Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33651) rarri válasza VladimirR (#33643) üzenetére


rarri
senior tag

Természetesen bárki mondhat bármit, de akkor elveszne a lényege annak amiért ide belépett, és hamar bele is zavarodna a saját hazugságaiba. Emlékszünk, nemrég volt egy ilyen, és röpke fél óra alatt kiderült, hogy hazudik. azóta nem láttam itt. Sokan esetleg megszépítik a magukról kialakított képet, hogy szimpatikusak legyenek. Ezt megértem, de szerintem felesleges. :)

Philo: Szia! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33652) Thrawn válasza rarri (#33636) üzenetére


Thrawn
félisten

Ameddig csendes marad, addig jó.
De ritka az a nap amelyiknek a vége is csendes marad...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33653) csapos2 válasza rarri (#33651) üzenetére


csapos2
addikt

Miről maradtam le?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33654) rarri válasza Thrawn (#33652) üzenetére


rarri
senior tag

És mitől nem marad csendes a végére? Nem értem mire gondolsz. Az hogy csendes, az nálad unalmast jelent, vagy nyugodtat? És ez mitől változik meg ? :)

Nyuszika: Vladinak a linkjére reagáltam. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33655) VladimirR válasza rarri (#33651) üzenetére


VladimirR
nagyúr

erdemes megnezni, hogy melyik topic-bol linkeltem, meg hogy mikori is az a post (akkoriban meg csak a ph volt, mint hardveres, szakmai oldal, it bulvar, meg logout, meg ilyen kozossegi resz nelkul)

egyebkent ki/mi volt az, amit emlitesz, hogy hazudott, s rajotte(te)k?

(mondjuk emlekszem itt olyanra, hogy valaki fel evig azt allitotta magarol, hogy egy szikszoi (vagy szerencsi? a fene sem emlekszik) gimi portasa)

[ Szerkesztve ]

(#33656) Thrawn válasza rarri (#33654) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom, valahogy mindig elromlik.
Nem unatkoztam, csak olyan csend volt/van, hogy már szinte zavar :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33657) csapos2 válasza rarri (#33654) üzenetére


csapos2
addikt

"Emlékszünk, nemrég volt egy ilyen, és röpke fél óra alatt kiderült, hogy hazudik. azóta nem láttam itt."

Ez ki volt?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#33658) rarri válasza VladimirR (#33655) üzenetére


rarri
senior tag

tényleg jó régi. :) akkor biztos más volt minden. Az, hogy kiről beszéltem, nem lenne etikus elárulnom, kérlek nézd ezt el nekem. Valószínű, hogy Te azt az oldalt nem látogatod. Legalábbis úgy gondolom. Egyébként más fórumokon / nem itt / szórakoztató lehet esetleg más bőrébe bújni, eljátszani hogy mások vagyunk mint az életben, bár én még nem csináltam ilyent. :)

Nem arra az emberre gondolok, akit említettél.

Thrawn: és szerinted van erre megoldás ? Ha igen akkor mi? Egyszerűen nem volt kedved semmihez?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33659) venember83 válasza rarri (#33658) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, ez csúnya húzás volt, mindenki ráharapott a mézesmadzagra...

(#33660) rarri válasza venember83 (#33659) üzenetére


rarri
senior tag

Nem értem mire gondolsz. :F

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33661) VladimirR válasza rarri (#33658) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem igazan ertelek
azt irod, valoszinu nem latogatom azt az oldalt, elibb hozzaszolasodbol pedig akarhogy olvasom, az jon ki, hogy itt, a ph-n tortent az eset

mit rontok el?

(#33662) FehérHolló válasza VladimirR (#33661) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem akar róla beszélni.

Skynet is real. It's called Google.

(#33663) Verus


Verus
senior tag

Szép estét! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33664) rarri válasza VladimirR (#33661) üzenetére


rarri
senior tag

Hát ha Te mindíg minden oldalt elolvasol, akkor minden elismerésem. :R Akik szembesítették az illetőt, azok tudják kiről van szó, de én nem fogom elmondani , mert ellenkezik az elveimmel. Biztos megérted. :)

Fehérholló: köszönöm. :) Amúgy szia! :)

Verus: Szia! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33665) VladimirR válasza rarri (#33664) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt a reszet megertem, mas okoz ertelmezesi nehezsegeket
oldal nekem a ph, az index, meg ilyenek, ha jol sejtem, ez volt a felreertes oka, mert nalad vagy forumtema, vagy azon belul egy tenyleges oldal, annak fizikai megvalosulasaban

(#33666) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Verus ! A galéria még mindig üres... ;] Pedig ma meleg volt. :U Nem fáztatok volna fürdőruciban.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33667) rarri válasza VladimirR (#33665) üzenetére


rarri
senior tag

Hűha, most erre nem tudom mit írjak, mert nem értek ahhoz, hogy mi a fórum, a ph, az index között a külömbség. Nekem ez olyan, mint talán neked az, hogy mi a francia varrás, az angol varrás, és a pelenkaöltés közötti külömbség. :) kérlek nézd el nekem, hogy abszolút nem értek ehhez, és ha észrevetted,például a szakmai dolgokhoz nem tudok hozzászólni, mert nem értek hozzá. Nem vagyok ám okos! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33668) VladimirR válasza rarri (#33667) üzenetére


VladimirR
nagyúr

addig ertem, hogy a franciak es az angolok maskent varnak (mert ugye az angolok kozlekedni is a bal oldalt szoktak, biztos a cernat is masfelol fuzik a tube), de a pelenka az ujabban tepozarral mukodik, elotte meg csomot kotottek ra, de legfeljebb ziherejsztut hasznaltak... (fejvakaros szmajli)

p.s.: ;-]

