Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29751) frame>24 válasza Bash (#29748) üzenetére


frame>24
addikt

Bocsánat, de kénytelen vagyok megemlíteni, hogy sok hsz-ed olvasva immáron egyértelműnek tűnik, hogy nagyon eltávolodtál a "magyar valóságtól..."
Én elhiszem, hogy Ámerikában más az infrastruktúra, de hidd el, idehaza nincs még a pottyantós retyón is kártyaolvasó, hogy mindenhol azzal fizessünk... :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29752) ngabor2 válasza Bash (#29748) üzenetére


ngabor2
nagyúr

odaát lehet, hogy kártyával mindent el lehet intézni... errefele még nem, és agy jó darabig még nem is lesz mindenhol kártyás lehetőség.

ennek örömére megyek alszani

zöld a mező és halványkék az ég
mehetünk, csak megiszom a fröccsöt még

[ Szerkesztve ]

(#29753) Winner_hun válasza nike_ (#29750) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is, bár most nem vagyok álmos és még csak 36 órája vagyok fent. Szerencsére csak fál 3-ra kell bemenni, így kialhatom magam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29754) Bash válasza frame>24 (#29751) üzenetére


Bash
őstag

Bocsánat, de nem azt mondtam, hogy mindenki így csinálja. Azt fejtettem ki venember83 kérésére, hogy én miért utálom a készpénzt. :U

http://bashtravel.com/

(#29755) Janoska26 válasza ngabor2 (#29752) üzenetére


Janoska26
addikt

Kártyás fizetés a legtutibb, eccer rámtukmáltak egy hitelkártyát citty bankék, jól jött, kellet egy kis tartalék, mindegy nem ez a lényeg, hanem megyek a kútra tankolni, mondom fizetek ezzel, mert ugye a fizetés ingyen van vele, hát de nem lehetett, és egy ATM automatás pénzfelvét, meg olyan 700-800 FT körül mozog, rafkósak :C vissza is kapták :K

(#29756) Winner_hun válasza Janoska26 (#29755) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ehh, nekem havi 2 levétel ingyenes (nem sok, de több, mint ami jelenleg kell)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29757) RexpecT válasza Janoska26 (#29755) üzenetére


RexpecT
addikt

Szia Jánoska!

(#29758) tiv83us válasza Bash (#29748) üzenetére


tiv83us
veterán

Felesleges oszt' kesz :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29759) Janoska26 válasza Winner_hun (#29756) üzenetére


Janoska26
addikt

ez a hitelkártya volt, a folyószámlás kártyámnál asszem havi 1 felvét ingyenes, de ezt sem használom ki, mivel hónap elején mindíg bemegyek a csajokhoz, oszt kiveszem mindet, franc se keresget állandóan automatát, meg én pont azafajta vagyok, aki szereti ha van nála :)

(#29760) Tim82


Tim82
nagyúr

szép jó estét mindenkinek, látom, ez most a Pénz, pénzügyek topik. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29761) Janoska26


Janoska26
addikt

rég írtam már a blogomba :U
RexpecT: Szevasz, miezakülönköszönés? megtiszteltetés vagy valamit elfelejtettem? :U

[ Szerkesztve ]

(#29762) Thrawn


Thrawn
félisten

Csoki? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29763) ngabor2 válasza Janoska26 (#29761) üzenetére


ngabor2
nagyúr

isten tartsa meg ezen jó szokásodat :P

(#29764) DelArco válasza Janoska26 (#29755) üzenetére


DelArco
aktív tag

hm pedig hitelkártyával állt lehet fizetni boltokban. pont ez a lényege elvileg. nem az hogy felvedd róla a sok pénzt az ATM-nél.

