Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) 1010 válasza Verus (#29899) üzenetére


1010
őstag

akkor savanyú :DDD
ahogy jobban teccik

(#29902) Thrawn válasza RoyalFlush (#29895) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, a jól bevált újságösszehajtós módszerrel :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29903) tope válasza Verus (#29889) üzenetére


tope
addikt

Jó napot a kedves huszerinának és a többieknek is,
Azért lenne még egy pár igényem (pl. ne fájjon a fejem így elsőként)

Remélem holnap nem kell itt rohadni negyed 5-ig. Különben is jól fog jönni a 4 napos hétvége :DD

(#29904) ladybug


ladybug
őstag

Ej, de pocsék idő van itt nálunk. Hideg is van, szél is fúj, és csupa felhő az ég. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#29905) NoLF


NoLF
addikt

háhá, erre járt a palacsintás lány :)
hozott palacsintákat, és mivel nagyon szeretem és éhesnek is éreztem magam, gyorsan beruháztam egy füstölt sajtos-tejfölösbe, meg egy nutellásba. nos a sajtos tejfölös olyan amilyennek lennie kell, de a nutellásba nem tudom mit raktak, tök folyós volt benne a cucc és íztelen is volt. biztos fel volt hígítva... na mind1 ilyet legközelebb nem veszek.

ja, meg persze vhogy sikerült leennem a fehér pólómat a nutellással... pompás.

ladybug: kérlek próbáld el elintézni hogy erre ne jöjjön a felhő! látom felétek már elég tré a helyzet...

felhőkép

yetike: a palacsinta ezerszer jobb, ilyen rusnya teremtést mint ez a leány, rég hordott hátán a föld... :(

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29906) 7


7
addikt

Kék reggelt! :)

@Katinka: Szombathelyen szép idő van, hideg is alig, szél se fúj (van egy jó kis szélmérőm, az ablaktól kb. 300 méterre állomásozó magas fenyő - ha szél van, azt tuti látom)
@NoLF: A palacsintáslyánkát szereted, vagy a palacsintát? :P

[ Szerkesztve ]

(#29907) Thrawn válasza ladybug (#29904) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt süt a nap (még), de a többi stimmel :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29908) ToBeY válasza ladybug (#29904) üzenetére


ToBeY
nagyúr

BP-en süt a nap de azért olyan meleg nincs,no de hideg se.Olyan tavaszias az idő

[ Szerkesztve ]

(#29909) ladybug


ladybug
őstag

Nolf: Hm... a felhőt küldeném, de sajnos nincsenek meg hozzá az eszközeim. Palacsinta -> azt ennék. Holnap vagy holnapután sütök is egy nagy adaggal. Azt hiszem húsosat is készítek.

yetike: Örülök, hogy felétek jó idő van. Akkor vajon honnan jönnek a felhők, ha nem abból az irányból?

Thrawn: Borka épp ott van feléd anyáékkal.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#29910) tildy válasza ladybug (#29909) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem ma lesz.
jó kis gundel palacsinta :K :K :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29911) NoLF válasza ladybug (#29909) üzenetére


NoLF
addikt

azt kértem azt intézd el hogy NE jöjjön erre felhő :) nekem jó a napsütés is!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29912) Thrawn válasza ladybug (#29909) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi járatban vannak errefelé?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29913) 7 válasza ladybug (#29909) üzenetére


7
addikt

Felhők itt is vannak, hol világos van, hol sötét, de azért az idő még elmegy. Kicsit hűs ez a ~15 fok, de nem vészes. :)

(#29914) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Sziasztok.
Csak csütörtökön legyen jó idő,mert anyussal megyünk ki a városligetbe a tömegnyomor felvonulásra.
Sör,kolbász,gyros,főtt kukorica,tölcséres fagyi,levezetésképp meg állatkert,ha a kinti nem lenne elég....

(#29915) poffsoft válasza ladybug (#29909) üzenetére


poffsoft
addikt

Mikor várható eredmény?

amúgy szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#29916) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hajjajj...

28 óra... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29917) Thrawn válasza bolondember (#29916) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy nap alatt? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29918) Bubu79 válasza Thrawn (#29917) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez itt Utopia - bármi megtörténhet... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29919) venember83 válasza Bubu79 (#29918) üzenetére


venember83
nagyúr

OFF-tópia.

(#29920) bolondember válasza Thrawn (#29917) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azóta talpon... :B

na, beugrás zuhi alá, hajmosással egybekötve...
Bundamosással... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29921) neduddki válasza Bubu79 (#29918) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem veze inne sehova ut
sotet a jovo sotet a mult

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29922) Bubu79 válasza neduddki (#29921) üzenetére


Bubu79
addikt

:K

Ritkán jössz, de akkor mindig igazat szólsz :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29923) Verus válasza tope (#29903) üzenetére


Verus
senior tag

Saridon :D

Egyébként meg tessék örülni a szép időnek. :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#29924) VladimirR


VladimirR
nagyúr

egy zh megvolt (majd 20-an megyek javitot irni), mar csak ketto van hatra a mai napon

(#29925) Thrawn válasza Verus (#29923) üzenetére


Thrawn
félisten

Miféle szép idő? :F

cyla: Hajrá! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29926) Bubu79 válasza Thrawn (#29925) üzenetére


Bubu79
addikt

Még itt is ezer ágra süt a Nap - talán így is marad :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29927) Verus válasza Thrawn (#29925) üzenetére


Verus
senior tag

Olyan napsütéses meleg idő ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#29928) tildy válasza tope (#29903) üzenetére


tildy
nagyúr

Vegyél be quarelint vagy efferalgant.
Hétvége nekem remélem szuper lesz :-)
Nagy nagy bográcsban fog rotyogni finom kaja vagy 20 embernek:D
csak absinthal ne fussak össze, mert azt muszáj lesz megkóstolnom, és azt mondják azzal vigyázni kell ;]

Azt nem is mondtam, mérges vagyok, mindjárt hozzávágok egy fapapucsot valakihez :( :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29929) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

soha nem fogom megérteni az embereket...

