Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#8051) Aki21


Aki21
aktív tag

Egyébként a gépre letöltött játékot át tudom 1az1 be másolni microsd-re hogy a gép tárhelyét ne foglalja?

(#8052) umbibumbi1 válasza Adam_Shepard (#8045) üzenetére


umbibumbi1
tag

szia.te honnan rendelted be?amazon?alapból angol?és valóban csak az 1 van az sd-n+letöltés?a 2 meg valóban 26gb? mert akkor kénytelen leszek megvárni amíg megjön a nagyobb sd.persze egészen addig tökmindegy amíg ezt meg nem kapom.maga a játékmenet frankó lett?első benyomás?köszi

amúgy érthetetlen nálunk ezt miért nem forgalmazzák

[ Szerkesztve ]

(#8053) grosy válasza Aki21 (#8051) üzenetére


grosy
senior tag

Sajnos csak úgy lehet, hogy letörlöd a játékot a gépről, beteszel egy microsd-t a gépbe, onnantól az lesz az alapértelmezett tárhely, és storeból ismét letöltöd a játékot. Természetesen a mentéseid megmaradnak, csak válaszd azt.

(#8054) Mr Bond 007 válasza Aki21 (#8049) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Én a helyedben elkérném annak a nintendo accountnak is az adatait, pl a felh név és jelszón kívül ha van a titkos kérdést és választ/szül adatokat, mert ha valamiért reset lesz a vége vagy probléma merül fel az accounttal így nem bukod el a rajta lévő gameket. Ha ez megtörtént akkor meg lendületből email csere a sajátodra (ehhez is kell az előző tulaj segítsége) majd jelszó csere is.

Ez a minumim ha accountal veszed meg a gépet, különben ha gondol egyet az eladó és jelszót cserél, akkor ki leszel zárva.

[ Szerkesztve ]

(#8055) Aki21 válasza grosy (#8053) üzenetére


Aki21
aktív tag

És az úgy müködik hogy sajna az előző tulaj a saját felhasználójára beirta a játék letöltő kódját? De benn maradt a gépbe a felhasználói ig szerintem mert simán betudok lépni eshopra is. Tehát letudom így ujra tölteni a játékot?

(#8056) Aki21 válasza Mr Bond 007 (#8054) üzenetére


Aki21
aktív tag

Az a baj nem tudom az előző tulaj elérhetőségét mert nem kéz alól vettem hanem konzol boltból

(#8057) Mr Bond 007 válasza Aki21 (#8056) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Akkor gyorsan pörgesd ki azt a mario-t! :K

(#8058) tajner10


tajner10
tag

Üdv ,megvettem a skyrimet és lenne egy olyan problémám hogy pl: dungeonokban iszonyatosan sötét van,konkrétatn van hogy a kijelző át megy full feketébe,erre van valakinek valami ötletet,vagy csak én találkoztam ezzel?

(#8059) Sanyi.mTs válasza tajner10 (#8058) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nem fáklyát kéne használni? (Nem játszottam vele)

(#8060) grosy válasza Sanyi.mTs (#8059) üzenetére


grosy
senior tag

De :D :D

(#8061) tajner10 válasza Sanyi.mTs (#8059) üzenetére


tajner10
tag

De ,használok is,csak pl pc-s,ps4-s verzióban nem így van,de némi google után rátaláltatm a probléma forrására, switchen be kellet állítatni az hogy limitetd range legyen a tv kimenetnél,és ezzel el is tűnt a probléma,azért köszi :)

(#8062) Aki21


Aki21
aktív tag

helló ujra. az miért van hogy csak 5GHz-re állítom a router akkor jo switchen a wifi de 2.4GHz-n nem. semmit nem állitok routeren csak ezt

(#8063) boost válasza Aki21 (#8062) üzenetére


boost
addikt

Az én routerem nem tudja az 5GHz-et, és működik vele a Switch. Szerintem valami beállítás kérdése lesz a routeren.

