Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6002) RangerFox


RangerFox
veterán

Még jó hogy kértem, hogy ne személyeskedésnek fogják fel. :D
Egy olyan kreatív játék mint a Mario Galaxy? Tearaway, LBP Ps Vita, soroljam?
MisteX meg leírta, hogy milyen játékok is vannak Xbox-ra, vagy éppen Ps-re. Alulírom, hogy az N játékait közre fogja valami báj, amitől nem is tudom, beleszeretsz a játékba, de azért nem kell túlbecsülni ezeket a játékokat. Mondjuk a Super Mario U nem sokat változott az elődjéhez képest (ja de most már HD ;] ) ahogy a 3DS-es NSMB2 se, ott max a Coin Rush funkcióval újítottak. A DKCR-hez képest sem változott sokat a Tropical Freeze, de a Mario Kart 8 sem. Jó, vannak új pályák, és ugyanolyan szórakoztató, mint eddig, de kevés az új power up, és az alapkoncepció maradt a régi. Ezek sem bődületes újítások, akkor mégis mit vártok a többi játéktól? Ott van a Fifa, már-már tökéletesre csiszolt játékmenete van, a labdakezelés már így is túlfejlett, megfelelő beállításokkal pedig tényleg realisztikus. A mostani CoD például tudott újítani, látszik hogy nem játszottatok vele, csak hasraütésre mondtatok valamit. AZ AC és évről-évre tud újat motatni, új korszak, kisebb újítások stb.
Attól hogy nem vagyok elvakult Nintendo fan, és rávilágítok a WiiU gyengeségeire, attól miért lennék rossz ember? Objektívebben is látom a dolgokat, nem mondom azt hogy a Box-ra minden játék jó, a WiiU-ra meg csak szarok jönnek, te viszont drága horkovy topic társ, ezt állítod fordítva. Bizonyára valamilyen érzelmi kötődésed lehet a konzolhoz, ami teljesen normális, de kérlek, néha azért gyere ki a Nintendo ködből, és figyeld meg, hogy a konkurens konzolokra nem csak CoD és Fifa van. :N

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.