Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) Tim82 válasza rarri (#30550) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem csak Mindenkinek, Rarrinak is. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30552) tildy válasza rarri (#30550) üzenetére


tildy
nagyúr

Én meg épp diót pucoltam, diós tekercs lesz:D Meg lehet kókuszos is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30553) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez most nagyon idegesít... :U
Kiejtve h. helyes: higiénia v. higénia? :F

(Sz.tem utóbbi.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30554) 7 válasza Viktor0610 (#30553) üzenetére


7
addikt

Kiejtve tökmindegy, mert úgyis lenyelik az emberek a szavakat (ld. miért). Én a higiénés szó alapján a higiéniában is ejtem mindhárom i-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#30555) Winner_hun válasza Viktor0610 (#30553) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én 2 i-vel mondom

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30556) Viktor0610 válasza 7 (#30554) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem kifejezetten zavar, h. a reklámokban higiéniának mondják. Ez sz.tem nem u.az a kategória, mint a miért -v. igen?! :F

Samsung Galaxy A54

(#30557) rarri válasza Tim82 (#30551) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#30558) tiv61us válasza rarri (#30550) üzenetére


tiv61us
őstag

azt ugy kell hogfy kibontod a zacskot es forrovizbe dobod

jajj nem zacskot a gombocokat
mar lehet elrontottad :B

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#30559) tiv61us válasza tildy (#30552) üzenetére


tiv61us
őstag

nem mondod, hogy kokuszt is puccolsz?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#30560) 7 válasza Viktor0610 (#30556) üzenetére


7
addikt

Sokminden zavar engem is, de ennek ellenére a magyar nyelvnek van egy olyan jellegzetessége, hogy a legtöbb honosult szót már úgy ejtjük ki, ahogy leírjuk. Szerintem ez a higiéniára is ugyanúgy vonatkozik.

(Fórumon vagyunk, írd ki tisztességesen a szavakat, ejnye! Pláne, hogy nagybetűs vagy, jó példával kéne elöljárnod :P)

(#30561) rarri válasza tiv61us (#30558) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Tiv ! :) Délelőtt már elkészítettem egy isteni gulyást kézzel gyúrt csipetkével, sonkás tésztát, és most valóban mirelit gombócot főzök, megpirítva a morzsát hozzá. :) Eredetileg szakácsnak készültem, úgyhogy a főzés rutin nekem, a családom nem is enné meg szerintem a zacskós cuccokat. A mirelit az más, mert emlékeztet az eredetire, de csak ritkán alkalmazom. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#30562) Viktor0610 válasza 7 (#30560) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szavak (nem) kiírása.

Sz.tem ez nem u.az a kategória, mint mikor v.ki leírja az ilyen szót iennek. Amennyiben sz.ted mégis, ígérem, ezen túl nem rövidítek! :D

Samsung Galaxy A54

(#30563) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, végre sikerült idekeveredni egy kicsit. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#30564) tildy válasza tiv61us (#30559) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt nem. Az reszelékben van.
Hamarosan képek:)
Aki jön autóstalira, az kaphat belőle :U
Ezt így jó két nappal korábban kell ekészíteni, mert puhulnia kell.

csapos2: Szoknya az most nincs. Meg én nem voda vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30565) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok ! Szép délutánt Mindenkinek, utána kellemes estét! :)

Csacsi: kókusszoknya? :Y Az jó lesz... :K :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30566) csapos2 válasza tildy (#30564) üzenetére


csapos2
addikt

Új szoknya? :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30567) ngabor2


ngabor2
nagyúr

unatkozom... más is?

(#30568) csapos2 válasza ngabor2 (#30567) üzenetére


csapos2
addikt

Ühüm...

Ildus: És mi van, ha te nem voda vagy?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30569) Tim82 válasza ngabor2 (#30567) üzenetére


Tim82
nagyúr

egy kicsit még én is, de már nem sokáig. hamarosan megyek haza, és retró RPG-kkel (Baldur's Gate) fogok játszani. ráakadtam az rpg.hu megfelelő fórumtopikjára - vagy két éve nem jártam arra, nosztalgiám van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30570) tildy


tildy
nagyúr


"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30571) philoxenia válasza tildy (#30570) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A diós töltelékét hogy csinálod?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30572) Bubu79


Bubu79
addikt

Üdv Mindenkinek :) :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30573) csapos2 válasza Bubu79 (#30572) üzenetére


csapos2
addikt

Szia Bubi!

