Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33851) Verus válasza Bubu79 (#33849) üzenetére


Verus
senior tag

Na, van mindkettőbe valami. ;) Köszi :B

Black:Igen én :B Csak azóta öregedtem pár évet és más lett a fizurám, tudod az évek... :DDD

Sziaaaaaaaa Tim! :D Neked is szépet! És kellemes időt a sétához! :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33852) Tim82


Tim82
nagyúr

teszek egy délutáni sétát. (meg szerzek narancslét, hogy legyen estére vodkanarancsom. :DDD ) szép napot! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33853) Bubu79 válasza Verus (#33851) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, igazad van ;) Nagyon szívesen :)

Szia Tim

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33854) ngabor2 válasza Bubu79 (#33847) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a vaspondró hosszú, kemény kitinpáncélja van, és igen sok lába, pontosabban lábszőre van, de nem az ezerlábú. ha rálépnek, akkor roppan ;] amire te gondolsz, az a verő-költő bodobács, alias baszóbogár :D

no, megyek ki pipázni.

(#33855) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egyszerűen nem tudom, hogy mit kezdjek az életemmel. Már évek óta bámulom ezt a kurva monitort és nem csinálok semmi hasznosat. Gyakorlatilag minden eltöltött nap hiábavaló. Éreztetek már így? Nem túl jó. Talán keresnem kéne valami hobbit.

[ Szerkesztve ]

(#33856) Verus válasza Jhonny06 (#33855) üzenetére


Verus
senior tag

Hűűűű..... Valami hiba van itt....Ha nem vagyok indiszkrét történt valami? Mi baj?

Itt nyugodtan kibeszélheted, nekem is sokat segít ez a jó társaság. :K

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33857) BlacKSouL válasza ngabor2 (#33854) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És mi fogyasztja ezt a bájos kis állatkát? :) Nekünk a cégnél bemászott az irodába, és bejött a gurulószékem alá, ami a kopásálló pvc-vel kombinálva halálos kombináció neki, de ahogy átgurultam rajta, olyan volt, mintha valami üvegtörmeléken gurultam volna át, utána meg percekig olyan büdös volt, hogy majdnem okádtam tőle.. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33858) Bubu79 válasza Jhonny06 (#33855) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze - ezen sokan átesnek... ;)

BlacKSouL: te aztán adsz az áhitatos hangulatnak :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33859) ladybug válasza csapos2 (#33803) üzenetére


ladybug
őstag

Nem ám, viszont makacs. És nem szereti a pogácsatésztát. :P

Jhonny06: Ezzel mindenképpen hagyj fel. Ha úgy érzed komoly problémáid vannak, keress fel szakembert. Ha pedig nem, akkor menj emberek közé és/vagy keress egy hobbit, amit a lakáson kívül tölts el.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33860) BlacKSouL válasza Bubu79 (#33858) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Naná, mondják is hogy egy állat vagyok ;]

Na mindjá' megyek állapotfelmérni a 210-es főút épülő új szakaszának koordinációs mérnökével.. :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33861) Bubu79 válasza BlacKSouL (#33860) üzenetére


Bubu79
addikt

Izgalmasan hangzik :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33862) Verus válasza Bubu79 (#33861) üzenetére


Verus
senior tag

Tudok izgalmasabbat Mackó :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33863) Bubu79 válasza Verus (#33862) üzenetére


Bubu79
addikt

Mesélj ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33864) Verus válasza Bubu79 (#33863) üzenetére


Verus
senior tag

Olyan ez mint a fagyi csak plusz egy kis érzékiség kell bele ;] :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33865) BlacKSouL válasza Verus (#33864) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindig a szex, mindig a szex... :U
Nem bírtok magatokkal mi? :D

Na inkább megyek is mérnökösködni...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33866) Bubu79 válasza Verus (#33864) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól hangzik - mikor? :)) :DDD

Jók ezek a lasztik, csak úgy röpködnek ide-oda :DDD

Verus: Ok - kedvencem a csoki- ( ;] ) és a vanília fagyi :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33867) Verus válasza BlacKSouL (#33865) üzenetére


Verus
senior tag

Ingerszegény a környezet :DDD

Bubu: Tudod mikor tudod hol ;) Fagyi meg lesz. :DDD Mindig magamnál hordom :DDD

Hát igen repül a repül a.... :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33868) Bubu79 válasza Verus (#33867) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nekem van melegem, vagy máshol is jó idő van? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33869) Tim82


