Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#8751) Madwe válasza #22794752 (#8750) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, a fiatalemberen keresztül találtam meg anno én is :D

Csináltam még pár képet ahogy kérted (az ujjaim azért voltak ott, h demonstráljam mi volt a bajom s hogy oldotta meg :D

(#8752) Sirandrish válasza KOHO (#8744) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet nem kellett volna kiherélni a Switch verziót :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8753) Viper26 válasza KOHO (#8745) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mondjuk filmet, sorozatot szívesen néznék rajta néha SD-ról.

iPhone 14 | FR955

(#8754) Peat;) válasza Sirandrish (#8752) üzenetére


Peat;)
veterán

FUT van benne és kb az a fifa lényege. Nincs az túlzottan kiherélve, nekem megvolt a fifa17 és ez attól élvezetesebb, ha a teszteket elolvasod a játékmechanika is gördülékenyebb a switch verzióban. Egyszerűen nem erre van kereslet ezen a konzolon, magával a játékkal szerintem nincs probléma. Az hogy baráttal nem tud játszani az ember úgy tudom nintendo sara és nem a fejlesztőké.
Ma dobtam fel apróra, pont azért mert ez túl hard core játék még nekem, aki naponta játszik vele annak való a fifa. Zeldánál míg kisimultak a ráncaim, fifánál általában újra előjöttek, multiban alapból izgatottabb az ember, a fifában meg pláne, tökmindegy mi a platform.. :D

[ Szerkesztve ]

(#8755) Sirandrish válasza Peat;) (#8754) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a dzsörnit nem kellett volna hihagyni szerintem. Bár engem nem érint... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8756) Peat;) válasza Sirandrish (#8755) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem aki fifázni akart switchen azt ez nem tartotta vissza. Ez kb olyan mint ha a cod-ba nem raknának single playert, szerintem az eladások attól még a mostani 95%-át hoznák..nem ezen múlik ilyen játékoknál.

(#8757) Sirandrish válasza Peat;) (#8756) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezzel nem értek egyet.
A CODban is rengetegen csak a singlet viszik végig. Nem tartom jó ötletnek, de ez van.
Vagy elég csak a Battlefront első részére gondolni...az egyik legnagyobb és leggyakrabban emlegetett hiba a Single hiánya volt..
Pedig hát ugye egy multi játékról beszélünk..

Noh, de mindegy...nemigen tudjuk már meg soha hogy mi lett volna ha...a 16-17 megvan PS4re...ezt a részt úgy is kihagytam volna. De ha nem, akkor is PSre vettem volna.
Persze nyilván akinek csak Swithce van, és focizni is akar, az nagyon nem tudott válogatni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8758) Peat;) válasza Sirandrish (#8757) üzenetére


Peat;)
veterán

A vásárlókra gondoltam nem a torrentezőkre ;] Csak vicc, de abban kiegyezhetünk hogy ezen játékok eladásának szignifikáns részét a multis eladások generálják, százalékot valóban nem kellett volna írnom. :) De jól kiszagolta EA hogy teljes értékű fifa felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#8759) Kvelstadt válasza Dinasti (#8748) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Abban egyet értek hogy a nintendónak van egy érdekes gondolkodása dolgokról,de a böngésző meg jutub nekem pont olyan ami nem hiányzik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8760) #22794752 válasza Madwe (#8751) üzenetére


#22794752
törölt tag

Köszi. Ez bejövős, jó lenne egy ilyen. Hol is vásároltad?

(#8761) Madwe válasza #22794752 (#8760) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#8762) #22794752 válasza Madwe (#8761) üzenetére


#22794752
törölt tag

Köszi, figyelmetlen voltam.

(#8763) KOHO válasza Viper26 (#8753) üzenetére


KOHO
senior tag

Felejtsd el :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#8764) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Oké akkor haladok tovább a játékban. Köszi a tippet!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8765) adalbert1 válasza Peat;) (#8754) üzenetére


adalbert1
veterán

Lokál multi sem volt a Fifában? Mert mi kb. csak azért vesszük meg minden évben pár barátommal, hogy egész napos fifa és ufc partyt tartsunk kb. negyedévente :) - igaz, hogy on is legyek, hozzátenném, hogy múltkor emellett még vittem a Switch-et magammal, és Mario Kart-ban minden bajnokságot végigjátszottunk :) - remélem, hogy lesznek még hasonló coop játékok, amit játszhat 3-4 fő is (mondjuk egy New Super Mario Bros. résznek örülnék :) ).

(#8766) Peat;) válasza adalbert1 (#8765) üzenetére


Peat;)
veterán

De, az van! Mondom hogy nem kiherélt az, csak az a színes szagos drámai carriermód hiányzik vagy mi a fene.