Csináltál ma bubit?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30574) 1010 válasza tildy (#30570) üzenetére


1010
őstag

:P

én csak kenyeret tudok sütni

egyforma fényképezőnk van
(powershot A60)

[ Szerkesztve ]

(#30575) Bubu79 válasza csapos2 (#30573) üzenetére


Bubu79
addikt

Laár András versét tudnám bubi ügyben idézni, de eltekintek tőle - nem, ma bubit nem csináltam, viszont a Bátyám autóját megcsináltuk ( holmi villamos zűrzavar volt, de kibogoztuk ) :) Tele vagyok sikerélménnyel és pozitív energiával :)

És még egy csomó dumálásra is jutott idő a kertben ücsörögve :)

philoxenia: Neked is Üdv :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30576) philoxenia válasza Bubu79 (#30572) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szia Bubu ! :)

A villamos zűrzavar gondolom nem a villamossal történt nemkívánt találkozás következtében állt elő... :U
Milyen kocsi, hogy hozzá mertetek fogni, vagy Valamelyikőtök autóvillamossági szakember?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30577) tildy válasza philoxenia (#30571) üzenetére


tildy
nagyúr

LE kell darálni 20 deka diót, 20 deka porcukor kell hozzá, meg kb 2-3 tojásfehérje, és gőz felett kell kevergetni amíg jó sűrű nem lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30578) philoxenia válasza tildy (#30577) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha porcukor helyett lekvárral csinálnád kifolyna?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30579) venember83 válasza Bubu79 (#30575) üzenetére


venember83
nagyúr

Küldj ide is egy kicsit, az árban megegyezünk. ;)

ng2: Igen.

(#30580) Bubu79 válasza venember83 (#30579) üzenetére


Bubu79
addikt

Neked jó áron megszámítom, elfogadok vatikáni valutát is érte ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30581) tildy válasza philoxenia (#30578) üzenetére


tildy
nagyúr

Philoxenia: nem hinném, bár akkor nagyon kosárkás íze lenne:D Azt is szeretem:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30582) philoxenia válasza venember83 (#30579) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Felétek nincs egyenáram? :F Az a pozitív energia, az egyenáram egyik fele.... ;]

Tildy: a kosárka tetejére miniatűr tekercsek, utána a tojásfehérjés hab, az is finom lenne.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30583) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó lenne egy 20 megabites net.
Be kéne tárazni 720p filmekből, de egy valóban fasza minőségű, 9 gigás példányt fél nap alatt szed le a netem. :(

(#30584) Bubu79 válasza philoxenia (#30582) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó vasutas azt is tudja, a Szergelyben hol kell keresnie :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30585) venember83 válasza philoxenia (#30582) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak a null és a földelés áll szóba velem...

Kolombusz: GTA IV milyen? Aludtál azóta, hogy megvan?

[ Szerkesztve ]

(#30586) Bash válasza (Kolombusz) (#30583) üzenetére


Bash
őstag

Fél nap alatt legalább 4-szer elmehetsz boltba venni egy 1080p-s Blu-ray lemezt. :U

http://bashtravel.com/

(#30587) (Kolombusz) válasza venember83 (#30585) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon szuper, sokat játszottam vele, de ehhez sem ártana az LCD TV, mert sokszor nehezen tudom kivenni a kis felbontás miatt, hogy kire kell lőni. :B

A sztori, a hangulat, a város, minden tökéletes. De tényleg. Egyedül a rádióadók sikerültek gyengébbre a korábbiaknál. Nincs túl sok jó zene.

