Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30701) Thrawn válasza venember83 (#30700) üzenetére


Thrawn
félisten

Aki nem tudja, nem is fog válaszolni. Azaz a 'reklám' elmarad...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30702) VladimirR válasza Thrawn (#30699) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha ezt akarod, torold a kerdest
egyebkent nem ertem, miert kellene atugrani, miert ne lehetne ertelmesen beszelni rola
es ne, azaz NE gyere azzal, sot, meg se fordujon a fejedben az a felmondat, hogy "hammer' zerotolerancia", mer kiugrom az ablakon (ami nem azert lesz fajdalmas, mert magasan vagyok, hanem mert egy kismeretu bukoablakrol van szo, amin meg leszerelt allapotban is nehezen ferek kerestul

[ Szerkesztve ]

(#30703) ladybug válasza philoxenia (#30678) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, szerencsére. Sajnos antibiotikum nélkül nem úsztuk meg, de ez legalább hatásos.

fokukac: Also, du hast davon viele gesehen, denn du kennst diese Sprache sehr gut. ;] Wenn der Mann allein lebt....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30704) venember83 válasza ladybug (#30703) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát igen, magad uram, ha nincsen szolgád. :DDD

Tíztíz: Vladi már leírta a történet lényegét.

[ Szerkesztve ]

(#30705) 1010 válasza venember83 (#30700) üzenetére


1010
őstag

na haljuk a történetet :)

(#30706) Thrawn válasza VladimirR (#30702) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert ő pontosan ezt szeretné, hogy beszéjenek róla.
És mint a mellékelt ábra mutatja sikerül is neki... :(

ps: zerotolerancia

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30707) VladimirR válasza Thrawn (#30706) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meg mindig nem ertem, hogy miert kellett akkor ugy egyaltalan megszolalnod
ha visszaolvasol, s megnezed, pontosan te vagy az, akinek koszonheto, hogy megint rgb-rol beszeltunk, mert nem voltal kepes tisztessegesen a) valaszolni, vagy b) csendben maradni

p.s.: ezt a zerotolerancia mokat hallottam mar, rgb-nel is, masnal is, jol lejaratta magat azzal is a moderacio, nem is egyszer

(#30708) Thrawn válasza VladimirR (#30707) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezért: Link
De azért még ragozzuk a témát, hiszen olyan érdekes...

ps: Azt hittem már kiugrottál :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30709) tildy


tildy
nagyúr

No késza pogácsa is. :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30710) Mawyx válasza tildy (#30709) üzenetére


Mawyx
senior tag

Te a koliban csapsz ekkora sütkérezést?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#30711) VladimirR válasza Thrawn (#30708) üzenetére


VladimirR
nagyúr

(#30712) venember83


venember83
nagyúr

Na ki érkezett meg ismét? :DDD

(#30713) parandroid válasza VladimirR (#30707) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mert hülyék vagyunk és perverz köcsögök, szeretünk égni, kéjes megelégedéssel magyarázunk el mindent kilencvenharmadszorra is bárkinek, hogy mit és ki miért, és hogyan, és különben is ez csak egy klub, amivel elüthetjük a végtelen szabadidőnket, hogy ne legyen már jó a sok kis köcsög usernek, mert amúgy utáljuk ezt a fórumot, csak azért járunk ide, hogy hozzábaszhassuk bárkihez az e-dömpert, azért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30714) Thrawn válasza VladimirR (#30711) üzenetére


Thrawn
félisten

Error, loop found...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30715) DeadMeat válasza VladimirR (#30695) üzenetére


DeadMeat
veterán

Remlik valami hutos sztori,talan fel akarta tolteni a srac a kompresszort,vagy valmi ilyesmi.Kosz a felhomalyositast! :R
A szellemi szinvonalt meg abbol vontam le,amit most csinal :)

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30716) VladimirR válasza parandroid (#30713) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha nem akarod, veletlenul se ertsd mirol beszelek

(#30717) parandroid válasza VladimirR (#30716) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ezt akartam én is kérni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30718) Tim82 válasza parandroid (#30713) üzenetére