(#33669) rarri válasza VladimirR (#33668) üzenetére


rarri
senior tag

A pelenkaöltést nem csak a pelenkára szokták alkalmazni, mindenféle más módon is, például valaki a nadrágfelhajtásnál ha nincs gépe, ezt a varrástechnikát használja. A lényeg, hogyna így szegsz be valamilyen anyagot az nem fog elbomlani. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33670) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Rarri: milyen mintát köt ? ;] Angol simát? Lustát?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33671) rarri válasza philoxenia (#33670) üzenetére


rarri
senior tag

Kötni nem tudok :D / Ba...us, ráfolyt a dianna a klaviatúrára a hosszú í -nél ! / most ragad. :D Csak diannás cukrot eszem, és széttört a kezemben. :D

az alsó képet nem tudom értelmezni.. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33672) philoxenia válasza rarri (#33671) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak demokratikus voltam, legyen fiúszmájli is, vagy Voda :D nem jelent semmit. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33673) Verus válasza philoxenia (#33666) üzenetére


Verus
senior tag

És ez most sokkolt Téged vagy mi? :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33674) rarri válasza philoxenia (#33672) üzenetére


rarri
senior tag

Phio, Te nem semmi vagy.. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#33675) philoxenia válasza Verus (#33673) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Néztem a honlapot reménykedve, gondolom Miskolcon is szépen sütött a nap..... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33676) Verus válasza philoxenia (#33675) üzenetére


Verus
senior tag

Hát fogalmam sincs, szinte végigaludtam a napot :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33677) philoxenia válasza Verus (#33676) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezekszerint nem a napon.... ;] Még leégtél volna. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33678) Verus válasza philoxenia (#33677) üzenetére


Verus
senior tag

Nem, de szoliba voltam :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33679) philoxenia válasza Verus (#33678) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pézért jányom, mikor a nap ingyé van ? :Y :D

Mondjuk szoliban voltam én is, de nem szoláriumban, hanem szolgálatban. ;)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33680) venember83


venember83
nagyúr

Színházi gigafrász.

(#33681) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Elálmosodtam nagyon, jó éjszakát !

Mi van a táblára írva? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33682) venember83 válasza philoxenia (#33681) üzenetére


venember83
nagyúr

Munkanélküli sárkány
Falut terrorizálna...
Aranyért, szarvasmarháért, királynőért.
Bármiért, amit nélkülözni tudnak!

33683: Jár így a kisiparos.

[ Szerkesztve ]

(#33683) Thrawn válasza philoxenia (#33681) üzenetére


Thrawn
félisten

Munkanélküli sárkány
Falut terrorizálna...
Aranyért, tehénért, hercegnőért.
Bármiért amit meg tudsz spórolni.

szerk: Lassabb vagyok mint egy vénember :F

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33684) Racecam válasza Thrawn (#33683) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csk? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33685) Thrawn válasza Racecam (#33684) üzenetére


Thrawn
félisten

Prsz! :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33686) venember83 válasza Thrawn (#33685) üzenetére


venember83
nagyúr

rdkrms trt. :K

(#33687) Thrawn válasza venember83 (#33686) üzenetére


Thrawn
félisten

Z nncs :( D csk vn! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33688) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

bah :) szépestét!:)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33689) Integra válasza VoDaFoNe (#33688) üzenetére


Integra
titán

itt egy zsepi, legyél hepi:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33690) Racecam válasza Thrawn (#33687) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Fgy? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33691) venember83 válasza Thrawn (#33687) üzenetére


venember83
nagyúr

M nncs?

Router torrent nélkül is megadja magát, ma pl mess ment, de internetoldalakra Address nout found üzenet jött. Viszem vissza. Egye meg a fene. :(((

(#33692) Thrawn válasza Racecam (#33690) üzenetére


Thrawn
félisten

Nncs :(
De nem hinném, hogy most jót tenne a torkomnak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33693) VoDaFoNe válasza Integra (#33689) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én happy vok :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#33694) Racecam válasza Thrawn (#33692) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

kkr n sm. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33695) venember83 válasza VoDaFoNe (#33693) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor add vissza a zsepit, hátha mást happyvé tesz. :P

(#33696) Thrawn válasza Racecam (#33694) üzenetére


Thrawn
félisten

Nkd szbd ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33697) Verus


Verus
senior tag

Mit osztogattok, halljam csak!

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#33698) Integra


Integra
titán

dsaf ö8sfa ásadj álj á pi saü8faó3 3 áf aápi pdfsp áy vvuhüsü óasó3 áasdéfj asd dé yv
s dáf yjfvypio eyf
fó934
ávx-zhgás
s saű
ű
asdf adfuüd 9 9 fsafaekj3 39a393a fyfé 333 8sgygé s
úasdkdd dis évv 8isdid s8vv8sdas sl883 lájdivn-yo s yoie yvü9 yl vyuiopd vishh lgyisdfsdf sdfüüdsf dfsflsj3389yüy sofü8 uaügügv óu9ufj9 sfu 33afü9 dgasédfj a3a339ü fssé s8933a fdjskdshgghüa49ö3 ö3awád ö9aó9uag saájs f9as

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33699) Racecam válasza Verus (#33697) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem osztogatunk, de Te egyébként sem kaphatsz belőle. ;]
Vagy jó kislány voltál? Mert akkor meggondoljuk. :)

H Nkd nm, kkr nkm sm. :(

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33700) Bubu79 válasza Verus (#33697) üzenetére


Bubu79
addikt

Csokit, fagyit, csupa olyan dolgot,
amitől csak hízhat az ember :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.