(#8767) Viper26 válasza Peat;) (#8766) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én meg pl pont azért (vettem volna)...engem FUT pl qrvára nem érdekel..rajzolgassál vonalakat a játékosok közé stb, nem vagyok már 12 éves. :U

iPhone 14 | FR955

(#8768) Peat;) válasza Viper26 (#8767) üzenetére


Peat;)
veterán

Én a FUT alatt az online játékokat és csapatépítést értem, ahol mint egy rpg-ben játszol az egyre magasabb osztályokban ahogy te és a csapat is fejlődik, veszel játékosokat. Vonalkázással nem éltem, persze lehet van benne...de a karriermódban sokkalta több balfaszság volt a fifa 17-ben, amiből gyorsan ki is léptem. Lehet a 18-al fordult a világ és az a legjobb rész...: mea culpa

(#8769) koncsik válasza Madwe (#8749) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8770) Scholes9 válasza Kvelstadt (#8747) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na pontosan így vagyok ezzel a dologgal így is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8772) Darth_Revan válasza koncsik (#8741) üzenetére


Darth_Revan
veterán

1-2 Switch -bol több fogyott mint a Skyrim vagy a XC2-bol ?
Biztos :))

(#8773) Kvelstadt válasza Darth_Revan (#8772) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A 1-2 svics megy mióta kint van a konzol. A xeno most jelent meg. Lesz ez még máshogy.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8774) Darth_Revan válasza Kvelstadt (#8773) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ilyet sokat eladnak belőle ?
Kb csak bulira jó részeg haverokkal szórakozni.

(#8775) Kvelstadt válasza Darth_Revan (#8774) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudom. De gondolom sok családnak is van konzol és gondolom nekik a legjobb opció a szvics azon belül meg az ilyen játékok.
Azér skyrim sokaknak megvan más konzolon meg leginkább az veszi aki vinni akarja magával meg régebbi játék is, szóval az meg se lep hogy nem adtak el olyan sokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8776) grosy


grosy
senior tag

Valaki kérdezte, hogy milyen a Mummy Demastered. Jelentem, hogy elég komoly kis cucc lett. Először nem keltette fel az érdeklődésem, mert egy fos film "hivatalos" játéka, de a sok 9 pont körüli értékelés megzavart. Elolvastam egy tesztet, és megtudtam, hogy a WayForward készítette, akkor már tudtam, hogy kell nekem, hiszen az Alien: Infestation és Duck Tales: Remastered fejlesztőiről van szó. Nem bántam meg, mert végtelenül tökéletesre csiszolt játékmenet párosul pixelart grafikával és kőkemény nehézséggel. Magyarul nekem találták ki :DD

(#8777) Scholes9 válasza Kvelstadt (#8775) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Skyrim nálam is kimarad. Zelda mellé nekem felesleges :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8778) koncsik válasza Darth_Revan (#8772) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sokan megvették az elején, nem volt más. Nem annyira rossz, lehet röhögni, nem kell nézni a tv-t a játékhoz. Teljesen más koncepció, mint a konzoljátékok, elsősorban a hd rumble-re van kihegyezve.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8779) taki01


taki01
őstag

Ez a pár nap mióta meg van a Switchem és alig bírom letenni, szinte mindenhova viszem magammal. Otthon is inkább ezt kapcsolom be és nem a PS4-et. Ma sikerült beszerzem a Rocket League-t és a Fast RMX-t. A FIFA 18-al már nagyon sokat játszottam és szerintem az is nagyon jó port lett. Igaz az elején lassú volt az online matchmaking, de szerintem elég sokan megvették mert ma már kb 10-30 mp alatt talált ellenfelet.

(#8780) woros válasza Speedy86 (#8723) üzenetére


woros
őstag

Pro controllerrel.

(#8781) scyllafren válasza Adam_Shepard (#8746) üzenetére


scyllafren
senior tag

Most nincs nyitva a jatek, csak fejbol: lesz egy varos, ahol lesz egy iszonyat hosszu lepcso felfele. Ha annak a felso vegere elmesz sztoribol, es meglesz a csata, akkor aktivalodik Hikari.

De meg ekkor se lesz szabadonvalasztott, nekem is vagy egyik, vagy masik lehet. (4. fejezetben)

UI: en a japan neveket hasznalom, az angol szinkron botranyosan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#8782) Adam_Shepard válasza scyllafren (#8781) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szintén JP szinkron. Az angolból szabályosan hiányoznak a misc hangok. Borzalom. <3 Shikari. Amúgy már továbbmentem és a Lila - rész után tartok. Most találkoztam M-el a hídon. Meg a Tranquility sidet fejeztem be :(

Amúgy tök érdekes, mert a hibái ellenére nekem szerintem ez lesz a GOTY (úgy, hogy volt idén minden...). De érzésre ezzel a legjobb játszani.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8783) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#8782) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amúgy a Poppi szintlépések hogyan és mikor lesznek? vagy 6 órát Tiger Tigereztem és minden szirszart összeszedtem már meg az energy coret is felhuztam de sehol semmi. Volt a Mor (nem jut eszembe e neve) való érkezéskor utalás, hogy keresünk alkatrészeket neki.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8784) scyllafren válasza Adam_Shepard (#8782) üzenetére


scyllafren
senior tag

Hikari = Fény, Homura = Láng. Nem Shikari :D
A masik "kedvenc", hogy Byakko-t atneveztek Dro-valamire. Byakko a negy kinai konstellaciobol az egyik, ami szo szerint feher tigrist jelent...