Youth hides the key to salvation

(#29765) Janoska26 válasza ngabor2 (#29763) üzenetére


Janoska26
addikt

ha jól emlékszem aludni készültél ;]
DelArco: Nemtom, de az biztos hogy OTP-s terminálokon nem lehetett vele fizetni, és persze szinte mindenütt olyanok vannak :DD
RexpecT: csak nem hiányoztam? :B :DD

[ Szerkesztve ]

(#29766) ngabor2 válasza Janoska26 (#29765) üzenetére


ngabor2
nagyúr

még mindig készülök. de készülni, és elmenni az 2 külön dolog.

még vadászok pár szakmai hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#29767) RexpecT válasza Janoska26 (#29761) üzenetére


RexpecT
addikt

Csak régen nem láttalak errefelé. :K

(#29768) Verus válasza RexpecT (#29767) üzenetére


Verus
senior tag

Na nem csak nekem tűnt fel..... :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#29769) frame>24


frame>24
addikt

Amúgy igen, szinte tök fölösleges egyébként ez a HUN vs USA összehasonlítás, mert akkora gap van, minden értelemben, hogy az eszméletlen. Igen, a készpénz alapjában véve "régimódibb", meg kockázatosabb, de egyszerűen itthon valóban a cash használata a gyorsabb.
Van egy másik vonatkozás is:
van itt egy népréteg, akiktől sokszor hallom, hogy "én jobban szeretem, ha ide a kezembe adják a pénzemet." Általában véve nekik köszönhetjük a "csodás" helyzetet, amiben kis országunk van. (van egy érzésem, hogy ez moderálás gyanús lesz...), nem kívánok jobban belemenni.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29770) Janoska26 válasza frame>24 (#29769) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát igen, azok a fránya feketemunkások :U

(#29771) Tim82 válasza frame>24 (#29769) üzenetére


Tim82
nagyúr

szóljak a modkerben? ;] nem értem, mi a bajod a brazil gépsorral. :U ( :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29772) ngabor2 válasza Janoska26 (#29770) üzenetére


ngabor2
nagyúr

meg a kékek... emg a ződek. no jóccak.

(már megint robin hood... abból meg már idéztem, úgyhogy nem teszem ismét.)

(#29773) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

A Győzike show-ra elment az adás (upsz) .. nem mintha nézném, csak fel kellett volna vennem :DDD

Verus: nálatok? :U

(#29774) Verus: Okés, köszi. Mindenesetre nem a mi készülékünkben van a probléma, mert a város több pontján sincs .. :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#29774) Verus válasza RoyalFlush (#29773) üzenetére


Verus
senior tag

Nálunk tökéletes. :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#29775) venember83 válasza tiv83us (#29758) üzenetére


venember83
nagyúr

Felesleges? Borravalót hogy szokták adni? :U

(#29776) tiv83us válasza venember83 (#29775) üzenetére


tiv83us
veterán

En mindig papiron adom.
Nekunk adogatjak cash-ben is, meg papiron is.
En ha legkozelebb hotelbe megyek es szuksegem lesz segitsegre, akkor hagyok neki a front desk-en.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29777) Racecam válasza Thrawn (#29762) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Program indul. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29778) Thrawn válasza Racecam (#29777) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam már fut :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29779) Bubu79


Bubu79
addikt

Jó estét Mindenkinek...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29780) Racecam válasza Bubu79 (#29779) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szia Bubcsi! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29781) Tim82 válasza Bubu79 (#29779) üzenetére


Tim82
nagyúr

Néked is. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29782) Bubu79 válasza Racecam (#29780) üzenetére


Bubu79
addikt

Ma olyan alkalom adódott, ami ritkán jön össze melóhelyen - forrásban lévő cseppfolyós oxigént láttam ( -183 fokos ) - csináltam képet róla, de nagyon tré lett, mert csak messziról sikerült telóval fényképeznem :(

Pedig iszonyatosan szép, azúrkék színű folyadék - de nem tudtam kellőképpen közel menni hozzá, mert hihetetlen módon gázosodik minden extra celsiustól :( Pedig szívesen megosztottam volna Veletek a látványt :(

Mikulás: Azért érdekes, mert a másik két összetveő, amit szintén kinyerünk a levegőből ( argon és nitrogén ), teljesen színtelen - de ez valami csodálatos - főleg télen jön ki jól, amikor tartálykocsi töltése után a sofőr a tömlőben lévő maradékot a hóra löttyinti...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29783) Racecam válasza Bubu79 (#29782) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na, olyat még talám a szarvas sem látott.
Pedig Ő aztán világlátott ember. :K

Egy táblának annyi.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29784) venember83 válasza Bubu79 (#29782) üzenetére


venember83
nagyúr

A szándék a fontos. ;)

Ma még nem volt a hsz-eimben youtube-os link. Most már van.

