Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) Hold válasza ladybug (#16098) üzenetére


Hold
őstag

Ne kiabálj :) Még nem választhatom, csak jó előre kitalálni az elképzeléseimet
rarri sassal nem nézett ki jól a kép, tesókám szegény szomorú lesz..
Lehet ezt a papagájt kéne a Holdra ültetni

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16102) ladybug válasza Hold (#16101) üzenetére


ladybug
őstag

Kutya fülét. Vagy farkas vagy macska, de semmiképpen sem papagáj. A lelki testvérség megmaradhat így is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#16103) csapos2 válasza Hold (#16101) üzenetére


csapos2
addikt

Meg se próbáld ezt a gusztustalan madarat ráültetni!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16104) Hold válasza ladybug (#16100) üzenetére


Hold
őstag

Van nekem azzal nincs gond :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16105) Hold válasza csapos2 (#16103) üzenetére


Hold
őstag

csacsikám akkor ez tetszik ? felismersz majd egyszer ha ilyenem lesz ? :D

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16106) tbs válasza Hold (#16099) üzenetére


tbs
addikt

Elhiszem, hogy nemegyszerű a döntés, meg az alkotás. Cicában egyetértünk. Magamtól nem jöttem volna rá erre a cicásHoldra, de első pillanattól Hold == CicaHold... Láttad tegnap..! Fogalmatlanul is röfiztem. :B

(#16107) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom mit csinálnak itt a madarak, de hogy nagyon csiripelnek az tuti. Most pedig magamhoz veszek egy kis házisajtot, jó reggelit mindenkinek :K :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16108) Hold válasza tbs (#16106) üzenetére


Hold
őstag

Nekem ezt jön be az egyéniségemhez szerintem..
Kicsit feltünőbb, mégse zavarja a szemet :)
Tegnap megyek az utcán.. erre hallom valaki kiabál hogy Moon.. Moon..
Nem egy 10 éve nem látott osztálytársam volt ?
Nehéz Holdat megemészteni, 2003 óta hivatalosan SirMoon a művésznevem :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16109) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!!
Tildy: Itt is csiripelnek a madarak, olyan szép az idő, hogy megfürdetjük a kutyát...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16110) Csyppa


Csyppa
senior tag

Végre leeht szellőztetni. Nemrég kinyitottam az ablakot, hát volt olyan trágyaszag hogy...

Most pedig frissen vágott fű illatát lehet érezni.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#16111) csapos2 válasza Hold (#16105) üzenetére


csapos2
addikt

Nekem ez:

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16112) tildy válasza csapos2 (#16111) üzenetére


tildy
nagyúr

A Moon által javasolt nyelvnélküli cicás, sárga holdas sokkal szebb. :K
Nó jól van, nem akartam én belevauzni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16113) csapos2 válasza tildy (#16112) üzenetére


csapos2
addikt

Ildusom, az kérdezte, tetszik-e. :-)
Nekem ez tetszik jobban, mert a foltjaival és széleinek töredezettségével inkább Hold-as, szerintem.

;-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16114) venember83


venember83
nagyúr

(#16116) Hold válasza csapos2 (#16113) üzenetére


Hold
őstag

Nekem a sárga azért tetszik mert nekem az illik jobban a PH-hoz .. meg feltünőbb kicsit :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16117) Hold válasza Kalandor (#16115) üzenetére


Hold
őstag

Üdv Mester
Simon jó sorozat

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16118) Sipi16 válasza Hold (#16116) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az biztos, hogy feltünőbb. Már senioroknak is lehet egyéni avatárjuk?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16119) PazsitZ válasza Sipi16 (#16118) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#16120) Tim82 válasza Sipi16 (#16118) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

egyébként szép jó reggelt mindenkinek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16121) Bubu79


Bubu79
addikt

Jó reggeltet :)

Szép idő van :) Kávé bekötve vénásan, halkan szól a zene, elmaradt a macskás-baseball ütős ébresztés, és ma mégcsak melózni sem kell menni :)

Ha ma nem lesz jó napom, akkor sosem :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16122) Csyppa


Csyppa
senior tag

Jó étvágyat

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#16123) Tim82 válasza Bubu79 (#16121) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ma nem lesz jó napom, akkor sosem :)

nem muszáj elátkozni magadat. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16124) Bubu79 válasza Csyppa (#16122) üzenetére


Bubu79
addikt

Csóóókolom - nadzson finom volt a kókuszgolyó... :P :DDD

Jól néz ki - jó étvágyat ;)

Tim82: "Az optimista kijelenti, hogy a lehetséges legjobb világban élünk, a pesszimista tart attól, hogy ez igaz." - James Branch Cabell :P
Ne légy olyan negatív - szedd szét a TV-d és markolj rá a képcső anódjára ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16125) Csyppa válasza Bubu79 (#16124) üzenetére


Csyppa
senior tag

Kössz.

Már a forró csokinál tartok :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#16126) Hold


Hold
őstag

Üdv az érkezőknek

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16127) venember83 válasza Bubu79 (#16121) üzenetére


venember83
nagyúr

Mit hallgatsz? Koko Dzsámbó?