[ Szerkesztve ]

(#8064) fogtunder válasza Aki21 (#8062) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nemtom, de ott a routerrel lesz valami, nekem is csak 2.4GHz van és simán megy. Melyik csatornát használod?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8065) Aki21 válasza fogtunder (#8064) üzenetére


Aki21
aktív tag

Auto (Current Ch6)

De most elvileg jó. Megnyit mindent eshopon

[ Szerkesztve ]

(#8066) _Balee_ válasza grosy (#8060) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Vagy Magelight, bár a fáklya jobb mint folyamatosan varázsolgatni.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#8067) mobbo


mobbo
senior tag

na
switch-es lettem én is, illetve a gyerek, mario odyssey és splatoon2
tudtok mondani játékokat 7 évesnek? esetleg létezik letölthető/ingyenes tartalom? vagy az itt még mindig nem divat?
köszi előre is

(jelenleg x360, wii u és 3ds van még neki ezen kívül)

[ Szerkesztve ]

(#8068) boost válasza mobbo (#8067) üzenetére


boost
addikt

Mario Kart. Pont ennyi idős a srácom, és nagyokat szoktunk versenyezni. Magamnak kicsit nehezítek, pl nem driftelek, és akkor egy szinten vagyunk.

(#8069) fityere válasza Dvix (#8000) üzenetére


fityere
senior tag

Vannak es meg lesznek is dolgok amit sosem fogsz megerteni es teljesen felesleges elmagyarazni. :) Hidd el nem a függöseg hajt hogy Switch-em legyen, de nekem megeri az a par jatek ami majd kijön a meglevö exkluzivok melle.
Legyen eleg nekünk megeri. :D .

Mar csak par nap es Xenoblade 2 :C

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#8070) mobbo válasza boost (#8068) üzenetére


mobbo
senior tag

köszi, wii u-n nem volt valami nagy kaland a mk8

nyitásnak én is beleszaladtam abba hogy a DIGI fiber router wifire nem csatlakozott, ki kellett kapcsolnom a titkosítást, azért ez gáz, ahogy olvasom a neten elég gyakori probléma, na mindegy, nézzük el neki, elvégre nem volt drága ;]

hdr a tv, szóval a full range rgb-t választottam, létezik hogy támogatja a hdr-t? mert más lett a kép
vagy ez mi?

(#8071) woros válasza mobbo (#8070) üzenetére


woros
őstag

Nem volt nagy kaland az mk8 :Y Ezt jobb lett volna nem olvasni. :((( Fajt. :O

(#8072) mobbo


mobbo
senior tag

a letölthető tartalmakkal mi a helyzet? azok átvihetők másik accountra? meg lehet venni el lehet adni?

(#8073) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itthon mennyiért lehet megvenni srácok a Worms WMD-t?

Live-Die-Respawn

(#8074) Madwe válasza mobbo (#8070) üzenetére


Madwe
nagyúr

a limited és full range rgbnek semmi köze a hdrhez, annyi h a limited 16-235 közötti szineket, míg a full 0-255ig kezeli őket.

Igazából játéknál tök mindegy mire teszed (full azért vmivel jobb), a lényeg h ugyanazon legyen a kijelződ is (pl lgnél ez a deep black néven fut valamiért...)

[ Szerkesztve ]

(#8075) Adam_Shepard válasza oriic (#8073) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

30 euró - kb 9600 FT.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8076) boost válasza mobbo (#8072) üzenetére


boost
addikt

Nem, nem vihető át más accountra, és eladni sem lehet őket. Ahogy más digitális disztirutornál sem. (Playstation, XBox, Steam, GoG)

(#8077) Adam_Shepard válasza umbibumbi1 (#8052) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

SZia! A kép nem az enyém csak a fehér banner miatt raktam ide ki. Kb mindenhol elérhető a cucc és igen a Rev 2 csak kódként van benne a dobozban. kb 23 gbt tölt le.