Múltkor tartottam trenyát, egész végig faarccal pesszivitiztek a newbie-k.

ERRE: orrba-szájba dícsértek, a legjobb előadás az enyém volt, stb - ezt így most hogy?! :Y :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29930) Bubu79 válasza tildy (#29928) üzenetére


Bubu79
addikt

Szombaton hasonló lesz a program nekem is, bár ott nem bográcsos balhé lesz - esküvőre vagyok hivatalos :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29931) tope válasza Verus (#29923) üzenetére


tope
addikt

Örülök neki

+ tildy: már szerencsére kezd múlni a fejfájásom (reggel azzal ébredtem, de már este éreztem, hogy valami lesz)

tildy + bubu: jó étvágyat előre is

[ Szerkesztve ]

(#29932) tildy válasza Bubu79 (#29930) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak nem Jánosunk nősül? ;]
Ha az enyém lesz (ha lesz) , arra majd meghívlak. ;) De nem kell még emiatt nyugtalanul aludnod ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29933) Bubu79 válasza tildy (#29932) üzenetére


Bubu79
addikt

Neeem - egy Barátom adta be a derekát, az Ő esküvőjükre megyek :)

Tildy :) Ha megérem a sajátomat, esküszöm a díszvendégek között foglalok helyet Neked :)

Tope: köszi :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29934) NoLF


NoLF
addikt

tyű hogy bezabáltam megint, ezek a kínaiak jól meg tudnak tömni óccsóé :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29935) Winner_hun válasza Racecam (#29801) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát lehet egyszer megpróbálom. Voltam már fent többet is, csak még suli van, azért nem árt előtte aludni.
Jó reggelt mindenkinek!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29936) csapos2 válasza Winner_hun (#29935) üzenetére


csapos2
addikt

Mi visz rá, hogy ennyi ideig ne aludj?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29937) 1010


1010
őstag

étel?

(#29938) Winner_hun válasza csapos2 (#29936) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rajzoltam. Végre kész vagyok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29939) poffsoft válasza Verus (#29927) üzenetére


poffsoft
addikt

Olyan napsütéses meleg idő :o :F

[ Szerkesztve ]

(#29940) csapos2 válasza Winner_hun (#29938) üzenetére


csapos2
addikt

Szóval eszement vagy.. ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29941) Thrawn válasza Verus (#29927) üzenetére


Thrawn
félisten

Nemisigaz... :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29942) csapos2


csapos2
addikt

Autó sebességmérő órájának pontosságát hogyan tudom ellenőrizni, ha nincs GPS és nem tartom elég pontosnak az itt leírtakat?

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29943) Thrawn válasza csapos2 (#29942) üzenetére


Thrawn
félisten

Trafipax? ;]
Kérj meg egy rendőrbácsit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29944) I_Am válasza csapos2 (#29942) üzenetére


I_Am
veterán

Elviszed padra a kocsit.

3k-ból megvan a mérés és papírt is kapsz róla.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29945) ádyz


ádyz
addikt

Üdv.

Ma is hosszú napom lesz...telefon vissza a boltba, megnézik, elmenni a kicsiért, stb-stb. :O

Mizujs veletek?

Jól tudom, hogy 30k a hsz-"határ"? :F

(#29946) venember83 válasza csapos2 (#29942) üzenetére


venember83
nagyúr

Hitelesített, közeggel ellátott radar? Kicsit drága megoldás, de pontos. :DDD

mod: Nyomorult celerongyos gép, mindenről lekések...

ádyz: 50k.

[ Szerkesztve ]

(#29947) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok !

Ádyz: tudtommal ötven.

Csacsi: szerintem a GPS nem pontosabb, mint a fórumon írt módszer, legfeljebb egyszerűbb. :) Az a módszer nagyon pontos lehet, stopperrel egy utas által működtetve. :K

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29948) ádyz


ádyz
addikt

Nem 30k? :F

Innen látszik, hogy zavaros ez a nap. :F

(#29949) csapos2 válasza I_Am (#29944) üzenetére


csapos2
addikt

Na ez érdekes lesz. Vidéki kisváros vagyunk. De azért köszönöm az infót.

Qka, Véntrotty: ,,!,, _ ;-]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29950) ladybug


ladybug
őstag

Bocs Nolf, félreértettelek. Mindenesetre egyiket sem tudom megoldani. Ha tehetném, itt is elhessegtném, de sajnos nagyon ragaszkodóak, és teljesen eltakarták a napocskát. A szél meg már süvít is, úgyhogy nem egy szép tavaszias nap van.

Thrawn, poffsoft: Borka fülészeten volt. Középfülgyulladást állapított meg nála az orvos. Szerencsére már nem fáj neki, csak gusztustalan váladék folyik. Sajnos nem úsztuk meg antibiotikum nélkül, és jövő hét kedden kell visszamenni.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.