(#30588) philoxenia válasza Bubu79 (#30584) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Sziliben könnyebb megtalálni, az egyenirányító egyik sarka.... :D
Ha a másikat fogod meg, még rádsüti valaki, "Ma olyan negatív vagy...." ;]

30586: nekem elég volt gyerekkoromban a laposelem lemerültségét nyelvvel ellenőrizni, a 9V-os már nagyon ütős volt...... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30589) Bubu79 válasza philoxenia (#30588) üzenetére


Bubu79
addikt

Felvillanyozó élmény lehet :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30590) 1010 válasza (Kolombusz) (#30583) üzenetére


1010
őstag

vannak mkv.file ban is filmek
azok is full hd minőségggűek
ha ki akarod próbálni az új tv-t akkor az is elég
csak hdmi csatival és a másik vége meg dvi legyen
mert s video scart az úgy vicces

Bash:megvannak még a kacsáid? :) :U
most volt a híradóban kacsa család miatt állították le a forgalmat amerikában.

[ Szerkesztve ]

(#30591) venember83 válasza 1010 (#30590) üzenetére


venember83
nagyúr

Az egész kontinensen (mindkettőn) leállították a forgalmat? :Y

(#30592) tildy válasza (Kolombusz) (#30587) üzenetére


tildy
nagyúr

Fogyasztói társadalom rulez.
Még gyorsabb net, hogy még faszább legyen , még jobban lássak kire lövök, Hd minőségg, csúcsszuper lcd, igen , igen igen , ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ;] :DDD :W
No comment.

Bocs csak előtört belőlem az ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak szindróma.

Tudom, hogy exception avgyok, de engem ez sokszor hidegen hagy,
Ragaszkodom a dolgokhoz. Főleg amik jók, beváltak , működnek, és amíg ezek teljesítik a jelen igényeimet , és az igények nem nagyon növekednek, akkor miért is cseréljem, növeljem, újítsam be, azt amit.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30593) (Kolombusz) válasza Bash (#30586) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nincs Blu-ray lejátszóm.

1010: ezek csak 9gigás mkv fájlok lennének. :)

tildy: az emberek általában mindig szebbre, jobbra, gyorsabbra, nagyobbra, egyszerűbben használhatóra vágynak. Nincs ezzel semmi gond, ez viszi előre a világot.

[ Szerkesztve ]

(#30594) venember83 válasza tildy (#30592) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, a sör is fontos. Van elég most kint az erkélyen, szerencsére.

Blogot kellene írjak, csak kérdés miről... Hmm...

[ Szerkesztve ]

(#30595) Bubu79 válasza philoxenia (#30588) üzenetére


Bubu79
addikt

9V? Az már két lapos elemér... Csak nem kisvasutat hajtottál róluk? :)

Egy alkalommal egy kedves kollégának köszönhetően nem kellett zseblámpát használnom, miközben egy kötést módosítottam egy villamos szekrényben - kiadta rám a 230V-ot - még a szemem is világított, miközben eldobtam a csavarhúzót némi b+-elés közben :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30596) ngabor2 válasza venember83 (#30594) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem is van egy (vagyis kettő, de az egyik csak nagy jóindulattal nevezhető sörnek, a másik se egy edelweiss). csak fogyózom. de elhet, hogy mégis megbontom. csak előbb tömök egy pipát. ha már egészségrombolás, csináljuk rendesen :D

(#30597) VladimirR válasza 1010 (#30590) üzenetére


VladimirR
nagyúr

720p-t is surun tomoritenek dvd9 mereture, fullhd nem ritkan ettol nagyobb
ha valodi hd cucc lenne, nem hd-rip, akkor nem 9G-rol lenne szo, sokkal inkabb 29-rol, vagy 39-rol

(kolombusz): amit gta topic-ban is kerdeztek, hogy ha megfordulsz, eltunik a fel varos, meg mindig igy mukodik?

[ Szerkesztve ]

(#30598) rankesz


rankesz
veterán

Meghalt Albert Hofmann, "a problémás gyerek" azaz az LSD felfedezője. :(((

Nyugodjék békében.

(#30599) philoxenia válasza venember83 (#30594) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostmár időnként kötelező lesz ? :Y ;]

Bubu: emlékszel még a Retekklubon leadott "semleges áram" "feltalálására" ?
Az nem ráz..... ;]

30600: én, akkor és ott, megettem, aztán a szkeptikuskonferencia felnyitotta a szemem...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30600) Bubu79 válasza philoxenia (#30599) üzenetére


Bubu79
addikt

Rémlik, persze... Felénk a találmányt leválasztó trafónak hívják :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.