Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33551) Bash válasza Thrawn (#33550) üzenetére


Bash
őstag

Az alábbi beállítás globálisan minden videóra vonatkozik, természetesen amit gyenge minőségben töltenek fel abból YouTube sem fog jobbat csinálni akármit írsz az URL végére. :P

http://bashtravel.com/

(#33552) Thrawn válasza Bash (#33551) üzenetére


Thrawn
félisten

És akinek nincs accountja, az hol állítsa be? :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33553) Bash válasza Thrawn (#33552) üzenetére


Bash
őstag

Az regisztráljon egyet, kb. 30 másodpercbe telik és fájdalommentes. :P

http://bashtravel.com/

(#33554) (Kolombusz) válasza Thrawn (#33552) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nehéz regelni ám. :D

(#33555) Thrawn


Thrawn
félisten

Feladom...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33556) nike_ válasza Thrawn (#33555) üzenetére


nike_
addikt

Ennyi? :D

(#33557) Thrawn válasza nike_ (#33556) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyi.
Gondoltam hasznos lesz az info azoknak akik nem rendelkeznek accounttal, de én vagyok a hülye, mert nem regisztrálnak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33558) Bash válasza Thrawn (#33557) üzenetére


Bash
őstag

Én meg úgy gondoltam sokkal egyszerűbb egyszer rászánni azt a fájdalommentes 30 másodpercet és regisztrálni, mint minden alkalommal az URL-t szerkesztgetni. :) Sőt, account nélkül 18+ videókat sem lehet megnézni, már akit ez érdekel.

http://bashtravel.com/

(#33559) Bubu79 válasza Thrawn (#33555) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne add fel - csak ha van rajta elég bélyeg...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33560) Tim82 válasza Thrawn (#33557) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én speciel köszönöm az infót. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33561) Lortech válasza Bash (#33558) üzenetére


Lortech
addikt

Lehet, hogy van, akinek nem a 30 másodpercen múlik, hanem egyszerűen nem akar regelni az n+1. helyre. Vagy ha nem a saját gépét használja éppen, akkor esetleg nem akar belépkedni az accountjával. Ezért igenis van létjogosultsága Thrawn tippjének is.

:P

Thank you to god for making me an atheist

(#33562) Bash válasza Lortech (#33561) üzenetére


Bash
őstag

Nem mondtam, hogy rossz tipp, csak hozzátettem, hogy van jobb, kényelmesebb módja is.
Egyébként aki a 21. században azt mondja, hogy nem akar regisztrálni n+1 helyre, az ne internetezzen, ez ugyanolyan dolog, mint amikor a könyvtárban olvasókártyát kapsz, hogy könyveket kölcsönözhess. És jellemzően azok mondják ezt, akik n+2 kétes hátterű torrent oldalra vannak regisztrálva.

http://bashtravel.com/

(#33563) Tim82 válasza Bash (#33562) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez kategorikus és épp ebből fakadóan általánosító.

Én pl. nem akarok regisztrálni a Jutúb-ra. Csak olyan helyeken regisztrálok, ahol muszáj - a tecső nem tartozik ezek közé. Így is épp elég spam szennyezi az (ilyen célokra fenntartott) emilcímemet. (Igen, korrektebb oldalak felajánlják a választási lehetőséget, hogy nem kívánok értesülni semmilyen akcióról, ajánlatról stb.)

Nem utolsó szempont az sem, hogy egyáltalán nem használok torrent-et.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33564) Lortech válasza Bash (#33562) üzenetére


Lortech
addikt

Oké, bocs, akkor mindjárt ki is kapcsolom a gépet. pf.

Thank you to god for making me an atheist

(#33565) Bash válasza Tim82 (#33563) üzenetére


Bash
őstag

Nem azt mondtam, hogy mindenki, hanem, hogy jellemzően. Ez nem általánosítás, ha úgy tetszik akkor statisztikai adat.
Évek óta van account-om YouTube-on, ezen idő alatt 1 azaz egy e-mail-t kaptam tőlük Welcome to YouTube tárggyal a regisztrálásom napján, nekem ennél korrektebb oldal nem kell.
Annak pedig kifejezetten örülök, hogy nem terheled a hasznos sávszélességet lopással és rablással, manapság már ritka az ilyen fiatal. Mit fogok kapni én ezért, utánam a vízözön.

http://bashtravel.com/

(#33566) nike_ válasza Bash (#33565) üzenetére


nike_
addikt

Én is regelve vagyok YT-re és én is csak az üdvözlő e-mailt kaptam.