(#29785) csapos2


csapos2
addikt

Késő, megtettem...

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#29786) Bubu79 válasza venember83 (#29784) üzenetére


Bubu79
addikt

Itt van a kép - de nem lett jó sajna, jóformán semmi nem látszik rajta :(

Maga a szerkezet egy átlag kútgyűrűnyi átmérőjű beton gyűrű, ami egy kavicságyat rejt maga alatt - az egyik folyamat szivattyú behűtésekor készült a kép...

A köddel nem az Omega koncertjére készítettük fel a terepet, hanem a gázosodó oxigén látható távozás közben. Sajnálom, hogy nem sikerült :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29787) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Szia!! :) ;)

u.i.: Puszi!! :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29788) Thrawn válasza Bubu79 (#29782) üzenetére


Thrawn
félisten

Ti nem a vízbűl veszitek ki a zoxigént hanem a levegőből?

Fél tábla.
Terv túlteljesítve :)

Szia rarri né.. öö rarri! :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29789) rarri válasza Racecam (#29783) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Race! :) Sziasztok! :) Ugye nem kell visszaolvasnom? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#29790) Bubu79 válasza Thrawn (#29788) üzenetére


Bubu79
addikt

Így ahogy csipogod ;) Veszünk hozzá némi áramot, pár kompresszort meg egy kevés aluminiumot és szerteszét szedjük a levegőt :)

Szia Rarri :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29791) Racecam válasza Thrawn (#29788) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mit akartál ezzel a "né.."-vel? :F
Azt, hogy nézzétek itt a Saslány? ;]

u.i.: He-he, jól beszólt neked!! :))

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29792) venember83 válasza Bubu79 (#29790) üzenetére


venember83
nagyúr

Alumínium? Repülőt is gyártotok?

Csókolom a karmait, rarri néni!

[ Szerkesztve ]

(#29793) rarri válasza Thrawn (#29788) üzenetére


rarri
senior tag

Hozzam a csavarhúzót, Robotka? :D

Bubu: te is délutános voltál? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#29794) Verus válasza Bubu79 (#29790) üzenetére


Verus
senior tag

Szétkapjátok csak így lazán? :D jajj és szia is :)

Szia rarri!

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#29795) Thrawn válasza Racecam (#29791) üzenetére


Thrawn
félisten

Elgépeltem. Az lett volna, hogy 'rarri ne olvass vissza!' ;]

Neee, csak csavarhúzót neee! :D

ps: kíváncsi vagyok ha nekem ennyiért csavarhúzó jár ( :O ), akkor a vénség mit kap ( ;] )...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29796) Janoska26 válasza rarri (#29789) üzenetére


Janoska26
addikt

de, kötelező ;] ;] :DD Szia neked is :B

[ Szerkesztve ]

(#29797) Bubu79 válasza venember83 (#29792) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem, dehogy is - propeller is csak pár autón van a környéken :U

A hőcserélők vannak alumiskából, amik részt vesznek a hűtési folyamatban ;)

Rarri: igen, délutános voltam én is :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29798) Thrawn válasza Bubu79 (#29797) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó biznic ez a levegőszétszedés, ha fussa béjemvére :D
Nem kerestek embert?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29799) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jó éjt, én megyek aludni, 37 és fél óra (még a top5-ben sincs benne de mindegy) fentlét után. Kíváncsi vagyok meddig fogok aludni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29800) rarri válasza Thrawn (#29795) üzenetére


rarri
senior tag

Majd berakok egy képet magamról, és utána csak a nénikre fogsz vágyni... :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.