nekem mind a kettő megvan másik konzolok, így ez kimarad.

ui: ki várja a Xeno kettőt? Limited játszik vkinél ? :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8078) boost válasza Adam_Shepard (#8077) üzenetére


boost
addikt

A simát várom

(#8079) fogtunder válasza Adam_Shepard (#8077) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én várnám, csak kinek van arra ideje :D

viszont ma jön a BF-es Mario, azt már nagyon.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8080) Scholes9 válasza fogtunder (#8079) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elvileg nekem is ma, bár se e-mailt, se SMS-t nem kaptam...:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8081) Parson válasza fogtunder (#8037) üzenetére


Parson
addikt

Meg ne sajnáljuk már szegénykéket :DDD

-

No szombaton végre megvettem én is a lánykámnak (no meg persze magamnak / magunknak) a switchet, üvegfoliat, szilikonkupakokat a joystick-ekre, mario-s hordozo tokot, mario odyssey-t meg a mario kart 8 deluxe-ot és egy pro kontrollert - elsö megtekintesek alapjan, nagyon jo minöseg, tetszik, bár még tesztelni kell. Az üvegfoliat már fel is raktam, nagyon franko, a gépet is bekapcsoltam és probalgattam a beallitasokat, de mivel karácsonyi ajandek lesz, igy végül a profilbeallitasok miatt visszalepkedtem az elejere es kikapcsoltam.

Fontos kérdés :F :
1. Hogyan érdemes létrehozni a profilbeallitasokat, ha minimum egy szülö (magamnak) és egy gyerek profilt (lányomnak) akarok. (aztan gondolom kell majd egy a nejemnek is)
2. A profilok beallitasai (nev, emilcim, profilkep, stb) utolag változtathatoak?

A nintendo switch alkalmazasokat (online game / szülöi felügyelet) mar le is szedtem az okostelora (iPhone5 16 GB).

Köszi elöre is. :R

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#8082) jgrasl válasza fogtunder (#8079) üzenetére


jgrasl
csendes tag

A "BF-es Mario" mit takar? Valami mellett elsiklottam itt :R

(#8083) Scholes9 válasza jgrasl (#8082) üzenetére


Scholes9
nagyúr

15 ezer most még ma ingyenes szállítással több ismert online boltban is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8084) fogtunder válasza Parson (#8081) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sajnálni nem fogom őket, de azért félő, hogy az egy sikeres, egy sikertelen konzol ciklusba valamikor bele fog rokkani a cég, a WiiU korszak alatt is csak a DS széria tartotta őket felszínen. és azért sajnálnám, ha eltűnnének a 1st party Nintendo IP-k, meg maguk a konzolok is, mert a piac többi szereplője az innovációt továbbra is csak a garfikai feldolgozó egységek számának növelésében látja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8085) grosy válasza fogtunder (#8084) üzenetére


grosy
senior tag

Szeretnélek felvilágosítani, hogy a Nintendo úgy megszedte magát a Wii érában, hogy szó szerint 100 évig kellene veszteségesnek lennie, hogy negatívba forduljon a mérlege. A Switch viszont olyan sikeres, mint eddig egy gép sem volt, így nem kell aggódni.

(#8086) fogtunder válasza grosy (#8085) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ó, csak nem belelátsz a könyvelésükbe? tartózkodjunk már az ilyen kijelentésektől mindenféle tárgyilagos alap nélkül.

amúgy azt, hogy a Switch mennyire sikeres, talán majd egy-két év múlva kellene a Wii-hez hozzámérni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8087) ayo válasza fogtunder (#8086) üzenetére


ayo
addikt

2075-ig mondták ezt pontosan, hogy addig bírják, ha folyamat veszteséges lenne a dolog.

http://jateknaplo.blog.hu

(#8088) fogtunder válasza ayo (#8087) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez nyilván attól is függ, hogy mennyire veszteséges, de akkor jól van, ez kimaradt.

mondjuk akkor meg elmennek a pékbe a 18K-s játékaikkal.

