Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#8201) Sirandrish válasza ooooobi (#8200) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

MK8 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8202) ldave válasza ooooobi (#8200) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a Zelda és a Xenoblade egyszerre felesleges, mindkettő hosszú, 60-70 órás játék, ha az ember odateszi magát és nem csak rohan, válaszd most az egyiket, a másik ráér később is.

A Slime draws near! Command?

(#8203) ooooobi válasza ldave (#8202) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én gyüjtögetös tipus vagyok, nem rohanok. Csak most vettem észre, hogy német médiában ha 2-t veszek a 3.at ingyen adják, és ha már ugyis tervben van akkor mindegy ha beszerzem öket még ha valamelyik többször is lesz a tokjában mint a gépben egy ideig :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#8204) boost válasza ooooobi (#8200) üzenetére


boost
addikt

èn mario rabbids-et ajánlom. Az nem is a Falloutra emlékeztet, inkább az XCOM-ra.

(#8205) Kvelstadt válasza ooooobi (#8200) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én egyértelműen a mario kartot ajánlom. Nem nem gyerekes.
A kinézete lehet az és persze nem egy grand turismo de azért meg kell tanulni velw játszani. Rá kell érezni, meg kell találni hogy melyik kocsi-karakter ami passzol hozzád.

Jrpg-kkel én se játszottam mostanában de ez a xeno 2 eléggé érdekel. Annyi a szerencséje hogy míg zeldázok (és még így 100 után is van benne mit csinálni) nem érdekel semmilyen más játék annyira sem hogy utána nézzek érdekel e.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8206) fityere válasza ooooobi (#8200) üzenetére


fityere
senior tag

Zelda mindenkeppen. Xeno 2 ne hagyd ki, meg ha jrpg szüz vagy akkor sem. Nagyon hangulatos es rengeteg minden van benne. Mario Rabits nem probaltam, de tuti jo lehet. Mario kart lehet gyerekes, de nagyon szorakoztato :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#8207) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azt a büdös mennyire komoly ez a konzol...:D Nem jön le a mosoly az arcomról :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8208) Kvelstadt válasza Scholes9 (#8207) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na nem mintha olyanok lennénk de eddig csak megtüetünk, most viszont üdv itt közöttünk! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8209) Sirandrish válasza Scholes9 (#8207) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Üdv a klubban :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8210) Scholes9 válasza Sirandrish (#8209) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+Kvelstadt: kosz, haverral hatalmasakat flesselünk a Marion :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8211) hszilard666 válasza Scholes9 (#8187) üzenetére


hszilard666
veterán

Náááájsz! :C
Gratula!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#8212) Kvelstadt válasza Scholes9 (#8210) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg majd mikor kartoztok egy jót. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8213) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Ilyen kinai 20 dolláros mini dockot használ valaki? Érdemes? Amugy én is uj vagyok a switch klubba, sajnáltam rá de igy utolag életem legjobb döntése volt :)

(#8214) g@bo válasza Speedy86 (#8213) üzenetére


g@bo
nagyúr

"életem legjobb"

remélem nem. ;)

10k körül a dokkolo vagy a kar.
al.ában láttam. ma veszek egy mario kar-tot... gép még hátra.

urak, a nem cserélhető akkuról mi a véleményetek? újabb jó pont

(#8215) Scholes9 válasza hszilard666 (#8211) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi. Nagyon jó vétel volt, tényleg bántam volna, ha kihagyom. Tegnap haverokkal nagyokat flesseltunk, pont erre is való ez a kis mindenes :) Kartot várom nagyon, de azt csak hétfő este fogom kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8216) scyllafren


scyllafren
senior tag

Ha valaki Xenoblade Chronicles 2-t vett, instant menjed eshopba, es "vegye meg" az ingyenes japan voice pakkot. Eg es fold a gagyi angolhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#8217) Speedy86 válasza g@bo (#8214) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Esküszöm probálom de nem értem a mondatod :)

Amugy erre gondolnék. Valaki probált hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#8218) Speedy86 válasza Speedy86 (#8217) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Csak a link maradt le:
https://m.ebay.com/itm/Mini-Portable-Nintendo-Switch-AVIDET-Dock-Mount-Bracket-with-Circuit-Board-Chip/122682304465?hash=item1c906f67d1:g:FFoAAOSw8b1Z8yiC

(#8219) g@bo válasza g@bo (#8214) üzenetére


g@bo
nagyúr

és igen.

reggel olvasom, mediamark 10000 forintonként 1000 ajándékkártya, robogok duna pláza mert tegnap a switch ott még 103 990 volt. mára 109 990. nos, nyaljanak sót. mentem tovább.

arénában az utolsó darab 103 990, holnap a 10 000 forintos ajándék-karival a mario kart meglesz 7 000 ből.

igy a pakk kijött 111 000 ből, mivel mario kart 15k alatt újonnan nincs sehol, legyen a gép 96e. :K :B

tehát új klubtag van. :R

köv gém, Zelda.

