Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) Kazimír válasza rarri (#15950) üzenetére


Kazimír
őstag

..a röpködő tárgyak elől? :)

3 little bears

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#15952) venember83 válasza rarri (#15950) üzenetére


venember83
nagyúr

Fene tudja, gondolom szép. Volt. Nem is rossz ötlet, fel kellene keressem az itteni rockkocsmát, ha még megvan.

(#15953) bandus


bandus
veterán

[link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15954) Neró válasza rarri (#15950) üzenetére


Neró
őstag

Nem, le kelltt volna esnie a TV-röl elvileg de gyakorlatilag a büdös semmin kívül nem történt más. :D

Na jól van gyerekek nekem mára ennyi jó északát mindenkinek.
Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#15955) rarri válasza Kazimír (#15951) üzenetére


rarri
senior tag

Nem tudom, azért kérdeztem. :)
Vénember: én már rég voltam sajnos, már igencsak porzik a vesém ... :DDD
Neró: biztos plazmatévére kellett volna tenni, nem olyan széles hátúra. :D
Szép álmokat ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15956) Racecam válasza rarri (#15947) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én meg a Potter gyerekkel, szia! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15957) venember83 válasza Racecam (#15956) üzenetére


venember83
nagyúr

Megölted? Végre.

mod: Vagy csak kickban a tévék műsorából?

Azt hiszem muszáj lesz egyek egy kis csokit... Ilyen is rég volt.

Szerusz Bubu, lecserélted már a Bömbit egy 2literes új Lancerre?

[ Szerkesztve ]

(#15958) Bubu79 válasza ngabor2 (#15894) üzenetére


Bubu79
addikt

Stellar Phoenix Fat&Ntfs is egy lehetőség adatmentéshez - de ha már felül lettek írva a cuccok a vinyón, akkor bajos a dolog...

Jó estét mindenkinek :)

Rarri: Szia :) Tudtam, hogy jó kezekbe kerül :K

Véncsont: Nem hiszem, hogy sor kerül rá - ma inkább kitakarítottam a drágaságomat - de lemosni már nem jutott időm :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15959) rarri válasza Racecam (#15956) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Race! :) Most a Club tv-t néztem, sminkelésről van szó. Lassan rám is rám férne... :D
Bubu: Szia ! :) képzeld, már adathordozón van a Sing -Sing, és hétfőre cd-n is hallgathatom ! :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15960) Racecam válasza venember83 (#15957) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez kötelező program volt, a gyerekek nézik, így Nekem is kellet, hogy képben legyek. ;)

Rarri, ne sminkelj, ne húzd az időt, még elálmosodok. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15961) rarri válasza Racecam (#15960) üzenetére


rarri
senior tag

Nem most akarok, de ideje lenne megtanulnom valami fiatalító sminket. Azért egy kicsit korrigálni szoktam a fáradság jeleit, de az már lehet hogy kevés. :D
Amúgy most olvasom, hogy a fiúk nem akarnak az első randin lefeküdni a lánnyal, de szívesen megcsókolnák. / Cosmopolitan / Én akkor kikkel találkoztam eddíg? Az elenyésző kissebbséggel? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15962) venember83


venember83
nagyúr

Mennyei. Nem elég egy kocka, tudtam, hogy ez lesz.

rarri: Én is szoktam korrigálni. Alvással.

[ Szerkesztve ]

(#15963) Bubu79 válasza rarri (#15961) üzenetére


Bubu79
addikt

A minap mintha azt bizonygatta volna valaki, hogy egy jó szex sok problémára gyógyírt jelent - kisimíthatja a fáradtság ráncait is ;] :DDD

venember83: Orvos látott már? Hiszen Te nem szereted a csokit...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15964) Racecam válasza rarri (#15961) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Arra ráérsz holnap is, bár én nem látom, hogy rászorulnál, de már egyébként is lekapcsoltam a lámpát.... ;)

a modra: Az a fiúkról szól, én már abból a korból régen kinőttem. :U :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15965) rarri válasza venember83 (#15962) üzenetére


rarri
senior tag

Nekem az alvás kivételes luxus... :D
Bubu: Nem én bizonygattam. Amúgy a jó szex nem helyettesíti az alvást, és a 20 éves kort sem.. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15966) venember83 válasza Bubu79 (#15963) üzenetére


venember83
nagyúr

Pusztítom is. 3/5-ét már fel is zabáltam. Félek, hogy a többi sem éri meg a reggelt. Ilyen csoki iránti vágyam nem tudom mikor volt utoljára. De azt hiszem számomra ez már nem is csoki. Külön kategória. Ritterék is elbújhatnak mellette, nyám-nyám.

