Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, megvettem a TV-t, meg egy forgószéket is hozzá. Majd csinálok egy képet, de még helyet kell csinálni neki a szobámban. :)
Egy 32"-osat vettem végül, mert a 37-esek közül olyan képminőségű, mint ez, úgy 240 körül lettek volna, nekem viszont csak 170 ezrem volt.

(#30802) Bubu79 válasza bolondember (#30797) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha most szenyó lennék... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30803) neduddki válasza Maotun (#30789) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

megjegeyznem hogy Teller Ede a hidrogenfuzio atja /amibol sajt bevallas szeritn sem akart haditechnikai eszkozt csinlani es megis a hidrogenbomba atjakent emlgetik/ az atombomba atjai bedog inkabb Szilar Leo es Fermi tekintheto a nuklealis rekcioban elert dogai urugyen
tehat h amar ennytire akkot tan maragyun pontosabbak /teremszeteen tovab bis lehtne fejtegetni a dogokat se arra ott a net meg guggol/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30804) Tim82


Tim82
nagyúr

ahogy így elnézem, itt jó pár embernek szar ma ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30805) bandus válasza neduddki (#30803) üzenetére


bandus
veterán

:K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30806) bolondember válasza Bubu79 (#30802) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

légy nyugodtan.. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30807) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Jó reggelt!

Valaki találkozott már hasonló problémával?
Kicsit idegesítő egy idő után :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30808) bolondember válasza Tim82 (#30804) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és akkor gondold el, a szarnak milyen szar... ;] :DDD

@SzúróskutyA: SP2 van? Mert az alatt még sose kaptam kékhalált - valami driver? vagy csak az utóbbi időben szivat? :F :(

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30809) Bubu79 válasza Tim82 (#30804) üzenetére


Bubu79
addikt

Szörnyű dolgok ezek... Pedig állítólag a szar jó - hiszen több milliárd légy nem tévedhet :U :DDD

BE: Nem leszek ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30810) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hű, még jó, hogy nem 37eset vettem. Az tuti nem férne el.

(#30811) CactuS válasza bolondember (#30808) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham SP2. Azért látom a kékhalált,mert kivettem az automatikus újrainditást. Igazából pár napja próbáltam ki az Eve-t, mert volt 1 kis szabadidőm. Erre ahányszor elkezdenék csatázni, kapom a kékhalált. Eseménynaplóban mindig ez a pár folyamat döglik meg. Régebben is volt kékhalálom,de mondjuk akkor pl,ha 3-4 napig ment a gép, és Lineage 2ben elinditottam 4-5 klienst (tehát nagyon ritkán) . Lehet kéne futtatnom egy memtestet, vagy nemtom :S

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30812) Tim82 válasza Bubu79 (#30809) üzenetére


Tim82
nagyúr

a pech, hogy már megint deviáns vagyok. nem vagyok légy (még? :DDD ).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30813) Bubu79 válasza Tim82 (#30812) üzenetére


Bubu79
addikt

Vagyunk ezzel így egy páran :U ;) :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30814) Lortech válasza CactuS (#30811) üzenetére


Lortech
addikt

Service-ek közvetlenük nem okozhatnak kékhalált, csak közvetett módon. Ha elküldöd a minidump-ot, akkor rá tudok nézni valamikor.

Thank you to god for making me an atheist

(#30815) Lala6


Lala6
őstag

Nem tudjátok mi van Kőbánya-kispesten? Az egész térséget fekete füst lepi el, valami nagyon kigyulladt.

(#30816) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nahát, nem értem ezt a Vincze Lillát. :F Először azt mondja "Szállj velem..", aztán meg csodálkozik, hogy "Júlia nem akar a földön járni.."

Mellesleg mit csodálkozunk hogy manapság a diszkókban tangára vetkőzött lányok, és boxerban menőző kiccsávók feszítenek, mikor annakidején is tudták hogy megy ez.. :) Na jó, mondjuk talán a 10 évvel idősebb korosztály csinálta, de így legalább 10 év múlva már óvodáskorban is dizsiznek a népek ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30817) CactuS válasza Lortech (#30814) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvielg ezek azok, és előre is köszönöm:

[link]
[link]
[link]

Amennyit értek hozzá, abból nekem az jött le,hogy az RtkHDAud.sys-el volt a gondja. De örülnék egy megerősítésnek :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30818) Maotun válasza Tim82 (#30790) üzenetére


Maotun
őstag

dinamikusan fixált infó parittya adatot pörget és hajít :C

(#30819) Fori23 válasza Lala6 (#30815) üzenetére


Fori23
őstag

Jaja, valami csúnyán ég [link] [link]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#30820) Thrawn válasza Lala6 (#30815) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30821) bolondember válasza Thrawn (#30820) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de igazából nem nagyon találtam infót máshol - vicces... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30822) Maotun válasza parandroid (#30794) üzenetére


Maotun
őstag

azon vagyok de ennek a szép nyelvnek nem ez a latin ábc a BöTŰ készlete az irása így nem helyes hanem butítás, a ROVÁST pedig tényleg gyakorolnom kell még.
Minden szabály a szabadság a szabad gondolkodás ellen és a máss ság elfogadása ellen van keleti tanok szerint a néma is mondhat, a süket is hallhat, a vak is láthat, a kő is érezhet, Ulanbator ovodai anyag :C