(#8089) jgrasl: ja, nekem is kellett vagy két év, mire megszoktam, hogy nem BattleField itt a fórumon a BF rövidítés a legtöbb esetben :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8089) jgrasl válasza Scholes9 (#8083) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Ah szoval a BF Black Friday akart lenni. Esküszöm minden más eszembe jutott mint ez az "ünnep" a BF röviditésre. Úgy látszik innom kéne mégegy kávét.

(#8090) Scholes9 válasza jgrasl (#8089) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, amúgy sztem ennyiért nem rossz vétel, én is rendeltem egyet, ha már úgy is meg akartam venni. Most épp kapóra jött, h akciós áron van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8091) jgrasl válasza Scholes9 (#8090) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Teljesen jó ár én előrendeltem teljes áron de úgy is megérte:)

(#8092) fogtunder válasza Scholes9 (#8090) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, hát 14-ért megy használtan, már ha van, de nincs nagyon, ennyiért simán jó volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8093) Dr.F.E.R.I. válasza fogtunder (#8086) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ami azt illeti belelátni, mert negyedévente publikálniuk kell a nyilvánosság felé az eredménykimutatásaikat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8094) Scholes9 válasza fogtunder (#8092) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, és az ingyenes szallítást is kell nézni :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8095) fogtunder válasza Dr.F.E.R.I. (#8093) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha belenézel az utolsó publikált jelentésbe, akkor abban azért nem látszik ilyen mértékű készpénz tartalék.

Amúgy meg aki dolgozott már nagy multinál és volt legalább érintőlegesen kapcsolata a pénzüggyel, az tudja, hogy ezek a jelentések azért tartalmaznak kreatív elemeket.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8096) Dr.F.E.R.I. válasza fogtunder (#8095) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Több mint 2 milliárd USD és félmilliárd Eur van bankban nekik csak készpénzben. Ez 40+ százaléka a teljes vagyonnak, ebből (is) fakadóan brutálisan jók a pénzügyi mutatóik a szektor többi szereplőjéhez képest. Hogy 100 évekig kihúznák-e az nagyon relatív, ellenben rosszul semmi esetre sem állnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8097) fogtunder válasza Dr.F.E.R.I. (#8096) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elvileg erről a részről van szó:

ha csak a $ részt nézzük, akkor azért közel nem végtelen az a tartalék, olyan 10 év, ha összevezetjük a sorokat. ami árnyalja ezt, hogy az € rész vastagon pozitív, de annak az átvezetése meg nem olyan egyszerű, ezt már az Apple-nél is láttuk, mikor inkább elkezdtek európai cégeket venni, mert nem bírták hazavinni a pénzt.
na mindegy, ez már nagyon off, de tényleg nem akkora a gond, mint eredetileg gondoltam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8098) TomBennet


TomBennet
tag

Az eshopból tölthető a Nine Parchment demója [link]
$20-t szerintem simán meg fog érni. Nagyon szép grafika, 4-en is lehet játszani. Az egyetlen szépséghiba, hogy teljes kontroller kell minden játékosnak, fél joyconnal nem megy a 2-stick irányítás miatt. De online co-op is van nem csak couch.

[ Szerkesztve ]

(#8099) fogtunder válasza TomBennet (#8098) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hümm, ez érdekes. a demóban is van co-op?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#8100) g@bo


g@bo
nagyúr

skacok

lassan beállok a sorba /swiccs vétel/ remélem mindenkinek fekete van, mert amiatt várok, hogy mindenhol /ahol olcsó/ a piros-kék változat van.

2 játékot vennék hozzá kezdetnek, mert a szabad cash mennyiség karácsony előtt korlátozott, még igy is bőven túltolom..

- mariokart 8
- mario odissey

utóbbit láttam, sokan eladták.. mégse érdemes megvenni? :U :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.