Különben meg szánom-bánom, de bűnbe estem. Az dobja rám az első követ, aki sípszót hall.

update: 4/5. And counting.

[ Szerkesztve ]

(#15967) Bubu79 válasza rarri (#15965) üzenetére


Bubu79
addikt

"Nem csak a húszéveseké a világ..." :U :DDD

venember83: Vazze most mehetek vissza a kocsihoz - egész nap sípolt a fülem... :U :DDD

Fogyaszd egészséggel ;)

#15968: Falánk disznó - és mégcsak meg sem kínáltál bennünket :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15968) venember83 válasza Bubu79 (#15967) üzenetére


venember83
nagyúr

Mit?

@mod: Mégis mivel kellett volna?

tildy: A boldogság definiálhatatlan, de remélem az vagy. Ha kicsit is.

[ Szerkesztve ]

(#15969) tildy


tildy
nagyúr

No elteszem magam holnapra... Ha már ilyen szép , csendes, nyugodalmas este van.
Lehet picit boldog vagyok? :U
Legyetek jók..Szexelőknek jó szexet, alvóknak meg szép álmokat:U
rarri: láttalak képen...Hát sok huszonéves elbújhatna mögötted, olyan fiatalos vagy :K :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15970) rarri válasza Racecam (#15964) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor jó. A sötétség a barátom. :D Melyik szól a fiúkról? Az első randin csók, vagy az első randin lefekvés? Csak hogy felkészüljek... :DDD
Bubu: tudom, nincs is bajom a korommal. Enyém a Világ ! :D
Vénember: Jó étvágyat! :D
Tildy: remélem .. :) Köszönöm, ez jólesik. :B

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15971) Bubu79 válasza rarri (#15970) üzenetére


Bubu79
addikt

A korommal nekem sincs bajom - amíg nem piszkál miatta a kéményseprő ;)

Tudom, gyenge - leültem magamtól is...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15972) Racecam válasza rarri (#15970) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te választhatsz, mert én egy gavallér vagyok. :K

(De előtte egy kis ungabunga. :DDD)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15973) tildy válasza Racecam (#15972) üzenetére


tildy
nagyúr

Te rész, az ungibungi nem????

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15974) rarri válasza tildy (#15969) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15975) venember83 válasza Racecam (#15972) üzenetére


venember83
nagyúr

A kanos gavallér is gavallér.

rarri: Kösz.

(#15976) qdak


qdak
addikt

De hideg van, csikvánd falunap áá szét fagytam áááá

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15977) Racecam válasza tildy (#15973) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tőlem lehet az is, nyitott vagyok. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15978) Bubu79 válasza venember83 (#15975) üzenetére


Bubu79
addikt

Gavallér? Az nem a Buga Józsi? :U

Jó éjt Tildy ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15979) rarri válasza Racecam (#15972) üzenetére


rarri
senior tag

Azt mondják, az úriember olyan vadállat, aki valameddig tud várni. :D
Ha választhatok, akkor engem szolgálsz végkimerülésig. :DDD
qdak: falunap, és hogyhogy józan vagy? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15980) Racecam válasza rarri (#15979) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez jó volt. :D
Már csak az a kérdés, hogy kinek a "végkimerüléséig"? ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15981) rarri válasza Racecam (#15980) üzenetére


rarri
senior tag

Csak vicceltem ! :) De amúgy jó kérdés. Az egyik kényelmes lenne, a másik meg jönne az egyikből.. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15982) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tök jó ez curling.

(#15983) Racecam válasza rarri (#15981) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne hervassz le, ezzel a "csak vicceltem" dologgal, ha már leírtad tessék tartani is magad hozzá. ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15984) rarri válasza (Kolombusz) (#15982) üzenetére


rarri
senior tag

Szia! :) meggyógyultál ? Mi az a curling? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15985) Racecam válasza rarri (#15984) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csúszókorong.

Tudod, az a jeges izé, amit a paripa arcú is művel.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15986) Bubu79 válasza Racecam (#15983) üzenetére