(#33567) Tim82 válasza Bash (#33565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kb. Veled egykorú vagyok, úgy egy évvel vagy idősebb. ;)

Másrészt ami a YouTube-ot illeti, ritkán kattintok rá YouTube-os linkre. Ami zenét szeretek hallgatni, azt nem a YouTube-on át fogok.

Ne menessz a mennyekbe. Fájlcserélőt nem használok, a mobilnetem nem is nagyon engedné. Ezt leszámítva igenis töltök le dolgokat, de amit lehet, megveszek - nem a törvény érdekel, egyszerűen nyugodtabb a lelkiismeretem. De nem jelenti azt, hogy nem "lopnék" időnként a neten (az idézőjel nem az etika, hanem inkább a téma virtuális mivoltából eredő megfoghatatlansága miatt van).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33568) VladimirR válasza Bash (#33565) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Mit fogok kapni én ezért, utánam a vízözön."

lehetekenaz, lehetekenaz?
eloszor is, nem rablas, nem utsz le senkit, hogy letolthesd tole az mp3-ait, legfeljebb lopas, de meg az sem helytallo
asszem hivatalosan szerzoi es szomszedos jogok megsertese az, amit letoltessel tesz valaki (ettol fuggetlenul en is jobban szeretem azt irni, hogy lopas, sokkal jobban hangzik)

a tobbiben egyebkent szinte mindenben egyetertek, s youtube-tol en is mindossze egy levelet kaptam eddig (amiben eszrevettem, hogy elirtam az account-om nevet - lehet valahool torolni magam, vagy szerkeszteni a nevem?)
ami spam-et kapok, annak erdekes modon jelentos reszem amgyar, s van egy olyan gyanum, hogy pont valamelyik kedves, "nem aggyuk ki az imelcimed" torrentoldal all a dolog mogott (a spam temaja tobbnyire fizetos ftp)

(#33569) Tim82 válasza VladimirR (#33568) üzenetére


Tim82
nagyúr

"ettol fuggetlenul en is jobban szeretem azt irni, hogy lopas, sokkal jobban hangzik"

:DDD

mindig olyan jól szoktam szórakozni, amikor látom, hogy beszabadulsz egy "letölteni oké vagy nem oké" flame-ba - főleg, amikor az ugatóskutyás avatárú emberkével osztjátok egymást. :)

bocs, ez kikívánkozott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33570) klambi


klambi
addikt

Szevasztok!
Nem tudja valaki hogy a 2008 02. 16-án a kecskeméti jamaica-ban Hamvai mikor kezd, meik zenét jácca, alatta interjút ad pont...bocs hogy csak így rátörök mindenkire.. :F :Y :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#33571) VladimirR válasza Tim82 (#33569) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meselj, hallgatlak (ize, olvaslak)

(#33572) Bash válasza VladimirR (#33568) üzenetére


Bash
őstag

My Account / Delete Account

http://bashtravel.com/

(#33573) VladimirR válasza Bash (#33572) üzenetére


VladimirR
nagyúr

koszonom (most megyek es megkeresem az "asd-el-lmagad" felszerelesem)

(#33574) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmmm, érdekes, hogy míg az asztali gép ugyanazzal a torrent klienssel, vezetékes lannal meghal, ha maximális sebességgel töltök és nem lehet böngészni sem, annyira lelassul a kapcsolat, addig a noti wifivel, ugyanúgy maximum sebességgel kényelmesen elviszi a ph-t, origot-t, stb...

Mintha jobb lenne a csomagoptimalizálás, vagy nem tudom. :F

(#33575) Neró


Neró
őstag

Szép napot, sziasztok. :)

| www.diablohungary.hu

(#33576) Tim82 válasza VladimirR (#33571) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem nagyon van mit - csak remek szórakozásforrás ilyen flame-ket olvasgatni. ;)

nem érzem feljogosítva magamat, hogy erkölcsi alapom legyen bármelyik oldalon is beszállni, ezért csak read-only-ban szoktam ezeket követni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33577) klambi válasza klambi (#33570) üzenetére


klambi
addikt

?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#33578) 1010 válasza (Kolombusz) (#33574) üzenetére


1010
őstag

őő jól van be állitva mind gépen sebbeség kalauz vagy micsoda?