Tim82
nagyúr

de legalább bevalljátok. :P

remélem, Vladinak megvolt a ma esti öröme... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30719) tildy válasza Mawyx (#30710) üzenetére


tildy
nagyúr

Szüleimnél vagyok.

a 3 betűrsől meg annyit, hogy én személyesen is találkoztam vele, velem korrekt volt akkor is, és azóta is mutatgatta a "találmányait".
Csinált fasza stirlinget.
Ennek ellenére nem vagyok kiváncsi arra, mikor: behülyül és mindenkinek írogat mindenféle f.sságokat. De azt az embert, akit én megismertem személyesen, az totál más volt. Fura dolog ez, lehet fura kimondani is így, de lehet van valami "betegsége". Nem hülye, de nem kerek. És: nem vagyok kiváncsi kinek milyen fasságokat írkál.
Kösz hogy meghallgattatok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30720) philoxenia válasza Tim82 (#30718) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hacsak nem volt az öröm korai. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30721) DeadMeat válasza tildy (#30709) üzenetére


DeadMeat
veterán

Milyen pogi?Sajtos?Tepertos?Sajtostepertos?Krumplis?Turos?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30722) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Hú emberek voda megint nagyon kipurcant...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#30723) tildy válasza DeadMeat (#30721) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajtos :K :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30724) DeadMeat válasza tildy (#30723) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nyalcsorgatos... leg finomabb a sajtos.A tesztaba is tettel kicsit?Vagy csak a teteje lett meghintve vele?
Jajj dekar hogy dolgozom szombat este :W Mar megint lemaradok a talirol.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30725) ladybug válasza tildy (#30709) üzenetére


ladybug
őstag

Anya azért kicsit segített? :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30726) Maotun


Maotun
őstag

Hogy mondjuk másképpen Isten hangja?

(#30727) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

megyek aludni. jóccaka

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#30728) (Kolombusz) válasza Maotun (#30726) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az Úr szavai? Esetleg?

(#30729) Viktor0610 válasza parandroid (#30713) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kár, hogy ott a "hozzábaszhassuk" szó, különben aláírásba tenném hozzászólásod e-dömperes részét. :D

Samsung Galaxy A54

(#30730) RexpecT válasza VoDaFoNe (#30727) üzenetére


RexpecT
addikt

Szintén.Álmokat!

(#30731) VladimirR válasza Maotun (#30726) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne akard tudni
"Ha meghallanád, beszakadna a fejed, szétrobbanna a szíved. Öt Ádám ment rá, mire rájöttünk erre."

(#30732) Verus válasza Maotun (#30726) üzenetére


Verus
senior tag

Ez most beugratós kérdés? :F :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#30733) tildy válasza ladybug (#30725) üzenetére


tildy
nagyúr

Ő csinálta az oroszlánrészt. Én voltam az aki inkább neki segített.

Ő csinélt a atésztát, én csak pakoltam, sajtot szórtam rá, szóval őt kell dícsérni.
Jól csinálja, ráhagytam.
A tésztában is van sajt.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30734) parandroid válasza Maotun (#30726) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Metatron?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30735) ladybug válasza Verus (#30732) üzenetére


ladybug
őstag

Nem, keresztrejtvényt fejt. :D

tildy: Nálunk is anya tud sütni. Nekem a főzés marad, de azt meg szívesen csinálom.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30736) VladimirR válasza Viktor0610 (#30729) üzenetére


VladimirR
nagyúr

probald ezt (a szerzo hozzajarulasaval):

"az osszes moderator kisebsegi-, es egyeb komplexusokban szenvedo kocsog, akit vertek a szulei, az asszony felredug, a fonok szivat, a farkuk kicsi, gyerek meg nincs, hogy hozzavaghassak a dompert, valahol ki kell elniuk magukat, igyhat ide jonnek, es szegeny szerencsetlen artatlan forumozokon elik ki elfolytott agresszivitasukat, mert nekik ettol all fel, ettol erzik magukat erosnek, hatalmasnak"

bar ez meg hosszabb, mint 3 sor (mondjuk kit izgat)

(#30737) Maotun válasza (Kolombusz) (#30728) üzenetére


Maotun
őstag

Tenn nes, volt hun nyelven jobbról balra sennnT szent?
A latin tudta ezt?
Róma miért vette el a pálcika betűket? miért irtotta a macskákat pápai rendelettel,
Árpádházi templomaink miért romok? miért Ny-Ki tájolásuak?
Miben állapodik meg
Koppány és István a csata előtt?