Tim82
nagyúr

Csak egy órácskára hagylak titeket magatokra és már megy a pajzánkodás? :D

Hihetetlen, hogy Bp.-n mennyire nincsen nyitva semmi vasárnap. Pedig akartam venni egy új SIM-kártyát, ha már nem találom a PUK-kódomat... :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33870) Verus válasza Bubu79 (#33868) üzenetére


Verus
senior tag

Teszünk rá tejszínhabot is ígérem :DDD Csak hogy halmozzuk az ..... :D

Itt jó az idő, süt a nap 40°C :DDD

Tim: Nem a vasárnap, a Pünkösd ;) Amúgy irigy vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33871) Bubu79 válasza Verus (#33870) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól hangzik :))

Tim - benzinkútra nézz el - asszem ott is árulnak SIM kártyákat ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33872) Tim82 válasza Bubu79 (#33871) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á, adtam magamnak másfél napot, hogy megtaláljam azt a nyavalyás kódot - addig meg kiírom IWiW-re, hogy nem vagyok elérhető. :D

Verus: nem. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33873) Sipi16 válasza Tim82 (#33869) üzenetére


Sipi16
senior tag

Itt is a negyedik maszek volt csak nyitva... Pedig szívesen mentem volna gyalog boltba, de annyit nem szerettem volna gyalogolni... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#33874) Jhonny06 válasza Verus (#33856) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nincs semmi különösebb előzmény. Csak ez van.

(#33875) Bubu79


Bubu79
addikt

Fagyi? Valaki? :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33876) nike_


nike_
addikt

Szervasztok.

(#33877) Verus válasza Bubu79 (#33875) üzenetére


Verus
senior tag

Na de hééééééééé :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33878) Bubu79 válasza Verus (#33877) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi baj? Se tejszínhab eddig, se fagyi, semmi - és mégcsak ne is reklamáljak? :(( :DDD

Szia Nike_ :)

#33880: Khmm - Veled azért nem szeretnék fagyizni :U Egyébként halad az idő ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33879) Viktor0610 válasza Tim82 (#33872) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltatóddal felvetted már a kapcsolatot? :U

Amennyiben a te neveden van a kártya, az ügyfélszolgálat megadja a PIN-/PUK-kód párost.

Samsung Galaxy A54

(#33880) nike_ válasza Bubu79 (#33878) üzenetére


nike_
addikt

Szervusz Bubukám :DDD

Hogy telik a napod?

(#33881) tildy


tildy
nagyúr

Szép délutánt, kicsit hamarabb felérkeztem. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33882) Tim82 válasza Viktor0610 (#33879) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pontosan ez az - 2001-ben kaptam ajándékba életem első mobilját + ezt a SIM-kártyát, a (volt) sógorom nevén van, őt meg már nem nagyon fogom elérni ilyen-olyan okok miatt.

A PIN-kód egyébként természetesen három elszúrt próbálkozás után jutott eszembe - mindig csak egy számjegyet ütöttem félre. :DDD

Valahol meg kell lennie a PUK-kódnak, de már nem emlékszem, hol.

Minden telefonszám stb. a telefonom memóriájában van, szóval nagy veszteség nem ért, csak ugye a SIM- és számváltással jár némi nyűg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33883) Bubu79 válasza Tim82 (#33882) üzenetére


Bubu79
addikt

Jók ezek a PIN-kódok - egy alakalommal a bankautomata elé lépve voltam meglőve... Megvolt mind a négy szám, csak a sorrend nem volt tiszta...
Kétszer próbálkoztam, harmadszorra elsétáltam egy másik automatához és végre beugrott a sorrend is :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33884) Viktor0610 válasza Tim82 (#33882) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most látom, pannonos vagy. Így semmiképp' nem kell lemondj a számodról. A számot díjmentesen a nevedre veheted, nem szükséges hozzá semmi, csak a SIM maga, és a személyid.
Miután megtörtént a névreírás, a 1220 megadja a PUK-kódot.