Bubu79
addikt

A védőrucit el ne felejtsétek ;] :DDD

Rarri: Curling

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15987) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tegnap este majdnem rámásztam egy kiscsajra.. ;] de még részegen is égett bennem a kislámpa, hogy diszkóban nem ismerkedünk. Meg akkor már kevéssé tudtam kommunikálni, bár ez mondjuk olyan helyen nem hátrány. Meg haver felesége(fiatalabb) is odasúgta túlüvöltve a zenét hogy nagyon szép a mosolyom..hát mondom neki: baszki, ha ezt nem egy férjes asszony mondja már nem itt vagyunk, de neked is csak akkor jut eszedbe ilyesmi, miután elvetetted magad az uraddal. :) De sajna reggel megint egyedül találtam magam az ágyban..
Meg hujjuj, muszáj voltam sétálni, mert ezek a hülyék csak nyomták mindig a kezembe a söröket mindenhol, aztán meg hazafelé 3x álltam meg, először a patak fölött a híd korlátját támasztottam bóbiskolva, aludtam ráborulva állva vagy 10 percet. Később még valahol elidőztem, de már hambizni se volt energiám, majd felértem a 7.-re, ott elvergődtem az ajtónkig, de még úgy éreztem pihizni kell egyet, úgyhogy az erkélykorláton is hasaltam vagy negyedórát, és arra riadtam fel, hogy össze akar rogyni a lábam. Először nem értettem miért tör az ágy, de leesett hogy kimaradt egy művelet, elfelejtettem bemenni a lakásba. Reggel a nadrágom, pólóm szanaszét, és délben a könyvtárban még mindig nem tudtam olvasgatni a bötűket.
De legalább erre a 7-8 órára kicsit kiléptem megint a szürke hétköznapi ködből.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15988) rarri válasza Racecam (#15985) üzenetére


rarri
senior tag

Ami elött söprögetnek?
a szolgálatodra még visszatérünk.. :D
Bubu: köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15989) Thrawn válasza BlacKSouL (#15987) üzenetére


Thrawn
félisten

Először nem értettem miért tör az ágy

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15990) t1


t1
addikt

Jajj de rosz részegen phzni:S :U :F

(#15991) Bubu79 válasza t1 (#15990) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor miért teszed?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15992) Racecam válasza rarri (#15988) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az bizony.
Jó.

Blacki: Nem biztos, hogy ez a helyes út, de Te tudod. Fiatal vagy még, majd rájössz.

u.i.: Bocsi, ez egy kicsit túl "apásra" sikerült, nem volt szándékos!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15993) venember83 válasza Racecam (#15992) üzenetére


venember83
nagyúr

Van helyes út?

(#15994) Racecam válasza venember83 (#15993) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Van, csak senki nem találja.

rarri: Módosítanom kell, a curling nem csúszókorong: [link] :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15995) rarri válasza BlacKSouL (#15987) üzenetére


rarri
senior tag

Annyira ismerős az életérzés. Jól tetted hogy lelazultál, és máskor ismerkedj diszkóban. Mi bajod lehet? Legfeljebb összeszedsz egy lányt. Az csak nem baj? :)
Thrawn: Szia! :)
Race:alapos.. :) Lehet hogy rosszat írtam Blacksoulnak?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15996) Thrawn válasza rarri (#15995) üzenetére


Thrawn
félisten

Szia! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15997) Bubu79 válasza rarri (#15995) üzenetére


Bubu79
addikt

Uram atyám - el kell mennem aludni...

" Legfeljebb összeszedsz..." - eddig jutottam az olvasásban és egészen másképpen fejeztem be a mondatot, mint Te :U :DDD

#15998: Nem, nem meló - holnap szabad leszek már... Csak hülyeségek járnak a fejemben - azért kéne inkább aludnom... ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15998) rarri válasza Bubu79 (#15997) üzenetére


rarri
senior tag

Már feltalálták a gumit. Mért kell aludnod? Meló?

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15999) Racecam válasza Bubu79 (#15997) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Attól függ, mert egy részét ki lehet kezeltetni, csak kellemetlen. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16000) BlacKSouL válasza Racecam (#15992) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sose úgy indul ez hogy "most aztán nagyon berúgunk", csak hát a színjózansági bulikon mindig sokkal nyomottabb a hangulat, sok szó esik melóról, aztán az kinek kell még péntek este is. Úgy a 3. sör után kéne megállni, max ráadás 4., de sajna a társaságban mindenki ekkor veszti el a kontrollt, és a 4.-et már úgy isszuk mint ásványvizet, onnan meg már én is mindig csak kapom kézbe az üvegeket sorban. :) nem helyes út, de épp beszéltük hogy mindenki úgy várja a péntek estéket, hogy csak na.

rarri: Okés, jövőhéten..(áh, nem most kihagyom).. tehát két hét múlva majd rámászok mindenkire akire gondolom hogy kéne, aztán megszámolom reggel hogy hányat sikerült begyűjteni :D trófeát vagy tenyérlenyomatot a képemre

mod: na tessék, "apám" azt mondja: "fiam, ez nem helyes út", "anyám" meg: "fiam, éld ki magad míg van rá lehetőséged" Most melyiktekre hallgassak? :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.