[ Szerkesztve ]

(#8220) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Skacok, ezt a Power bankot nyugodtan használhatom a Switchez? Ilyenem van itthon.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8221) scyllafren válasza Scholes9 (#8220) üzenetére


scyllafren
senior tag

Barmilyen power bank jo, ha nem tud annyit leadni, amennyit a Switch felvenne, akkor csak lassabban merul :)

(#8222) Scholes9 válasza scyllafren (#8221) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8223) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ha veszek egy Nintendo Pro Controllert, azt tudom használni handheld módban? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mennyit bír handheld módban az aksi? Utazgatós időszak elé nézek... :)

A játék az nem játék!

(#8224) Scholes9 válasza Lézerparaszt (#8223) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elsőre tudom a választ, tegnap kipróbáltam: lehet persze a kis konzolt a Pro kontrollerrel játszani handheld módban is, nagyon fless :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8225) Lézerparaszt válasza Scholes9 (#8224) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek! A gyári elhelyezés nagyon nem jön be és nekem használhatatlan is (Rocket League :P). Ezen állt vagy bukott a Switch vásárlásom, de akkor elúszni látszanak a sötét felhők. :)

A játék az nem játék!

(#8226) Kvelstadt válasza Lézerparaszt (#8225) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Eddig max két órát játszottam kézi módba és csak qnnyit vettem észre, hogy ez idő alatt a mariokart jobban merítí. Azzal lement kb 60%ig negyedes hangerővel meg kb közepes fényerővel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8227) petymek válasza Speedy86 (#8213) üzenetére


petymek
senior tag

Megosztom a saját tapasztalatom. A 20 dolláros eléggé az alja, van ami nem is működik.
Ha vásároltál egyet ami működőképes, akkor sem tudja azt mint a gyári. Egy USB van rajta csak.
Továbbá a HDMI csatlakozóhoz annyira közel van az USB csatlakozó, hogy az USB-be nem tudsz bedugni gyakorlatilag semmit, csak úgy, hogy használsz egy USB hosszabbító kábelt.

A legfőbb problémája viszont az, ha a konzol aludni megy, akkor ébredés után nem ad képet ez a mini kütyü, csak úgy, hogy ki húzod, majd újra bedugod az egyik USB C kábelt (vagy a tápegységét, vagy ami a konzolba megy).
Ha vásárlás mellett döntesz, akkor a kommentekben nézd meg a képeket milyet küldenek valójában, mert van ahol eltér a hirdetésben jelölt "márka" a ténylegesen küldöttől, amin esetleg semmilyen felirat, márka jelzés nincs.

Viszont véletlenül tudok ajánlani egy eladó eredeti dokkolót is a hardveraprón :).

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#8228) petymek válasza Lézerparaszt (#8223) üzenetére


petymek
senior tag

Sőt többet is tudsz. Kapható olyan átalakító, amivel Xbox, Ps kontrollereket is használhatsz ezzel a konzollal.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#8229) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon meg vagyok elégedve a gyári tokkal és a tartó állvánnyal, az áruk is rendben van szerintem. A fólia addig jó lesz míg meg nem jön a 3 üveg fólia. A Pro kontroller pedig valóban olyan kényelmes, mint amilyennek olvastam róla és egyáltalán nem csodálom, h drágábbak, mint a PS4 és az Xbox One irányítói :) :D Az egész konzol remekül össze van rakva, Mario Odyssey, Zelda baromi igényesek, ezt egyből le lehetett szűrni :) De ami a leginkább tetszik az az, hogy hány féle képpen is lehet használni a gépet, nem semmi :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8230) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon piszkálja a Doom a fantáziám :DDD Mind PC-n, mind PS4-én imádom :D Nagy fless lehet handheld módban Doomozni :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8231) Speedy86 válasza petymek (#8227) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Törölve

[ Szerkesztve ]

(#8232) grosy válasza Scholes9 (#8230) üzenetére


grosy
senior tag

A Doom nem lett egy jó port, de a Skyrim jól sikerült.