Samsung Galaxy A54

(#33885) Tim82 válasza Viktor0610 (#33884) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm! Akkor kedd délelőtt irány az Europark-beli Pannon kirendeltség (ill. azt hiszem, partner) - az van hozzám a legközelebb. Kell valamit még ezeken kívül odavinnem?

Régen nem valami olyasmi volt a rendszer, hogy ezen kívül még igazolnom kell valahogy, hogy az utolsó két alkalommal én töltöttem fel az adott SIM egyenlegét?

Bubu: nekem az kavart most be, hogy viszont a mobilnetem a Vodánál van - sikeresen belekevertem egy számjegyét a vodás PIN-emnek a pannonos kódomba... :DDD

régen meg (diákhitel miatt) volt postabankos kártyám is az OTP-s mellett - átlag fél évente előfordult az a malőr, hogy nem a megfelelő kódot használtam az adott kártyához. :U

tegnap este pont becsúszott egy telefonlefagyás (eddig még nem csinált ilyet), aztán bekapcs után elszúrtam. :)

bandus: nem advertise?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33886) bandus


bandus
veterán

hülye google. tudtátok hogy az edvertise szó semmilyen formájára nem enged rákeresni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33887) VladimirR válasza Viktor0610 (#33884) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bemegyek egy utcan talalt (valaki telefonjabol kicsent) sim-mel a pannonhoz, kiteszem a szemelyim es aszondom, "irjatok a nevemre"?

(#33888) VladimirR válasza bandus (#33886) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem megy, van is 453 talalat, meg aszondja, hogy "Did you mean: advertise", arra meg van 753 millio talalat, meg egy definiciot is felajanl answer.com-rol

(#33889) bandus válasza VladimirR (#33888) üzenetére


bandus
veterán

hm, köszi. köszben megnéztem firefox-szal, úgy rákeres. maxhton nem értem miért rendetlenkedik :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33890) Tim82 válasza VladimirR (#33887) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, mert megkérdezik, hogy mikor és mennyivel töltötted fel utoljára az egyenlegedet/milyen tarifacsomagban vagy. Vélhetően ha elloptad a SIM-et, ezeket nem tudod. :)

Viktor0610: még egyszer - itt is - köszönöm az információkat! :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33891) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

3 ... csaj :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#33892) 1010


1010
őstag

elegem van prostituált xp ből és a koncepciból,hogy egy pc user vegyen 3-4évente új gépet.

az xp-m állandóan szabotál,én is ki fogok adni egy xp-taz lesz a neve: windows xp codename szabotőr

(#33893) Viktor0610 válasza VladimirR (#33887) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A dolog nem ilyen egyszerű.
Alaphelyzetben a SIM-kártyának ki kell csörögnie a helyszínen. Amennyiben nem csörög ki (ha pl. valaki telefonjából kicsented), az üzletben felelned kell 3, a kártyával kapcsolatos kérdésre, amennyiben mindháromra tudod a helyes választ, még akkor is névrevheted a SIM-kártyát, ha nkorábban nem a te neveden volt. :D

Ja, és természetesen csak kártyás ügyfeleknél ilyen "egyszerű" a dolog .;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#33894) csapos2 válasza ladybug (#33859) üzenetére


csapos2
addikt

Fogadjunk?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33895) VladimirR válasza Viktor0610 (#33893) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ertem, igy mar egybol mas
kosz a valaszt

(#33896) ngabor2 válasza BlacKSouL (#33857) üzenetére


ngabor2
nagyúr

passz, most már nem tudnak bejönni, a többi meg nem érdekel.

(#33897) ladybug válasza csapos2 (#33894) üzenetére


ladybug
őstag

Miben? Nekem élő igazi nyulam van. És neked?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33898) csapos2 válasza ladybug (#33897) üzenetére


csapos2
addikt

Úriember biztosra nem fogad ugye, így csak egy beugratós kérdés volt. :-)
[link] Látod a megszólítást ott alul. Na, az a nyuszi az én lennék, szóval magam vagyok a nyúl, míg neked csak egy igazi nyulad van. ;-]]]]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33899) ngabor2 válasza csapos2 (#33898) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó nagy nyúúúl...

(#33900) Tim82 válasza 1010 (#33892) üzenetére


Tim82
nagyúr

most már komolyan kérdezem: milyen XP-d van? mert ha ilyen Nlite-tal "kicsit" megbuherált, akkor nem csodálkozom...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.