(#33579) ngabor2


ngabor2
nagyúr

melós egy szombat volt... 6-ra bementem dolgozni, 2 után végeztem. de legalább haladt a meló, úgy, ahogy kell. mondjuk természetesen közbejött 1-2 nem várt esemény, de kedden legalább értelmes szinten lehet folytatni.

(#33580) RexpecT


RexpecT
addikt

Valaki tud egy normális wide-os háttérképes oldalt?

[ Szerkesztve ]

(#33581) VladimirR válasza RexpecT (#33580) üzenetére


VladimirR
nagyúr

oldalt nem tudok, de csak itt, csak most, csak neked, itt egy michelle wide hatterkep ^^

[ Szerkesztve ]

(#33582) FehérHolló válasza VladimirR (#33581) üzenetére


FehérHolló
veterán

wide 'n' loose

Skynet is real. It's called Google.

(#33583) venember83 válasza VladimirR (#33581) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindezt 4:3-ban, persze :DDD

(#33584) 1010 válasza RexpecT (#33580) üzenetére


1010
őstag

éltbe nem olyan szép néni

(#33585) DTrotter válasza RexpecT (#33580) üzenetére


DTrotter
újonc

Ha ennnyire tetszik, legalább a nevét tudhatnád, bár lehet csak a csípójére utaltál.

You keep talking like a bitch, I'm gonna slap you like a bitch.

(#33586) FehérHolló válasza DTrotter (#33585) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha ennyire nem tudsz értelmezni két hozzászólást, akkor ne okádj ide a topicba!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33587) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Kijöttem a teraszra.
Sokkal jobb a friss levegőn kockulni.

Már amennyire a miskolc-belvárosi levegő frissnek mondható. :DDD

(#33588) DTrotter válasza FehérHolló (#33586) üzenetére


DTrotter
újonc

Ejnye, de ellenségesek vagyunk...:U

You keep talking like a bitch, I'm gonna slap you like a bitch.

(#33589) venember83 válasza DTrotter (#33585) üzenetére


venember83
nagyúr

(#33590) FehérHolló válasza DTrotter (#33588) üzenetére


FehérHolló
veterán

Rossz lábbal keltem.

Skynet is real. It's called Google.

(#33591) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hat egy egyszer jo hiret viszik az embernek:- )))
ismet a nagytestvei allamba tavolbaszakadt hazanklyanya szeretne a csaladi latogatas allatt evezni kezem eldasait, fene a gusztusat:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33592) DTrotter válasza venember83 (#33589) üzenetére


DTrotter
újonc

Nekem Michelle Wide-ra a gúgli a következő képet dobta, bar nem tudom ebbol lehet-e jó hattérkép ;]

Michelle Wide

You keep talking like a bitch, I'm gonna slap you like a bitch.

(#33593) (Kolombusz) válasza DTrotter (#33592) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kár erőlködnöd.
RexpecT wide kijelzőre keresett hátteret, erre Vladi direkt félreírva, viccesen küldött neki egy Michelle Wild képet.

Te ezt nem tudtad értelmezni, beszóltál, most már ne mentsd a mundér becsületét.

(#33594) FehérHolló


FehérHolló
veterán

ez jól sikerült :)

DTrotter: Lehet, hogy a férjének ő van benn háttérképként.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#33595) venember83 válasza (Kolombusz) (#33593) üzenetére


venember83
nagyúr

Először azt hittem te voltál az elkövető, megtévesztett az avatar. Egye meg a fene, hogy mindenki kaphat avatart, csak te nem. :(((

(#33596) tiv83us válasza venember83 (#33595) üzenetére


tiv83us
veterán

9+ moderatori figyelmeztetessel az adatlapodon szerintem te mar a PH-n sem lennel. Szorri :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33597) (Kolombusz) válasza venember83 (#33595) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Már megbékéltem vele régen. Azért fél évben egyszer megkérdem, hogy megkaphatom-e. :D

(#33598) venember83 válasza tiv83us (#33596) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért is ne lennék? A lenemírt nevű is itt van. ;)

(#33599) nike_


nike_
addikt

Sziasztok.

Hazajöttem a kinti kertből.

(#33600) Tim82 válasza venember83 (#33595) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kolombusz nem Guns'N'Roses rajongó. Asszem. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.