(#30738) parandroid válasza VladimirR (#30736) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig lusta vagyok megkeresni, kikopizni meg túl egyszerű lenne, de így legalább születnek mindig aktuális verziók.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30739) parandroid válasza Maotun (#30737) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fele sem igazt játszunk?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30740) Verus válasza ladybug (#30735) üzenetére


Verus
senior tag

De akár lehetett volna az is. :D Na mindegy, én gyanakodtam. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#30741) Viktor0610 válasza VladimirR (#30736) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az e-dömperes jobban tetszik. ;)

Samsung Galaxy A54

(#30742) VladimirR


VladimirR
nagyúr

lol, felfedeztem az elso olyan dolgot, ami miatt hasznos lehet a rios5-tel bevezetett permalink

p.s.: gumioptika a alfeletekbe, ti elmagyarosodott szlovakok (ha eti valaki)

Viktor0610: ez az eredeti, csak peterkeT lusta keresni ^^

[ Szerkesztve ]

(#30743) Maotun válasza parandroid (#30739) üzenetére


Maotun
őstag

Mivel indokolod a kérdésem megkédőjelezését?

(#30744) parandroid válasza Maotun (#30743) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csináltam ilyet?

Egyébként is hogyan kérdőjelezünk meg egy kérdést? Bár neked az egyiket nem sikerült megkérdőjelezned, amennyiben kérdőjel helyett vessző került a végére. Megkérdőjelezzem?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30745) Maotun válasza parandroid (#30744) üzenetére


Maotun
őstag

30737 re dobtad a 3739 et.
Tálentum/Géniusz felvételi kérdések
Van - e isten ?
Hogyan keletkezett a világmindenség?
Az éremnek hány oldala van ?
A tér összefüggése az idővel ?
mit kódól az iciri piciri ?
mit jelent az ingyombingyom ?
Különítse el a ying - yang jelet, jelentését a Hol Volt Hol Nem Volt ?
Mi volt előbb tyúk vagy tojás?
miért mond a baba születéskor ÓÁÁÁÁ ÓÁÁÁÁT?

(#30746) parandroid válasza Maotun (#30745) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"A tér összefüggése az idővel ?"

Ezt történetesen tudom. Sőt, a tömeggel is összefügg: ha jó az idő, a tömeg lemegy a térre.

A "Fele sem igaz" egy tévés vetélkedő volt akkoriban, amikor a tévés vetélkedők még tényleg jók voltak, de látom te nem ismered.

"Az éremnek hány oldala van ?"

Ez is vicces. Valójában egy oldala van, egy eleje, meg egy hátulja, ha szemből nézzük persze hol van a szemből: az egész perspektíva kérdése. :D

Ja, kihagytad a klasszikus: mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás? kérdést, meg hogy hány éves a kapitány? Hupsz, a tyúkos volt.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30747) Viktor0610 válasza VladimirR (#30742) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, emlékszem rá. Talán olvastam is az eredeti szövegkörnyezetben.

Samsung Galaxy A54

(#30748) VladimirR válasza Maotun (#30745) üzenetére


VladimirR
nagyúr

masodik kerdes: a Mindenseg valojaban a Nagy Zold Trusszento orrlikabol esett ki eredetileg
negyedik kerdes: ha jo az ido, a tomeg lemegy a terre
hatodik kerdes: valami paraznalkodast jelent, mert ahogy halasz judit (asszem) is megenekelte, ingyombingyom taliber, tutaliber maliber az erdobe'

(#30749) csapos2 válasza VladimirR (#30736) üzenetére


csapos2
addikt

Végre megvan!

Megérdemelsz egy ilyet:

:R VladimirR egy Isten! Mindenki Őt imádja! :R

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30750) Maotun válasza parandroid (#30746) üzenetére


Maotun
őstag

Ez is jó válasz de van régebbi is
A tér és idő érzet relatív, aki érzékeli befolyásolható spirituálisan, mozgás (bolygóközi utazás) illetve tér comp segítségével...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.