(#8233) Aki21 válasza Scholes9 (#8230) üzenetére


Aki21
aktív tag

Én játszotzam pcn full grafikával a doomal de nekem switchen is bejön . Tv-n nem néztem milyen de handheld modba nekem bejön. :))

(#8234) Mr Bond 007 válasza grosy (#8232) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Már miért ne lenne jó port? Rajtad kívül az egész szaksajtó oda meg vissza van, hogy ezen a hardveren így tud futni. :U (még a lagok ellenére is)

[ Szerkesztve ]

(#8235) grosy válasza Mr Bond 007 (#8234) üzenetére


grosy
senior tag

Hát én nem vagyok szaksajtó, de tv-én nézve elég homályos a kép, minden életlen stb.

(#8236) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a Xeno 2 JP nylvi pakkal valami eszméletlenül hangulatos! Imádom!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8237) Mr Bond 007 válasza grosy (#8235) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ezt értem, de azt áruld már el mégis egy tegra chiptől mit vártál? Technikai bravúr hogy meg tudták oldani hogy így fusson ezen a hardveren.

(#8238) ayo válasza Mr Bond 007 (#8237) üzenetére


ayo
addikt

technikai bravúr vs játékélmény

http://jateknaplo.blog.hu

(#8239) Scholes9 válasza Aki21 (#8233) üzenetére


Scholes9
nagyúr

TV-n, ha Doomozni akarok, akkor nyomom PS4-en, handheld módra meg ott a Switch. Meglátom, lehet, h ez lesz magamnak a karácsonyi ajándékom, egy dobozos Doom a Switchre :C :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8240) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Megtetszett a konzol vagyis inkább a zelda meg xenoblade, elolvastam az összefoglalót de lenne pár kérdésem.

1. Van itt is olyan, mint a ps4-en, hogy én megveszem a játékot (digitális / dobozos), a többiek a családban pedig a saját accountuk alól tudnak játszani vele?

2. Van trophy rendszer a játékokhoz?

3. Online shop, ahonnan digitális játékokat lehet venni elérhető pc-ről? Kerestem de nem találtam.

4. Konzol revíziók? Vagy csak az van, ami megjelenéskor volt?

5. Várhatóak még ilyen zelda meg xenoblade szintű nintendo exclusive rpg játékok? Ez igazából fontos lenne, mert az ilyen mario és társai nem érdekelnek. 2 játékért meg nem akarok kiadni ennyi pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#8241) Scholes9


Scholes9
nagyúr

TV módban azért hiányzik az 5.1-es hangzás, de majd megszokom, h csak a TV-ről jön a hang :D Épp nyomom a Doomot PS4-en, valami egészen döbbenetesen jó 5.1-ben :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8242) bakter24 válasza yusukee (#8240) üzenetére


bakter24
őstag

1.: Igen, több fiókot tudsz csinálni a Switchen, minden fióknak saját mentései lesznek.

2.: Nincs egyelőre.

3.: Link

4.: Ha jól tudom a joy-con hibát már javítva kapod, de nincs új fő rev.

5.: Jön rá minden. Minden is ;)

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#8243) yusukee válasza bakter24 (#8242) üzenetére


yusukee
aktív tag

Köszi!

Még egy kérdés: felhő / online mentés van?

Még várok kicsit, hátha lesz karácsony környékén valami jó akció a konzolra.

(#8244) g@bo válasza yusukee (#8243) üzenetére


g@bo
nagyúr

"karácsony környékén valami jó akció"

kaszálás előtt?? inkább kari után... de 99000 nél alább nem adták eddig se. :U

(#8245) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Csinos

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8246) koncsik válasza Scholes9 (#8241) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

??? TV Mode-ban nincs 5.1? HDMI-n keresztül? Ajaj, ez nem valami jó hír, biztos nem csak beállítási gond? Köszi a bővebb info-t előre is :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8247) Scholes9 válasza koncsik (#8246) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na most ezt nem értem :D Maga a TV sztereó, arról jön a hang. PS4 esetében pedig optikai kábellel a Logi Z906-ról jön az 5.1. Mivel a Switchen nincs optikai csatlakozó így nem tudom a Logival összekötni. Estleges én nem tudok valamit? :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8248) HwAdokVeszek válasza koncsik (#8246) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Nálam van 5.1
A switch tvre van kötve hdmivel.
Az erősítő a tv hdmi arc portjára.
Hibátlanul működik :)

(#8249) Madwe válasza Scholes9 (#8247) üzenetére


Madwe
nagyúr

A teven is van optikai kimeneted gondolom, ha azt kotod a logira, akkor nem csak a PS4 fog arról szólni, hanem bármi ami a tévén megy (tv adás, switch stb)

(#8250) koncsik válasza Scholes9 (#8247) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Értem, Madwe megoldása segíthet, ha megvannak a csatlakozók.
(Én 5+2+2+3 hdmi bemenetet használok, na az nem normális, de erről hajlamos vagyok megfeledkezni)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.