(#30823) Lortech válasza CactuS (#30817) üzenetére


Lortech
addikt

Vélhetőleg az integrált realtek hangkártya drivere okozza a gondot (RtkHDAud.sys). Erre rákeresve ezt dobta: [link].
Nem sok jóval kecsegtet: hang kikapcsolása, gyorsítás kikapcsolása, integrált letiltása és külső hk használata stb..
szerk: közben már te is írtad a gondot.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#30824) Thrawn válasza bolondember (#30821) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem-e? Link
Vagy ez valami más? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30825) csapos2 válasza csapos2 (#30776) üzenetére


csapos2
addikt

Szóval, senkinek nincs konkrét ismerete a dologról?
Komolyan érdekelne.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30826) bolondember válasza Thrawn (#30824) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amikor még én kerestem nem találtam... :P

@csapi-csacsi: passz, tippem nincsen.. Elvileg be kéne nyelnie a kórháznak, de ez csak tipp... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30827) ngabor2 válasza csapos2 (#30825) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az életmentő beavatkozásokat mindenképp megcsinálják. aztán legfeljebb megkísérlik behajtani, de mivel eredménytelen lesz, a kórház kénytelen lenyelni a költségeket.

(#30828) Maotun válasza ngabor2 (#30827) üzenetére


Maotun
őstag

életmentő beavatkozásokat nem köll abba olyan nagyon beleavatkozni, régen legelábbis lóhugy, tea, kutyanyál, nyűvek, tűz, kés, cérna tű elég volt háztáji műtétekhez, annak nincs olyan nagy költsége, ha már baleset történt, nem beszélve a lelki betegségekről ott meg a megelőzés lenne a lényeg. aki keresni akar az egészségen az előszőr betegekről gondoskodik majd pénzért árulja az egészséget, ha elkurja semmi vész a beteg vissza jön megint fizet. BIZ NISZ 1000 évvel ezelőtt levágták a kezét annak a gyógyítónak aki pézt fogadott el gyógyításárt műtét ért. a közösség csak az ellátásáról gondoskodott.

(#30829) bolondember válasza Maotun (#30828) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

régen régen volt, de most már nem régen van. Hanem ahhoz képest nagyon most (bzw. jövő).
Sőt.

Továbbmegyek.

Reagen már nem is él.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30830) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#30831) FehérHolló


FehérHolló
veterán

bodri

Skynet is real. It's called Google.

(#30832) t1 válasza (Kolombusz) (#30830) üzenetére


t1
addikt

Gyönyörű ez a TV :R Full HD?

(#30833) Thrawn válasza FehérHolló (#30831) üzenetére


Thrawn
félisten

kutyám hegyezd füled...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30834) CactuS válasza Lortech (#30823) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké, köszönöm a megerősítést, akkor nekifutok, hátha sikerül a dolog ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30835) (Kolombusz) válasza t1 (#30832) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csak 720p. Bőven elég nekem.
Full HD az bőven 300 felett kezdődik szerintem.

(#30836) t1 válasza (Kolombusz) (#30835) üzenetére


t1
addikt

Nem tudom nem vagyok tisztában az árakkal :)

(#30837) csapos2 válasza (Kolombusz) (#30830) üzenetére


csapos2
addikt

Használd egészséggel. (szép terítő ;-] )

BE, NG: Köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30838) (Kolombusz) válasza csapos2 (#30837) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszike. :)

(#30839) Tim82 válasza Fori23 (#30819) üzenetére


Tim82
nagyúr

A fotó alapján vagy 200 méterre laksz tőlem. De én messzebb vagyok a füsttől. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30840) bolondember válasza Tim82 (#30839) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

meg Te szereted a meggyes sört... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30841) Tim82 válasza bolondember (#30840) üzenetére


Tim82
nagyúr

honnan veszed/tudod, hogy ő nem? :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30842) ladybug


ladybug
őstag

Olyan babgulyást és palacsintát készítettem, hogy ihajj.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#30843) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ért valaki a Cpp timerkezeléshez? (windows)

Szolgáltatásnak, aminek nincs külön ablaka, létezik main window handler-e? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#30844) bolondember válasza Tim82 (#30841) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát...

tegnap a társaságomban húzták le sokan egyértelműen a belga gyümölcssöröket... :U :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30845) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Létezik olyan program / windows beállítás, hogy amíg az egyik program használja a winyót, addig a másik várjon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30846) Fori23 válasza Tim82 (#30839) üzenetére


Fori23
őstag

Nagy mázli, hogy nem felénk fújja a szél [link] :)

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#30847) ngabor2 válasza bolondember (#30844) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a meggyes tényleg nem olyan jó... a málnás az már finom.

(#30848) Tim82 válasza Fori23 (#30846) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Wekerlén hogy örülhetnek... ;]

BE: az egy dolog, hiszen nem értenek hozzá. :D

Azt hiszem, lépek bevásárolni/hengernyi üres adathordozót szerezni. Szép napot! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30849) Lortech válasza FehérHolló (#30843) üzenetére


Lortech
addikt

Használtam már timert, attól függ, mi a kérdés.

Mi a bánat az a "main window"?
Valami csúnya dolgot akarsz csinálni a service-szel, esetleg - az elvileg - nem létező hwnd-jén keresztül kommunikálni vele, vagy mit?

#30845 Winner_hun: az be is c.e.zne. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#30850) Dylen válasza ladybug (#30842) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nálunk ugyanez volt tegnap, lestél :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.