stb... ( ami azért valljuk be, 15 év masszív és konstans alkoholfogyasztás után lehet, nem fog sokat ártani, ellenben egész jól bírom :D )

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62429) szőröscica válasza NoLF (#62428) üzenetére


szőröscica
addikt

Nő?

(#62430) fokukac válasza fokukac (#62399) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most egy PDF-re próbálok vízjelet rakni az új Acrobatban. Bazzeg. ketten keressük 15 perce, hogy hol van ez a menüpont vagy tool, vagy mi a faszom.
De most meglett.
Ha jobb oldali tool shortcut-on az edit pdf-re klikkelsz, akkor oldal megjelenik a szerkesztés menü, plusz felül is (!) bejön egy csíkocska, ahol az egyik legördülő menüből kiválaszthatod. Amúgy a sima elérhető menüben nincs benne.
Bazzeg, 12 éve használom a nagy acrobatot (nem a reader-t) a kiküldendő céges doksikhoz, és nem találtam meg, csak a keresővel ezt a funkciót.
Agyrém...
Csókoltatom a fejlesztőket most már, de tényleg.
Egyértelműen visszefele fejlődik a számítástechnika...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#62431) bitpork válasza fokukac (#62430) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62432) NoLF válasza szőröscica (#62429) üzenetére


NoLF
addikt

elég egyértelműek a tünetek, mi? :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62433) fokukac válasza szőröscica (#62429) üzenetére


fokukac
nagyúr

Már inkább csökken.
Ebben a korban... :P

@Nolf: Hány napja is bírod alkohol nélkül? 5?
az már valami. Az már majdnem száraz március :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#62434) NoLF válasza fokukac (#62433) üzenetére


NoLF
addikt

18. napnál tartok most, a kezem már (még?) nem remeg.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62435) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Gyerekkorom óta kedvencem a forró olajban égetett koleszterindús rántottkarfiol, a brokkoli is jöhet, utóbbi krémlevesnek is, mindkettő párolva, spenót is, sóska is, sőt, családi kedvenc a salátafőzelék, olyan jó szottyadt mosogatórongyosra főzve. Most meg naponta elrágok egy szál házi füstölt nyers kolbászt, és még 1-1 sör vagy télidőben inkább bor lecsúszik. Hétvégén fej hagyma fél fej fokhagyma elrágásával szennyezem a környezetet.
Most meg meg van rendelve a nyers füstöltsonka húsvétra.

Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#62436) NoLF válasza BlacKSouL (#62435) üzenetére


NoLF
addikt

nekem is a kedvencem a rántott cucc, biza...

de már inkább sütőben készítjük olaj nélkül, intoleranciám miatt csicseriborsóliszttel (meg mindenféle magokkal) - szóval már semmi köze nincs a régi jó olajban tocsogóshoz. de nagyon finom így is, a mártások amiket készít hozzá a leány, az meg maga a menny. szakács (és olasz) lévén kedvesem amúgy is tud egy-két olyasfélét, hogy netovább. fura, de sosem gondoltam volna hogy eljön az az idő, amikor már nem is gondolok a húsra, mint opcióra... nagyritkán megesik hogy úgy alakul, de akkor meg a legtöbbször nem is esik jól. jóanyámék nomeg ezer más ember által elég rendesen hülyének is vagyok/unk nézve, node annyi baj legyen :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#62437) bitpork válasza BlacKSouL (#62435) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mekkora az a szál kolbász naponta?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62438) bobsys válasza fokukac (#62430) üzenetére


bobsys
addikt

szerintem csak te venulsz

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#62439) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Már másodszorra nyúlják le az oroszok a insta acc-om.Lehet,nem kéne freemailes címet használnom... :U
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#62440) Spet válasza ToBeY (#62439) üzenetére


Spet
addikt

"Az oroszok már a spájzban vannak"

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#62441) bitpork válasza Spet (#62440) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az egy dolog. De már leették a kolbászt is hitelszerződéssel...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62442) FehérHolló válasza ToBeY (#62439) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lehet, hogy erősebb jelszót kéne használni, és nem kéne megadni ugyanazt a jelszót több helyen.

Skynet is real. It's called Google.

(#62443) ToBeY válasza FehérHolló (#62442) üzenetére


ToBeY
nagyúr

generált jelszót használtam (kisbetű-nagybetű-szám kilenc karakter) szerintem ez eléggé rendben van.

(#62444) FehérHolló válasza ToBeY (#62443) üzenetére


FehérHolló
veterán

akkor a generátorban nem kéne bízni :D

Skynet is real. It's called Google.

(#62445) ToBeY válasza FehérHolló (#62444) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha már abban sem lehet bízni akkor miben? :U Biztos az oroszok állnak mögötte... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62446) kraftxld válasza ToBeY (#62445) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vagy lehet nem ugyanazt a felhasználónév + jelszó kombót kell használni a www.mailorderukranianwife.com-on is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#62447) ToBeY válasza kraftxld (#62446) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak kevés helyre (kb 2-3)helyre használom ezt a jelszót (oda pont mást használok :P )

[ Szerkesztve ]

(#62448) BlacKSouL válasza bitpork (#62437) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát olyan 20-30 centi körül. olyan 3 centi vastag kb. Néha csak úgy bármi helyett is arcba tolom. És utána fél napig füstöltkolbásszagú a kezem.

Más: Hát ezt is megértük...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#62449) bitpork válasza BlacKSouL (#62448) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ne is idegesíts! Ma reggel jött egy teherautónk. Tegnap még csak hajnali hav volt jaósolva. Mondom szól az ember 10 perc alatt ott vagyok a kirakodásnál. Erre a hav tovább szállingózott, minden bolond legott autóba ült és majd 40 perc volt átérni a városon :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#62450) ToBeY válasza ToBeY (#62447) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nah,beállítottam a kétlépcsős azonosítást instán (lehet már az első acc lopás után kellett volna...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.