<edit>
Hana (Flower) attol lesz erosebb, hogy magasabb fokozatu cuccokat raksz bele, meg kinyitod az osszes slotjat. Nagyobb, pl IV-s cuccot vagy random dob Tiger Tigerben, vagy legyartod, de kell egy manual elotte.

[ Szerkesztve ]

(#8785) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ja és, amúgy lett ilyen a Switchre:

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8786) Adam_Shepard válasza scyllafren (#8784) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

LOl most nézem. reggel van :W

Ha végigtoltad már. A Pneumás rész az eléggé end game már?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8787) Adam_Shepard válasza scyllafren (#8784) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Meg a másik, hogy az AUX coreokat hol tudom refineolni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8788) scyllafren válasza Adam_Shepard (#8787) üzenetére


scyllafren
senior tag

Meg csak 4. chapterben vagyok.

Aux cuccokat az ugyanolyan ikonu boltosnal tudod hasznalhatova tenni, pl a merchant guildben a salvage shoppal szemben van.

UI: Ha tobb erdekel, gyere fel PH discordra :)

(#8789) Adam_Shepard válasza scyllafren (#8788) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én is ott vagyok. Mi az elérhetősége?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8790) scyllafren válasza Adam_Shepard (#8789) üzenetére


scyllafren
senior tag

(#8791) Adam_Shepard válasza scyllafren (#8790) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vicces amúgy látni ahogy fragmentálódik az internet és talál más új módot arra hogy csoportosulásokat hozzon létre. Irónikus, hogy egy olyan oldalon ahol konkrétan ugyanazt lehet csinálni, mint egy discordon húzzátok át a felhasználókat ezzel csökkentve az aktív timeot az oldalon. :U Amúgy végigpörgettem ezt a discordot és kb semmi értelmes/szakmai/témába vágó nem volt rajta.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8792) scyllafren válasza Adam_Shepard (#8791) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ugy nez ki, hogy nulla fogalmad van Discordrol :)
1: Ez egy forum, a Discord egy elo chat.
2: Discordon van voice chat is.
3: Amikor bent voltal, nem lattal mindent, mivel nem volt hozza jogosultsagod a szerveren. Ha koszonsz (ahogy illik, ha bemesz valahova), akkor az adminok meglatnak, es adnak tagsagot, amivel mar a teljes Discord-szervert latod.

Ne egy perc "tapasztalat" miatt huzz le egy olyan alkalmazast, amit a megjelenese ota tobb millioan hasznalnak a vilagban napi szinten.

"Vegigporgettem"... Ez hatalmas LOL. Hozzaferes hijan nem latsz semmit, csak a kezdo csatornat.

Reszemrol ennyi.
/OFF

(#8793) koncsik válasza Adam_Shepard (#8785) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

??? igen ??? vagy nem lehet itt beszélni róla? gyanús ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8794) Adam_Shepard válasza koncsik (#8793) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ábszolúte legál. Fent van a storeban is. 7 EU.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#8795) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Nem tudjátok a blizzard tervez switchre jönni? Egy diablo 3 lekötne switchen pár évre

(#8796) Sirandrish válasza Speedy86 (#8795) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah arra még én is befizetnék 4K óra PC-s verzió után is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8797) Speedy86 válasza Adam_Shepard (#8794) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Elég gáz szerintem 2k t elkérni ilyenért. Biztos sokat kellett optimalizálni rajta hogy fusson XD

(#8798) Sirandrish válasza Speedy86 (#8797) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van annak ingyenes verziója is tudtommal, de én még mindig inkább TS-re szavatok! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8799) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Megvan kartba 200cc-n minden kupa 60+3csillagra.
A 4.kupában a sziváványos pályán muszáj voltam fékezni, de azon kívül mind hozható egy jó set-el.
Tegnap mondjuk több órám meg az idegrenszerem ment rá erre az egy k.rva kupára és ma is leestem egyszer a szivárványoson da valahogy így ismeglett.
Örömöt nem érzek mert annyit szívtam vele, de megkönnyebbülés az van de olyan...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8800) Speedy86 válasza Sirandrish (#8796) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Amúgy nintendora van valami diablo szerű játék?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.