[ Szerkesztve ]

(#16128) Hold válasza Sipi16 (#16118) üzenetére


Hold
őstag

Már csak 150 üzi az Őstagig..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16129) Bubu79 válasza venember83 (#16127) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor éppen azt a Rammsteint hallgattam, amit linkeltél - utána pedig amit dobott a wurlitzer. Aztán keresgélni kezdtem és a kedvencemet hallgattam meg tőlük ( Feuer Frei ). :)

Pár napja megint az S&M jár a fejemben ( csak sosem jutok a végére ), alighanem megbámulom, mielőtt elmegyek kocsit mosni :)

Koko Dzsámbo - mi? Már akkoriban is rosszul voltam tőle, amikor orrba-szájba nyomaták - nem az én világom...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16130) csapos2


csapos2
addikt

Ecsém, az ölembe borítottam a töltött paprikát...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#16131) Bubu79 válasza csapos2 (#16130) üzenetére


Bubu79
addikt

Ereszd be a kutyát - majd elrendezi ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16132) venember83 válasza csapos2 (#16130) üzenetére


venember83
nagyúr

Töltött paprikával töltött nyúl? Nem rossz. :]]]]

(#16133) tbs válasza csapos2 (#16130) üzenetére


tbs
addikt

Mer' megin' a billentyűzettel foglalkozol vaze..! :(

(#16134) Bubu79 válasza tbs (#16133) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha Miattad nem jön a Csacsi egy darabig, megkereslek vazzeg! És ízekre pofoztatom magam - és ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek is! :((

:DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16135) venember83 válasza Bubu79 (#16134) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt a párzási időszak, vagy mi ez a hormonszag a virtuális éterben?

(#16136) Bubu79 válasza venember83 (#16135) üzenetére


Bubu79
addikt

Állítólag tavasz van - vagy mi :F

Egyébként meg beszó'tá? Te sem bújhatsz el

tbs #16137:: :DDD Csak igyekszem idomulni a sztereotípiákhoz :U
Re.: Miért - eddig nem jött le? A láncfűrész simán lefullad a fejemben :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16137) tbs válasza venember83 (#16135) üzenetére


tbs
addikt

Nyugi, előtört belőle a zsigeri BNVs... ;] :))

Mondomén..! :DD :DDD

#16136, Bubu: Igyekszel..? Biztos..? ;] :)) :) :D

[ Szerkesztve ]

(#16138) tildy válasza tbs (#16137) üzenetére


tildy
nagyúr

Vááá végre megy a pónim, ma istencsászár leszek az utakon...Hejj de jó kedvem is lett tőle:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16139) Tim82 válasza Bubu79 (#16124) üzenetére


Tim82
nagyúr

ennyire nincs szükségem a felvillanyozódásra, felébredéshez a kávé is megteszi. ;)

mod: közröhej ez a jobmonitor.hu - 10 perce tölt nekem két db álláshirdetést. nem, nem a gépem/netem sz*r... :(((

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16140) 7 válasza tildy (#16138) üzenetére


7
addikt

Helyes, jó végre vigyorogni látni. :K

(#16141) venember83 válasza Tim82 (#16139) üzenetére


venember83
nagyúr

profession.hu se akar bejönni reggel óta. Mindenki állást keres, vagy mi a fene?

(#16142) tbs válasza tildy (#16138) üzenetére


tbs
addikt

Vajon most meddig póni a póni..? ;]

(#16143) Tim82 válasza venember83 (#16141) üzenetére


Tim82
nagyúr

én igen. (kezdem megunni a jelenlegi munkahelyem - alacsony fizu, fárasztó meló) - lehet, hogy ez elég a profession.hu-nak, hogy beadja a kulcsot? :))

akkor a profession.hu-val van a gáz - az volt megjelölve forrásként a jobmonitor-on.

biztos sz*rakodik a szerverük. :) szokott néha...

# 16144: nekem is most lenne... :(

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#16144) venember83 válasza Tim82 (#16143) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig most úgy ahogy időm is lenne keresgélni. Na mindegy.

(#16145) bnss


bnss
veterán

Szép vasárnapi napot. Az óraállítgatás pedig monnyonle! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16146) Hold válasza 7 (#16140) üzenetére


Hold
őstag

Én is vigyorgok, tegnap vettem egy robogót féláron és kiderűlt róla hogy nem is 50es hanem 70es Malossi és Apollini tunningos..
Nagyon le van pusztulva... 150 ezres robogót vettem 20K-ért, lemostam róla a több éve rajtalevő port sarat satöbbi és felvillant a Króm kipufogó és a sok tunning rajta..
Bolond volt az eladó nagyon.. Jövőhéten lecsiszolom szépre és lefényezem..
Nem kéne de én igényesnek tartom azt a motort..
Már most olyan mint egy szép motor, úgy meg.. :)) :DD

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16147) tildy válasza tbs (#16142) üzenetére


tildy
nagyúr

Amíg cápává nem válik :P
yetike: :U Pedig csak rendezem az életem. De ez most örömmel tölt el.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16148) Bubu79 válasza tildy (#16147) üzenetére


Bubu79
addikt

De hiszen Te utálod a cápát :U :DDD

Szia Diego! :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16149) REDeath


REDeath
őstag

[link]
csak nekem tűnik úgy hogy folyton apple törésekkel nyernek? :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#16150) Diego!


Diego!
senior tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.